Kde sledovat F1 live – TV přenos živě na Nova Sport 5, live stream na F1 TV a online přenos

Podívejte se na kompletní přehled možností, kde sledovat F1 live během aktuální sezóny 2024. Přímé přenosy F1 živě se vysílají v televizi na nové sportovní stanici, ale využít můžete také live stream na internetu. Prozradíme vám také kde naleznete video sestřihy a jak sledovat F1 online ze zahraničí.

F1 LIVE na Nova Sport 5 ▷

F1 live 2024

Letošní F1 program 2024 nabízí až 24 závodů. Sledujte F1 live a nenechte si ujít ty nejlepší momenty.

Formule 1 dnes v televizi

I tuto sezónu lze sledovat závody Formule 1 dnes v televizi. Přenosy královny motosportu se však přesunuly na zcela novou sportovní stanici od skupiny Nova, která vlastní vysílací práva na závody F1.

Formule 1 live na Nova Sport 5

Motoristický seriál Formule 1 live můžete sledovat na sportovním kanálu Nova Sport 5. Jedná se o novou sportovní stanici v Česku a na Slovensku, která nabízí divákům F1 live tréninky, kvalifikace i samotné závody ze všech grand prix během sezóny.

Nechybí ani studio před a po závodě, reportáže přímo z okruhů a další zajímavý obsah.

Závody komentuje známá komentátorská EISKING dvojice a to Števo Eisele a Josef Král. Doplňuje je mladý komentátor Pavel Fabry, který komentuje zejména F2 program a další doprovodné série.

Jak naladit Nova Sport 5

Pokud se ptáte, jak naladit Nova Sport 5, možností není příliš mnoho. Doposud zařadili sportovní stanici Nova Sport 5 do své nabídky jen operátoři Skylink, O2 TV a Telly.

F1 LIVE Nova Sport 5 ▷

Jedná se ale i s dalšími operátory (ve hře je např. Vodafone), brzy se tak dá čekat, že seznam poskytovatelů se rozšíří.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ NOVA SPORT 5
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
O2 TV Internet Android, iOS 299 Kč
Skylink Satelit, internet Android, iOS 399 Kč
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč

F1 live stream na F1 TV

F1 live stream 2024 bohužel nenabízejí sázkové kanceláře, je zde ale jiná alternativa. Všechny závody můžete sledovat na oficiální internetové televizi F1 TV, která nabízí nejen přímé přenosy, ale i další atraktivní obsah. Vybrat si lze ze dvou balíčků:

  • F1 TV Access – levnější balíček za 3,99 euro měsíčně (29,99 euro ročně) obsahuje live timing, pořady, dokumenty a zpožděné záznamy závodů
  • F1 TV Pro – prémiový přístup za 7,49 euro měsíčně (59,99 euro ročně) nabízí obrovskou porci přímých přenosů – nejen ze samotných hlavních závodů F1, ale i z jejího kompletního programu a také vybraný obsah z F2 a F3 jako jsou kvalifikace, tréninky nebo tiskové konference

Balíček F1 TV Pro je skvělou volbou pro největší fanoušky F1, protože jim přináší úžasné možnosti. Mohou sledovat motorsport live v několika režimech nebo dokonce sledovat přenosy z pohledu jednotlivých závodníků. K dispozici je i mobilní aplikace F1 TV, určená pro Android i iOS.

F1 TV tarify
F1 TV tarify (zdroj: f1tv.formula1.com)

F1 online přenos

Možností, jak sledovat pořadí Formule 1 je celá řada. F1 online přenos se dá naladit i u některých streamovacích platforem. Následující možnosti ale nejsou určené pro sledování v ČR, pokud je chcete využít, je potřeba mít nainstalovanou VPN.

F1 online na YouTube TV

V USA funguje zajímavá služba YouTube TV, která nabízí více než 100 TV kanálů a množství sportovních přenosů. Základní balíček vás vyjde na 62,99 dolarů měsíčně a získáte s ním přístup ke všemu, co mohou sledovat lidé žijící v USA.

Formule 1 online na Hulu

Další alternativou je plaftorma Hulu. Formule 1 online na Hulu vysílá na kanálech ABC, ESPN, ESPN2 a ESPN+. Balíčků ve službě Hulu je několik, ten základní stojí 7,99 dolarů měsíčně, první měsíc máte zdarma.

TIP ❱ Kde sledovat Moto GP živě

Kde sledovat F1 v zahraničí

Podívat se na to, kde sledovat F1 v zahraničí, můžete v tomto přehledu. Závody F1 se vysílají po celém světě, většinou na placených programech, některé země je ale vysílají i na volně dostupných stanicích.

Část závodů mohou fanoušci sledovat zdarma např. v Rakousku nebo Německu. Vybrané závody, které se vysílají na německé stanici RTL, tak mohou zdarma sledovat i čeští diváci, pokud tento kanál přijímají přes satelit.

F1 záznam

F1 záznam můžete sledovat na televizní sportovní stanici Nova Sport 5, na které se vysílají také živé přenosy. Záznam zde naleznete většinou v nočních hodinách, několik hodin po skončení velké ceny.

Pokud máte předplacenou internetovou službu O2 TV nebo Skylink, záznam můžete sledovat i online a to kdykoli budete chtít.

F1 online video sestřihy

F1 online video sestřihy se dají sledovat zdarma, není potřeba mít placenou televizi. Najdete je např. na oficiálních webových stránkách Formule 1 nebo na jejím YouTube kanálu.

Formule 1 výsledky online

Aktuální závody F1, výsledky, statistiky, kurzy a program závodů můžete najít na Livesport.cz. Stejně tak tam můžete sledovat aktuální pořadí jednotlivých pilotů i celých týmů. Sledujte průběh Grand Prix kdekoliv a kdykoliv, přes počítač i mobil!

TIP ❱ Kde sledovat motosport live ›

F1 kalendář v sezoně 2024

Zde se můžete podívat na kompletní F1 kalendář 2024.

F1 KALENDÁŘ 2024
DATUM ZÁVOD
2.3. VC Bahrajnu – Sakhir
9.3. VC Saudské Arábie – Jeddah
24.3. VC Austrálie – Albert Park
7.4. VC Japonska – Suzuka
21.4. VC Číny – Šanghaj
3.5. VC Miami – Miami Circuit
19.5. VC Emilia Romagna – Imola
26.5. VC Monaka – Monaco
9.6. VC Kanady – Montreal
23.6. VC Španělska – Barcelona
30.6. VC Rakouska – Spielberg
7.7. VC Velké Británie – Silverstone
21.7. VC Maďarska – Hungaroring
28.7. VC Belgie – Spa
25.8. VC Nizozemska – Zandvoort
1.9. VC Itálie – Monza
15.9. VC Ázerbajdžánu – Baku
22.9. VC Singapuru – Marina Bay
20.10. VC USA – Austin
27.10. VC Mexika – Mexico City
3.11. VC Brazílie – Sao Paulo
23.11. VC Las Vegas – Las Vegas
1.12. VC Kataru – Losail
8.12. VC Abu Dhabi – Abu Dhabi

Zdroje: mediaguru.cz, wikipedia.org, f1tv.formula1.com, hulu.com, youtube.com