Kde sledovat F1 2022 live? Formule1 živě česky v TV a online, livestream, online přenos, výsledky (VIDEO)

Fanoušci motorsportu, Formule 1 2022 je tady! Sledujte F1 živě v TV či online přes live stream. Podívejte se na všechny možnosti kde a jak sledovat F1 v přímém přenosu a informovat se o výsledcích, pilotech nebo novinkách týkajících se této soutěže.

🏁 Kde sledovat F1 živě online?

Program Formule 1 můžete sledovat několika různými způsoby

Kde sledovat Formule 1 živě v TV

Podívejte se na možnosti, jak sledovat Formule 1 živě v TV.

Formule 1 live na Sport 1 a Sport 2

Motoristický seriál F1 můžete sledovat na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2. Na těchto kanálech navíc uvidíte závody F1 až do roku 2023. Zda bude prodloužená smlouva i poté je otázkou.

Program každé velké ceny začíná tradičně pátkovým tréninkem na kanále Sport 1. Na tomto programu je možné sledovat  kvalifikaci, které se pravidelně koná v sobotu. Samotné závody pak následně můžete sledovat na kanále Sport 2.

Před samotným závodem se můžete těšit na předzávodní studio, kde zkušení komentátoři analyzují celé dění i formu jezdců a týmů před samotnou Velkou cenou.

Sport 1, Sport 2 a jak je naladit?

Klasickou možností pro sledování televizních živých přenosů Formule 1 na území Česka, ale i na Slovensku, jsou sportovní kanály Sport 1 a Sport 2. Ty mají již dlouho vysílací práva na F1. Sport 1 tradičně vysílá tréninky a kvalifikační jízdy, zatímco na Sport 2 můžeme vidět samotné závody, před kterými televize nabízí televizní studio s odbornou analýzou.

Oba programy jsou v ČR dostupné u těchto operátorů: Vodafone (digitální kabelovka), UPC Direct (satelit), Skylink (satelit), CS Link (satelit), Moravia TV (digitální kabelovka), Rio Media (digitální kabelovka), Digit TV (pouze Sport 1; satelit), FreeSat (satelit), Kuki (internetová televize), T-Mobile (satelit, kabel i interent).

TIP ❱ Program Sport 2 a jak jej naladit ›

F1 live stream: online přenosy velkých cen Formule 1

Závody lze sledovat také online. Zde je výběr stránek nabízejících live streamy F1 v aktuálním roce 2022.

F1 TV stream online

Samotné oficiální stránky Formule 1 umožňují fanouškům sledovat live streamy závodů ve vlastní online televizi F1 TV. K přístupu na toto online vysílání vám stačí pouze registrace a TV Access, který stojí pouze 26,99 eur (730 Kč) ročně, případně 3 eura (81 Kč) měsíčně. Vybrat si ale můžete také F1 TV Pro, která nabízí další výhody. Ročně vás vyjde na 49,99 € ročně nebo 5,99 € měsíčně.

F1 TV odběratelům nabízí úplný přenos všech Velkých cen Formule 1 s podrobnými statistikami i archivní záznamy a různé dokumentární filmy týkající se tohoto sportu. Navíc můžete sledovat také doprovodné série Formule 2 a Formule 3. Pokud se řadíte mezi fanoušky Formule 1, potěší vás také záběry z kamer umístěných v kokpitu a dalších nevšedních pohledů, které v TV neuvidíte.

TIP ❱ Kde sledovat LIVE sport online 

Formule 1 live stream na F1 TV
Zdroj: F1.com

F1 live stream na Amazon Prime

Bohužel, F1 TV se ukázala být nevýnosná pro jejího provozovatele, a proto jí byl po dohodě s Amazonem zřízen vlastní oficiální kanál na platformě Amazon Prime, kde si můžete vychutnat stejný obsah živě.

F1 live stream na Youtube

Za 40 dolarů měsíčně lze sledovat Formuli 1 živě na streamovací službě Youtube TV díky kanálům ESPN a ESPN 2. Tato platforma nabízí taky jiný prémiový obsah.

F1 live stream na Hulu

Další platformou, která vysílá live streamy F1 ze stanic ESPN a ESPN 1, je Hulu. Tuto službu je možné využívat první měsíc zdarma a dále za pouhých 5,99 dolarů (cca. 138 Kč) měsíčně.

F1 živě zdarma online

Existují také různé známé servery, na kterých si online můžete pustit live streamy Formule 1 a jiných sportovních přenosů, ovšem za cenu reklam a pop-up oken.

