Sportovní TV kanál EUROSPORT 1 a 2 LIVE – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Sportovní TV kanály Eurosport 1 a Eurosport 2 jsou oblíbené televizní stanice, které nabízejí svým divákům živé přenosy a záznamy z množství sportovních událostí. Zajímá vás lyžování, biatlon, tenis, cyklistika, atletika či motorsport? Podívejte se na podrobný přehled, kde se dozvíte jaké sporty můžete sledovat na kanálech Eurosport live.

Proč sledovat TV Eurosport live HD?

Sportovní televizní stanice Eurosport je výjimečná tím, že vysílá live ty největší sportovní události na světě, jakými jsou například olympijské hry či mistrovství světa v různých sportech.

V akci tu můžete sledovat Petra Vakoče v rámci cyklistických závodů, především pak ty ze série Grand Tour.

Eurosport pak vysílá také celou řadu zimních sportů, kde můžete fandit například Ester Ledecké či sledovat Českou republiku v biatlonu.

EUROSPORT
Kde sledovat Vodafone, Telly, O2TV, T-mobile, Kuki, Eurosport player
TV kanály Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD,
Sporty Lyžování, biatlon, tenis, cyklistika, motorsport, atletika, snooker a další [přehled zde›]
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV [přehled zde ›]
Jak naladit Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD přenosy ANO
Internet/mobil ANO
Majitel TF1 Group
Web eurosport.cz

Jak naladit kanál Eurosport 1 live a Eurosport 2 live?

Sportovní televizní kanály Eurosport 1 live a Eurosport 2 live si můžete vychutnat zakoupením některého televizního balíčku, který vám nabízejí televizní společnosti v České republice. Nejvýhodnější nabídku má UPC/Vodafone, případně pak T-Mobile.

Živé přenosy můžete sledovat také na internetu a to prostřednictvím služby Eurosport Player. Tuto službu můžete otevřít ve svém prohlížeči nebo jednoduše můžete stáhnout aplikaci do svého chytrého telefonu.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Přehled všech sportovních TV kanálů v Česku:

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy živě ›

Jaké sporty vysílá TV Eurosport live?

Sportovní televizní kanály Eurosport live nabízejí pestrý výběr živých přenosů a tak si každý sportovní fanoušek najde něco pro sebe. Sledovat můžete live přenosy z alpského lyžování, biatlonu, tenisu, motorsportu, atletiky a dalších sportů.

Program Eurosport 1 live a Eurosport 2 live dnes a zítra

Na sportovním kanálu Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD si můžete live každý den vychutnat bohatý sportovní program, který je sestavený z množství živých přenosů a záznamů. Jednotlivé sporty najdete na obou programech. Bohužel není dopředu dané, na kterém programu běží jaký sport. Aktuální program ale můžete shlédnout na oficiální stránce televize.

SLEDUJTE EUROSPORT LIVE
Zimní sporty MS+SP alpské lyžování, MS+SP biatlon, MS klasické lyžování, MS lety na lyžích, MS+SP snowboarding, Turné čtyř můstků, SP běh na lyžích, SP skoky na lyžích, SP severské kombinace
Tenis Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, ATP turnaje
Cyklistika Tour de France, Giro d´Italia, La Vuelta, MS, Monumenty
Motorsport MS Superbiky, vytrvalostní závody, Formule E, ETCR, WTCR, Porsche Supercup
Olympijské hry LOH, ZOH
Atletika  MS, ME
Další sporty Golf, snooker, krasobruslení, stolní tenis

Sporty, které můžete sledovat na Eurosport živě

Sportovní kanály Eurosport 1,2 nabízejí svým divákům velké množství živých přenosů z těch největších sportovních událostí. Těšit se mohou zejména milovníci zimních sportů, pro které je zde připravené alpské lyžování, biatlon, skoky na lyžích či snowboarding.

Na svoje si přijdou také fanoušci cyklistiky, kteří se mohou těšit na UCI a Grand Tour závody či mistrovství světa. Sledovat můžete také grandslamové turnaje a fanoušky motorsportu zase potěší MS superbiků, slavný závod 24 hodin v Le Mans či Formule E.

