Kde sledovat OH Peking 2022 live? TV a online přenosy živě, olympijské hry livestream v mobilu!

Zajímá vás, kde můžete sledovat Zimní Olympijské hry v Pekingu 2022 a výkony těch nejlepších sportovců na světě? Kde sledovat OH Peking 2022 live úplně zdarma? Připravili jsme pro vás přehled, ve kterém se dozvíte všechny dostupné možnosti, jak sledovat olympiádu živě v TV nebo online na internetu.

Kde sledovat OH Peking 2022 live

Přinášíme vám kompletní přehled všech možností, kde sledovat OH Peking 2022 live:

ZOH 2022 dnes

Dnes není v plánu žádný event.

TIP ❱ ZOH 2022 program a disciplíny ›

OH Peking 2022 live na ČT Sport

OH Peking 2022 live bude vysílat ČT Sport. Česká veřejnoprávní televize odvysílá na svých stanicích ČT Sport a ČT 2 živé přenosy různých sportů. Hlavní zaměření samozřejmě bude na české sportovce. Těšit se tak můžete například na olympijský hokejový turnaj.

Sportovní přenosy budou provázet svým komentářem ti nejlepší komentátoři České televize. Během přenosů tak na vás čeká spousta zajímavých informací.

Na České televizi můžete sledovat také Evropskou ligu UEFA či Tour de France.

ČT Sport na Livesport TV

ČT Sport na Livesport TV můžete sledovat zcela zdarma! Známý výsledkový servis totiž nabízí také funkci Livesport TV. Zde si můžete pustit sportovní přenosy od České televize zdarma. Pokud by vám výběr nedostačoval, můžete si od 39 korun za měsíc zakoupit i placené kanály.

OH Peking 2022 livestream na Eurosport v TV a online

Bohatou nabídku živých přenosů z OH Peking 2022 bude možné sledovat v TV také na programech televize Eurosport. Sportovní stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 odvysílá prakticky všechny sporty ze zimních olympijských her. Každý den tak bude velmi nabitý program. Vedle zmíněných kanálů spustil Eurosport také kanály Eurosport 3-9 v HD kvalitě, abyste si mohli vychutnat celou olympiádu!

Chybět nebude ani zahajovací a ukončovací ceremoniál, předávání medailí jednotlivým sportovcům a vyhlašování výsledků jednotlivých sportů.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy ›

Zimní olympijské hry 2022 online na Eurosport Player

Zimní olympijské hry 2022 bude možné sledovat online na platformě Eurosport Player. Všechny sporty se prostě nevlezlou do programu televizních stanic, můžete je ale sledovat právě přes tuto platformu, například i ze záznamu. Tato služba je zpoplatněna. Vybrat si můžete balíček 4,99 € za měsíc (~130 korun) nebo 24,99 € za rok (~640 korun).

Sportovní platforma Eurosport Player je známá tím, že divákům nabízí množství sportovních přenosů, mezi kterými nechybějí například ani cyklistické závody Grand Tour nebo všechny čtyři tenisové grandslamy!

OH Peking 2022 LIVE
Zimní olympijské hry Peking 2022 na Eurosport Player

ZOH 2022 online stream v mobilu zdarma!

ZOH 2022 bude možné sledovat i přes online stream v mobilu a to úplně zdarma! Zmiňovaná ČT Sport nabízí online přenosy na svých webových stránkách zcela zdarma! Živý přenos z olympijských her tak bude možné sledovat odkudkoli na území České republiky.

Do mobilu nebo tabletu si můžete stáhnout také aplikaci Eurosport Player a to pro iOS i Android. Všechny sportovní přenosy ze ZOH 2022 online tak budou stále po ruce. Vystačíte si pouze s připojením na internet.

Olympijské hry 2022 – video sestřihy

Olympijské hry 2022 bude možné sledovat i ze záznamu. Video sestřihy z toho nejzajímavějšího z jednotlivých sportů najdete na oficiálním YouTube kanále.

Zimní olympiáda 2022 live výsledky dnes

Live výsledky dnes ze zimní olympiády 2022 bude možné sledovat na známém webu livesport.cz. Všechny zajímavé a podstatné informace zároveň můžete sledovat na oficiálních kanálech olympijských her či na dalších sociálních sítích olympiády.

Zimní olympijské hry živě – český olympijský výbor

Zimní olympijské hry vám přiblíží i český olympijský výbor. Aktuální informace ohledně sportovců z Pekingu, rozhovory s nimi a mnoho dalšího můžete sledovat na webu olympijskytym.cz nebo na Youtube kanálu Český olympijský tým.

Zdroj: olympics.com, wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz, eurosport.com, youtube.com, livesport.cz