Jak sledovat Tipsport Extraligu ledního hokeje online? Hokej živě v TV a online live stream. Sledujte celou sezonu živě a zdarma!

Live přenosy hokej Tipsport extraliga si můžete vychutnat z pohodlí domova. V tomto článku najdete kompletní přehled živých TV přenosů, online live streamů i mnoha dalších možností, jak sledovat hokejovou Tipsport Extraligu. Kde hledat aktuality a výsledky a návod, jak spustit extraliga livestream.

SLEDUJTE EXTRALIGU ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo

Tipsport Extraliga online v sezoně 2022/23

LIVE přenosy hokej Tipsport Extraliga v sezoně 2022/23 můžete sledovat několika různými způsoby:

TIP ❱ Vše o Tipsport Extralize 2022/23 ›

Česká Extraliga livestream online

Extraliga online stream nabízí sázková kancelář Tipsport, jakožto hlavní partner hokejové Extraligy, má vysílací práva na live streamy všech utkání a vy je tak můžete sledovat zdarma na TV Tipsport.

Velkou výhodou TV Tipsport je, že na ní můžete sledovat live streamy všech zápasů kteréhokoliv extraligového kola s komentářem, ve vysokém rozlišení a navíc ve full screenu (celá obrazovka). To vše online, bez omezení a třeba i přes mobil.

Živé přenosy na TV Tipsport jsou proto jednoznačně nevýhodnější možností jak sledovat Extraligu.

Jak sledovat Tipsport extraliga live na TV Tipsport online

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zdarma 7 dní.
  3. Pro další sledování se registrujte a vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 300 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy extraligy zdarma.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▹

Tipsport extraliga živě

Extraliga hokej na Chance TV

Celé play-off české extraligy si můžete užít také na Chance TV. Při registraci navíc získáte také bonus 200 Kč na první sázky!

SPUSTIT TV CHANCE▹

Česká Extraliga živě v TV

Česká Extraliga livestream nabízí živé TV přenosy české Extraligy a v současnosti ji vysílají dva televizní kanály.

Tipsport extraliga live na ČT Sport

Tipsport extraliga live zdarma můžete sledovat na ČT Sport, která obvykle vysílá přímým přenosem vybraný zápas nedělního kola. V play off pak ČT sport vysílá každý hrací den jeden zápas.

Zápasy na ČT sport můžete rovněž sledovat online na stránkách České televize ivysilani.cz. V archivu ČT pak můžete zhlédnout i záznamy starších zápasů.

TIP ❱ Vše o NHL 2021/2022 ›

Tipsport extraliga live přenosy na O2 TV Sport

Tipsport extraliga live můžete sledovat také na sportovním kanálu O2 TV Sport, který je sice placený, ale v dnešní době je již také velmi rozšířený. O2 TV Sport obvykle vysílá páteční extraligový zápas a během play-off přinese divákům každý hrací den jeden zápas.

Na O2 TV Sport můžete sledovat také například zápasy Ligy mistrů.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu mistrů ›

Live stream hokej Tipsport extraliga

Live přenosy hokej Tipsport extraliga jsou velmi pohodlnou možností pro sledování hokejové Extraligy online a sportů obecně. Jejich výhodou je fakt, že pro jejich sledování vám stačí pouhé připojení k internetu a online přenosy tak můžete sledovat odkudkoliv a dokonce i přes váš mobilní telefon.

Tipsport Extraliga livestream online na TV Chance

Další streamovací službou od sázkové kanceláře, díky které si můžete vychutnat zápasy Tipsport Extraligy, je TV Chance. Tu nabízí sázková kancelář Chance, která je zároveň hlavním partnerem druhé nejvyšší hokejové soutěže. TV Chance kromě hokeje nabízí také galevečery organizace Oktagon MMA.

TV Chance je pro vás k dispozici zdarma a podmínky jejího sledování jsou stejné, jak u TV Tipsport.

Tipsport bonus za registraci 500 Kč zdarma

 

Tipsport Extraliga online stream na TV Hokejka

Přes TV Hokejka lze sledovat ONLINE všechny zápasy české Extraligy, mimo těch, které vysílá O2TV, na oficiálním portálu hokej.cz. Hokejka.tv je projektem společnosti BPA Sport Marketing, který je výhradním marketingovým partnerem Tipsport Extraligy.

