Sportovní TV kanál EUROSPORT 1 a 2 LIVE – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Sportovní TV kanály Eurosport 1 a Eurosport 2 jsou oblíbené televizní stanice, které nabízejí svým divákům živé přenosy a záznamy z množství sportovních událostí. Zajímá vás lyžování, biatlon, tenis, cyklistika, atletika či motorsport? Podívejte se na podrobný přehled, kde se dozvíte jaké sporty můžete sledovat na kanálech Eurosport live.

Eurosport live

Jednou z možností, kde sledovat sportovní přenosy, jsou televizní sportovní stanice Eurosport 1 a 2 live.

Proč sledovat TV Eurosport live HD

Sportovní televizní stanice Eurosport je výjimečná tím, že vysílá live ty největší sportovní události na světě, jakými jsou například olympijské hry či mistrovství světa v různých sportech.

V akci tu můžete sledovat např. Petra Vakoče v rámci cyklistických závodů, především pak ty ze série Grand Tour.

Eurosport pak vysílá také celou řadu zimních sportů, kde můžete fandit například Ester Ledecké či sledovat Českou republiku v biatlonu.

EUROSPORT
Kde sledovat Vodafone, Telly, O2TV, T-mobile, Kuki, SledováníTV, Antik, Lepší TV
TV kanály Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD,
Sporty Lyžování, biatlon, tenis, cyklistika, motorsport, atletika, snooker a další
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV
HD přenosy ANO
Internet/mobil ANO
Majitel Warner Bros. Discovery
Web eurosport.com

Jak naladit kanál Eurosport 1 live a Eurosport 2 live?

Sportovní televizní kanály Eurosport 1 live a Eurosport 2 live si můžete vychutnat zakoupením některého televizního balíčku, který vám nabízejí televizní společnosti v České republice. U řady z nich můžete mít kanály levněji při kombinaci s internetem.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Přehled všech sportovních TV kanálů v Česku:

Jaké sporty vysílá TV Eurosport live

Sportovní televizní kanály Eurosport live nabízejí pestrý výběr živých přenosů a tak si každý sportovní fanoušek najde něco pro sebe. Sledovat můžete live přenosy z alpského lyžování, biatlonu, tenisu, motorsportu, atletiky a dalších sportů.

Program Eurosport 1 live a Eurosport 2 live dnes a zítra

Na sportovním kanálu Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD si můžete live každý den vychutnat bohatý sportovní program, který je sestavený z množství živých přenosů a záznamů. Jednotlivé sporty najdete na obou programech. Bohužel není dopředu dané, na kterém programu běží jaký sport. Aktuální program ale můžete zhlédnout na oficiální stránce televize.

SLEDUJTE EUROSPORT LIVE
Zimní sporty MS+SP alpské lyžování, MS+SP biatlon, MS klasické lyžování, MS lety na lyžích, MS+SP snowboarding, Turné čtyř můstků, SP běh na lyžích, SP skoky na lyžích, SP severské kombinace
Tenis Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open
Cyklistika Tour de France, Giro d´Italia, La Vuelta, MS, Monumenty
Motorsport MS Superbiky, vytrvalostní závody, Formule E, ETCR, WTCR, Porsche Supercup
Olympijské hry LOH, ZOH
Atletika  MS, ME
Další sporty Golf, snooker, stolní tenis

Sporty, které můžete sledovat na Eurosport živě

Sportovní kanály Eurosport 1,2 nabízejí svým divákům velké množství živých přenosů z těch největších sportovních událostí. Těšit se mohou zejména milovníci zimních sportů, pro které je zde připravené alpské lyžování, biatlon, skoky na lyžích či snowboarding.

Na svoje si přijdou také fanoušci cyklistiky, kteří se mohou těšit na UCI a Grand Tour závody či mistrovství světa. Sledovat můžete také grandslamové turnaje a fanoušky motorsportu zase potěší MS superbiků, slavný závod 24 hodin v Le Mans či Formule E. Ovšem ani fanoušci plavání nepřijdou zkrátka, připraveno pro ně je MS v plavání.

Zimní sporty

Sportovní programy Eurosport 1,2 nabízejí množství živých přenosů ze zimních sportů:

Sjezdové lyžování a Ledecká live na Eurosport TV

Sportovní stanice Eurosport TV jsou známé tím, že vysílají sjezdové lyžování live. Sledovat zde můžete všechny závody světového poháru ale i MS v alpském lyžování.

