Sportovní TV kanál PREMIER SPORT 1 LIVE – program dnes. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat live?

Sportovní TV kanál PREMIER SPORT 1 je sportovní televizní stanice, na které můžete sledovat sportovní přenosy online v Česku. Zajímá vás Liga mistrů či atraktivní zápasy UFC? Přinášíme vám podrobný přehled, kde se dozvíte, jaké sporty a soutěže můžete sledovat na kanálu Premier Sport.

PREMIER SPORT 1 dnes

Jaký program nabízí Premier Sport 1 dnes? Zjistěte, jaký poskytovatel nabídne Premier Sport 1 nejlevněji.

Proč sledovat TV Premier Sport 1 HD?

Televizní stanice Premier Sport 1 je výjimečná tím, že jde o jediný sportovní TV kanál v Česku, který nabízí live přenosy zápasů UFC. Můžete se těšit na ty nejlepší zápasy MMA, ve kterých zápasí i profesionální zápasník Jiří Procházka!

Potěšíme také fanoušky fotbalu, kteří tu mají možnost sledovat Ligu mistrů, ale i další fotbalové ligy jako například skotskou Premiership nebo anglickou Championship.

Sportovní TV kanál nabízí nejen živé přenosy zápasů, ale také záznamy a různé zajímavé relace.

PREMIER SPORT 1
Kde sledovat O2 TV, T-Mobile, Telly
Sporty Fotbal, UFC, NFL
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV
Jak naladit Návod ›

Jak naladit kanál Premier Sport 1 live

Sportovní TV kanál Premier Sport 1 live můžete sledovat velmi jednoduše a to zakoupením některého televizního balíčku, který nabízejí jednotliví poskytovatelé. Nejvýhodnější balíčky nabízejí televizní společnosti O2 TV, T-Mobile a Telly.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Přehled sportovních kanálů v Česku:

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy živě ›

Jaké sporty vysílá TV Premier Sport 1 online?

Sportovní televizní kanál Premier Sport 1 online upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Jde stále o relativně novou televizní stanici, která si dává záležet na výběru jednotlivých soutěží a sportů. Samotná nabídka sportovních přenosů není až tak bohatá, jako u jiných programů, o to je ale kvalitnější.

Televize Premier Sport však plánuje v blízké době rozšířit nabídku televizních přenosů o další sporty a soutěže. Všechny důležité informace budeme aktualizovat přímo zde.

Premier Sport 1 program dnes a zítra

Premier Sport 1 program nabízí každý den od rána do večera kvalitní sportovní program, který obsahuje množství živých přenosů, záznamů, sestřihů či sportovních relací. Aktuální denní program najdete na Livesport.cz.

SLEDUJTE PREMIER SPORT 1 ŽIVĚ
Fotbal Liga mistrů, Premiership, Championship
Bojové sporty UFC
Americký fotbal  NFL

Sporty, které vysílá Premier Sport 1 živě

Na svoje si přijdou fanoušci fotbalu, kteří mohou na sportovním kanálu Premier Sport 1 živě sledovat zajímavé fotbalové live přenosy. Těšit se mohou i nadšenci bojových sportů či amerického fotbalu.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu Mistrů živě › 

UFC na Premier Sport 1 live

Sportovní kanál Premier Sport 1 je jediný televizní program v Česku, kde můžete sledovat živé přenosy zápasů UFC live. Po úspěchu Jiřího Procházky a také velké oblibě organizace Oktagon MMA se tento sport stává více a více populární. V nejlepší MMA organizaci na světě figuruje také Makhmud Muradov.

TIP ❱ Program a výsledky UFC turnajů › 

Fanoušky MMA potěší fakt, že do klece se vrátila také legenda, Conor McGregor. I jeho zápasy budete moci sledovat na kanále Premier Sport. Kromě živých přenosů z turnaje jsou pro vás připravené také záznamy či sestřihy toho nejlepšího z jednotlivých turnajů.

