Kde sledovat OH Tokio 2021 live? TV a online přenosy živě, olympijské hry livestream v mobilu!

Tokio 2021, letní olympijské hry, které byly ve spoustě ohledech zvláštní a jiné. OH Tokio 2020 ovšem vysílala celá řada televizí, kde jste mohli sledovat výkony těch nejlepších sportvoců.

Kde sledovat OH Tokio 2021 live

Přinášíme vám kompletní přehled možností, kde sledovat OH Tokio 2021 live:

LOH 2021 dnes

Dnes není v plánu žádný event.

OH Tokio 2021 live na ČT Sport

OH Tokio 2021 live vysílala ČT Sport. Česká veřejnoprávní televize odvysílala na svých stanicích ČT Sport a ČT 2 živé přenosy různých sportů. Hlavní zaměření samozřejmě bylo na české sportovce.

Sportovní přenosy provázeli svým komentářem ti nejlepší komentátoři České televize. Během přenosů jste se tak mohli dozvědět spoustu zajímavých informací.

Česká televize bude v budoucnu vysílat také Olympijské hry v Pekingu 2022, sledovat zde ale můžete také Evropskou ligu UEFA či Tour de France.

ČT Sport na Livesport TV

ČT Sport na Livesport TV můžete sledovat zcela zdarma! Známý výsledkový servis totiž nabízí také funkci Livesport TV. Zde si můžete pustit sportovní přenosy od České televize zdarma. Pokud by vám výběr nedostačoval, můžete si od 39 korun za měsíc zakoupit i placené kanály.

OH Tokio 2021 livestream na Eurosport v TV a online

Bohatou nabídku živých přenosů z OH Tokio 2021 bylo možné sledovat v TV také na programech televize Eurosport. Sportovní stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 odvysílali prakticky všechny sporty z letních olympijských her. Každý den tak byl velmi nabitý program. Vedle zmíněných kanálů spustil Eurosport také kanály Eurosport 3-9 v HD kvalitě, abyste si mohli vychutnat celou olympiádu!

Nechyběl ani zahajovací a ukončovací ceremoniál, předávání medailí a vyhlašování výsledků jednotlivých sportů.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy ›

Letní olympijské hry 2020 online na Eurosport Player

Letní olympijské hry 2020 bylo možné sledovat online na platformě Eurosport Player. Všechny sporty se prostě nevlezly do programu televizních stanic, mohli je ale sledovat právě přes tuto platformu, například i ze záznamu. Tato služba je pak zpoplatněna. Vybrat si můžete balíček 4,99 € za měsíc (~130 korun) nebo 24,99 € za rok (~640 korun).

Sportovní platforma Eurosport Player je známá tím, že divákům nabízí množství sportovních přenosů, mezi kterými nechybějí například ani cyklistické závody Grand Tour nebo všechny čtyři tenisové grandslamy!

OH Tokio 2021 LIVE
Letní olympijské hry Tokio 2021 na Eurosport Player

LOH 2021 online stream v mobilu zdarma!

LOH 2021 bylo možné sledovat i přes online stream v mobilu a to úplně zdarma! Zmiňovaná ČT Sport nabízí online přenosy na svých webových stránkách zcela zdarma! Živý přenos z olympijských her tak bylo možné sledovat odkudkoli na území České republiky.

Do mobilu nebo tabletu si můžete stáhnout také aplikaci Eurosport Player a to pro iOS i Android. Všechny sportovní přenosy z LOH 2021 online tak byly stále po ruce, stačilo vám jen připojení na internet.

Olympijské hry 2021 – video sestřihy

Olympijské hry 2021 je možné sledovat i ze záznamu. Video sestřihy z toho nejzajímavějšího z jednotlivých sportů najdete na oficiálním YouTube kanále.

Letní olympiáda 2021 live výsledky dnes

Live výsledky dnes z letní olympiády 2021 bylo možné sledovat na známém webu livesport.cz. Všechny zajímavé a podstatné informace zároveň můžete sledovat na oficiálních kanálech olympijských her.

Letní olympijské hry – český olympijský výbor

Letní olympijské hry vám přiblíží i český olympijský výbor. Aktuální informace ohledně sportovců z Tokia, rozhovory s nimi a mnoho dalšího můžete sledovat na webu olympijskytym.cz nebo na Youtube kanálu Český olympijský tým.

Zdroj: olympics.com, wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz, eurosport.com, youtube.com, livesport.cz