Sportovní přenosy na Nova Sport 6 live – TV program, přehled sportů, jak naladit

Nova Sport 6 live je další novou sportovní stanicí na českém trhu. Zaměřuje se především na motorsport, nabízí přímé přenosy ze závodů MotoGP, ale i další zajímavý sportovní obsah. Podívejte se na podrobné informace o novém TV kanálu Nova Sport 6.

Nova Sport 6 na Telly

Nova Sport 6 live

Kromě kanálu Nova Sport 6 zahajuje 29. února 2024 vysílání také Nova Sport 6 live. I tato stanice je primárně zaměřená na motorismus, hlavním programem Nova Sport 6 jsou živé přenosy ze závodů MotoGP. Program doplňují MS superbiků a přenosy z evropských fotbalových lig.

Proč sledovat Nova Sport 6 živě

Nova Sport 6 živě přináší velkou porci atraktivního obsahu pro fanoušky špičkového motorsportu. Najdete na ní především závody MotoGP živě, ale i další zajímavé sportovní přenosy. Nechybí ani fotbal, Nova Sport 6 vysílá také zápasy předních evropských ligových soutěží.

NOVA SPORT 6
Kde sledovat internetová a satelitní televize
Příbuzné kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4, Nova Sport 5
Sporty motorsport, fotbal, MMA, snooker
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel Central European Media Enterprises (CME)
Web tn.nova.cz/sport

Jak naladit TV kanál Nova Sport 6

Naladit TV kanál Nova Sport 6 je možné pouze u vybraných operátorů placené digitální televize. Postupně zde budeme jejich seznam doplňovat, zatím je jisté, že do svojí nabídky Nova Sport 6 zařazuje O2 TV a Telly.

Nova Sport 6 online

Jestli bude Nova Sport 6 online dostupná např. přes VOYO, zatím není známo. Jakmile budeme vědět bližší informace o dostupnosti Nova Sport 6 online, informace najdete zde.

Nova Sport 6 online zdarma

Nova Sport 6 online zdarma nevysílá, jedná se o placený televizní kanál. Nova Sport 6 zdarma tak nenaladíte na obyčejnou anténu, ani ji nenajdete na internetu. Pro sledování této stanice je potřeba mít balíček od některého z operátorů placené televize.

Přehled všech sportovních TV kanálů v ČR:

Nova Sport 6 program dnes a zítra

Jaký má Nova Sport 6 program dnes a zítra si můžete přečíst na oficiálních internetových stránkách TV Nova, kde je vždy aktuální televizní program na týden dopředu.

Dále najdete program Nova Sport 6 i na webu tvprogram.cz nebo na výsledkovém portálu LiveSport.

Jaké sporty vysílá Nova Sport 6 live

Na Nova Sport 6 live se dají sledovat přímé přenosy ze závodů MotoGP, závody MS superbiků a zápasy prestižních evropských fotbalových lig.

SLEDUJTE NOVA SPORT 6 ŽIVĚ
Motorsport MotoGP, WorldSBK
Fotbal Bundesliga, Ligue 1, Serie A, LaLiga
MMA UFC
Další sporty Snooker, extrémní sporty, házená

Nova Sport 6 MotoGP

Hlavním tahákem je na Nova Sport 6 MotoGP. Nový kanál skupiny Nova nabízí kompletní program závodů MotoGP, které se na něj přesouvají ze stanice Nova Sport 1.

WorldSBK na Nova Sport 6

Dalším zajímavým obsahem ze světa motorsportu je WorldSBK na Nova Sport 6. Tato stanice tak přináší i Mistrovství světa superbiků.

Bundesliga na Nova Sport 6

Bundesliga na Nova Sport 6 je vysílaná v konferenčním přenosu, kdy se vysílá střídavě z několika souběžně hraných zápasů. Tento model mohou diváci znát např. z vysílání stanice Canal+ Sport.

Ligue 1 na Nova Sport 6

Také francouzská nejvyšší soutěž je součástí programu Nova Sport 6. Ligue 1 na Nova Sport 6 lze sledovat v přímých přenosech i záznamech.

Nova Sport 6 Serie A

Další fotbalovou ligou, která se na Nova Sport 6 vysílá, je italská Serie A. Tato stanice z ní vysílá přímé přenosy a záznamy.

LaLiga na stanici Nova Sport 6

Také španělská LaLiga na stanici Nova Sport 6 má svoje místo, vysílají se zde záznamy z první i druhé španělské fotbalové ligy.

Nova Sport 6 UFC

Na Nova Sport 6 se stěhuje také MMA, živě se zde vysílají přenosy ze všech galavečerů organizace UFC.

Další sporty v programu Nova Sport 6

Další sporty v programu Nova Sport 6 jsou snooker, z jehož turnaj můžete sledovat live přenosy, dále pak různé extrémní sporty nebo házená.

Nova Sport 6 poskytovatelé v ČR

Novou stanici Nova Sport 6 mají v nabídce pouze vybraní poskytovatelé, jejichž přehled zde pravidelně aktualizujeme. Prvním operátorem, který kanál Nova Sport 6 zařazuje do svojí nabídky, je O2, dalším je Telly.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ NOVA SPORT 6
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
O2 TV Internet Android, iOS 399 Kč
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč

O2 TV

Telekomunikační operátor O2 má v současné době nejlepší nabídku sportovních stanic v Česku. S výjimkou kanálů Sport 1 a Sport 2 nabízí téměř vše, po přechodu F1 na Nova Sport 5 má velkou většinu nejdůležitějších sportovních událostí v jediném balíčku.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

Telly

Telly zařazením stanice Nova Sport 6 potvrdila, že v kategorii sportovních kanálů její nabídka patří k nejlepším. Nova Sport 6 je u ní součástí balíčků Velký a Sport online, resp. Sport, je v nabídce internetové i satelitní televize.

🔓 Nova Sport 6 na Telly

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 350 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Hisense, JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

Nova Sport 6 informace

Nová sportovní stanice Nova Sport 6 je již v pořádí šestým sportovním kanálem skupiny Nova. Vysílá nejen v České republice, ale i na Slovensku, naladit lze u vybraných operátorů.

Skupina Nova Sport nákupem práv na Formuli 1 znovu výrazně posílila svůj obsah a navíc získala práva i na americký fotbal, konkrétně na přenosy NFL. Spolu s NHL, NBA, předními fotbalovými ligami a dalšími sporty má nyní Nova mimořádně atraktivní nabídku.

VIDEO: Nova Sport 6 PROMO

Zdroje: mediaguru.cz, wikipedia.org. nova.cz, o2.cz