Premier Sport odvysílá vždy hlavní kartu z každého turnaje. Pokud bude na turnaji zápasit také český (nebo slovenský) zápasník, odvysílá televize také Prelims kartu. Zápasy UFC vás bude provázet komentátorské duo Michal Petrgál a Róbert Kmeťo.

TIP ❱ Jak sledovat UFC Live › 

Americký fotbal NFL online

Těšit se mohou i milovníci amerického fotbalu, který je jeden z nejpopulárnějších sportů v USA. Své fanoušky si ale neustále získává po celém světě.

Sportovní televizní kanál Premier Sport momentálně vysílá NFL, nejprestižnější ligu amerického fotbalu. Vychutnat si můžete živé přenosy, záznamy i studio NFL před každým live zápasem.

NFL finále Super Bowl live

NFL (National Football League) je nejvyšší liga amerického fotbalu, která se hraje v severní Americe. Celkově 12 nejlepších mužstev základní části se probojuje do play-off, které vyvrcholí finálovým zápasem Super Bowl. Přímý přenos ze zápasu Super Bowl 2024 tak budete moci sledovat právě na této stanici.

Premier Sport 1 CZ – poskytovatelé

Televizní kanál PREMIER SPORT 1 si můžete naladit u následujících poskytovatelů. Stačí si zakoupit některý z nabízených televizních balíčků a sportovní přenosy si můžete vychutnat na počítači, televizi či online přes aplikaci v mobilu.

Každý poskytovatel nabízí vícero televizních balíčků, které se odlišují nejen od počtu televizních stanic. My jsme pro vás připravili přehled, ve kterém se dozvíte nejvýhodnější možnosti pro sledování programu Premier Sport a ostatních sportovních kanálů.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU PREMIER SPORT 1
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena od
Telly TV, satelit, internet Android, iOS 300 Kč
O2 TV TV, internet Android, iOS 299 Kč
T-mobile TV, satelit, internet Android, iOS 499 Kč

Telly

Pokud hledáte nejlevnější možnost, jak sledovat sportovní přenosy živě, pak je Telly tou nejlepší volbou. Sportovním divákům doporučujeme zakoupit balíček Sport, který zahrnuje prakticky všechny důležité sportovní kanály, samozřejmě v HD kvalitě.

Cena je 300 Kč za měsíc nebo 3000 Kč za rok a vedle Premier Sport 1 se můžete těšit také na další sporty, jako je NHL, Evropská liga UEFA či závody MotoGP.

 • Kabelová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

O2 TV

Dalším poskytovatelem, který nabízí i sportovní kanál Premier Sport 1, je O2 TV. Zde si můžete zakoupit balíček Sport Plus, ve kterém je také Premier Sport 1 a dokonce i 2.

Živé přenosy můžete sledovat i s pomocí internetového připojení nebo přes televizi. V rámci tohoto balíčku můžete sledovat také fotbalovou Ligu Mistrů.

 • Kabelová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

T-mobile

Sportovní kanál Premier Sport 1 najdete také v nabídce T-Mobile. Tento poskytovatel nabízí balíček se sportovním kanálem Premier Sport 1 na první tři měsíce za 199 Kč. Poté se již platí plná cena, tedy 499 Kč. V balíčku ale naleznete více sportovních kanálů.

Sledovat tak vedle Premier League můžete v tomto balíčku například závody Formule 1 či Ligu Mistrů a tenisové grandslamy od Australian Open po US Open.

 • Kabelová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Premier Sport – informace a majitel

Sportovní kanál Premier Sport vznikl v roce 2019 jako další televizní stanice, která bude především vysílat zápasy anglické Premier League. Její záběr se však postupně rozrůstá i na ostatní soutěže a sporty. Televizní program patří pod skupinu Lama Energy Group, která je vlastníkem Digi TV, přesněji Telly.

Zdroj: wikipedia, o2tv.cz, t-mobile.cz, telly.cz