EURO 2020 / 2021 bonus 500 Kč zdarma

MS v hokeji 2021 online – Zlato putuje do Kanady, stříbro do Finska

MS v hokeji 2021 oficiálně skončilo dnešním finálovým utkáním. To se nakonec dostalo až do prodloužení, kde zvítězil tým Kanady nad Finy.

MS v hokeji 2021 online v Lotyšku

MS v hokeji 2021 online jste mohli sledovat od 21. května do 6. června. Byl to nejpozdější termín konání Mistrovství světa v hokeji v historii. Původně se měl turnaj konat v Bělorusku a Lotyšku. Vzhledem k politické situaci v Bělorusku ale sáhla IIHF k odebrání pořadatelství. Lotyšsko tak uspořádalo turnaj samo. Příští rok bude MS v hokeji hostit Finsko.

Program a výsledky hokejistů České republiky na MS hokej 2021


Kde sledovat MS v hokeji živě?

MS v hokeji živě bude jako každý rok vysílat ČT4 sport. Díky možnostem streamu na internetu, nabídce TV sázkových kanceláří či textovým přenosům vám neuteče jediný zápas, který byste chtěli sledovat! MS hokej 2021 online a možnosti, kde šampionát sledovat najdete níže.

4 možnosti jak sledovat MS v hokeji 2021 online?

Na území České republiky máte hned několik možností, jak sledovat MS v hokeji 2021 online! Všechny zápasy české hokejové reprezentace samozřejmě poběží na programu ČT Sport. Využít ale také můžete livestreamy sázkových kanceláří a nebo také audio přenos v rozhlase.

MS V HOKEJI 2021
Termín 21. 5. – 6. 6. 2021
Místo Riga, Lotyšsko
Počet zápasů 64
TV přenosy ČT Sport, RTVS
Live stream Tipsport, Chance, Fortuna
Kurzy Vsaďte si live
Web IIHF.com

1️⃣ Mistrovství světa 2021 live na ČT sport živě

V televizi můžete Mistrovství světa 2021 live sledovat na ČT sport živě, které nám nabídne drtivou většinu zápasů základních skupin a také všechny utkání bojů o medaile. Navíc vám Česká Televize nabídne také archiv všech zápasů, zajímavé reportáže a sestřihy.

Na webu mshokej.cz naleznete živé hokejové přenosy všech 64 zápasů a také archiv všech zápasů, zajímavé reportáže a sestřihy.

2️⃣ MS v hokeji 2021 livestream zadarmo

Aby vám neutekl ani jediný zápas MS v hokeji 2021, můžete využít livestream zadarmo, které vám nabízí sázkové kanceláře. Ty nabízejí přenosy všech zápasů, které se v rámci hokejového MS uskuteční. Livestreamy si můžete pustit na počítači, chytré televizi, ale také samozřejmě i na mobilu či tabletu.

Návod jak sledovat MS v hokeji 2021 live

  1. Klikněte zde a zaregistrujte se
  2. Nyní můžete po dobu 7 dní sledovat MS v hokeji zadarmo. Poté stačí uzavřít sázku v hodnotě 30 Kč za měsíc
  3. Bonus navíc: Po registraci získáte 500 Kč zdarma na první sázky!
  4. Tip pro vás: Bonus, který získáte zadarmo použijte na sázky a sledujte celé Mistrovství světa v hokeji 2021 zadarmo!

Spustit TV Tipsport ▹

MS v hokeji 2021 živě na TV Tipsport s bonusem 500 Kč zdarma

Online stream na Chance TV

Velkou výhodou je, že MS v hokeji 2021 můžete sledovat také prostřednictvím Chance TV. Zde vám postačí mít u sázkové kanceláře Chance svůj účet. Pak můžete sledovat všechny zápasy na Mistrovství světa v hokeji 2021.

3️⃣ MS hokej YouTube live stream

IIHF má také svůj oficiální YouTube kanál. Zde je možné sledovat MS hokej 2021 live stream. Některé (nebo i všechny) zápasy ale mohou být geograficky blokované, takže k nim nemají přístup všichni. Pokud budete tou dobou v zahraničí a chcete se i tak dívat, budete muset zvolit jinou cestu, třeba právě live TV u sázkovek, to je ověřený a fungující zdroj.

4️⃣ MS v hokeji 2021 online v rádiu – audio vysílání

Bohužel ne vždy můžete být u televize či počítače v době konání zápasu. Možná si jen chcete zavzpomínat na staré časy. Ať už tak nebo tak, můžete si zápasy české reprezentace MS v hokeji 2021 online v rádiu na Radiožurnálu, který vysílal přenosy z hokejových utkání i na předchozích šampionátech.

Kurzová nabídka na MS v hokeji 2021 online – sázejte s bonusem zdarma

Sázet na Mistrovství světa v hokeji můžete ve všech velkých sázkových kancelářích.

VSAĎTE SI NA MS V HOKEJI S BONUSEM
TIPSPORT 500 Kč bez vkladu VSAĎTE SI ›
CHANCE 200 Kč zadarmo VSAĎTE SI ›
FORTUNA 1300 Kč bonus VSAĎTE SI ›

Mistrovství světa v hokeji 2021 skupiny

Jednotlivá národní družstva budou na Mistrovství světa v hokeji 2021 rozdělena do dvou skupin po osmi týmech.

Ve skupině A proti sobě nastoupí reprezentace Rusko, Švédska, ČESKÁ REPUBLIKA, Švýcarska, Slovenska, Dánska, Běloruska a Velké Británie.
Ve skupině B se utkají reprezentace Kanady, Finska, USA, Německa, Lotyšska, Norska, Itálie a Kazachstánu.

Kde najít statistiky, tabulky, výsledky, aktuality a tipy z MS

IIHF – Ice Hockey Championship

Pokud se chcete dozvědět oficiální informace k mistrovství světa v ledním hokeji, pak můžete jednoznačně využít oficiální stránky mezinárodní hokejové federace IIHF. Najdete zde prakticky vše, co potřebujete vědět. Mějte ale na paměti, že stránky jsou v anglickém jazyce.

Live výsledky a statistiky

Aktuální live výsledky i statistiky jednotlivých utkání vám může nabídnout webová stránka livesport.com. Zde vedle všech výsledků (nejen z hokejového MS) můžete shlédnout také různé týmové i hráčské statistiky. Může to být také váš pomocník při sázení.

MS v hokeji 2021 živě na TV Tipsport s bonusem 500 Kč zdarma

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com, wikipedia.cz, sofascore.com