Sportovní TV kanál ČT SPORT live – program dnes. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Televizní sportovní kanál ČT Sport live nabízí pestrý výběr živých přenosů z různých sportů. Zajímají vás olympijské hry, hokej, fotbal, tenis, cyklistika či zimní sporty? Podívejte se na podrobný přehled, ve kterém se dozvíte co vše je možné sledovat na TV stanici ČT Sport živě.

ČT SPORT live

Pokud hledáte, kde sledovat sportovní přenosy zdarma, skvělou možností je televizní kanál ČT Sport live. Naleznete zde množství živých přenosů z různých sportů.

Proč sledovat ČT Sport živě?

Sportovní televizní kanál ČT Sport live vysílá největší sportovní události, mezi které se řadí například Tour de France, MS v hokeji, Olympijské hry, Roland Garros či Rally Dakar. Díky široké nabídce živých přenosů z různých sportů si na své přijde každý fanoušek.

Výhodou také je, že ČT Sport je v České republice zdarma a to prostřednictvím pozemního digitálního signálu.

ČT SPORT LIVE
Kde sledovat O2, T-Mobile, Telly, Vodafone, Skylink
TV kanály ČT 1,2,3, ČT24, ČT:D/ČT Art
Sporty Olympijské hry, Fotbal, Hokej, MMA, Tenis, Cyklistika, Zimní sporty… [přehled zde ›]
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV [přehled zde ›]
Jak naladit Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel Česká televize
Web sport.ceskatelevize.cz

Jak naladit sportovní kanál ČT Sport live v Česku

ČT Sport můžete naladit zdarma skrze automatické ladění na vašem DVB-T2 přijímači a nebo prostřednictvím televizních poskytovatelů, jakými jsou například O2, Vodafone či Skylink.

Stačí si vybrat jeden z televizních balíčků, které televize nabízejí. Kromě ČT Sport ale získáte i mnohem více dalších, nejen sportovních kanálů.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

ČT Sport live stream

Pokud chcete, můžete sledovat i ČT Sport live stream a to přes iVysílání, respektive skrze sport.ceskatelevize.cz. Proto, aby vám online vysílání fungovalo, ale musíte být na území České republiky.

ČT Sport plus online

ČT sport Plus je nový název pro on-line přenosy televize ČT Sport. Česká televize se rozhodla sjednotit název svých online přenosů a tak všechny platformy ponesou název ČT Sport Plus. Diváci však online přenosy najdou tam, kde dříve a to jsou web ctsport.cz, rozhraní HbbTV v chytrých televizích, iVysílání či aplikace ČT Sport.

Kde sledovat sport živě

Kromě kanálu ČT Sport můžete sledovat živé přenosy z různých soutěží i na dalších televizních stanicích, které jsou v Česku vysílané. Mezi nejoblíbenější kanály patří zejména O2 TV, Nova Sport, Eurosport či Premier Sport. Každý sportovní fanoušek si určitě najde něco pro sebe.

Přehled všech sportovních kanálů v Česku:

ČT Sport program dnes a zítra

Každý den můžete na sportovním kanálu ČT Sport sledovat množství živých přenosů, záznamů či sportovních relací, jako například magazín branky-body-sekundy. Aktuální program až na 14 dní dopředu najdete na oficiální stránce televize.

Jaké sporty vysílá ČT Sport live?

Na sportovní stanici ČT Sport je možné sledovat mnoho různých sportovních přenosů. Díky pestré nabídce si každý fanoušek přijde na své. Největší zastoupení má především fotbal, hokej, tenis a cyklistika.

ČT SPORT PROGRAM
Fotbal Evropská liga, Konferenční liga, Fortuna: Národní liga, Kvalifikace EURO 2024, MS ve fotbale, Liga národů, MOL cup
Hokej Tipsport Extraliga, Chance liga, MS v hokeji, MS U20
Zimní sporty Sjezdové lyžování, Biatlon, Klasické lyžovaní, Skoky na lyžích, Snowboarding, Freestyle lyžovaní
MMA Oktagon MMA
Tenis French Open, US Open, ATP cup, Davis cup, Laver cup
Cyklistika Tour de France, MS, ME, Vuelta
Motosport Rally Dakar
Olympijské hry LOH, ZOH
Další sporty Florbal, Judo, Volejbal, Koňské dostihy, Stolní tenis, Futsal

Fotbal živě na ČT Sport TV dnes

Na sportovní stanici ČT Sport můžete sledovat i fotbalové přenosy. Těšit se můžete na pohárové soutěže Evropské ligy a Konferenční ligy či reprezentační duely na největších fotbalových akcích.

