Sportovní kanál SPORT 2 LIVE – program dnes. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Televizní sportovní stanice Sport 2 patří mezi ty nejpopulárnější kanály, na kterých je možné sledovat sportovní přenosy živě. Jaké sporty a soutěže se dají na této stanici sledovat live? Sledujte náš přehled!

SPORT 2 live TV – přehled a informace

Proč sledovat Sport 2 HD?

Začít sledovat sportovní kanál Sport 2 byste měli zejména proto, že jako jediný kanál v České republice (a na Slovensku) vysílá live přenos z každé velké ceny Formule 1.

Kromě královny motorsportu tu však najdete také fotbalové poháry Itálie či Španělska. Těšit se můžete také na přenosy z ruské KHL, slovenské Tipos Extraligy či švédské SHL. To ale není zdaleka všechno!

To všechno a ještě více Sport 2 nabízí s odborným českým a slovenským komentářem. Při sledování Sport 2 se tak rozhodně nebudete nudit.

SPORT 2
Kde sledovat Skylink, Kuki, UPC/Vodafone, T-Mobile
Další kanály Sport 1
Sporty Fotbal, hokej, F1 [přehled zde ›]
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV [přehled zde ›]
Jak naladit Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel AMC Networks International
Web sport1tv.cz

Jak naladit sportovní kanál Sport 2?

Sport 2 je možné sledovat díky zakoupení různých televizních balíčků, které nabízejí televizní společnosti v České republice. Patří mezi ně například Skylink, UPC/Vodafone či T-Mobile.

Zakoupením jednoho z vybraných klasických televizních balíčků, v rámci kterých najdete velké množství standartních programů ale i sportovních programů, budete moci sledovat Sport 2 přenosy živě a online.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Sport 2 online na mobilu a tabletu

Sport 2 vysílá live přenosy vašich oblíbených sportů online, i vy si je můžete spustit na svém počítači, tabletu nebo mobilu přes aplikaci. Doma, na chatě či v autobuse na cestách. Stačí vám jen internetové připojení a sportovní kanál Sport 2 HD si pustíte kdekoli a kdykoli.

Kde sledovat sport v přímém přenose

Kromě již zmiňovaného kanálu Sport 2 je nyní možné sledovat sportovní přenosy z různých lig i na dalších kanálech. Jedná se například o kanály O2 Sport, Eurosport ale také Nova Sport 1 a 2. Všechny tyto kanály taktéž nabízejí poskytovatelé televizí v rámci svých balíčků.

Přehled sportovních kanálů v České republice:

 • Sport 2
 • Sport 1
 • ČT Sport
 • Nova Sport 1,2
 • Nova Sport 3,4
 • O2  TV Sport
 • O2 TV Fotbal
 • O2 TV Tenis
 • DIGI Sport 1, 2,3
 • Eurosport 1,2
 • Arena Sport 1,2
 • Extreme Sports
 • Sport 5
 • Premier Sport
 • Golf Channel

Jaké sporty vysílá Sport 2 TV live?

Televizní kanál nabízí v rámci své nabídky skutečně velké množství sportovních přenosů z různých odvětví. Na svoje si přijdou hlavně fanoušci fotbalu, hokeje, tenisu ale také milovníci Formule 1.

Program Sport 2 CZ dnes a zítra

Sportovní kanál nabízí každý den mimořádně pestrý sportovní program plný zajímavých live přenosů. Kompletní denní program naleznete na jejich oficiálních stránkách.

SLEDUJTE SPORT 2 ŽIVĚ
Fotbal Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Kvalifikace na MS 2022 ve fotbale, Kvalifikace na EURO 2024, Liga národů, Copa del Rey (španělský pohár), Coppa Italia (italský pohár), Süper Lig (turecká liga)
Hokej Tipos Extraliga, KHL, SHL, CHL
Motosport Formule 1 + Formule 2 a 3 (exkluzivita), WTCR, W-series
Bojové sporty Box
Tenis ATP 250
Další sporty Poker, Házená

Sporty které můžete sledovat na Sport 2 živě

Sport 2 vysílá dnes množství sportovních přenosů z různých odvětví živě, ale tím hlavním sportem je bezesporu Formule 1, zaujmout ale mohou také zápasy Cristiana Ronalda z Juventusu v italském poháru. Vedle toho můžete sledovat také slovenskou hokejovou ligu nebo kvalifikaci na Mistrovství světa ve fotbale 2022.

