Kde sledovat OH Peking 2022 live? TV a online přenosy živě, olympijské hry livestream v mobilu!

Víme, kde sledovat Zimní Olympijské hry v Pekingu 2022 a výkony těch nejlepších sportovců na světě. Také víme, kde sledovat OH Peking 2022 live v mobilu úplně zdarma! Všechny dostupné možnosti, jak sledovat olympiádu živě v TV nebo online na internetu.

Kde sledovat OH Peking 2022 live

Kompletní přehled všech možností, kde sledovat OH Peking 2022 live:

ZOH 2022 dnes

Dnes, 19.2., se na ZOH 2022 můžeme těšit na pokračování mužského hokeje či závodu v běhu na lyžích.

TIP ❱ Kompletní dnešní program Čechů v Pekingu ›

Olympiáda 2022 Tipsport bonus

OH Peking 2022 live na ČT Sport

OH Peking 2022 live bude vysílat ČT Sport. Česká veřejnoprávní televize odvysílá na svých stanicích ČT Sport a ČT 2 živé přenosy různých sportů. Hlavní zaměření samozřejmě bude na české sportovce. Vrcholem bude například na olympijský hokejový turnaj.

Sportovní přenosy budou provázet svým komentářem ti nejlepší komentátoři České televize.

OH Peking 2022 livestream na Eurosport v TV a online

Bohatou nabídku živých přenosů z OH Peking 2022 bude možné sledovat v TV na  Eurosportu. Sportovní stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 odvysílají prakticky všechny sporty ze zimních olympijských her s komentářem. Navíc Eurosport spustil kanály Eurosport 3-9 v HD kvalitě, abyste si mohli vychutnat celou olympiádu.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy ›

Zimní olympijské hry 2022 online na Eurosport Player

Zimní olympijské hry 2022 bude možné sledovat online na platformě Eurosport Player. Všechny sporty se prostě nevlezlou do programu televizních stanic, můžete je ale sledovat právě přes tuto platformu, například i ze záznamu. Tato služba je zpoplatněna. Vybrat si můžete balíček 4,99 € za měsíc (~130 korun) nebo 24,99 € za rok (~640 korun).

Sportovní platforma Eurosport Player je známá tím, že divákům nabízí množství sportovních přenosů, mezi kterými nechybějí například ani cyklistické závody Grand Tour nebo všechny čtyři tenisové grandslamy!

ZOH 2022 kurzová nabídka

ZOH 2022 online stream v mobilu zdarma

ZOH 2022 bude možné sledovat i přes online stream v mobilu a to úplně zdarma! ČT Sport nabízí online přenosy na webových stránkách zcela zdarma! Živý přenos z olympijských her tak bude možné sledovat odkudkoli na území České republiky.

Do mobilu nebo tabletu si můžete stáhnout také aplikaci Eurosport Player a to pro iOS i Android. Všechny sportovní přenosy ze ZOH 2022 online tak budou stále po ruce. Vystačíte si pouze s připojením na internet.

Olympiáda 2022 na Livesport TV zdarma

Olympiádu 2022 můžete sledovat zdarma také na. Známý výsledkový servis totiž nabízí také funkci Livesport TV. Zde si můžete pustit sportovní přenosy od České televize zdarma. Pokud by vám výběr nedostačoval, můžete si od 39 korun za měsíc zakoupit i placené kanály.

Olympijské hry 2022 – video sestřihy

Olympijské hry 2022 bude možné sledovat i ze záznamu. Video sestřihy z toho nejzajímavějšího z jednotlivých sportů najdete na oficiálním YouTube kanále, ale i v archivu České televize a samozřejmě také můžete využít zpětného shlédnutí u svého poskytovatele televizních přenosů.

ZOH 2022 Peking – přehled

Podívejte se na kompletní přehled o ZOH 2022 v Pekingu. Budete tak neustále v obraze!

ZOH 2022 Tipsport bonus

Zimní olympiáda 2022 live výsledky dnes

Live výsledky dnes ze zimní olympiády 2022 bude možné sledovat na známém webu livesport.cz. Všechny zajímavé a podstatné informace zároveň můžete sledovat na oficiálních kanálech olympijských her či na dalších sociálních sítích olympiády.

Zimní olympijské hry živě – český olympijský výbor

Zimní olympijské hry vám přiblíží i český olympijský výbor. Aktuální informace ohledně sportovců z Pekingu, rozhovory s nimi a mnoho dalšího můžete sledovat na webu olympijskytym.cz nebo na Youtube kanálu Český olympijský tým.

Zdroj: olympics.com, wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz, eurosport.com, youtube.com, livesport.cz