Kde sledovat OH Paříž 2024 live? TV a online přenosy živě, olympijské hry livestream v mobilu!

V létě se konají další letní olympijské hry, tentokrát je jejich hostitelem Paříž. Podívejte se, kde můžete sledovat OH Paříž 2024 live v televizi nebo na internetu, jak sledovat olympiádu v mobilu a kde najdete aktuální výsledky nebo videa.

Kde sledovat OH Paříž 2024 live

Možností, kde sledovat OH Paříž 2024 live je u nás celá řada, dobrou zprávou je, že olympiáda je opět dostupná i zdarma na České televizi.

Sledovat sportovní přenosy z olympiády živě je možné i na placených kanálech a měly se objevit i v nové streamovací službě.

Letos bude na programu olympiády poprvé breakdance, naopak ze seznamu olympijských disciplín byly vyškrnuty tři sporty, baseball, softball a karate.

Letní olympijské hry 2024 Paříž

Olympiáda v televizi živě

Olympiáda v televizi živě se dá u nás sledovat hned na několika stanicích a to jak na volně dostupných, tak i na placených. Z volně dostupných ji vysílá ČT sport live, z placených pak Eurosport a Eurosport 2.

Kdo má možnost příjmu kanálů ze sousedních zemí, může OH Paříž 2024 live sledovat i na slovenské RTVS Šport, na rakouské ORF, polské TVP nebo na německých stanicích ARD a ZDF.

OH živě na ČT sport

OH živě na ČT sport ani tentokrát chybět nebudou, Česká televize na ně má vysílací práva až do roku 2032. Stejně jako minule ale nemůže vysílat všechno, hlavním majitelem je společnost Warner Bros. Discovery. Na ČT sport by ale mělo být vše důležité z pohledu českého fanouška.

OH Eurosport live

OH Eurosport live se vysílají hned na dvou kanálech, přímé přenosy z olympiády nabízí Eurosport 1 a Eurosport 2. Je možné, že i letos budou spuštěny další speciální olympijské kanály Eurosportu, který by tak pokryl kompletní program LOH.

Sledovat oba kanály Eurosportu můžete prakticky u všech předních poskytovatelů digitální televize, s výjimkou Skylinku. Zajímavý je např. sportovní balíček operátora Telly, v němž je i všech 6 stanic skupiny Nova Sport, všechny 4 Premier Sporty, Sport 1, Sport 2 a několik dalších kanálů.

SLEDUJTE EUROSPORT LIVE NA TELLY ▷

OH live stream

OH live stream je možné sledovat např. přes webové stránky Eurosportu, kde se dá jeho program objednat za 129 Kč měsíčně. Naopak sázkové kanceláře live stream z olympijských her nevysílají, vysílací práva na ně jsou velmi drahá. Vsadit si na OH u nich ale samozřejmě můžete.

Letos by se měly olympijské hry poprvé vysílat i v rámci streamovací služby Max. Ta má ještě na jaře přijít na český trh a nahradit dosavadní videotéku HBO Max. Nová služba Max nabídne kromě filmů a seriálů i dokumenty, reality show a atraktivní sportovní přenosy.

Jak sledovat olympiádu v mobilu

Pokud chcete sledovat olympiádu v mobilu, máte celou řadu možností. Máte-li placenou televizi, můžete přenosy sledovat v příslušné aplikaci vašeho operátora, alternativou je i výše zmíněný Eurosport.

Další variantou jsou aplikace České televize, do mobilu si můžete stáhnout např. iVysílání, kde jsou všechny programy ČT nebo přímo aplikaci ČT sportu. OH Paříž 2024 live se tak dá celá sledovat i v mobilním telefonu, ve vysoké kvalitě a zdarma.

Olympijské hry 2024 video

Pro olympijské hry 2024 video obsah najdete nejen na oficiálních YouTube kanálech, ale i na webu České televize, na zpravodajských portálech nebo sociálních sítích.

Zajímavý obsah má i Český olympijský tým, na jehož webu je spousta zajímavých videí, článků a informací o letošní olympiádě, včetně přehledu českých sportovců, kteří už se na letošní hry v Paříži kvalifikovali.

VIDEO: Představení olympijské kolekce pro Paříž

OH 2024 Paříž výsledky

Sledovat z OH 2024 Paříž výsledky lze na celé řadě webů, sázkou na jistotu je např. portál Livesport.cz. Průběžné textové přenosy pak jako vždy nabízejí Onlajny.com, výsledky ale přinášejí i další webové stránky se sportovním zpravodajstvím, jako je iSport nebo iDnes.

OH 2024 Paříž dnes

Další podrobnosti aktuality z dění na OH 2024 Paříž dnes najdete na oficiálních webových stránkách letní olympiády a samozřejmě i na jejích sociálních sítích:

Zdroje: wikipedia.org, youtube.com, olympics.com, paris2024.org, olympijskytym.cz