Česká Fortuna liga živě

Dříve běžela na stanici ČT Sport také nejvyšší česká fotbalová liga. Bohužel již česká televize tato fotbalová utkání nenabízí.

TIP ❱ Kde sledovat českou Fortuna ligu live ›

Evropská liga live

Televizní sportovní stanice pravidelně přináší svým divákům i zápasy Evropské ligy. ČT Sport má práva vždy jen na jeden zápas v hracím dni. Samotný zápas pak doprovází i zápasové studio a video sestřihy nejlepších momentů.

TIP ❱ Kompletní přehled jak sledovat Evropsku ligu naživo ›

MS ve fotbale

Česká televize nabízí svým divákům i živé přenosy z MS ve fotbale. Jde o největších fotbalovou událost, která se koná jednou za čtyři roky. Na ČT Sport můžete sledovat většinu zápasů s českým komentářem.

Na televizní stanici je možné sledovat i kvalifikaci na MS 2022. Sportovní kanál ČT Sport vysílá všechny zápasy české reprezentace.

ME ve fotbale

Na ČT Sport můžete sledovat i ME ve fotbale. Podobně, jako je to u mistrovství světa, tak i na mistrovství Evropy vysílá sportovní stanice většinu zápasů základních skupin a všechny zápasy vyřazovací části. Na kanále je také možné sledovat Kvalifikaci na EURO.

ME v malém fotbale na ČT Sport

Na obrazovkách ČT Sport můžete sledovat i ME v malém fotbale. Televize odvysílá všechny zápasy české reprezentace a také zápasy vyřazovací části.

Hokej na ČT Sport live stream

V přímém přenose si na ČT Sport můžete vychutnat i množství hokejových přenosů z klubových soutěží či mezinárodních turnajů.

Tipsport extraliga na ČT Sport livestream

ČT Sport pravidelně vysílá livestream české Tipsport extraligy. Zápasy základní části jsou vysílané vždy v úterý a v neděli. Těšit se můžete na vyřazovací play-off zápasy a to v HD kvalitě. Kromě živých přenosů můžete hokejová utkání sledovat také ze záznamu.

TIP ❱ Jak sledovat Tipsport Extraligu live ›

MS v hokeji živě na ČT Sport

ČT Sport již několik let za sebou vysílá MS v hokeji živě. Sportovní stanice nabízí svým divákům většinu zápasů základních skupin a pochopitelně všechny zápasy play-off a boje o medaile. Všechny přenosy jsou vysílané s českým komentářem a užít si můžete i předzápasové studio, ve kterém jsou vždy zajímaví hosté.

TIP ❱ Jak sledovat MS v hokeji live ›

Zimní sporty ČT Sport program

Televizní sportovní kanál ČT Sport nabízí svým divákům široký výběr živých přenosů z různých zimních sportů:

 • Sjezdové lyžování
 • Biatlon

Sjezdové lyžování a Ester Ledecká live na ČT Sport

Sportovní stanice ČT Sport vysílá sjezdové lyžování live. V živém přenose si tak můžete vychutnat závody světového poháru, ale i MS v alpském lyžování. České fanoušky zaujmou především výkony zlaté olympioničky Ester Ledecké.

Biatlon živě na ČT Sport

Na televizním programu ČT Sport můžete sledovat také biatlon živě. Připravené jsou pro vás živé přenosy ze všech závodů světového poháru v biatlonu můžu i žen, ale také MS v biatlonu, které se koná každý rok uprostřed sezony. Barvy České republiky úspěšně reprezentují například Markéta Davidová nebo Michal Krčmář.

Oktagon MMA na ČT Sport live

Nově můžete sledovat na ČT Sport i turnaje organizace Oktagon MMA! Česká televize vysílá od září 2021 záznamy MMA turnaje vždy zhruba týden po turnaji. Jde o sestříhané přenosy, které trvají zhruba tři hodiny. ČT Sport kromě toho nabídne divákům i další přenosy z Oktagonu, jako je například Cesta na Oktagon.

TIP ❱ Aktuální kalendář turnajů Oktagon MMA ›

Tenis na ČT Sport live

Potěšíme také fanoušky tenisu. Na sportovní stanici ČT Sport je možné sledovat live vybrané zápasy dvou grandslamů a také známé turnaje, jako je ATP Cup, Davic Cup či Laver Cup.

V přímém přenose uvidíte i české reprezentace, kteří pravidelně bojují o co nejlepší postavení v tenisovém žebříčku.

Tenisové přenosy live na ČT Sport

TIP ❱ Kde sledovat tenis živě ›

Cyklistika na ČT Sport online přenosy

Pro fanoušky cyklistiky jsou na sportovní stanici ČT Sport připravené online přenosy z těch nejzajímavějších cyklistických závodů, jako je například Tour de France, Vuelta, Mistrovství světa či Evropy.