V akci tak uvidíte i Ester Ledeckou, která se může mimo jiné chlubit zlatem ze zimních olympijských her. Vedle sjezdu se Ledecká věnuje také snowbardingu.

Biatlon živě na Eurosport 1 a Eurosport 2

Na televizních kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2 můžete sledovat také biatlon živě. Eurosport nabízí živé přenosy světového poháru v biatlonu mužů i žen. Sledovat ale můžete také MS v biatlonu.

Mezi nejúspěšnější české reprezentanty v biatlonu se mezi muži řadil Ondřej Moravec, který v roce 2021 ukončil biatlonovou kariéru. Mezi ženami je to pak Markéta Davidová a Eva Puskarčíková.

Skoky na lyžích na Eurosport live

Sportovní programy Eurosport 1 a Eurosport 2 pravidelně vysílají také skoky na lyžích live. Sledovat zde můžete všechny závody světového poháru, turné čtyř můstků ale i mistrovství světa.

Krasobruslení na Eurosport live

Stanice Eurosport pravidelně vysílají všechny krasobruslařské akce, jako je například MS v krasobruslení. Neunikne vám tak žádný závod sourozenců Taschlerových.

Tenis živě na Eurosport TV

Na své si přijdou i fanoušci tenisu. Na sportovních stanicích Eurosport TV stream je možné sledovat všechny čtyři grandslamy.

Na největších tenisových utkáních se pravidelně představují i čeští reprezentanti Barbora Krejčíková, Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková, Jiří Lehečka, Tomáš Macháč a další.

Tenisové přenosy live na Eurosportu

Cyklistika na Eurosport TV online přenosy

Pro příznivce cyklistiky jsou připravené na Eurosport TV online přenosy z těch největších závodů, mezi které se řadí Tour de France, Giro d´Italia, Vuelta, mistrovství světa v cyklistice a různé monumenty v průběhu celého roku.

Češi mohou v rámci těchto závodů fandit českému cyklistovi Petru Vakočovi, který závodí za tým Alpecin-Fenix. Pozornost ale jistě přitáhne také oblíbený slovenský cyklista Peter Sagan, který již 7x vybojoval zelený dres z Tour de France.

Cyklistické závody živě na Eurosport

 • Tour de France
 • Giro d´Italia
 • La Vuelta
 • Mistrovství světa
 • Monumenty

TIP ❱ Kde sledovat cyklistiku live ›

Motorsport na Eurosport 1,2 livestream

Sportovní televizní kanály Eurosport 1,2 livestream nabízejí taktéž bohatý program ze světa motorsportu. Sledovat zde můžete Rallye Dakar, kde Česko reprezentuje Lukáš Podmol na motocyklu či Martin Macík a Aleš Loprais v kamionech. Sledovat zde ale můžete i vytrvalostní závod 24 hodin v Le Mans či Porsche Supercup, doprovodnou sérii k Formuli 1!

TIP ❱ Jak a kde sledovat F1 živě ›

Olympijské hry na Eurosport live

Programy Eurosport live jsou specifické tím, že pravidelně vysílají soutěže na olympijských hrách. Letní olympijské hry (LOH) se v roce 2024 uskuteční v Paříži. Nejbližší zimní olympijské hry (ZOH) budou v roce 2026 hostit Milán a Cortina d'Ampezzo.

Navíc, během konání olympijských her spouští Eurosport také programy Eurosport 3 – Eurosport 9. Vše je v HD kvalitě a vy si tak budete moci vychutnat skutečně celou olympiádu, ať už vás bude zajímat jakýkoli sport!

TIP ❱ Jak a kde sledovat LOH Tokio ›

Atletika online na Eurosport

Televizní stanice Eurosport pravidelně vysílají také živé přenosy z MS v atletice a ME v atletice. Sledovat tak můžete nejen české sportovce v běhu, hodu oštěpem ale i dalších atletických disciplínách.

Další sporty na Eurosport 1 live a Eurosport 2 live

Vedle výše zmíněných sportů můžete na kanálech Eurosportu sledovat také golf ze slavné PGA Tour, snooker, šipky ale také snowboarding, plavání či stolní tenis. Na Eurosportu si zkrátka vybere úplně každý!

