Kde sledovat F1 2021 live? Formula1 živě česky v TV a online, livestream, online přenos, výsledky (VIDEO)

Fanoušci motorsportu, Formule 1 2021 je tady! Sledujte F1 živě v TV či online přes live stream. Podívejte se na všechny možnosti kde a jak sledovat F1 v přímém přenosu a informovat se o výsledcích, pilotech nebo novinkách týkajících se této soutěže.

Program F1 2021 online – aktuální kalendář a výsledky Formule 1

Novou sezonu Formule 1 stále ještě ovlivňuje pandemie koronaviru, ale i přesto by se v letošním roce mělo odjet nejméně 23 velkých cen. V současné době ale došlo ke zrušení Grand Prix Singapuru, místo toho se pojede v Turecku. Další zrušenou Velkou cenou je pak Austrálie. O náhradě nemá Formule 1 jasno.

Titul mistra světa F1 obhajuje stáj Mercedes, jejíž hvězda Lewis Hamilton má za opaskem dohromady 7 titulů. Šéf Mercedesu Toto Wolff předeslal, že letošní sezona bude pro obhájce titulu náročná, a nelhal. Z deseti závodů vyhrál Hamilton pouze čtyři, navíc v současné době ani on ani Mercedes nevládne tabulkám. Zde jej nahradil Max Vertappen a RedBull. Ten po velké nehodě VC Velké Británie nedokončil.

TIP ❱ Kalendář F1 2021 – aktuální program závodů ›

Sledujte F1 online na tv sport
Zdroj: sport1.cz

Nejbližší Velká cena Formule 1 – Velká cena Maďarska

☑️ 1.8. čeká jezdce F1 jedenáctý závod letošní sezóny, Velká cena Maďarska, která se pojede na okruhu Hungaroring, trati přezdívané Mickey Mouse. Do Maďarska se každoročně sjede také velké množství českých fanoušků!

Aktuální program a vítězové Velkých cen F1 2021
28.3. VC Bahrajnu – Sachír Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
18.4. VC Emilia-Romagna – Imola Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
2.5. VC Portugalska – Portimao Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
9.5. VC Španělska – Barcelona Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
23.5 VC Monaka – Monako Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
6.6. VC Ázerbájdžánu – Baku Sergio Pereze (Mex.) / Red Bull
18.6. VC Francie – Le Castellet Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
27.6. VC Rakouska – Spielberg Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
4.7. VC Rakouska II – Spielberg Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
18.7. VC Velké Británie – Silverstone Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
1.8. VC Maďarska – Budapešť 15:00
29.8. VC Belgie – Spa 15:00
5.9. VC Nizozemska – Zandvoort 15:00
12.9. VC Itálie – Monza 15:00
26.9. VC Ruska – Soči 14:00
3.10. VC Turecka – Istanbul ???
10.10. VC Japonska – Suzuka 07:00
24.10. VC USA – Austin 21:00
31.10. VC Mexika – Mexico City 20:00
7.11. VC Brazílie – Sao Paulo 18:00
21.11. TBC ???
5.12. VC Saudskej Arábie – Jeddah 17:00
12.12. VC Abú Zabí – Abú Zabí 14:00

F1 LIVE CZ: Jak sledovat Formule 1 živě v TV

Sport 1, Sport 2 a jak je naladit?

Klasickou možností pro sledování televizních živých přenosů Formule 1 na území Česka, ale i na Slovensku, jsou sportovní kanály Sport 1 a Sport 2. Ty mají již dlouho vysílací práva na F1. Sport 1 tradičně vysílá tréninky a kvalifikační jízdy, zatímco na Sport 2 můžeme vidět samotné závody, před kterými televize nabízí televizní studio s odbornou analýzou.

Oba programy jsou v ČR dostupné u těchto operátorů: UPC/Vodafone (digitální kabelovka), UPC Direct (satelit), Skylink (satelit), CS Link (satelit), Moravia TV (digitální kabelovka), Rio Media (digitální kabelovka), Digit TV (pouze Sport 1; satelit), FreeSat (satelit), Kuki (internetová televize), T-Mobile (satelit, kabel i interent).

TIP ❱ Program Sport 2 a jak jej naladit ›

F1 live stream: online přenosy velkých cen Formule 1

Závody lze sledovat také online. Zde je výběr stránek nabízejících live streamy F1 v aktuálním roce 2021.

F1 TV stream online

Samotné oficiální stránky Formule 1 umožňují fanouškům sledovat live streamy závodů ve vlastní online televizi F1 TV. K přístupu na toto online vysílání vám stačí pouze registrace a TV Access, který stojí pouze 26,99 eur (730 Kč) ročně, případně 3 eura (81 Kč) měsíčně.

