Kde sledovat F1 živě? Závody Formule 1 live v TV, online a přes live stream!

Fanoušci motorsportu, Formule 1 2023 je tady! Sledujte F1 živě v TV nebo online přes live stream. Podívejte se na všechny možnosti kde a jak sledovat F1 v přímém přenosu, online nebo přes live stream v mobilu.

F1 živě 2023

Závody a F1 program 2023 můžete sledovat několika různými způsoby. Podívejte se na všechny dostupné možnosti.

Formule 1 živě v TV

Podívejte se na možnosti, jak sledovat Formule 1 živě v TV.

Formule 1 live na Sport 1 a Sport 2

Motoristický seriál F1 můžete sledovat na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2. Na těchto kanálech navíc uvidíte závody F1 až do roku 2023. Zda bude prodloužená smlouva i poté je otázkou.

Program každé velké ceny začíná tradičně pátkovým tréninkem na kanále Sport 1. Na tomto programu je možné sledovat  kvalifikaci, které se pravidelně koná v sobotu. Samotné závody pak následně můžete sledovat na kanále Sport 2.

Před samotným závodem se můžete těšit na předzávodní studio, kde zkušení komentátoři analyzují celé dění i formu jezdců a týmů před samotnou Velkou cenou.

Sport 1, Sport 2 a jak je naladit?

Klasickou možností pro sledování televizních živých přenosů Formule 1 na území Česka, ale i na Slovensku, jsou sportovní kanály Sport 1 a Sport 2. Ty mají již dlouho vysílací práva na F1. Sport 1 tradičně vysílá tréninky a kvalifikační jízdy, zatímco na Sport 2 můžeme vidět samotné závody, před kterými televize nabízí televizní studio s odbornou analýzou.

Oba programy jsou v ČR dostupné u těchto operátorů: Vodafone (digitální kabelovka), UPC Direct (satelit), Skylink (satelit), CS Link (satelit), Moravia TV (digitální kabelovka), Rio Media (digitální kabelovka), Digit TV (pouze Sport 1; satelit), FreeSat (satelit), Kuki (internetová televize), T-Mobile (satelit, kabel i interent).

TIP ❱ Program Sport 2 a jak jej naladit ›

Formule 1 online přenosy

Závody lze sledovat také online. Zde je výběr stránek nabízejících live streamy F1 v aktuálním roce 2023.

F1 TV stream online

Samotné oficiální stránky Formule 1 umožňují fanouškům sledovat live streamy závodů ve vlastní online televizi F1 TV. K přístupu na toto online vysílání vám stačí pouze registrace a TV Access, který stojí pouze 26,99 eur (730 Kč) ročně, případně 3 eura (81 Kč) měsíčně. Vybrat si ale můžete také F1 TV Pro, která nabízí další výhody. Ročně vás vyjde na 49,99 € ročně nebo 5,99 € měsíčně.

F1 TV odběratelům nabízí úplný přenos všech Velkých cen Formule 1 s podrobnými statistikami i archivní záznamy a různé dokumentární filmy týkající se tohoto sportu. Navíc můžete sledovat také doprovodné série Formule 2 a Formule 3. Pokud se řadíte mezi fanoušky Formule 1, potěší vás také záběry z kamer umístěných v kokpitu a dalších nevšedních pohledů, které v TV neuvidíte.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy

Formule 1 live stream na F1 TV
Zdroj: F1.com

F1 live stream na Amazon Prime

Bohužel, F1 TV se ukázala být nevýnosná pro jejího provozovatele, a proto jí byl po dohodě s Amazonem zřízen vlastní oficiální kanál na platformě Amazon Prime, kde si můžete vychutnat stejný obsah živě.

F1 live stream na Youtube

Za 40 dolarů měsíčně lze sledovat Formuli 1 živě na streamovací službě Youtube TV díky kanálům ESPN a ESPN 2. Tato platforma nabízí taky jiný prémiový obsah.

