Jak sledovat Tipsport Extraligu online – hokej živě v TV a online live stream zdarma

Live přenosy hokejové Tipsport extraliga si můžete vychutnat z pohodlí domova. V tomto článku najdete kompletní přehled živých TV přenosů, online live streamů i mnoha dalších možností, jak sledovat hokejovou Tipsport Extraligu. 

SLEDUJTE EXTRALIGU ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport Extraliga online

Zápasy Tipsport Extraligy v sezoně 2023/24 můžete sledovat několika různými způsoby:

Hokejová Extraliga online

Hokejová Extraliga online stream nabízí sázková kancelář Tipsport, jakožto hlavní partner hokejové Extraligy, má vysílací práva na live streamy všech utkání a vy je tak můžete sledovat zdarma na TV Tipsport.

Velkou výhodou TV Tipsport je, že na ní můžete sledovat live streamy všech zápasů kteréhokoliv extraligového kola s komentářem, ve vysokém rozlišení a navíc ve full screenu (celá obrazovka). To vše online, bez omezení a třeba i přes mobil.

Živé přenosy na TV Tipsport jsou proto jednoznačně nevýhodnější možností jak sledovat Extraligu.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat Tipsport extraliga live

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zdarma 7 dní.
  3. Pro další sledování se registrujte a vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 500 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy extraligy zdarma.

Live přenos na TV Tipsport živě

Extraliga hokej na Chance TV

Celou sezonu české extraligy si můžete užít také na Chance TV, kde se vysílají i všechny zápasy Chance ligy. Při registraci navíc získáte také bonus 200 Kč na první sázky!

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Česká Extraliga živě v TV

Českou Extraligu živě v TV nabízí v této sezoně stále ČT sport a O2 TV Sport. Došlo ale k velkým změnám, takto nastavená situace bude trvat minimálně do sezony 2027/2028 (včetně)!

Tipsport extraliga live na ČT Sport

Televizní stanice ČT sport nabízí od sezony 2023/2024 pouze 23 přenosů z hlavní části a některé z play off. Dá se tak očekávat, že Česká televize nabídne vždy jeden zápas týdně, a to v neděli včetně oblíbeného studia s experty Buly hokej živě.

Tipsport extraliga live přenosy na O2 TV Sport

Tipsport extraliga live tak můžete sledovat převážně na sportovním kanálu O2 TV Sport, který je sice placený, ale v dnešní době je již také velmi rozšířený. O2 TV Sport má práva na všechna utkání v průběhu celé sezony i kompletní play off. Poprvé v historii extraligy tak bude možné vidět online všechna utkání!

TIP ❱ Jak sledovat hokejovou Ligu mistrů ›

Live stream hokej Tipsport extraliga

Live přenosy hokej Tipsport extraliga jsou velmi pohodlnou možností pro sledování hokejové Extraligy online a sportů obecně. Jejich výhodou je fakt, že pro jejich sledování vám stačí pouhé připojení k internetu a online přenosy tak můžete sledovat odkudkoliv a dokonce i přes váš mobilní telefon.

Tipsport Extraliga livestream online na TV Chance

Další streamovací službou od sázkové kanceláře, díky které si můžete vychutnat zápasy Tipsport Extraligy, je TV Chance. Tu nabízí sázková kancelář Chance, která je zároveň hlavním partnerem druhé nejvyšší hokejové soutěže. TV Chance kromě hokeje nabízí také galevečery organizace Oktagon MMA.

TV Chance je pro vás k dispozici zdarma a podmínky jejího sledování jsou stejné, jak u TV Tipsport.

TIP ❱ Vše o NHL 2023/2024 ›

Tipsport Extraliga audio

Další možností jak mít přehled o Tipsport Extralize online jsou audiopřenosy! Novým mediálním partnerem Extraligy je totiž Radiožurnál. Posluchači budou mít možnost naladit si jakýkoli zápas hokejové extraligy na zpravodajském serveru iRozhlas.cz, webu stanice Radiožurnál Sport, audioportálu Českého rozhlasu mujRozhlas a také na webu hokej.cz.

Finále playoff živě na TV Tipsport

Tipsport Extraliga online komentář

Na serveru Onlajny.cz najdete kompletní přehled extraligových online live streamů. Seznam živých přenosů se nevztahuje pouze na zápasy nejvyšší české ligy, ale také na jiné hokejové soutěže, včetně NHL. To platí i pro další sporty, jako například fotbal, tenis, házenou a další.

Mobilní aplikace Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí vlastní mobilní aplikaci, která vám umožní nejenom sázet online a prohlížet si kurzy, ale také udržet si přehled o statistikách, výsledcích a průběhu mnoha sportovních utkání. Ty můžete často sledovat nejenom díky live trackeru, ale také přes live stream. To platí zejména pro Tipsport Extraligu, kterou si zde můžete pustit ve full screenu a vysokém rozlišení s komentářem.

Aplikace Tipsport je k dispozici zdarma a pro její používání se stačí zaregistrovat v Tipsportu.

Tipsport MS v hokeji bonus 500 Kč zdarma

Mobilní aplikace Chance

Mobilní aplikace Chance funguje na stejném principu, jako Tipsport. I zde můžete sázet online a sledovat live streamy TV Chance kdykoliv a odkudkoliv.

To vše po registraci u Chance zdarma.

Mobilní aplikace Livesport

Další opravdu užitečnou mobilní aplikací je Livesport. Najdete zde výsledky a průběh zápasů, program dalších utkání, aktuální tabulky, pavouky atd. Navíc si zde můžete prohlédnout očekávání pro jednotlivé zápasy a tipy pro sázení. To vše je k dispozici přehledně a v češtině.

Stáhnout do mobilního telefonu a používat ji lze bezplatně a její další velkou výhodou je také to, že si v ní můžete nastavit své oblíbené týmy, ligy, sportovce nebo důležité zápasy, na na jejíchž průběh vás poté aplikace sama upozorňuje. Tak nepřijdete o žádný důležitý moment, což platí i pro Tipsport ELH.

Hokej Tipsport Extraliga: záznam a sestřihy

Záznamy hokejových zápasů české Extraligy vysílaných českou televizí najdete v online archivu ČT, na jejich stránkách.

Sestřihy nejzajímavějších zápasů Tipsport Extraligy si můžete vychutnat na Youtube a webu Hokej.cz, který pokrývá široké spektrum všech věkových kategorií. Najdete zde nejen seniorské ligy a mládežnické soutěže, ale také dívčí hokej či hokej pro děti.

Tipsport ELH sociální sítě a web

Aktuality a nejžhavější informace týkající se Tipsport ELH můžete sledovat na oficiálním webu a sociálních sítích Tipsport ELH. Nejlepší momenty najdete na extraligovém Youtube kanálu.

Hokejová Extraliga 2023/24: výsledky zápasů a tabulka

Výsledky odehraných zápasů hokejové Extraligy, stejně tak jako program dalších zápasů a jejich průběh i aktuální tabulku, najdete na portálu livesport.cz.

Zdroj: hokej.cz, livesport.cz, tipsport.cz