Zimní sporty

Sportovní programy Eurosport 1,2 nabízejí množství živých přenosů ze zimních sportů:

Sjezdové lyžování a Ledecká live na Eurosport TV

Sportovní stanice Eurosport TV jsou známé tím, že vysílají sjezdové lyžování live. Sledovat zde můžete všechny závody světového poháru ale i MS v alpském lyžování.

V akci tak uvidíte i Ester Ledeckou, která se může mimo jiné chlubit zlatem ze zimních olympijských her. Vedle sjezdu se Ledecká věnuje také snowbardingu.

Biatlon živě na Eurosport 1 a Eurosport 2

Na televizních kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2 můžete sledovat také biatlon živě. Eurosport nabízí živé přenosy světového poháru v biatlonu mužů i žen. Sledovat ale můžete také MS v biatlonu.

Mezi nejúspěšnější české reprezentanty v biatlonu se mezi muži řadil Ondřej Moravec, který v roce 2021 ukončil biatlonovou kariéru. Mezi ženami je to pak Markéta Davidová a Eva Puskarčíková.

Skoky na lyžích na Eurosport live

Sportovní programy Eurosport 1 a Eurosport 2 pravidelně vysílají také skoky na lyžích live. Sledovat zde můžete všechny závody světového poháru, turné čtyř můstků ale i mistrovství světa.

Tenis živě na Eurosport TV

Na své si přijdou i fanoušci tenisu. Na sportovních stanicích Eurosport TV stream je možné sledovat všechny čtyři grandslamy a také některé ATP turnaje v období celého roku.

Na největších tenisových utkáních se pravidelně představují i čeští reprezentanti Barbora Krejčíková, Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková ale i Jiří Veselý.

Tenisové přenosy live na Eurosportu

Tenis online na Eurosport Player

Ne všechny tenisové turnaje a zápasy se dostanou do programu televizních kanálů Eurosport 1 nebo 2. Pokud ale chcete sledovat širší nabídku světového tenisu, určitě vyzkoušejte už ne platformu Eurosport Player, která se skončila, ale přímo cez web eurosport.com.

Sami si jednoduše vyberete, jaké zápasy chcete sledovat. Všechny duely tak můžete sledovat v přímém přenosu bez reklam, nebo ze záznamy kdekoli jen chcete.

Cyklistika na Eurosport TV online přenosy

Pro příznivce cyklistiky jsou připravené na Eurosport TV online přenosy z těch největších závodů, mezi které se řadí Tour de France, Giro d´Italia, Vuelta, mistrovství světa v cyklistice a různé monumenty v průběhu celého roku.

Češi mohou v rámci těchto závodů fandit českému cyklistovi Petru Vakočovi, který závodí za tým Alpecin-Fenix. Pozornost ale jistě přitáhne také oblíbený slovenský cyklista Peter Sagan, který již 7x vybojoval zelený dres z Tour de France.

Cyklistické závody živě na Eurosport

 • Tour de France
 • Giro d´Italia
 • La Vuelta
 • Mistrovství světa
 • Monumenty

TIP ❱ Kde sledovat cyklistiku live ›

Motorsport na Eurosport 1,2 livestream

Sportovní televizní kanály Eurosport 1,2 livestream nabízejí taktéž bohatý program ze světa motorsportu. Sledovat zde můžete Rallye Dakar, kde Česko reprezentuje Lukáš Podmol na motocyklu či Martin Macík a Aleš Loprais v kamionech. Sledovat zde ale můžete i vytrvalostní závod 24 hodin v Le Mans či Porsche Supercup, doprovodnou sérii k Formuli 1!

TIP ❱ Jak a kde sledovat Formule 1 ›

Olympijské hry na Eurosport live

Programy Eurosport live jsou specifické tím, že pravidelně vysílají soutěže na olympijských hrách. Letní olympijské hry (LOH) se v roce 2021 uskuteční v Tokiu. Nejbližší zimní olympijské hry (ZOH) bude v roce 2022 hostit Peking.

Navíc, během konání olympijských her spouští Eurosport také programy Eurosport 3 – Eurosport 9. Vše je v HD kvalitě a vy si tak budete moci vychutnat skutečně celou olympiádu, ať už vás bude zajímat jakýkoli sport!

