Internetová televize Sporttotal – program dnes. Jaké sporty a soutěže zde můžete sledovat živě

Od sezony 2022/2023 mohou čeští fanoušci sportu sledovat novou internetovou televizi Sporttotal. Přinášíme vám kompletní přehled všech sportů a soutěží, které Sporttotal TV nabízí. Sledujte Sport total live na PC, mobilu nebo TV!

Sporttotal

Nová internetová televize Sporttotal se prozatím v České republice zaměřuje pouze na fotbal a basketbal. Nenabízí sice přenosy z Fortuna ligy, ta zůstává na O2 TV SPORT. Sledovat zde ale můžeme další mnohá kvalitní utkání.

V nabídce je například FNL (Fortuna národní liga – 2. nejvyšší česká fotbalová liga) nebo český fotbalový pohár MOL Cup, z basketbalu potom 2. liga nebo Český pohár.

Sporttotal CZ

Sporttotal TV

Sporttotal TV je naprosto zdarma, nemůžeme si tak stěžovat, že v Česku nabízí pouze fotbal a basketbal. Čas ukáže. Třeba v sousedním Německu vysílá Sporttotal i utkání 1. volejbalové Bundesligy, která mají opravdu velkou sledovanost.

SPORTTOTAL TV
Kde sledovat web sporttotal.cz, (aplikace)
Sporty v ČR fotbal, basketbal
Cena zdarma
HD přenosy ANO
Provozovatel LOKO TRANS MEDIA s.r.o.

Sporttotal CZ

Sporttotal CZ vstoupil na trh v roce 2022. Majitelem internetové televize Sporttoal je německá televizní produkční společnost WIGE Media z Kolína nad Rýnem založená už v roce 1978.

Hlavní zaměření WIGE spočívá v amatérském fotbalu a motoristickém sportu , ale zahrnuje také pozoruhodné projekty v házené , basketbalu , volejbalu , ledním hokeji a pozemním hokeji.

Jedním z klíčových prvků portfolia služeb WIGE Media je produkce motoristických akcí na závodních tratích v Německu a sousedních zemích. Úzce spolupracuje se seriálem Formule 1.

Provozovatelem na českém území je společnost LT Media. LT Media je v současnosti největší marketingovou agenturou působící v českém fotbale. Aktuálně působí ve 12 fotbalových klubech, kde poskytuje LED panely s nejmodernější technologií na českém trhu.

Sporttotal FNL

Internetovou televizi Sporttotal v současné době nejvíc využijí fanoušci některého z klubů Národní ligy, tedy 2. české fotbalové ligy. Na platformě sporttotal.cz uvidí fanoušci sedm z osmi zápasů každého kola. Na jedno vybrané utkání si ponechala práva Česká televize.

Nová česká internetová televize navíc přinese některé z klání českého poháru MOL Cup. České televizi zůstávají opět jen vybrané nejatraktivnější zápasy. Dá se tedy předpokládat, že především utkání Sparty a Slavie z českého poháru uvidíme i nadále na obrazovkách ČT sport.

Sporttotal live

Velkou výhodou je, že nemusíte sledovat pouze Sporttotal TV live, ale také ze záznamu!

Sporttotal CZ aktuálně nabízí tyto ligy:

  • fotbal: FNL, MOL Cup, MSFL, ČFL sk. B, 1. Celostátní dorostenecká liga U19, 1. Celostátní liga U17
  • basketbal: 2. liga, Český pohár, Extraliga Junioři U19, Extraliga Kadeti U17, Pražský přebor U11,U12 a U13, Žákovská liga U14 a U15, SOKOL GP

TIP ❱ Pokud chcete vidět ještě více ze světa sportu předplaťte si například Skylink. Nejlevnější balíček zde začíná na ceně 179 Kč za měsíc.

Sporttotal cena

Věřte nebo ne, Sporttotal je zcela zdarma!

Sporttotal aplikace

Sporttotal má podobně jako další internetová televize VOYO aplikaci. Momentálně ale není bohužel lokalizovaná pro Českou republiku. Rozšíření je ale určitě otázka času.

Sporttotal technologie

Na web sporttotal.cz jsou zápasy natáčeny speciálními kamerami s umělou inteligencí. Takže k vysílání přenosu ve Full HD rozlišení není nutná produkce ani kameraman.

Ze začátku zápasu to tak pro diváka není žádný med, ale na všechno se dá zvyknout.

VIDEO: Technologie Sporttotal

Kde sledovat sport živě dnes

Sportovní přenosy živě dnes můžete sledovat také na jiných televizních kanálech a internetových službách z nichž každá má své výhody.

Přehled sportovních kanálů v ČR

Zdroj: sporttotal.cz, wikipedia