Canal plus Sport live – program dnes, jak naladit, sporty a poskytovatelé

Televizní stanice Canal plus Sport patří mezi exkluzivní placené sportovní kanály, na nichž se dají sledovat atraktivní přenosy a záznamy ze špičkových sportovních disciplín. Podívejte se, co vše najdete v programu televize Canal plus Sport.

Canal plus Sport live

Canal plus Sport je skvělým místem, kde můžete sledovat sportovní přenosy. Canal plus Sport live naladíte snadno přes internet nebo satelit a nabízí ho hned několik předních televizních operátorů ve špičkové kvalitě.

Proč sledovat Canal+ Sport živě

Pokud chcete sledovat přenosy z fotbalové Premier League, najdete je pouze na stanici Canal+ Sport. Většinu tenisových turnajů WTA pak můžete sledovat exkluzivně pouze na programu Canal+ Sport 2. Vše s českým a slovenským komentářem a v nejlepší obrazové kvalitě.

CANAL+ SPORT
Kde sledovat Skylink, O2, T-mobile
TV kanály
Canal+ Sport , Canal+ Sport 2
Sporty Fotbal, tenis
HD přenosy
ANO
Internet / mobil
ANO
Majitel
Canal+
Web
canalplussport.cz

Jak naladit stanice Canal+ Sport

Abyste si mohli naladit stanice Canal+ Sport, musíte si je objednat v rámci internetové nebo satelitní televize. První program Canal+ Sport s fotbalovou Premier League mají v nabídce O2 TV, T-Mobile TV a Skylink, tenisovou stanici Canal+ Sport 2 má zatím exkluzivně pouze Skylink.

Canal plus Sport live můžete sledovat na chytrých televizorech prostřednictvím Smart TV aplikace, dále prostřednictvím set top boxu a jednou z možností je i příjem programu přes satelitní parabolu. Kromě televize lze Canal plus Sport samozřejmě sledovat i na počítači, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu.

Canal+ Sport online

Alternativou je příjem stanic Canal+ Sport online přes aplikaci Canal+. V ní najdete kromě obou sportovních stanic také několik filmových kanálů značky Filmbox, za příplatek je možnost objednat si balíček, který zahrnuje i přístup do videotéky Apple TV+.

Přehled všech sportovních TV kanálů v ČR:

Program Canal+ Sport

Pokud se chcete podívat, co vysílá Canal+ Sport dnes, zítra nebo v následujícím týdnu, program vysílání Canal plus Sport je k dispozici na oficiální webové stránce canalplussport.cz.

Najdete ho také v sekci TV program na webu LiveSport nebo na stránkách tvp.cz, kde je asi nejširší výběr stanic (a snadno tam tak najdete, kde se vysílá fotbal live dnes).

Jaké sporty vysílá Canal+ Sport

Programy stanic Canal+ Sport jsou zaměřeny na dva sporty, fotbal a tenis. Do budoucna chce podle ředitele stanice Canal plus Sport tato televize získat i další atraktivní práva a ještě více tak svůj program zkvalitnit.

Canal+ je velmi bohatou společností, takže pro ni není takový problém do vysílacích práv investovat a soupeřit s dalšími silnými hráči, jako je O2 nebo Nova Sport.

Např. v sousedním Polsku vysílá místní Canal plus Sport polskou, španělskou i francouzskou fotbalovou ligu, tenisovou WTA , basketbalovou NBA a další sportovní odvětví.

SLEDUJTE CANAL+ SPORT ŽIVĚ
Fotbal Premier League
Tenis WTA

Canal+ Sport Premier League

První program Canal+ Sport vysílá výhradně přímé přenosy, záznamy, magazíny a další pořady, věnující se anglické fotbalové Premier League.

Sledovat zde můžete kompletně všechny zápasy, v rámci služby jsou dostupné i další streamy při souběžně hraných duelech.

WTA na Canal+ Sport 2

Stanice Canal+ Sport 2 je zaměřená čistě na tenis a nabízí přímé přenosy, záznamy a magazíny z ženských tenisových turnajů WTA. V některých případech se zápasy vysílají i na stanici Canal+ Sport 3, výjimečně i na Canal+ Sport 4.

Canal+ Sport 2 vysílá přenosy z turnajů WTA 100, 500 a 250, na vybrané turnaje WTA 250 od něj získala práva společnost AMC, která u nás provozuje stanice Sport 1 a Sport 2.