F1 TV odběratelům nabízí úplný přenos všech Velkých cen Formule 1 s podrobnými statistikami i archivní záznamy a různé dokumentární filmy týkající se tohoto sportu. Navíc můžete sledovat také doprovodné série Formule 2 a Formule 3. Pokud se řadíte mezi fanoušky Formule 1, potěší vás také záběry z kamer umístěných v kokpitu a dalších nevšedních pohledů, které v TV neuvidíte.

TIP ❱ Kde sledovat LIVE sport online 

Formule 1 live stream na F1 TV
Zdroj: F1.com

F1 live stream na Amazon Prime

Bohužel, F1 TV se ukázala být nevýnosná pro jejího provozovatele, a proto jí byl po dohodě s Amazonem zřízen vlastní oficiální kanál na platformě Amazon Prime, kde si můžete vychutnat stejný obsah živě.

F1 live stream na Youtube

Za 40 dolarů měsíčně lze sledovat Formuli 1 živě na streamovací službě Youtube TV díky kanálům ESPN a ESPN 2. Tato platforma nabízí taky jiný prémiový obsah.

F1 live stream na Hulu

Další platformou, která vysílá live streamy F1 ze stanic ESPN a ESPN 1, je Hulu. Tuto službu je možné využívat první měsíc zdarma a dále za pouhých 5,99 dolarů (cca. 138 Kč) měsíčně.

F1 živě zdarma online

Existují také různé známé servery, na kterých si online můžete pustit live streamy Formule 1 a jiných sportovních přenosů, ovšem za cenu reklam a pop-up oken.

Live Formule 1 online z mobilu

Vynikajícím způsobem, jak sledovat F1 kdekoliv a kdykoliv, je sledovat ji online přes mobil či tablet. Stačí si stáhnout oficiální aplikaci F1, díky které máte přístup k aktuálním výsledkům, statistikám, i analýzám a komentářům odborníků. Aplikace vás rovněž informuje o všech důležitých novinkách.

Aplikace F1 je k dispozici na Google Play a Apple store.

Mobilní aplikace, které fanouškům umožňují sledovat nejenom průběh Formule 1, ale také live streamy v mobilu, jsou například Fubo TVSky Sports nebo BBC Sports, které nabízí online streamy z těchto známých televizí.

TIP ❱ Vsaďte si na F1 s bonusem zdarma 

F1 online přenos s LIVE komentářem

Pro pohodlné sledování závodů nabízíme v psané formě jejich online komentář na našem slovenském webu. V případě, že z nějakého důvodu nemůžete v dané sledovat kvalifikaci nebo Velkou cenu Formule 1 v TV či live streamu, se rozhodně jedná o vynikající náhradu.

Formule 1 TV live: Jak sledovat F1 v zahraničí

Vzhledem ke sledovanosti Formule 1 se fanouškům v zahraničí nabízí velké množství možností, jak tyto závody sledovat živě, často dokonce i zdarma bez poplatků. Některé z těchto kanálů lze naladit i v rámci našeho satelitního vysílání.

V České republice si můžete F1 sledovat na Sport 1 nebo Sport 2 a oba programy naladíte u těchto poskytovatelů: FreeSat, Digi TV, UPC a Skylink, Kuki a T-Mobile.

V Anglii F1 živě vysílají programy Sky Sports F1Channel 4, na kterém je však k vidění live vždy pouze 10 velkých cen.

Němečtí fanoušci můžou kvalifikaci Formuli 1 sledovat na kanálu RTL 1, celý program F1 je však ke zhlédnutí pouze na stanici Sky Deutschland.

Formule 1 – výsledky online

Aktuální závody F1, výsledky, statistiky, kurzy a program závodů můžete najít na Livesport.cz. Stejně tak tam můžete sledovat aktuální pořadí jednotlivých pilotů i celých týmů. Sledujte průběh Grand Prix kdekoliv a kdykoliv, přes počítač i mobil!

TIP ❱ Nejlepší aplikace pro sportovní sázení ›

Formule 1 – video sestřihy

Video sestřihy nejlepších a nejžhavějších momentů můžete najít na oficiálním webu F1 nebo na jejich Youtube kanálu.

Mrkněte například na TOP 5 šokujících okamžiků na německém okruhu Nurburgring – pravděpodobně nejtěžším F1 závodem.

Zdroj: formula1.com, wikipedia.com, sport1tv.cz, livesport.cz