Cyklistické závody na ČT Sport

TIP ❱ Kde sledovat cyklistiku live ›

Motorsport na ČT sport online

Sportovní kanál kromě jiného nabízí také přenosy ze závodů Rally Dakar, kterého se pravidelně zúčastňují české posádky a jezdci. Jedná se například o Martina Prokopa, Libora Podmola, Martina Macíka, Aleše Lopraise a další… Těšit se ale můžete také na motoristickou relaci Svět motorů.

Olympijské hry na ČT Sport live

Televizní sportovní stanice ČT Sport je výjimečná tím, že živě vysílá také letní a zimní olympijské hry. Největší sportovní událost planety tak můžete sledovat v přímém přenose s českým komentářem.

TIP ❱ Kde sledovat olympijské hry live ›

Další sporty

Kromě sportů, které jsme popsali výše můžete na ČT Sport sledovat také judo, florbal, volejbal, Velkou pardubickou, stolní tenis či dokonce futsal.

ČT Sport CZ – poskytovatelé

Sportovní TV kanál ČT Sport můžete naladit u níže uvedených poskytovatelů. Sportovní přenosy je možné sledovat v televizi, na počítači, na tabletu ale také online přes aplikaci ve vašem chytrém mobilním telefonu.

Než se pustíte do zařizování programu přes poskytovatele, měli byste vědět, že ČT Sport je v České republice dostupná zdarma a to prostřednictvím pozemního digitální signálu. Kanál můžete sledovat také online a to na adrese sport.ceskatelevize.cz nebo iVysílání.cz.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU ČT SPORT
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
iVysílání.cz Internet Android, iOS Zdarma
Kuki Internet Android, iOS 100 Kč
Skylink Satelit, internet Android, iOS 149 Kč
Telly Internet Android, iOS 200 Kč
Vodafone Internet, kabel Android, iOS 232 Kč
T-mobile Kabel, satelit, internet Android, iOS 279,3 Kč
O2 TV, internet Android, iOS 299 Kč

iVysílání.cz

V rámci iVysílání.cz můžete sledovat přenosy ČT Sport ale i dalších kanálů České televize zcela zdarma! Stačí mít pouze přístup na internet a musíte být na území České republiky.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, zdarma
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: ivysilani.cz

Kuki

Kuki nabízí ČT Sport HD již od 100 Kč. Jedná se tak o nejlevnější nabídku. Vedle ČT Sport pak získáte i další kanály, nepočítejte ale například se Sport 1 nebo Sport 2.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 100 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Také televize Skylink nabízí kanál ČT Sport. Balíček s tímto programem pak vychází na 149 Kč. Jedná se o základní balíček.

 • Kabelová TV: Pouze v Praze
 • Satelitní TV: Ano, od 149 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 149 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

Telly

Také společnost Telly nabízí sportovní kanál ČT Sport HD ve svém balíčku od 200 Kč. Jedná se tak o třetí nejvýhodnější nabídku.

 • Kabelová TV: Ano, od 200 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 200 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 200 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

Vodafone

Vodafone, dříve UPC nabízí ČT Sport od 232 Kč. Podmínkou ale je internet od této společnosti. Pakliže máte internet od jiného poskytovatele, pak bude cena za balíček včetně ČT Sport 429 Kč za měsíc.

 • Kabelová TV: Ano, od 232 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 232 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

T-mobile

T-mobile je další velký hráč na trhu. Cena balíčku s televizním kanálem ČT Sport je 279,3 koruny a to po dobu tří měsíců. Poté již bude cena balíčku 399 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 279,3 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 279,3 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 279,3 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

O2

O2 nabízí kanál ČT Sport v balíčku za 299 Kč. Jedná se sice o zdánlivě nejdražší nabídku, avšak O2 nemá žádné další požadavky, například na poskytovatele internetu či krátkodobé snížení ceny za balíček programů.

 • Kabelová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

ČT Sport – informace a majitel

ČT Sport je sportovní televizní stanice, která patří pod veřejnoprávní Českou televizi. Kanál byl spuštěný 10. února 2006 a od té doby nabízí sportovním divákům množství zajímavých živých přenosů. První velká akce, kterou odvysílal kanál ČT Sport byly ZOH v Turíně 2006.

Televizní kanál ČT Sport se může chválit tím, že jde o první čistě veřejnoprávní stanici v Evropě. Kromě kanálu ČT Sport nabízí Česká televize i plnoformátové stanice ČT 1, ČT 2, zpravodajskou ČT 24, dětskou ČT:D a kulturní ČT Art.

Zdroje: wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz