Sportovní TV kanál O2 TV Sport live – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat live?

O2 TV Sport live je kanál v exkluzivní nabídce služby O2 TV. Vysílá nejvyšší české hokejové a fotbalové ligy, ale i jiné sporty a soutěže. Přinášíme vám kompletní přehled všech sportů, v programu O2 TV Sport a možnosti, jak tento kanál naladit.

Proč sledovat O2 TV Sport

O2 TV Sport je jedinou televizí v Česku, na které můžete sledovat hokejovou Tipsport extraligu a fotbalovou Fortuna ligu. Pustit si zde můžete rovněž další disciplíny, např. motorsport nebo bojové sporty.

Live přenosy kanálu O2 TV Sport naladíte díky službě O2 TV.

O2 TV Sport
Kde sledovat O2 TV
Další kanály O2 TV Fotbal
Sporty Fotbal, hokej, MMA, motorsport [přehled zde ›]
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV [přehled zde ›]
Jak naladit Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel skupina PPF
Web o2tvsport.cz

Jak naladit kanál O2 TV Sport

O2 TV Sport lze naladit po zakoupení jednoho z televizních balíčků na O2 TV již od 299 Kč.

Kanál O2 TV sport živě poté můžete sledovat online přes internetový prohlížeč, nebo v TV pomocí set-top boxu.

O2 TV Sport online na mobilu a tabletu

O2 TV Sport online na mobilu a tabletu spustíte buď přes internetový prohlížeč, stejně jako v PC, nebo přes aplikaci.

Jaké sporty vysílá O2 TV Sport live

O2 TV Sport live vysílá množství přenosů z různých sportů. O2 je vlastníkem práv na přenosy Fortuna ligy,  hokejové Tipsport extraligy, ale také se zde podíváte například na MMA, americký fotbal a další populární i méně rozšířené sporty.

Kompletní přehled všech sportů, které nabízí O2 TV Sport program, najdete o něco níže v tomto článku.

O2 TV Sport program live dnes a zítra

Kompletní O2 TV Sport program vysílání dnes a zítra naleznete na oficiálních stránkách televize.

SLEDUJTE O2 TV SPORT ŽIVĚ
Fotbal Fortuna:Liga, Copa América
Hokej Tipsport Extraliga,
Motosport WRC
Bojové sporty ONE Championship
Basketbal Euroliga
Další sporty baseball, americký fotbal

Sporty, které můžete sledovat na O2 TV Sport živě

Na O2 TV Sport živě můžete sledovat různé zajímavé sporty. Kromě klasických sportů jako jsou fotbal a hokej můžeme zmínit především MMA turnaje ONE Championship a motoristické WRC.

Přenosy obou soutěží najdete v ČR pouze ve vysílání O2 TV Sport.

Fotbal na O2 TV Sport live

O2 TV Sport vysílá hned dvě fotbalové soutěže. První z nich je česká Fortuna liga, dále si zde můžete vychutnat jihoamerický pohár Copa América.

TIP ❱ Kde sledovat Ligu mistrů live ›

Fortuna liga na O2 TV Sport živě

Na O2 TV Sport živě můžete sledovat vybraná utkání české nejvyšší soutěže Fortuna ligy. Všechny ligové zápasy najdete na O2 TV Fotbal, sesterské televizi O2 TV Sport.

Sparta a Slavia live na O2 TV Sport

Sparta live je na O2 TV Sport dostupná v zápasech Fortuna ligy, pokud je tato televize zrovna vysílá. To samé platí také pro Slavia live. Je tedy pravděpodobné, že na programu této televize je některý ze zápasů Derby pražských S.

Chcete-li sledovat Spartu, Slavii a nebo i Plzeň v předkolech evropských pohárů, Evropskou ligu live nebo Konferenční ligu live můžete sledovat rovněž na tomto programu (potažmo O2 TV Fotbal).

Hokej na O2 TV Sport online

O2 TV Sport online vysílá kompletně celou českou Tipsport extraligu online, sledovat zde můžete přenosy téměř ze všech zápasů. Zbylá utkání pak vysílá ČT sport.

Tipsport Extraliga na O2 TV Sport

Tipsport ELH je na O2 TV Sport vysílána obvykle v úterý, pátek a neděli. Sledovat hokej lze v multidimenzi, takže si můžete přepínat mezi jednotlivými stadiony.