Canal+ Sport poskytovatelé

V současné době je sportovní stanice Canal+ Sport v nabídce tří velkých televizních operátorů – Skylink, T-Mobile a O2 TV, do budoucna ale nelze vyloučit, že se objeví u jiných velkých společností.

Přes satelit naladíte Canal + Sport u Skylinku a T-Mobilu, přes internet Canal plus Sport nabízí kromě Skylinku a T-Mobilu i O2 TV. V žádné kabelové televizi ale tato stanice dostupná není.

Zatímco Canal plus Sport mají v nabídce Skylink, O2 TV i T-Mobile, druhý program Canal+ Sport 2 je exkluzivně pouze u Skylinku, případně ve streamovací platformě Canal+. Majitelé stanice se ale nebrání jednáním s operátory, je tak reálné, že dříve či později se i Canal plus Sport 2 dostane k dalším divákům.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ CANAL+ SPORT
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
O2 TV internet Android, iOS 399 Kč
T-Mobile internet, satelit Android, iOS 299 Kč
Skylink internet, satelit Android, iOS 239 Kč
Skylink SK internet, satelit Android, iOS  9,99 €
PLATFORMA CANAL+
CANAL+ Internet Android, iOS 239 Kč

O2 TV

Od 13.9.2023 je Canal+ Sport součástí digitální internetové televize O2 TV, je v základních balíčcích Zlatá a Stříbrná a v předplacených tarifech Sport Premium a Sport Max.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

T-Mobile TV

Jedním z operátorů, kteří nabízejí Canal+ Sport je také T-Mobile se svojí Magenta TV. Canal+ Sport je u něj v internetové i satelitní nabídce od tarifu M, je také součástí sportovního balíčku Sport Premium.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Skylink u nás nabídl stanici Canal+ Sport jako první, sledovat ji lze jak na satelitu, tak i přes internet. U satelitní televize je Canal plus Sport součástí balíčku Kombi+, Canal+ a Komplet, u internetové pak v Kombi+ a Canal+.

Klienti Skylinku mají kromě prvního programu přístup i ke stanici Canal+ Sport 2 a mohou tak exkluzivně sledovat i přenosy WTA.

🔓 Canal+ Sport na Skylink

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 449 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, GoGEN, Hyundai, Orava
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

Aplikace CANAL+

Jednou z možností, jak si Canal+ Sport předplatit, je aplikace Canal+. Ta zahrnuje nejen vysílání všech programů Canal plus Sport, ale také sesterskou stanici Canal+ Action a pět dalších filmových kanálů od společnosti SPI (Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox Stars, Filmbox Premium a Filmbox Family).

Cena za měsíční předplatné online TV aplikace Canal+ je 239 Kč, roční předplatné vyjde na 2 390 Kč. Součástí aplikace je navíc streamingová služba Canal+, která obsahuje spoustu filmů a seriálů.

Výhodnější je předplatit si balíček Canal+ u Skylinku. Cena je totiž úplně stejná, místo 7 ale získáte rovnou 45 televizních kanálů (platí pro internetovou TV) nebo dokonce více než 70 stanic (u satelitní televize).

Ještě lepším řešením může být koupě balíčku Canal+ určeného pro Slovensko – získáte tak navíc stanice RTVS Šport a JOJ Šport a také přístup k základním kanálům skupin Markíza a JOJ.

VIDEO: Aplikace Canal+

TIP: Jak získat Canal+ Sport 2, RTVS Šport a JOJ šport

Pokud už máte jiného poskytovatele placené televize a chcete si Skylink objednat jen kvůli stanici Canal+ Sport 2, vyplatí se vám objednat si jej ve slovenské verzi, kde navíc získáte přístup k programům RTVS Šport a JOJ šport.

Postup je jednoduchý – otevřete si webové stránky slovenského Skylinku a na nich si objednáte balíček Canal+.

Při vyplňování objednávky pak musíte vyplnit nějakou slovenskou adresu bydliště (můžete tam napsat jakoukoliv adresu, kterou si vygooglujete), u čísla mobilu jen změníte předvolbu ze 421 na 420.

Canal+ Sport dnes

Aktuální TV program Canal+ Sport, informace o nejzajímavějších přenosech, různé aktuality a další zajímavosti ze světa Premier League a WTA můžete sledovat i na webu a sociálních sítích Canal plus Sport:

Zdroje: canalplussport.cz,skylink.cz,skylink.sk,canalplus.cz,o2.cz,t-mobile.cz