Sportovní TV kanál Premier Sport 3 live – program dnes. Sledujte veškeré turnaje ATP Tour živě!

Sportovní kanál Premier Sport 3 live přináší kompletní program turnajů ATP Tour, chybět ale nebudou ani další klání tohoto okruhu. V článku se dozvíte o jaké turnaje se jedná nebo jak naladit Premier Sport 3, další program této značky.

Premier Sport 3 live

Premier Sport 3 – další možnost kde sledovat tenis live! Nový sportovní kanál se zaměřuje na nejlepší mužský světový tenis.

V průběhu roku odvysílá více než 60 turnajů okruhu ATP, půjde o všechny turnaje ATP Tour, až 9 turnajů ATP Masters 1000, 13 turnajů ATP 500 a 36 turnajů ATP 250. Závěrem sezony nebude chybět ani Turnaj mistrů.

Proč sledovat Premier Sport 3 živě

Premier Sport 3 živě jako jediná televizní stanice u nás nabízí všechny turnaje ATP. Výjimkou jsou pouze grandslamy, které vysílají kanály Eurosport 1 a Eurosport 2.

Díky Premier Sport 3 tak můžete vidět kompletní sezonu ATP včetně zápasů našich tenistů. Samozřejmě vždy s kvalitním českým komentářem a v HD kvalitě.

PREMIER SPORT 3 LIVE
Kde sledovat O2 TV, T-Mobile TV, Telly
Příbuzné kanály Premier Sport 1, Premier Sport 2, Premier Sport 4
Sporty Tenis
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel LAMA ENERGY GROUP
Web premiersport.sk

Jak naladit TV kanál Premier Sport 3

Naladit TV kanál Premier Sport 3 můžete u vybraných operátorů placené televize, přes internet tato stanice vysílá u O2, T-Mobile a Telly, přes satelit pak pouze u Telly. Výhodou je, že se dá objednat i v rámci samostatných sportovních balíčků, které jsou levnější.

Přehled všech sportovních kanálů v Česku:

Premier Sport 3 program

Premier Sport 3 program začal vysílat v pondělí 1. ledna 2024 a každý den přináší přímé přenosy z tenisových turnajů ATP.

Majitelem je skupina LAMA ENERGY GROUP, provozovatel televizní služby Telly. Přenosy jsou v ČR dostupné u operátorů Telly, O2 TV a T-Mobile, další o jejich zařazení jednají.

Program Premier Sport 3 dnes a zítra

Aktuální informace o tom, jaké přenosy má Premier Sport 3 dnes na programu najdete vždy na facebookové stránce O2 TV Sport, program je k dispozici také na webu O2 TV nebo na stránce tvp.cz.

Jaké sporty vysílá Premier Sport 3 live

Premier Sport 3 je televizní kanál, zaměřený čistě na mužský tenis. Každý den tak na něm můžete sledovat přímé přenosy nejlepších světových tenistů.

SLEDUJTE PREMIER SPORT 3 ŽIVĚ
Tenis ATP turnaje

Premier Sport 3 ATP

Jak už jsme psali, Premier Sport 3 odvysílá v průběhu sezony více než 60 turnajů okruhu ATP. První začínají počátkem ledna ještě před Australian Open.

Grand Slamy zůstávají na programech Eurosport 1 a 2. Tenisové turnaje okruhu WTA se stěhují na nově vznikající CANAL+ Sport 2, který je dostupný v internetové a satelitní televizi Skylink a ve streamovací službě CANAL +.

Premier Sport 3 poskytovatelé

Premier Sport 3 poskytovatelé jsou zatím pouze O2 TV, T-Mobile a Telly, je ale možné, že v budoucnu tuto stanici získají i jiní operátoři placené digitální televize.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ PREMIER SPORT 3
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
O2 TV Internet Android, iOS 299 Kč
T-Mobile TV Internet Android, iOS 149 Kč
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč

O2 TV

Kompletní výrobu stanice Premier Sport 3  má na starosti redakce O2 TV Sport. Nový kanál je tak i v nabídce internetové televize O2 TV, konkrétně v tarifech O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá a O2 TV Business, dále v předplacených balíčcích HBO a Sport, Sport Premium a Sport Max. Se vznikem Premier Sport 3 zároveň zanikl program O2 TV Tenis.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

T-Mobile TV

Premier Sport 3 je i součástí digitální televize Magenta TV od T-Mobile. Pozor, nevysílá ale v její satelitní nabídce, ale pouze v rámci internetové televize. Tam tuto stanici najdete od tarifu M a nebo velmi levně v balíčku Sport za pouhých 149 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 149 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Telly

Velmi slušnou nabídku sportovních kanálů má operátor Telly, jenž má stanici Premier Sport 3 v nabídce internetové i satelitní televize. Tento program je v tarifech Střední, Velký a v balíčku Sport online, který stojí od 300 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 350 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Hisense, JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

Premier Sport 3 informace

Televizní stanice Premier Sport 3 je placeným sportovním programem, který lze naladit pouze v rámci internetové nebo satelitní televize.

Jedná se o nový kanál, který vznikl na začátku roku 2023 na základě toho, že práva na tenisové turnaje ATP získala společnost LAMA ENERGY GROUP.

Ta je vlastníkem operátora Telly, kromě něj ale program Premier Sport 3 poskytuje i dalším operátorům. Jedním z nich je O2 TV, jejíž sportovní redakce má produkci tohoto kanálu na starosti.

Zdroje: premiersport.sk, o2.cz, t-mobile.cz, telly.cz