Sportovní TV kanál SPORT 2 live – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Televizní sportovní stanice Sport 2 live patří mezi ty nejpopulárnější kanály, na kterých je možné sledovat sportovní přenosy živě. Jaké sporty a soutěže se dají sledovat na Sport 2 živě? Sledujte náš přehled!

SPORT 2 live

Skvělá možnosť, kde sledovat sportovní přenosy, je televízní sportovní kanál Sport 2 live. Prohlédněte si náš kompletní přehled, ve kterém se dozvíte, jaké sporty můžete sledovat a jak kanál Sport 2 naladit.

Proč sledovat Sport 2 živě

Sport 2 živě nabízí spoustu přímých přenosů z fotbalu, hokeje, tenisu a dalších sportů.

Těšit se můžete také na přenosy ze slovenské Tipos Extraligy či švédské SHL. To ale není zdaleka všechno!

To všechno a ještě více Sport 2 nabízí s odborným českým a slovenským komentářem. Při sledování Sport 2 se tak rozhodně nebudete nudit.

SPORT 2
Kde sledovat Skylink, Kuki, Vodafone, T-Mobile, Telly, SledováníTV, Antik
Další kanály Sport 1
Sporty Fotbal, hokej
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel AMC Networks International
Web sport1tv.cz

Jak naladit sportovní kanál Sport 2

Sport 2 je možné sledovat díky zakoupení různých televizních balíčků, které nabízejí televizní společnosti v České republice. Patří mezi ně například Skylink, UPC/Vodafone či T-Mobile.

Zakoupením jednoho z vybraných klasických televizních balíčků, v rámci kterých najdete velké množství standartních programů ale i sportovních programů, budete moci sledovat živé přenosy na Sport 2 online.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Sport 2 online

Sport 2 online si můžete spustit na svém počítači, tabletu nebo mobilu přes internetovou službu tv poskytovatelů. Doma, na chatě či v autobuse na cestách. Stačí vám jen internetové připojení a sportovní kanál Sport 2 HD si pustíte kdekoli a kdykoli.

Sport 2 TV cz live stream

Téměř každý poskytovatel tv služeb má svoji vlastní aplikaci, přes kterou můžete sledovat Sport 2 TV cz live stream.

Kde sledovat sport v přímém přenose

Kromě již zmiňovaného kanálu Sport 2 je nyní možné sledovat sportovní přenosy z různých lig i na dalších kanálech. Jedná se například o kanály O2 Sport, Eurosport ale také Nova Sport 1 a 2. Všechny tyto kanály taktéž nabízejí poskytovatelé televizí v rámci svých balíčků.

Přehled všech sportovních TV kanálů v ČR:

Jaké sporty vysílá Sport 2 TV live

Televizní kanál nabízí v rámci své nabídky skutečně velké množství sportovních přenosů z různých odvětví. Na svoje si přijdou hlavně fanoušci fotbalu, hokeje, tenisu nebo házené.

Program Sport 2 CZ dnes a zítra

Sportovní kanál nabízí každý den mimořádně pestrý sportovní program plný zajímavých live přenosů. Kompletní denní program naleznete na jejich oficiálních stránkách.

SLEDUJTE SPORT 2 ŽIVĚ
Fotbal Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Kvalifikace na MS ve fotbale, Kvalifikace na EURO, Liga národů, Copa del Rey (španělský pohár), Coppa Italia (italský pohár), Süper Lig (turecká liga), Saudi Pro League
Hokej Tipos Extraliga, SHL, CHL, National League
Motosport WTCR, W-series
Bojové sporty Box
Tenis WTA 250
Další sporty Poker, Házená

Sporty které můžete sledovat na Sport 2 živě

Sport 2 vysílá dnes množství sportovních přenosů z různých odvětví živě, hodně prostoru zde má hokej, fotbal nebo tenis. Zaujmout tak mohou např. zápasy Cristiana Ronalda z Juventusu v italském poháru. Vedle toho můžete sledovat také slovenskou hokejovou ligu nebo kvalifikace na Mistrovství světa ve fotbale.

