Kde sledovat OH Tokio 2021 live? TV a online přenosy živě, olympijské hry livestream v mobilu!

Zajímá vás, kde můžete sledovat letní olympijské hry v Tokiu 2021 spolu s výkony těch nejlepších sportovců světa? Kde sledovat OH Tokio 2021 live úplně zdarma? Připravili jsme pro vás přehled, ve kterém se dozvíte všechny dostupné možnosti, jak sledovat olympiádu živě v TV nebo na internetu a v mobilu. 

Kde sledovat OH Tokio 2021 live

Přinášíme vám kompletní přehled možností, kde sledovat OH Tokio 2021 live:

LOH 2021 dnes

Dnes, 24.7. by se na olympijských hrách měli představit české tenistky Krejčíková a Vondroušová. Těšit se můžeme také na individuální závod cyklistiky, plavání, sportovní gymnastiku a opravu veslování.

  • 02:10 – 02:20 h Veslování skif: Repechage muži (Jan Fleissner)
  • 02:30 – 02:40 h Veslování dvojskif: Repechage ženy (Lenka Antošová, Kateřina Minařík)
  • 03:00 – 07:30 h Sportovní gymnastika: Kvalifikace muži (David Jessen)
  • 04:00 – 11:15 h Silniční cyklistika: Individuální závod muži (Michael Kukrle)
  • 04:00 – ??? h Tenis: Dvojhry ženy (Barbora Krejčíková, Markéta Vondroušová)
  • 04:30 – 04:40 h Veslování dvojskif lehkých vah muži (Jiří Šimánek, Miroslav Vraštil)
  • 08:00 – 08:45 h Stolní tenis: První kolo muži (Lubomír Jančařík)
  • 13:48 – 13:53 h Plavání: 4 x 100 metrů rozplavba ženy (Anika Apostalon, Barbora Janíčková, Simona Kubková, Barbora Seemanová)

OH Tokio 2021 live na ČT Sport

OH Tokio 2021 live budete moci sledovat na programu ČT Sport. Česká veřejnoprávní televize odvysílá na svých stanicích ČT Sport a ČT 2 živé přenosy různých sportů. Hlavní zaměření samozřejmě bude na české sportovce.

Sportovní přenosy budou svým komentářem provázet ti nejlepší komentátoři České televize. Výhodou tak bude také množství zajímavých informací, které se během přenosu dozvíte.

Česká televize bude v budoucnu vysílat také Olympijské hry v Pekingu 2022, sledovat zde ale můžete také Evropskou ligu UEFA či Tour de France.

ČT Sport na Livesport TV

ČT Sport na Livesport TV můžete sledovat zcela zdarma! Známý výsledkový servis totiž nabízí také funkci Livesport TV. Zde si můžete pustit sportovní přenosy od České televize zdarma. Pokud by vám výběr nedostačoval, můžete si od 39 korun za měsíc zakoupit i placené kanály.

OH Tokio 2021 livestream na Eurosport v TV a online

Bohatou nabídku živých přenosů z OH Tokio 2021 můžete sledovat live v TV také na programech televize Eurosport. Sportovní stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 odvysílají prakticky všechny sporty z letních olympijských her. Těšit se tak můžete na nabitý program v průběhu celého dne. Vedle zmíněných kanálů spouští Eurosport také kanály Eurosport 3-9 v HD kvalitě, abyste si mohli vychutnat celou olympiádu!

Chybět nebude ani zahajovací a ukončovací ceremoniál, předávání medailí a vyhlašování výsledků jednotlivých sportů.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy ›

Letní olympijské hry 2020 online na Eurosport Player

Letní olympijské hry 2020 je možné sledovat online na platformě Eurosport Player. Všechny sporty se prostě nevlezou do programu televizních stanic, můžete je ale sledovat právě přes tuto platformu, například i ze záznamu. Tato služba je pak zpoplatněna. Vybrat si můžete balíček 4,99 € za měsíc (~130 korun) nebo 24,99 € za rok (~640 korun).

Sportovní platforma Eurosport Player je známá tím, že divákům nabízí množství sportovních přenosů, mezi kterými nechybějí například ani cyklistické závody Grand Tour nebo všechny čtyři tenisové grandslamy!

OH Tokio 2021 LIVE
Letní olympijské hry Tokio 2021 na Eurosport Player

LOH 2021 online stream v mobilu zdarma!

LOH 2021 můžete sledovat i přes online stream v mobilu a to úplně zdarma! Zmiňovaná ČT Sport nabízí online přenosy na svých webových stránkách zcela zdarma! Živý přenos z olympijských her tak budete moci sledovat odkudkoli na území České republiky.

Do mobilu nebo tabletu si můžete stáhnout také aplikaci Eurosport Player a to pro iOS i Android. Všechny sportovní přenosy z LOH 2021 online tak budete mít stále po ruce, stačí vám jen připojení na internet.

Kurzová nabídka LOH 2021

Samozřejmě, že si na LOH 2021 můžete vsadit! Stačí si vybrat sport a svého favorita. Sázkové kanceláře nabízejí zajímavé kurzy na vítěze ale i postupující v rámci jednotlivých disciplín na OH 2020.

Olympijské hry 2021 – video sestřihy

Olympijské hry 2021 budete moci sledovat i ze záznamu. Video sestřihy z toho nejzajímavějšího z jednotlivých sportů najdete na oficiálním YouTube kanále.

Letní olympiáda 2021 live výsledky dnes

Live výsledky dnes z letní olympiády 2021 je možné sledovat na známém webu livesport.cz. Všechny zajímavé a podstatné informace zároveň můžete sledovat na oficiálních kanálech olympijských her.

Letní olympijské hry – český olympijský výbor

Letní olympijské hry vám přiblíží i český olympijský výbor. Aktuální informace ohledně sportovců v Tokiu, rozhovory s nimi a mnoho dalšího můžete sledovat na webu olympijskytym.cz nebo na Youtube kanálu Český olympijský tým.

Zdroj: olympics.com, wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz, eurosport.com, youtube.com, livesport.cz