Jak tipovat MS v hokeji 2024 – kurzy, sázky, bonusy zdarma

Nejste si jistí, jak tipovat MS v hokeji? V tomto článku najdete přehled českých sázkových kanceláří, u kterých si na hokejový šampionát můžete vsadit, informace o jejich bonusech a další zajímavosti o letošním hokejovém MS.

Jak tipovat MS v hokeji 2024

Pokud přemýšlíte, jak tipovat MS v hokeji 2024, máme pro vás aktuální souhrn nabídek sázkových kanceláří.

Můžete si u nich vsadit nejen na to, jak si povedou Češi na MS, tipovat lze na kompletní program MS v hokeji.

Kurzy na MS v hokeji 2024

Kurzy na MS v hokeji 2024 vypisují všechny tuzemské sázkové kanceláře, jedná se o mimořádně sledovanou událost, na kterou každoročně sází mnoho lidí. Letos je šampionát o to zajímavější, že se koná u nás, hostí ho stadiony v Praze a Ostravě.

Možností, na co si vsadit, je celá řada. Kromě klasických sázek na vítěze zápasů se dá tipovat i celkový vítěz letošního MS v hokeji a kurzová nabídka zahrnuje i spoustu dalších příležitostí, jako jsou střelci, výsledky třetin, skóre atd.

Tipy na MS v hokeji s bonusem

V následující tabulce jsou výše aktuálních bonusů, které získá každý nový hráč, který se u dané sázkové kanceláře zaregistruje.

Zvýšený bonus má např. Tipsport, který nabízel ještě nedávno jen 300 Kč. Všechny bonusy jsou vypláceny jen za samotnou registraci, není potřeba vkládat vlastní peníze.

MS V HOKEJI S BONUSEM ZDARMA
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Fortuna 300 Kč bez rizika VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Sazkabet 500 Kč na ruku VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport sázky na MS v hokeji

Tipsport sázky na MS v hokeji nabízí už mnoho měsíců před začátkem světového šampionátu. V jeho průběhu se pak u něj dá vsadit na velké množství příležitostí, od výsledků přes střelce, vyloučení a další situace.

Před zahájením letošního MS navíc Tipsport pořádá velkou soutěž, ve které můžete vyhrát vstupenky na MS v hokeji 2024, bundy s designem od Davida Pastrňáka nebo podíl z dotace 15 000 000 Kč.

VSAĎTE SI U TIPSPORTU ▷

Tipsport navíc vlastní exkluzivní práva na vysílání letošního MS v hokeji. Můžete tak u něj na TV Tipsport zdarma sledovat všechny zápasy, stačí jen mít u této sázkové kanceláře účet.

Tipsport bonus 500kč na MS v hokeji

Pokud ho ještě nemáte, právě teď je ideální příležitost si ho založit. Bonus za registraci je totiž navýšen na 500 Kč, ty dostanete jen za ověření účtu, nic vkládat nemusíte.

VIDEO: Tipsport MS v hokeji 2024

Fortuna kurzy na MS v hokeji

Fortuna kurzy na MS v hokeji vypisuje na spoustu příležitostí, vsadit se dá nejen na jednotlivé zápasy nebo na celkového vítěze, ale i na spoustu různých zajímavostí.

Např. na to, že během turnaje dá hráč v zápasu 4 a více gólů, že nejlepší střelec turnaje bude z Česka nebo Slovenska, nebo na to, zda všechny zápasy našich budou rozhodnuty v základní hrací době.

VSAĎTE SI U FORTUNY ▷

Také Fortuna nabízí novým klientům bonus, takže pokud u ní ještě nejste, určitě si účet založte – jen za samotnou registraci dostanete 300 Kč. Kromě toho můžete získat i další bonusové peníze, v závislosti na tom, kolik si na účet vložíte.

Sázky na MS v hokeji u Chance

Sázky na MS v hokeji u Chance jsou stejné jako u Tipsportu, obě sázkové kanceláře se svojí nabídkou kurzů nijak neliší. Platí to i pro jejich internetové televize, takže i na TV Chance můžete sledovat přímé přenosy z letošního světového šampionátu.

VSAĎTE SI U CHANCE ▷

Podobně jako ostatní kanceláře, tak i Chance dává každému novému zaregistrovanému hráči vstupní bonus, v jejím případě se jedná o 200 Kč. Stejně jako u Tipsportu, i zde probíhá velká soutěž o 2024 vstupenek na MS a další hodnotné ceny.

Betano kurzy na MS v hokeji

Také Betano kurzy na MS v hokeji vypisuje v široké míře, vybrat si u něj můžete z mnoha různých příležitostí. Sice zde nemůžete vyhrát lístky na MS jako u Tipsportu, Betano má ale soutěž o vstupenky na ME ve fotbale 2024.

VSAĎTE SI U BETANA ▷

Betano také nabízí štědrý uvítací bonus pro všechny nové hráče, kteří se u něj zaregistrují. Bonus činí 500 Kč, které si můžete vsadit na cokoli, aniž byste museli riskovat vlastní peníze. Během MS v hokeji 2024 navíc s kódem MISTRI500 můžete podat sázku v hodnotě 500 Kč zdarma.

Betano sázka s kódem na MS v hokeji

 

Kurzy na MS v hokeji u Sazkabet

Ani u Sazkabetu pochopitelně na MS v hokeji nezapomínají a i u něj si mohou sázkaři na tuto událost vsadit. Sazka navíc dlouhodobě nabízí vstupní bonus ve výši 500 Kč, který dostane každý nový klient jen za registraci.

Využijte této možnosti a vsaďte si u Sazkabetu bez rizika, třeba na některý ze zápasů letošního MS v hokeji.

V kurzové nabídce je např. sázka na to, kdo se stane vítězem základních skupin, zda bude celkový vítěz turnaje ze základní skupiny A nebo B nebo zda jednotlivé týmy získají medaili.

VSAĎTE SI U SAZKABETU ▷

Sazka MS v hokeji bonus 500 Kč

Sazka hokejový kalendář

Sazka si k MS v hokeji 2024 připravila hru hokejový kalendář. Jde v podstatě o princip adventního kalendáře. Každý den si otevíráte okénko s datumem. Po jeho otevření zjistíte jakou odměnu můžete získat, když splníte s ním spojenou podmínku.

Například získáte 100 Kč sázku zdarma pokud vsadíte minimálně za 400 Kč AKO sázku s celkovým kurzem 2. Odměnu získáváte ať už je váš tiket vítězný nebo ne. Nesmíte ovšem zapomenout kliknout na tlačítko Zapojit se, jinak by vámi vsazený tiket nebyl započítán a o odměnu byste přišli.

Sazka hokejový kalendář

MS v hokeji 2024 přehled

Všechny důležité informace k letošnímu MS v hokeji 2024, které se hraje v Praze a Ostravě, najdete v našich článcích:

Zdroje: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, betano.cz, sazkabet.cz