Cyklistika live – kde sledovat cyklistické závody živě v TV, online, live stream zdarma

Pokud patříte mezi fanoušky silniční cyklistiky a chcete vědět, kde se dá vidět ta nejlepší cyklistika live, máme pro vás kompletní přehled. Zjistíte, kde sledovat přenosy z cyklistiky živě a zdarma, ať už v televizi nebo na internetu.  Cyklistika live – možnosti, kde a jak sledovat závody ze série Grand Tour!

SLEDUJTE CYKLISTIKU LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zdarma

Cyklistika live

Níže najdete všeobecný přehled možností a další informace o tom, jak a kde se dá sledovat ta nejlepší cyklistika live v televizi či online na počítači nebo mobilu.

Zjistěte, kde sledovat sportovní přenosy z cyklistiky zdarma i za poplatek.

Cyklistika live stream zdarma

Cyklistika live stream zdarma se dá sledovat např. u některých sázkových kanceláří, které nabízejí živé přenosy z mnoha sportů. Ke sledování nejprestižnějších závodů v cyklistice tak nemusíte mít nutně placené kanály.

Cyklistika live na TV Tipsport

Jednou z možností, jak tento sport sledovat, je cyklistika live na TV Tipsport. Stačí se zaregistrovat a získáte přístup k nepřebernému množství sportovních přenosů, mezi nimiž nechybí ani ta nejlepší světová cyklistika live.

CYKLISTIKA NA TV TIPSPORT

Návod, jak sledovat cyklistiku zdarma

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „BIATLON“
  4. Sledujte závody!

Kromě sledování cyklistiky na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Cyklistika živě na TV Tipsport

Cyklistika live stream na TV Chance

Další alternativou je cyklistika live stream na TV Chance – i u této sázkové kanceláře jsou přímé přenosy z cyklistiky k dispozici.

SPUSTIT TV CHANCE

Cyklistika v TV živě

Cyklistika v TV živě se dá sledovat na několika stanicích. Některé závody se vysílají na volně dostupné ČT sport live, jiné mají na programu kanály Eurosport.

Cyklistika live na ČT sport

Už tradičně má cyklistika live na ČT sport svoje pevné místo. Na veřejnoprávní volně dostupné stanici tak můžete sledovat vybrané prestižní cyklistické závody z UCI World Tour 2024 v čele s proslulou Tour de France.

V programu ale nechybějí ani domácí události, jako je např. SP horských kol. Vedle hlavního kanálu se některé přenosy mohou objevit také na doplňkovém programu ČT sport Plus.

Cyklistika dnes live na Eurosport

Největší porci cyklistiky nabízí už dlouhá léta Eurosport. Vysílají se na něm nejen všechny tři závody z Grand Tour, ale i spousta dalších, včetně MS v cyklistice. Z ostatních odvětví má Eurosport hodně obsahu např. pro fanoušky tenisu nebo lyžování.

Cyklistika online

Jednotlivé závody jsou dostupné nejen v televizi, cyklistika online se dá sledovat i na počítači, ať už přes různé sázkové kanceláře nebo jiné aplikace.

Cyklistika online na ČT sport Plus

Alternativou k přímým přenosům na tradičních kanálech je cyklistika online na ČT sport Plus. Na hlavní program ČT sport se zdaleka ne všechny události vejdou a tak Česká televize spustila doplňkové internetové vysílání ČT sport Plus.

Na něm lze sledovat velké množství sportů, pravidelně se na něm vysílá hokej, lyžování, basketbal a mnoho dalších disciplín. ČT sport Plus lze sledovat na chytrých televizorech, počítačích i mobilních telefonech.

Cyklistika online na webu Eurosport

Eurosport Player už sice skončil, nadále ale můžete sledovat cyklistiku online na webu Eurosport live. Předplatné stojí jen 129 Kč měsíčně a získáte tak přístup k atraktivnímu sportovnímu obsahu ve špičkové obrazové kvalitě.

Kde sledovat závody Grand Tour live

Podívejte se, kde sledovat závody Grand Tour live:

Giro d´Italia live

Závody Giro d´Italia live nabídne jako každý rok stanice Eurosport, která má bohatou nabídku přenosů z cyklistiky.

Další možností jsou různé aplikace, např. web zmíněného Eurosportu, streamovací aplikace Global Cycling Network nebo přímo oficiální mobilní aplikace Giro d´Italia. Letos se oblíbené závody Giro d´Italia konají od 4. 5. do 26. 5.

Tour de France live

Nejslavnější cyklistické závody na světě, Tour de France live, můžete sledovat v přímých přenosech na ČT sport, z placených kanálů je vysílá Eurosport.

111. ročník Tour de France se letos koná od 29. 6. do 21. 7. a díky programům ČT sport a Eurosport můžete být u toho. Dalším místem, kde lze Tour de France živě sledovat, je internetová televize TV Tipsport.

Tour de France živě na TV Tipsport

Vuelta live

Jako poslední ze série Grand Tour se pojede Vuelta live. Tu má ve svém programu televize Eurosport, letos se Vuelta koná od 17. 8. do 8. 9.

Sledovat závody ale můžete i zdarma, stačí se zaregistrovat u Tipsportu a získáte přístup nejen k přenosům z Vuelta live, ale i k mnoha dalším sportům, od fotbalu a hokeje, přes tenis až po bojové sporty.

Zdroj: wikipedia.org, eurosport.com, tipsport.cz