Sportovní TV kanál PREMIER SPORT 1 LIVE – program dnes. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat live?

Sportovní TV kanál PREMIER SPORT 1 je sportovní televizní stanice, na které můžete sledovat sportovní přenosy online v Česku. Zajímá vás Liga mistrů? Přinášíme vám podrobný přehled, kde se dozvíte, jaké sporty a soutěže můžete sledovat na kanálu Premier Sport.

PREMIER SPORT 1 dnes

Jaký program nabízí Premier Sport 1 dnes? Zjistěte, jaký poskytovatel nabídne Premier Sport 1 nejlevněji.

Proč sledovat TV Premier Sport 1 HD?

Premier sport 1 potěší fanoušky fotbalu, kteří tu mají možnost sledovat Ligu mistrů, ale i další fotbalové ligy jako například skotskou Premiership nebo anglickou Championship.

Sportovní TV kanál nabízí nejen živé přenosy zápasů, ale také záznamy a různé zajímavé relace.

PREMIER SPORT 1
Kde sledovat O2 TV, T-Mobile, Telly, Vodafone
Sporty Fotbal, NFL
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV
Jak naladit Návod ›

Jak naladit kanál Premier Sport 1 live

Sportovní TV kanál Premier Sport 1 live můžete sledovat velmi jednoduše a to zakoupením některého televizního balíčku, který nabízejí jednotliví poskytovatelé. Nejvýhodnější balíčky nabízejí televizní společnosti O2 TV, T-Mobile, Telly a Vodafone.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Jaké sporty vysílá TV Premier Sport 1 online?

Sportovní televizní kanál Premier Sport 1 online upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Jde stále o relativně novou televizní stanici, která si dává záležet na výběru jednotlivých soutěží a sportů. Samotná nabídka sportovních přenosů není až tak bohatá, jako u jiných programů, o to je ale kvalitnější.

Televize Premier Sport však plánuje v blízké době rozšířit nabídku televizních přenosů o další sporty a soutěže. Všechny důležité informace budeme aktualizovat přímo zde.

Premier Sport 1 program dnes a zítra

Premier Sport 1 program nabízí každý den od rána do večera kvalitní sportovní program, který obsahuje množství živých přenosů, záznamů, sestřihů či sportovních relací. Aktuální denní program najdete na Livesport.cz.

SLEDUJTE PREMIER SPORT 1 ŽIVĚ
Fotbal Liga mistrů, Premiership, Championship
Americký fotbal  NFL

Sporty, které vysílá Premier Sport 1 živě

Na svoje si přijdou fanoušci fotbalu, kteří mohou na sportovním kanálu Premier Sport 1 živě sledovat zajímavé fotbalové live přenosy. Těšit se mohou i nadšenci amerického fotbalu.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu Mistrů živě › 

Americký fotbal NFL online

Těšit se mohou i milovníci amerického fotbalu, který je jeden z nejpopulárnějších sportů v USA. Své fanoušky si ale neustále získává po celém světě.

Sportovní televizní kanál Premier Sport momentálně vysílá NFL, nejprestižnější ligu amerického fotbalu. Vychutnat si můžete živé přenosy, záznamy i studio NFL před každým live zápasem.

NFL finále Super Bowl live

NFL (National Football League) je nejvyšší liga amerického fotbalu, která se hraje v severní Americe. Celkově 12 nejlepších mužstev základní části se probojuje do play-off, které vyvrcholí finálovým zápasem Super Bowl. Přímý přenos ze zápasu Super Bowl 2024 tak budete moci sledovat právě na této stanici.

Premier Sport 1 CZ – poskytovatelé

Televizní kanál PREMIER SPORT 1 si můžete naladit u následujících poskytovatelů. Stačí si zakoupit některý z nabízených televizních balíčků a sportovní přenosy si můžete vychutnat na počítači, televizi či online přes aplikaci v mobilu.

Každý poskytovatel nabízí vícero televizních balíčků, které se odlišují nejen od počtu televizních stanic. My jsme pro vás připravili přehled, ve kterém se dozvíte nejvýhodnější možnosti pro sledování programu Premier Sport a ostatních sportovních kanálů.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU PREMIER SPORT 1
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena od
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč
O2 TV Internet Android, iOS 299 Kč
T-mobile Internet, satelit Android, iOS 499 Kč
Vodafone Kabel, internet Android, iOS 470 Kč

Telly

Pokud hledáte nejlevnější možnost, jak sledovat sportovní přenosy živě, pak je Telly tou nejlepší volbou. Sportovním divákům doporučujeme zakoupit balíček Sport, který zahrnuje prakticky všechny důležité sportovní kanály, samozřejmě v HD kvalitě.

Cena je 300 Kč za měsíc nebo 3000 Kč za rok a vedle Premier Sport 1 se můžete těšit také na další sporty, jako je NHL, Evropská liga UEFA či závody MotoGP.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

O2 TV

Dalším poskytovatelem, který nabízí i sportovní kanál Premier Sport 1, je O2 TV. Zde si můžete zakoupit např. balíček HBO a Sport, v němž je Premier Sport 1 zahrnutý.

Živé přenosy můžete sledovat pouze přes internetové připojení . V rámci tohoto balíčku můžete sledovat také fotbalovou Ligu Mistrů.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

T-mobile

Sportovní kanál Premier Sport 1 najdete také v nabídce T-Mobile. Tento poskytovatel nabízí balíček se sportovním kanálem Premier Sport 1 na první tři měsíce za 299 Kč. Poté se již platí plná cena, tedy 499 Kč. V balíčku ale naleznete více sportovních kanálů.

Sledovat tak vedle Premier League můžete v tomto balíčku například závody Formule 1 či Ligu Mistrů a tenisové grandslamy od Australian Open po US Open.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Vodafone

Stanice Premier Sport už je také součástí nabídky Vodafone TV, sledovat ji mohou ti, co mají starší balíček Komplet nebo ti, kteří si k novému základnímu tarifu objednají balíček Sport.

Ten stojí 150 Kč, povinný základní balíček je za 150 Kč pro ty, co mají od Vodafonu internet, pro ostatní 320 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

Premier Sport – informace a majitel

Sportovní kanál Premier Sport vznikl v roce 2019 jako další televizní stanice, která měla vysílat především zápasy anglické Premier League. Časem se programové schéma změnilo, stále ale jde o velmi atraktivní sportovní kanál. Televizní program patří pod skupinu Lama Energy Group, která je vlastníkem Digi TV, přesněji Telly.

Zdroj: wikipedia, o2tv.cz, t-mobile.cz, telly.cz, vodafone.cz