Fotbal živě na Sport 2 TV dnes

Stanice Sport 2 nabízí také zajímavé fotbalové live přenosy a to především z pohárů jednotlivých zemí.

Nyní je možné sledovat zápasy z italského poháru Coppa Italia, tureckou Süper Lig ale mezi hlavní taháky patří Evropská liga UEFA či kvalifikace EURO 2024. Pokud máte rádi mezinárodní scénu, těšit se můžete také na Ligu národů.

Evropská liga UEFA na Sport 2

Evropská liga UEFA se na stanici Sport 2 vysílá od sezóny 2021/2022. Program Evropské ligy UEFA doplní navíc Konferenční liga UEFA, která se také vysílá na kanále Sport 2 i Sport 1. Fotbaloví fanoušci se tak mohou těšit na kvalitní fotbal na jednom místě!

TIP ❱ Přehled jak sledovat Evropskou ligu live ›

Hokej na Sport 2 TV stream

V denním programu Sport 2 má zastoupení také hokej. Můžete se těšit na live přenosy ze zápasů švédské SHL, švýcarské National League ale také ze slovenské extraligy Tipos Extraliga.

Tipos extraliga na Sport 2 livestream

Nejlepším způsobem, jak si vychutnat zápasy slovenské Tipos extraligy v dobré kvalitě i s odborným komentářem je jednoznačně díky stanici Sport 2. Ta vysílá jeden zápas z každého kola nejvyšší slovenské soutěže.

TIP ❱ Jak sledovat Tipos Extraligu live ›

Hokejová SHL na Sport 2 online

Další klasickou hokejovou ligou, kterou si můžete v live přenosech na Sport 2 vychutnat je mimořádně kvalitní švédská liga SHL. V minulosti v této lize chytal například Roman Will či Dominik Furch. V předchozích sezonách jsme se pak mohli setkat s útočníky Jakubem Zůrkem, Janem Ordošem a Romanem Horákem.

CHL aneb hokejová liga mistrů Sport 2 live

Na Sport 2 můžete každý rok sledovat také hokejovou ligu mistrů, do níž se vždy dostanou i tři kluby z Česka. Tyto týmy se střetnou s dalšími celky z Rakouska, Finska, Německa, Švédska, Slovenska, Švýcarska a dalších zemí.

Box live na Sport 2 TV

Na Sport 2 TV si na své přijdou také milovníci bojových sportů. Kanál Sport 2 nabízí divákům skvělá boxerská utkání a dokonce se můžete těšit také na historické zápasy a reprízy.

Sport 2 MMA Bellator live přenosy

Sportovní kanál Sport 2 nabízel i live přenosy z jedné z nejlepších MMA organizací na světě, a to v Bellator. V této organizaci uspěla také Attila Végh, který nyní působí v české organizaci Oktagon.

TIP ❱ Jak a kde sledovat MMA Oktagon live ›

UFC na Sport 2

Mnoho sportovních fanoušků si myslí, že na Sport 2 lze sledovat také zápasy MMA organizace UFC. To ale možné není, tuto nejlepší organizaci světa lze sledovat pouze na kanálu Premier Sport 2, díky podobným názvům ale dochází u fanoušků často k omylu.

TIP ❱ Jak a kde sledovat UFC živě ›

Tenis na Sport 2

Součástí televizního programu stanice Sport 2 jsou také tenisové turnaje okruhu WTA, konkrétně se jedná o nejnižší kategorie 250.

Házená TV stream

Sport 2 je také výjimečný v tom, že vysílá živě také zápasy házené. Na stanici Sport 2 se nejčastěji vysílají zápasy z Ligy mistrů, které si můžete vychutnat v pravidelných live přenosech, vysílalo se zde také Mistrovství Evropy v házené.

World Poker Tour online

Na Sport 2 se také pravidelně vysílají záznamy a přenosy World Poker Tour. Pokud se tedy řadíte mezi milovníky pokeru, ve vaší televizní nabídce by rozhodně neměl chybět sportovní kanál Sport 2!