TIP ❱ Jak a kde sledovat LOH Tokio ›

Atletika online na Eurosport

Televizní stanice Eurosport pravidelně vysílají také živé přenosy z MS v atletice a ME v atletice. Sledovat tak můžete nejen české sportovce v běhu, hodu oštěpem ale i dalších atletických disciplínách.

Další sporty na Eurosport 1 live a Eurosport 2 live

Vedle výše zmíněných sportů můžete na kanálech Eurosportu sledovat také golf, snooker, šipky ale také snowboarding, plavání či stolní tenis. Na Eurosportu si zkrátka vybere úplně každý!

Eurosport CZ – poskytovatelé

Televizní sportovní kanály Eurosport si můžete naladit u níže uvedených poskytovatelů. Zakoupením některého z televizních balíčků získáte množství stanic, mezi kterými nechybí ani sportovní kanály. Cena se liší v závislosti od nabídky televizních poskytovatelů.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU EUROSPORT
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
T-mobile TV, satelit, internet Android, iOS 199,5 Kč
Vodafone TV, internet Android, iOS 249 Kč
Kuki Internet Android, iOS 400 Kč
Telly Internet Android, iOS 400 Kč
O2TV TV, internet Android, iOS 449 Kč
PLATFORMA EUROSPORT PLAYER
Eurosport Player  Internet Android, iOS 4,99 € (~130 Kč)

T-mobile

Poskytovatelem Eurosportu je mimo jiné také T-mobile. Výhodou je, že T-mobile nabízí sledování přes satelit, anténu i internet. Cena nejlevnější televize s Eurosportem činí první dva měsíce 199,5 Kč. Poté cena stoupne na 399 Kč za měsíc.

 • Kabelová TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Vodafone

Vodafone aneb dříve UPC nabídne stanici Eurosport divákům v balíčku s cenou 249 korun. Tato cena platí v případě, že máte od Vodafone také internet. Pokud ne, pak je celková cena 498 korun za měsíc.

 • Kabelová TV: Ano, od 249 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 249 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

Kuki

Také společnost Kuki nabídne divákům v balíčku Eurosport. Navíc se jedná o ryze internetovou službu, takže k tomu, abyste mohli Eurosport pohodlně sledovat bude dostačovat rychlý internet. Cena balíčku s Eurosportem pak za měsíc činí 400 Kč.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Telly

Společnost Telly nabízí Eurosport ve středním balíčku, který vás vyjde na 400 korun za měsíc. Můžete si ale vybrat, zda dáte přednost klasické televizi nebo zvolíte televizi internetovou.

 • Kabelová TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

O2TV

O2TV je poskytovatel běžné i internetové televize. O2 známý také díky vlastním sportovním kanálům. Cena balíčku s Eurosportem za měsíc je 449 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 449 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 449 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

Eurosport Player

Televizní stanice Eurosport nabízí svým divákům možnost sledovat živé přenosy přímo na internetu přes platformu Eurosport Player. Můžete shlédnout jak aktuální program kanálů Eurosport 1 a 2, tak i záznamy z jednotlivých přenosů.

Cena této služby je 4,99 € za měsíc (asi 130 korun), případně 24,99 € za rok (asi 640 korun). Častokrát ale nabízí různé akce, takže můžete předplatné sehnat i se slevou.

Eurosport Player si můžete otevřít ve svém prohlížeči nebo si můžete stáhnout šikovnou aplikaci do svého smartphonu. Živé přenosy tak můžete sledovat kdykoli a kdekoli.

 • Kabel: Ne
 • Satelit: Ne
 • Internet: Ano, ~130 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: eurosportplayer.com
Eurosport 1 live na Eurosport player
Eurosport player, sledujte Eurosport program

Eurosport 1,2 – informace a majitel

Sportovní kanál Eurosport byl založený v roce 1991. O několik roků později se Eurosport dostal pod francouzské konsorcium tvořené skupinami TF1 Group, Canal + Group a Havas Images. V lednu 2001 převzala společnost TF1 úplné vlastnictví Eurosportu.

V roce 2008 spustil Eurosport online předplatnou službu Eurosport Player, která umožňuje uživatelům sledovat Eurosport 1 a Eurosport 2 živě přímo na internetu.

Dne 21. prosince 2012 koupila společnost Discovery Communications od společnosti TF1 Group 20% podíl za 170 milionů euro.

Zdroj: Eurosport, Wikipedia