Motosport na O2 TV Sport živě

Z motosportu live se na O2 TV Sport živě podíváte na WRC rally (Mistrovství světa v rally) je nejkvalitnější světovou soutěží v tomto odvětví. Sekunduje mu ERC rally (Mistrovství Evropy v rally), které se účastní i české posádky.

O2 TV Sport je jedinou českou stanicí, která tyto soutěže vysílá.

MMA na O2 TV Sport: ONE

O2 TV Sport vysílá také turnaje One Championship jakožto jediný kanál v celé České republice. ONE je asijská organizace bojových umění se sídlem v Singapuru a zároveň jedna z nejlepších světových MMA asociací na světě.

TIP ❱ Kde sledovat Oktagon MMA live ›

Basketbal Euroliga na O2 TV Sport

Chcete-li se podívat na basketbal, O2 TV Sport nabízí živé přenosy Euroligy, nejprestižnější evropské soutěžě mužů. Tu pořádá Evropská basketbalová federace, díky které můžeme sledovat například také ME v basketbalu žen nebo mužů.

TIP ❱ Kde sledovat NBA live ›

NFL Americký fotbal na O2 TV Sport live

NFL je nejznámější ligou amerického fotbalu na světě a můžeme ji sledovat na O2 TV Sport live, většinu přenosů ale vysílá stanice Premier Sport 2.

O2 TV Sport online baseball MLB

MLB (Major League Baseball) je kanadsko-americká baseballová liga, ve které můžeme na O2 TV Sport online sledovat slavné týmy jako jsou například New York Yankees, Boston Red Sox a Los Angeles Dodgers.

TIP ❱ Živé přenosy jiných sportů ›

O2 TV Sport: TIKI-TAKA live

TIKI-TAKA je populární pořad z produkce O2 TV Sport, kde ho můžete sledovat live. Moderuje ho fotbalový komentátor Petr Svěcený, který v něm spolu se svými hosty z fotbalového i nefotbalového prostředí analyzuje a glosuje dění na české i světové fotbalové scéně.

Častými hosty v talk show TIKI-TAKA jsou bývalí fotbalisté Šmicer a Švancara.

Bomby na ledu na O2 TV

Nový pořad na O2TV Sport, který je podobný jako TIKI-TAKA, na rozdíl od něj se ale věnuje lednímu hokeji. Vysílá se pravidelně každý týden.

Česká ulička

Dalším zajímavým pořadem z dílny O2 TV Sport je Česká ulička, ve které můžete sledovat rozhovory s různými osobnostmi ze světa sportu.

Poskytovatelé O2 TV Sport online a v TV

Jediným poskytovatelem televize O2 TV Sport online i v TV je služba O2 TV. Tu můžete pořídit v různých tarifech, které se mimo cenu liší také v počtu dostupných stanic. O2 TV Sport je zařazená do všech.

Koupit se ale dají také samostatné předplacené sportovní balíčky, vhodné pro ty, kterým jde primárně o sportovní obsah, nebo chtějí O2 TV jen jako doplněk k jinému operátorovi.

V případě zakoupení služby O2 TV můžete všechny její televize sledovat také přes aplikaci.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
TARIFY O2 TV
Balíček Možnosti Aplikace Cena
Bronzová Internet Android, iOS 349 Kč
Stříbrná Internet Android, iOS 549 Kč
Zlatá Internet Android, iOS 899 Kč
HBO a Sport Internet Android, iOS 299 Kč
Sport Premium Internet Android, iOS 399 Kč
Sport Max Internet Android, iOS 499 Kč

O2 TV Sport zdarma

Přenosy O2 TV Sport zdarma bohužel k dispozici nejsou. Jediná možnost, jak sledovat tuto televizi, je zakoupení kteréhokoliv balíčku služby O2 TV.

I když nelze sledovat O2 TV Sport zdarma, stále jsou jiné možnosti, jak sledovat sporty živě a bez poplatků. Zkuste například přenosy sázkových kanceláří. TV Chance live a stejně tak i TV Tipsport si můžete pustit zdarma a navíc získáte bonus!

TIP ❱ Kde sledovat fotbal live ›


O2 TV Sport: informace a majitel

Stanice O2 TV Sport je jedním ze čtyř kanálů dostupných pouze v digitální televizi O2 TV. O2 TV je dceřinou společností koncernu O2 TV Czech Republic a. s. Majitelem O2, a tedy i O2 TV, je investiční skupina PPF, kterou v roce 1991 založil Petr Kellner jakožto většinový vlastník.

Zdroje: o2tvsport.cz, o2.cz, o2tv.cz, Wikipedia