MS v hokeji online. Kde sledovat hokej v TV, online, livestream zdarma!

Mistrovství světa v hokeji můžete opět sledovat živě a zdarma. Zjistěte jak a kde sledovat MS v hokeji online a podívejte se na přehled dostupných možností k sledování šampionátu v TV, PC, tabletu nebo na mobilu.

MS v hokeji 2021 online ve Finsku

MS v hokeji 2021 online můžete sledovat od 13. do 29. května 2022. Mistrovství světa v hokeji se budou hrát ve dvou městech, Helsinkách a Tampere. Podívejte se na možnosti jak sledovat MS v hokeji 2022 live stream, na jakém kanálu naladit TV přenos a kde spustit online přenos na internetu.

Nezapomeňte sledovat MS v hokeji tabulka jak se darí české hokejové reprezentaci na šampionátu.

Tipsport bonus 500 Kč zdarma MS v hokeji

Program a výsledky hokejistů České republiky na MS hokej 2022

Podívejte se výsledky českých hokejistů na MS v hokeji program dnes.

ZÁPASY ČESKA (B-SKUPINA)
14.5. Česko – Velká Británie 5:1
15.5. Česko – Švédsko 3:5
17.5. Česko – Rakousko 1:2sn
19.5. Česko – Lotyšsko 5:1
21.5. Norsko – Česko 1:4
23.5. USA – Česko 0:1
24.5. Finsko – Česko 3:0
26.5. Německo – Česko 1:4
28.5. Kanada – Česko 6:1
28.5. Česko – USA 8:4

Kde sledovat MS v hokeji živě?

MS v hokeji živě bude jako každý rok vysílat ČT4 sport. Díky možnostem streamu na internetu, nabídce TV sázkových kanceláří či textovým přenosům vám neuteče jediný zápas, který byste chtěli sledovat! MS hokej 2022 online a možnosti, kde šampionát sledovat najdete níže.

4 možnosti jak sledovat MS v hokeji online?

Na území České republiky máte hned několik možností, jak sledovat MS v hokeji 2021 online! Všechny zápasy české hokejové reprezentace samozřejmě poběží na programu ČT Sport. Využít ale také můžete livestreamy sázkových kanceláří a nebo také audio přenos v rozhlase.

MS V HOKEJI 2022
Termín 13.5. 2022 – 29.5. 2022
Místo Helsinki, Tampere (Finsko)
Stadiony Helsinki Ice Hall, Nokia Arena
Počet týmů 14
Počet zápasů 64
TV přenosy ČT Sport
Live stream TV Tipsport, TV Chance
Poslední vítěz Kanada
Nejúspěšnější tým Kanada, Rusko (27. titulů)
Web IIHF.com

1️⃣ Mistrovství světa 2022 live na ČT sport živě

V televizi můžete Mistrovství světa 2022 live sledovat na ČT sport živě, které nám nabídne drtivou většinu zápasů základních skupin a také všechny utkání bojů o medaile. Navíc vám Česká Televize nabídne také archiv všech zápasů, zajímavé reportáže a sestřihy.

Na webu mshokej.cz naleznete živé hokejové přenosy všech 64 zápasů a také archiv všech zápasů, zajímavé reportáže a sestřihy.

2️⃣ MS v hokeji 2022 livestream zadarmo

Aby vám neutekl ani jediný zápas MS v hokeji 2021, můžete využít livestream zadarmo, které vám nabízí sázkové kanceláře. Ty nabízejí přenosy všech zápasů, které se v rámci hokejového MS uskuteční. Livestreamy si můžete pustit na počítači, chytré televizi, ale také samozřejmě i na mobilu či tabletu.

MS v hokeji livestream TV Tipsport

Největší radost budou mít fanoušci hokeje, protože Tipsport odvysílá všechny zápasy MS hokej 2022. Díky TV Tipsport můžete sledovat live přenosy na PC, mobilu nebo tabletu a co je skvělé, bez reklam.

Spustit TV Tipsport ▶

Online stream na Chance TV

Velkou výhodou je, že MS v hokeji 2021 můžete sledovat také prostřednictvím Chance TV. Zde vám postačí mít u sázkové kanceláře Chance svůj účet. Pak můžete sledovat všechny zápasy na Mistrovství světa v hokeji 2021.

Spustit Chance TV ▶

Hokej live stream na Fortuna TV

Všechny přenosy z MS hokej bude možné opět sledovat na streamu Fortuna TV, kde můžete sledovat jak si povede Česko především s hlavními konkurety na titul.

Spustit Fortuna TV ▶

3️⃣ MS hokej livestream na YouTube

IIHF má také svůj oficiální YouTube kanál. Zde je možné sledovat MS hokej 2022 live stream. Některé (nebo i všechny) zápasy ale mohou být geograficky blokované, takže k nim nemají přístup všichni.

Pokud budete tou dobou v zahraničí a chcete se i tak dívat, budete muset zvolit jinou cestu, třeba právě live TV u sázkovek, to je ověřený a fungující zdroj.

Z České republiky na oficiálním kanálu YouTube IIHF, můžete s určitostí sledovat highlights jednotlivých zápasů.

4️⃣ MS v hokeji 2022 online v rádiu – audio vysílání

Bohužel ne vždy můžete být u televize či počítače v době konání zápasu. Možná si jen chcete zavzpomínat na staré časy. Ať už tak nebo tak, můžete si zápasy české reprezentace MS v hokeji 2022 online v rádiu na Radiožurnálu, který vysílal přenosy z hokejových utkání i na předchozích šampionátech.

Kurzová nabídka na MS v hokeji 2022 online – sázejte s bonusem zdarma

Sázet na Mistrovství světa v hokeji můžete ve všech velkých sázkových kancelářích.

VSAĎTE SI NA MS V HOKEJI S BONUSEM
TIPSPORT 500 Kč bez vkladu VSAĎTE SI ›
CHANCE 200 Kč zadarmo VSAĎTE SI ›
FORTUNA 900 Kč bonus VSAĎTE SI ›

Kde najít statistiky, tabulky, výsledky, aktuality a tipy z MS

IIHF – Ice Hockey Championship

Pokud se chcete dozvědět oficiální informace k mistrovství světa v ledním hokeji, pak můžete jednoznačně využít oficiální stránky mezinárodní hokejové federace IIHF. Najdete zde prakticky vše, co potřebujete vědět. Mějte ale na paměti, že stránky jsou v anglickém jazyce.

Tipsport bonus 500 Kč zdarma MS v hokeji

Live výsledky a statistiky

Aktuální live výsledky i statistiky jednotlivých utkání vám může nabídnout webová stránka livesport.com. Zde vedle všech výsledků (nejen z hokejového MS) můžete shlédnout také různé týmové i hráčské statistiky. Může to být také váš pomocník při sázení.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com, wikipedia.cz, sofascore.com