Eurosport CZ – poskytovatelé

Televizní sportovní kanály Eurosport si můžete naladit u níže uvedených poskytovatelů. Zakoupením některého z televizních balíčků získáte množství stanic, mezi kterými nechybí ani sportovní kanály.

Cena se liší v závislosti od nabídky televizních poskytovatelů. S výjimkou Skylinku mají Eurosport v nabídce všichni velcí televizní operátoři.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU EUROSPORT
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
T-mobile Internet, satelit Android, iOS 399 Kč
Vodafone Kabel, internet Android, iOS 470 Kč
Kuki Internet Android, iOS 490 Kč
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč
O2TV Internet Android, iOS 349 Kč
Sledování TV Internet Android, iOS 449 Kč
Antik TV Internet Android, iOS 299 Kč
Lepší TV Internet Android, iOS 229 Kč

T-mobile

Poskytovatelem Eurosportu je mimo jiné také T-mobile. Výhodou je, že T-mobile nabízí sledování přes internet i satelit. Oba Eurosporty jsou už v základním balíčku S, který stojí 399 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Vodafone

Vodafone aneb dříve UPC nabídne stanici Eurosport divákům v balíčku s cenou 300 Kč v případě, že máte od Vodafone také internet. Pokud ne, pak je celková cena 470 korun za měsíc.

 • Kabelová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

Kuki

Také společnost Kuki nabízí divákům v balíčku Eurosport. Navíc se jedná o ryze internetovou službu, takže k tomu, abyste mohli Eurosport pohodlně sledovat bude dostačovat rychlý internet. Eurosporty jsou v nabídce od balíčku L, jeho cena za měsíc činí 490 Kč.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 490 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Telly

Společnost Telly nabízí Eurosport mimo jiné v rámci samostatného sportovního balíčku, který vyjde jen na 300 Kč měsíčně. Telly lze přijímat přes internet i satelit a zahrnuje většinu dostupných českých sportovních stanic.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Hisense, JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

O2TV

O2TV je poskytovatel výhradně internetové televize, je známý také díky vlastním sportovním kanálům. Cena nejlevnějšího balíčku s Eurosportem za měsíc je 349 Kč, jedná se o tarif Bronzová, je v něm ale pouze Eurosport 1. Oba kanály jsou pouze ve vyšších tarifech, nebo balíčku Sport Max za 499 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 349 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

SledováníTV

Oblíbený poskytovatel internetové televize SledováníTV má oba Eurosporty v tarifu Standard za 449 Kč měsíčně, dají se ale objednat i v rámci doplňkových balíčků Sportovní, Sport+ nebo Mých 7.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 449 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: sledovanitv.cz

Antik TV

K nejlevnějším televizním operátorům u nás patří Antik TV, obě dvě stanice Eurosport jsou u něj v základním balíčku za 299 Kč měsíčně. Kromě nich získáte přístup k dalším 161 kanálům, včetně celé řady sportovních.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Hisense
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: antiktv.cz

Lepší TV

Také Lepší TV nakonec oba Eurosporty do své nabídky zařadila, jsou součástí tarifu Klasik, jenž stojí 229 Kč měsíčně. Většinu atraktivních sportovních kanálů ale tento operátor stále nenabízí.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 229 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Blaupunkt, Finlux, GoGEN, Hisense, Hyundai, JVC, Medion, Orava, Panasonic, Sharp, Skyworth, Toshiba
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: lepsi.tv

Eurosport 1,2 – informace a majitel

Sportovní kanál Eurosport byl založený v roce 1991. O několik roků později se Eurosport dostal pod francouzské konsorcium tvořené skupinami TF1 Group, Canal + Group a Havas Images. V lednu 2001 převzala společnost TF1 úplné vlastnictví Eurosportu.

Dne 21. prosince 2012 koupila společnost Discovery Communications od společnosti TF1 Group 20% podíl za 170 milionů euro. Současným majitelem Eurosportu je společnost Warner Bros. Discovery, pod kterou patří i celá řada dalších placených TV stanic.

Zdroje: eurosport.com, wikipedia.org,o2.cz, t-mobile.cz, vodafone.cz, kuki.cz, telly.cz, sledovanitv.cz, antiktv.cz, lepsi.tv