Sport 2 CZ – poskytovatelé

Sport 2 je možné si v České republice naladit prostřednictvím těchto známých poskytovatelů. Výhodou u všech poskytovatelů je fakt, že kromě TV můžete nyní sledovat Sport 2 také online či přes mobil kdekoli a kdykoli chcete.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU SPORT 2
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
Skylink Satelit, internet Android, iOS 299 Kč
Kuki Internet Android, iOS 290 Kč
Vodafone Kabel, internet Android, iOS 470 Kč
T-mobile Internet, satelit Android, iOS 399 Kč
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč
Sledování TV Internet Android, iOS 449 Kč
Antik TV Internet Android, iOS 199 Kč

Kanál Sport 2 můžete objednat u poskytovatele Skylink. Cena za nejlevnější balíček s tímto sportovním kanálem je 299 Kč. Navíc si můžete vybrat, zda chcete Skylink přes satelit a nebo jako internetovou televizi.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 389 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, GoGEN, Hisense, Hyundai, JVC, Panasonic, Toshiba
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

Sport 2 Kuki

Kuki je ryze internetovou televizí. K jejímu sledování tak potřebujete především dostatečně rychlý a stabilní internet. Více vás již nezajímá. Cena balíčku, který obsahuje také sportovní kanál Sport 2, je 290 Kč.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 290 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Sport 2 Vodafone

Vodafone, dříve UPC, nabízí fanouškům kvalitního sportu také kanál Sport 2. Cena nejlevnějšího balíčku s tímto programem je 300 Kč za měsíc v případě, že máte od Vodafone také internet. V opačném případě vás Sport 2 vyjde na 479 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

Sport 2 T-mobile

Dalším velkým poskytovatelem stanice Sport 2 je T-mobile a jeho Magenta TV.  Tu můžete sledovat přes internet i satelit. Cena nejlevnější televize s tímto sportovním kanálem pak činí 199,5 Kč za první dva měsíce. Poté cena vzroste na 399 Kč.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Sport 2 Telly

Sport 1 je také v nabídce operátora Telly, který má pro fanoušky sportu speciální sportovní balíček za 300 Kč měsíčně. Ten se dá platit i formou předplacené karty, jež se dá koupit v trafice.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

Sport 2 SledováníTV

Brněnský operátor SledováníTV nabízí skoro 200 TV stanic, nechybí mezi nimi ani Sport 1. Je součástí tarifu Standard za 449 Kč, dá se ale objednat i rámci balíčků Sportovní a Sport+.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 449 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: sledovanitv.cz

Sport 2 Antik TV

Velmi levně má Sport 1 slovenský Antik, který působí také v Česku a nabízí skvělý poměr cena-výkon. Stanice Sport 1 je součástí balíku Mini, kde je více než 130 kanálů za pouhých 199 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 199 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: antiktv.cz

O2 TV a Sport 2

Dříve byly kanály Sport 1 a Sport 2 i v nabídce O2 TV. To se ovšem od července 2021 změnilo a z O2 TV zmizely všechny stanice od AMC. Pokud tak Sport 1 a Sport 2 chcete sledovat, je potřeba mít balíček i u jiného poskytovatele.


Sport 1, 2 – informace a majitel

Majitelem sportovního kanálu Sport 1 a Sport 2 je televizní společnost AMC Networks International Central Europe se sídlem v Praze a je vlastněná firmou AMC Networks International.

Tato skupina vysílá v 30 zemích světa a patří mezi ty největší v Evropě. Ze známých kanálů vlastní tato společnost například stanice AMC, Minimax, Jim Jam, Spektrum, Spektrum Home nebo TV Paprika.

AMC Mikro a Sport 2

Vlastník sportovního kanálu Sport 2 vytvořil zcela novou aplikaci, která je v současné době přístupná také v České republice. Výhodou je, že pro shlédnutí obsahu vám stačí pouhá registrace, aplikace je totiž sama o sobě bezplatná. Zhlédnout v ní můžete to nejdůležitější, co se na kanále Sport 2 odehrálo.

Zdroje: wikipedia.com, sport1tv.cz, skylink.cz, kuki.cz, vodafone.cz, t-mobile.cz, telly.cz, sledovanitv.cz,antiktv.cz