Formule 1 na Sport 2 live

Hlavním tahákem kanálu Sport 2 je jednoznačně královna všech motoristických sportů, Formule 1. Formule vysílá Sport 2 jako jediný kanál v Česku a na Slovensku. I vy si nyní můžete vychutnávat skvělé bitvy mezi Red Bullem a Mercedesem. Evropské přenosy VC Formule 1 začínají vždy v neděli od 14:00.

Kromě kvalitního TV živého přenosu z každé Velké ceny Formule 1 se můžete těšit také na odborný a kvalitní komentář od Tomáše Richtra a jeho hosta, kterým je často Josef Král. Před každým závodem se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací v předzávodním studiu, které se věnuje nejen samotné Grand Prix ale také dění v padoku.

Navíc se můžete těšit také na doprovodné série Formule 2 a Formule 3. Nově je také zařazený ženský formulový seriál W-series!

TIP ❱ Kalendář F1 – program a výsledky ›

Sledujte F1 online na tv sport
Sledujte Formule 1 na Sport 2 live. Zdroj: (Sport TV/FB)

Fotbal živě na Sport 2 TV dnes

Stanice Sport 2 nabízí také zajímavé fotbalové live přenosy a to především z pohárů jednotlivých zemí.

Nyní je možné sledovat zápasy z italského poháru Coppa Italia, tureckou Süper Lig ale mezi hlavní taháky patří Evropská liga UEFA či kvalifikace na MS 2022 a EURO 2024. Pokud máte rádi mezinárodní scénu, těšit se můžete také na Ligu národů.

Sparta Praha na Sport 2!

AC Sparta Praha má před sebou 2. předkolo Ligy mistrů kde nastoupí proti Rapidu Vídeň. Na Sport 2 můžete sledovat jak zápas z Prahy tak z Vídně. Vedle těchto dvou utkání pak můžete sledovat další cestu Sparty, ať už se bude jednat o kvalifikační zápasy Ligy mistrů, Evropské ligy UEFA nebo Evropské konferenční ligy!

Evropská liga UEFA na Sport 2

Evropská liga UEFA se na stanici Sport 2 bude vysílat od sezóny 2021/2022. Program Evropské ligy UEFA doplní navíc Konferenční liga UEFA, která se bude také vysílat na kanále Sport 2 i Sport 1. Fotbaloví fanoušci se tak mohou těšit na kvalitní fotbal na jednom místě!

TIP ❱ Přehled jak sledovat Evropskou ligu live ›

Hokej na Sport 2 TV stream

V denním programu Sport 2 má zastoupení také hokej. Můžete se těšit na live přenosy ze zápasů ruské kontinentální ligy KHL, švédské SHL ale také ze slovenské extraligy Tipos Extraliga.

Tipos extraliga na Sport 2 livestream

Nejlepším způsobem, jak si vychutnat zápasy slovenské Tipos extraligy v dobré kvalitě i s odborným komentářem je jednoznačně díky stanici Sport 2. Ta vysílá jeden zápas z každého kola nejvyšší slovenské soutěže.

TIP ❱ Jak sledovat Tipos Extraligu live ›

KHL na Sport 2 livestream

Ruskou kontinentální ligu, která je považována za jednu z nejlepších na světě, můžete živě sledovat právě na programu Sport 2. V rámci KHL měla zastoupení také Česká republika, když v soutěži působil Lev Praha.

Hokejová SHL na Sport 2 online

Poslední klasickou hokejovou ligu, kterou si můžete v live přenosech na Sport 2 vychutnat je mimořádně kvalitní švédská liga SHL. V minulosti v této lize chytal například Roman Will či Dominik Furch. V loňské sezoně jsme se pak mohli setkat s útočníky Jakubem Zůrkem, Janem Ordošem a Romanem Horákem.

CHL aneb hokejová liga mistrů Sport 2 live

Na Sport 2 můžete sledovat také hokejovou ligu mistrů. V ní můžeme v letošní sezoně sledovat Oceláře z Třince, Sparta Praha nebo BK Mladá Boleslav. Tyto týmy se střetnou s dalšími celky z Rakouska, Finska, Německa, Švédska, Švýcarska a dalších zemí.

Box live na Sport 2 TV

Na Sport 2 TV si na své přijdou také milovníci bojových sportů. Kanál Sport 2 nabízí divákům skvělá boxerská utkání a dokonce se můžete těšit také na historické zápasy a reprízy.

Sport 2 MMA Bellator live přenosy

Sportovní kanál Sport 2 nabízel i live přenosy z jedné z nejlepších MMA organizací na světě, a to v Bellator. V této organizaci uspěla také Attila Végh, který nyní působí v české organizaci Oktagon.