Možnost zhlédnutí hokejových zápasů i přístup k širokému archivu předchozích utkání získáte registrací v projektu Hokejka a úhradou předplatného za permanentku ke sledování Extraligy. Pořídit si můžete také permanentku ke sledování zápasů Chance ligy.

Předplatné TV Hokejka pro sezónu 2021/2022
  • denní: 49, – Kč  (Platí vždy do 24:00 zakoupeného dne – tedy do půlnoci)
  • měsíční: 99, – Kč (Měsíční předplatné platí 30 dní od data zakoupení)
  • sezonní: 499, – Kč (Předplatné platí ode dne uhrazení po dobu trvání hokejové sezóny, včetně play off)

Online komentář – Extraliga na Onlajny.cz

Na serveru Onlajny.cz najdete kompletní přehled extraligových online live streamů. Seznam živých přenosů se nevztahuje pouze na zápasy nejvyšší české ligy, ale také na jiné hokejové soutěže, včetně NHL. To platí i pro další sporty, jako například fotbal, tenis, házenou a další.

Jak sledovat Tipsport Extraligu online přes mobil

Ke sledování Tipsport Extraligy online můžete použít také váš mobilní telefon, a to zejména případě, že zrovna nemáte k dispozici televizi či počítač. Díky různým aplikacím dnes lze sledovat online nejenom statistiky a výsledky zápasů, ale také dokonce live streamy zápasů kdekoliv a kdykoliv.

Mobilní aplikace Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí vlastní mobilní aplikaci, která vám umožní nejenom sázet online a prohlížet si kurzy, ale také udržet si přehled o statistikách, výsledcích a průběhu mnoha sportovních utkání. Ty můžete často sledovat nejenom díky live trackeru, ale také přes live stream. To platí zejména pro Tipsport Extraligu, kterou si zde můžete pustit ve full screenu a vysokém rozlišení s komentářem.

Aplikace Tipsport je k dispozici zdarmaa pro její používání se stačí zaregistrovat v Tipsportu.

Mobilní aplikace Chance

Mobilní aplikace Chance funguje na stejném principu, jako Tipsport. I zde můžete sázet online a sledovat live streamy TV Chance kdykoliv a odkudkoliv.

To vše po registraci u Chance zdarma.

Mobilní aplikace Livesport

Další opravdu užitečnou mobilní aplikací je Livesport. Najdete zde výsledky a průběh zápasů, program dalších utkání, aktuální tabulky, pavouky atd. Navíc si zde můžete prohlédnout očekávání pro jednotlivé zápasy a tipy pro sázení. To vše je k dispozici přehledně a v češtině.

Stáhnout do mobilního telefonu a používat ji lze bezplatně a její další velkou výhodou je také to, že si v ní můžete nastavit své oblíbené týmy, ligy, sportovce nebo důležité zápasy, na na jejíchž průběh vás poté aplikace sama upozorňuje. Tak nepřijdete o žádný důležitý moment, což platí i pro Tipsport ELH.

Hokej Tipsport Extraliga: záznam a sestřihy

Záznamy hokejových zápasů české Extraligy vysílaných českou televizí najdete v online archivu ČT, na jejich stránkách.

Sestřihy nejzajímavějších zápasů Tipsport Extraligy si můžete vychutnat na Youtube a webu Hokej.cz, který pokrývá široké spektrum všech věkových kategorií. Najdete zde nejen seniorské ligy a mládežnické soutěže, ale také dívčí hokej či hokej pro děti.

Tipsport ELH: sociální sítě a web

Aktuality a nejžhavější informace týkající se Tipsport ELH můžete sledovat na oficiálním webu a sociálních sítích Tipsport ELH. Nejlepší momenty najdete na extraligovém Youtube kanálu.

Hokejová Extraliga 2022/23: výsledky zápasů a tabulka

Výsledky odehraných zápasů hokejové Extraligy, stejně tak jako program dalších zápasů a jejich průběh i aktuální tabulku, najdete na portálu livesport.cz.

Zdroj: hokej.cz, livesport.cz, tipsport.cz