Live Formule 1 online z mobilu

Vynikajícím způsobem, jak sledovat F1 kdekoliv a kdykoliv, je sledovat ji online z mobilu či tabletu. Stačí si stáhnout oficiální aplikaci F1, díky které máte přístup k aktuálním výsledkům, statistikám, i analýzám a komentářům odborníků. Aplikace vás rovněž informuje o všech důležitých novinkách.

Aplikace F1 je k dispozici na Google Play a Apple store.

Mobilní aplikace, které fanouškům umožňují sledovat nejenom průběh Formule 1, ale také live streamy v mobilu, jsou například Fubo TV, Sky Sports nebo BBC Sports, které nabízí online streamy z těchto známých televizí.

TIP ❱ Vsaďte si na F1 s bonusem zdarma 

F1 online přenos s LIVE komentářem

Pro pohodlné sledování závodů nabízíme v psané formě jejich online komentář na našem slovenském webu. V případě, že z nějakého důvodu nemůžete v dané sledovat kvalifikaci nebo Velkou cenu Formule 1 v TV či live streamu, se rozhodně jedná o vynikající náhradu.

Formule 1 TV live –  Jak sledovat F1 v zahraničí

Vzhledem ke sledovanosti Formule 1 se fanouškům v zahraničí nabízí velké množství možností, jak tyto závody sledovat živě, často dokonce i zdarma bez poplatků. Některé z těchto kanálů lze naladit i v rámci našeho satelitního vysílání.

V České republice si můžete F1 sledovat na Sport 1 nebo Sport 2 a oba programy naladíte u těchto poskytovatelů: FreeSat, Digi TV, UPC a Skylink, Kuki a T-Mobile.

V Anglii F1 živě vysílají programy Sky Sports F1 a Channel 4, na kterém je však k vidění live vždy pouze 10 velkých cen.

Němečtí fanoušci můžou kvalifikaci Formuli 1 sledovat na kanálu RTL 1, celý program F1 je však ke zhlédnutí pouze na stanici Sky Deutschland.

F1 kalendář v sezoně 2022

Podívejte se na kompletní F1 kalendář v sezoně 2022.

F1  2022 – PROGRAM A VÍTĚZOVÉ
20.3. VC Bahrajnu – Sakhir Charles Leclerc, Ferrari
27.3. VC Saudské Arábie – Jeddah Max Verstappen, Red Bull
10.4. VC Austrálie– Melbourne Charles Leclerc, Ferrari
24.4. VC Emilia-Romagna – Imola Max Verstappen, Red Bull
8.5 VC USA – Miami Max Verstappen, Red Bull
22.5. VC Španělska – Barcelona Max Verstappen, Red Bull
29.6. VC Monaka – Monte Carlo Sergio Perez, Red Bull
12.6. VC Ázerbajdžánu – Baku Max Verstappen, Red Bull
19.6. VC Kanady – Montreal Max Verstappen, Red Bull
3.7. VC Velké Británie  – Silverstone Carlos Sainz, Ferrari
10.7. VC Rakouska – Spielberg Charles Leclerc, Ferrari
24.7. VC Francie – La Casttelet Max Verstappen, Red Bull
31.7. VC Maďarska – Budapešť Max Verstappen, Red Bull
28.8. VC Belgie – Spa Max Verstappen, Red Bull
4.9. VC Nizozemska – Zandvoort Max Verstappen, Red Bull
11.9. VC Itálie – Monza Max Verstappen, Red Bull
25.9. VC Ruska – Soči
2.10. VC Singapuru – Singapur Sergio Peréz, Red Bull
9.10. VC Japonska – Suzuka Max Verstappen, Red Bull
23.10. VC USA – Austin Max Verstappen, Red Bull
30.10. VC Mexika – Mexico City Max Verstappen, Red Bull
13.11. VC Brazílie – Sao Paulo George Russell, Mercedes
20.11. VC Abú Zabí – Abú Zabí Max Verstappen, Red Bull

Formule 1 – výsledky online

Aktuální závody F1, výsledky, statistiky, kurzy a program závodů můžete najít na Livesport.cz. Stejně tak tam můžete sledovat aktuální pořadí jednotlivých pilotů i celých týmů. Sledujte průběh Grand Prix kdekoliv a kdykoliv, přes počítač i mobil!

TIP ❱ Nejlepší aplikace pro sportovní sázení ›

Formule 1 – video sestřihy

Video sestřihy nejlepších a nejžhavějších momentů můžete najít na oficiálním webu F1 nebo na jejich Youtube kanálu.

Zdroj: formula1.com, wikipedia.com, sport1tv.cz, livesport.cz