TIP ❱ Jak a kde sledovat MMA Oktagon live ›

UFC na Sport 2

Mnoho sportovních fanoušků si myslí, že na Sport 2 lze sledovat také zápasy MMA organizace UFC. To ale možné není, tuto nejlepší organizaci světa lze sledovat pouze na kanálu Nova Sport 2, díky podobným názvům ale dochází u fanoušků často k omylu.

TIP ❱ Jak a kde sledovat UFC živě ›

Tenis na Sport 2

Součástí televizního programu stanice Sport 2 jsou také tenisové turnaje okruhu ATP, konkrétně se jedná o nejnižší kategorii 250.

Házená TV stream

Sport 2 je také výjimečný v tom, že vysílá živě také zápasy házené. Na stanici Sport 2 se nejčastěji vysílají zápasy z Ligy mistrů, které si můžete vychutnat v pravidelných live přenosech.

Americký fotbal online

Stanice Sport 2 v minulosti vysílala také americký fotbal. Konkrétně se jednalo o zápasy z NCAA, což je nejvyšší univerzitní divize v americkém fotbalu. Hráči z této divize pak mají často nakročeno do populární NFL. Uvidíme na Sport 2 také další sezonu?

World Poker Tour online

Na Sport 2 se také pravidelně vysílají záznamy a přenosy World Poker Tour. Pokud se tedy řadíte mezi milovníky pokeru, ve vaší televizní nabídce by rozhodně neměl chybět sportovní kanál Sport 2!

NFL na Sport 2 livestream

V minulosti jste mohli populární sérii NFL sledovat také na Sport 2. V současné chvíli ale práva na nejvyšší ligu v americkém fotbalu vlastní DIGI Sport a Premier Sport.

Sport 2 CZ – poskytovatelé

Sport 2 je možné si v České republice naladit prostřednictvím těchto známých poskytovatelů. Výhodou u všech poskytovatelů je fakt, že kromě TV můžete nyní sledovat Sport 2 také online či přes mobil kdekoli a kdykoli chcete.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU SPORT2
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
Skylink Satelit, internet Android, iOS 299 Kč
Kuki Internet Android, iOS 400 Kč
Vodafone TV, internet Android, iOS 302 Kč
T-mobile TV, satelit, internet Android, iOS 199,50 Kč

Kanál Sport 2 můžete objednat u poskytovatele Skylink. Cena za nejlevnější balíček s tímto sportovním kanálem je 299 Kč. Navíc si můžete vybrat, zda chcete Skylink do TV, přes satelit a nebo jako internetovou televizi.

 • Kabelová TV: Pouze v Praze, bez Sport 2
 • Satelitní TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 249 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

Kuki

Kuki je ryze internetovou televizí. K jejímu sledování tak potřebujete především dostatečně rychlý a stabilní internet. Více vás již nezajímá. Cena balíčku, který obsahuje také sportovní kanál Sport 2 Kuki nabízí od 400 Kč.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Vodafone

Vodafone, dříve UPC TV nabízí fanouškům kvalitního sportu také kanál Sport 2. Cena nejlevnějšího balíčku s tímto programem je 302 Kč za měsíc v případě, že máte od Vodafone také internet. V opačném případě vás Sport 2 vyjde na 499 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ano, od 302 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 302 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

T-mobile

Posledním poskytovatelem stanice Sport 2 je T-mobile. Tu můžete sledovat přes satelit, anténu i přes internet. Cena nejlevnější televize s tímto sportovním kanálem pak činí 199,5 Kč za první dva měsíce. Poté cena vzroste na 399 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

O2 TV a Sport 2

Donedávna byl Sport 1 a Sport 2 v nabídce O2 TV. To se ovšem od července 2021 mění a tyto kanály nebudou nadále dostupné. V případě, že chcete sledovat Formule 1 a další sporty z bohaté nabídky, budete muset změnit poskytovatele vaší televize.


Sport 1, 2 – informace a majitel

Majitelem sportovního kanálu Sport 1 a Sport 2 je televizní společnost AMC Networks International Central Europe se sídlem v Praze a je vlastněné firmou AMC Networks International.

Tato skupina vysílá v 30 zemích světa a patří mezi ty největší v Evropě. Ze známých kanálů vlastní tato společnost například stanici AMC, Film Manii, Jim Jam, Spektrum nebo TV Paprika.

Zdroj: wikipedia.com, sport1tv.cz, skylink.cz, kuki.cz, vodafone.cz, t-mobile.cz