F1 live stream na Hulu

Další platformou, která vysílá live streamy F1 ze stanic ESPN a ESPN 1, je Hulu. Tuto službu je možné využívat první měsíc zdarma a dále za pouhých 5,99 dolarů (cca. 138 Kč) měsíčně.

F1 živě zdarma online

Existují také různé známé servery, na kterých si online můžete pustit live streamy Formule 1 a jiných sportovních přenosů, ovšem za cenu reklam a pop-up oken.

F1 bonus na Tipsporte

Formule 1 online z mobilu

Vynikajícím způsobem, jak sledovat F1 kdekoliv a kdykoliv, je sledovat ji online z mobilu či tabletu. Stačí si stáhnout oficiální aplikaci F1, díky které máte přístup k aktuálním výsledkům, statistikám, i analýzám a komentářům odborníků. Aplikace vás rovněž informuje o všech důležitých novinkách.

Aplikace F1 je k dispozici na Google Play a Apple store.

Mobilní aplikace, které fanouškům umožňují sledovat nejenom průběh Formule 1, ale také live streamy v mobilu, jsou například Fubo TV, Sky Sports nebo BBC Sports, které nabízí online streamy z těchto známých televizí.

TIP ❱ Vsaďte si na F1 s bonusem zdarma 

Formule 1 live –  lak sledovat F1 v zahraničí

Vzhledem ke sledovanosti Formule 1 se fanouškům v zahraničí nabízí velké množství možností, jak tyto závody sledovat živě, často dokonce i zdarma bez poplatků. Některé z těchto kanálů lze naladit i v rámci našeho satelitního vysílání.

V České republice si můžete F1 sledovat na Sport 1 nebo Sport 2 a oba programy naladíte u těchto poskytovatelů: FreeSat, Digi TV, UPC a Skylink, Kuki a T-Mobile.

V Anglii F1 živě vysílají programy Sky Sports F1 a Channel 4, na kterém je však k vidění live vždy pouze 10 velkých cen.

Němečtí fanoušci můžou kvalifikaci Formuli 1 sledovat na kanálu RTL 1, celý program F1 je však ke zhlédnutí pouze na stanici Sky Deutschland.

Formule 1 výsledky online

Aktuální závody F1, výsledky, statistiky, kurzy a program závodů můžete najít na Livesport.cz. Stejně tak tam můžete sledovat aktuální pořadí jednotlivých pilotů i celých týmů. Sledujte průběh Grand Prix kdekoliv a kdykoliv, přes počítač i mobil!

TIP ❱ Nejlepší aplikace pro sportovní sázení ›

Formule 1 video sestřihy

Video sestřihy nejlepších a nejžhavějších momentů můžete najít na oficiálním webu F1 nebo na jejich Youtube kanálu.

F1 kalendář v sezoně 2023

Podívejte se na kompletní F1 kalendář v sezoně 2023.

F1 KALENDÁŘ 2023
DATUM ZÁVOD
5.3. VC Bahrajnu – Sakhir
19.3. VC Saudské Arábie – Jeddah
2.4. VC Austrálie – Albert Park
30.4. VC Ázerbájdžánu – Baku
7.5. VC Miami – Miami Circuit
21.5. VC Emilia-Romagna – Imola
28.5. VC Monaka – Monaco
4.6. VC Španělska – Barcelona
18.6. VC Kanady – Montreal
2.7. VC Rakouska – Spielberg
9.7. VC Velké Británie – Silverstone
23.7. VC Maďarska – Hungaroring
30.7. VC Belgie – Spa
27.8. VC Nizozemska – Zandvoort
3.9. VC Itálie – Monza
17.9. VC Singapuru – Marina Bay
24.9. VC Japonska – Suzuka
8.10. VC Kataru – Losail
22.10. VC USA – Austin
29.10. VC Mexika – Mexico City
5.11. VC Brazílie – Sao Paulo
19.11. VC Las Vegas – Caesars Palace
26.11. VC Abu Dhabi – Abu Dhabi

Zdroj: formula1.com, wikipedia.com, sport1tv.cz, livesport.cz