Kde sledovat F1 2021 live? Formule1 živě česky v TV a online, livestream, online přenos, výsledky (VIDEO)

Fanoušci motorsportu, Formule 1 2021 je tady! Sledujte F1 živě v TV či online přes live stream. Podívejte se na všechny možnosti kde a jak sledovat F1 v přímém přenosu a informovat se o výsledcích, pilotech nebo novinkách týkajících se této soutěže.

Program F1 2021 online – aktuální kalendář a výsledky Formule 1

Novou sezonu Formule 1 stále ještě ovlivňuje pandemie koronaviru, ale i přesto by se v letošním roce mělo 22 velkých cen. V současné době ale došlo ke zrušení Grand Prix Singapuru, místo toho se pojede v Turecku. Další zrušenou Velkou cenou je pak Austrálie a Japonsko. Náhradou bude Velká cena Kataru, která se pojede na okruhu Losail.

Titul mistra světa F1 obhajuje stáj Mercedes, jejíž hvězda Lewis Hamilton má za opaskem dohromady 7 titulů. Šéf Mercedesu Toto Wolff předeslal, že letošní sezona bude pro obhájce titulu náročná, a nelhal. V současné době vévodí šampionátu jezdců Max Verstappen, naopak v poháru konstruktérů má navrch o jediný Mercedes.

TIP ❱ Kalendář F1 2021 – aktuální program závodů ›

Sledujte F1 online na tv sport
Zdroj: sport1.cz

Nejbližší Velká cena Formule 1 – Velká cena Saudské Arábie

☑️ 5.12. čeká jezdce F1 jednadvacátý závod letošní sezóny, premiérová Velká cena Saudské Arábie, která se pojede na zcela novém městském okruhu . Závod bude startovat v 17:00

Aktuální program a vítězové Velkých cen F1 2021
28.3. VC Bahrajnu – Sachír Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
18.4. VC Emilia-Romagna – Imola Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
2.5. VC Portugalska – Portimao Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
9.5. VC Španělska – Barcelona Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
23.5 VC Monaka – Monako Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
6.6. VC Ázerbájdžánu – Baku Sergio Pereze (Mex.) / Red Bull
18.6. VC Francie – Le Castellet Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
27.6. VC Rakouska – Spielberg Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
4.7. VC Rakouska II – Spielberg Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
18.7. VC Velké Británie – Silverstone Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
1.8. VC Maďarska – Budapešť Esteban Ocon (Fra.) / Alpine Renault
29.8. VC Belgie – Spa Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
5.9. VC Nizozemska – Zandvoort Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
12.9. VC Itálie – Monza Daniel Ricciardo (Aus.) / McLaren
26.9. VC Ruska – Soči Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
10.10. VC Turecka – Istanbul Valtteri Bottas (Fin.) / Mercedes
24.10. VC USA – Austin Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
7.11. VC Mexika – Mexico City Max Vesrtappen (Niz.) / Red Bull
14.11. VC Brazílie – Sao Paulo Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
21.11. VC Kataru – Losail Lewis Hamilton (VB) / Mercedes
5.12. VC Saudské Arábie – Jeddah 17:00
12.12. VC Abú Zabí – Abú Zabí 14:00

F1 LIVE CZ: Jak sledovat Formule 1 živě v TV

Sport 1, Sport 2 a jak je naladit?

Klasickou možností pro sledování televizních živých přenosů Formule 1 na území Česka, ale i na Slovensku, jsou sportovní kanály Sport 1 a Sport 2. Ty mají již dlouho vysílací práva na F1. Sport 1 tradičně vysílá tréninky a kvalifikační jízdy, zatímco na Sport 2 můžeme vidět samotné závody, před kterými televize nabízí televizní studio s odbornou analýzou.

Oba programy jsou v ČR dostupné u těchto operátorů: UPC/Vodafone (digitální kabelovka), UPC Direct (satelit), Skylink (satelit), CS Link (satelit), Moravia TV (digitální kabelovka), Rio Media (digitální kabelovka), Digit TV (pouze Sport 1; satelit), FreeSat (satelit), Kuki (internetová televize), T-Mobile (satelit, kabel i interent).

TIP ❱ Program Sport 2 a jak jej naladit ›

F1 live stream: online přenosy velkých cen Formule 1

Závody lze sledovat také online. Zde je výběr stránek nabízejících live streamy F1 v aktuálním roce 2021.

F1 TV stream online

Samotné oficiální stránky Formule 1 umožňují fanouškům sledovat live streamy závodů ve vlastní online televizi F1 TV. K přístupu na toto online vysílání vám stačí pouze registrace a TV Access, který stojí pouze 26,99 eur (730 Kč) ročně, případně 3 eura (81 Kč) měsíčně.

F1 TV odběratelům nabízí úplný přenos všech Velkých cen Formule 1 s podrobnými statistikami i archivní záznamy a různé dokumentární filmy týkající se tohoto sportu. Navíc můžete sledovat také doprovodné série Formule 2 a Formule 3. Pokud se řadíte mezi fanoušky Formule 1, potěší vás také záběry z kamer umístěných v kokpitu a dalších nevšedních pohledů, které v TV neuvidíte.

TIP ❱ Kde sledovat LIVE sport online 

Formule 1 live stream na F1 TV
Zdroj: F1.com

F1 live stream na Amazon Prime

Bohužel, F1 TV se ukázala být nevýnosná pro jejího provozovatele, a proto jí byl po dohodě s Amazonem zřízen vlastní oficiální kanál na platformě Amazon Prime, kde si můžete vychutnat stejný obsah živě.

F1 live stream na Youtube

Za 40 dolarů měsíčně lze sledovat Formuli 1 živě na streamovací službě Youtube TV díky kanálům ESPN a ESPN 2. Tato platforma nabízí taky jiný prémiový obsah.

F1 live stream na Hulu

Další platformou, která vysílá live streamy F1 ze stanic ESPN a ESPN 1, je Hulu. Tuto službu je možné využívat první měsíc zdarma a dále za pouhých 5,99 dolarů (cca. 138 Kč) měsíčně.

F1 živě zdarma online

Existují také různé známé servery, na kterých si online můžete pustit live streamy Formule 1 a jiných sportovních přenosů, ovšem za cenu reklam a pop-up oken.

Live Formule 1 online z mobilu

Vynikajícím způsobem, jak sledovat F1 kdekoliv a kdykoliv, je sledovat ji online přes mobil či tablet. Stačí si stáhnout oficiální aplikaci F1, díky které máte přístup k aktuálním výsledkům, statistikám, i analýzám a komentářům odborníků. Aplikace vás rovněž informuje o všech důležitých novinkách.

Aplikace F1 je k dispozici na Google Play a Apple store.

Mobilní aplikace, které fanouškům umožňují sledovat nejenom průběh Formule 1, ale také live streamy v mobilu, jsou například Fubo TVSky Sports nebo BBC Sports, které nabízí online streamy z těchto známých televizí.

TIP ❱ Vsaďte si na F1 s bonusem zdarma 

F1 online přenos s LIVE komentářem

Pro pohodlné sledování závodů nabízíme v psané formě jejich online komentář na našem slovenském webu. V případě, že z nějakého důvodu nemůžete v dané sledovat kvalifikaci nebo Velkou cenu Formule 1 v TV či live streamu, se rozhodně jedná o vynikající náhradu.

Formule 1 TV live: Jak sledovat F1 v zahraničí

Vzhledem ke sledovanosti Formule 1 se fanouškům v zahraničí nabízí velké množství možností, jak tyto závody sledovat živě, často dokonce i zdarma bez poplatků. Některé z těchto kanálů lze naladit i v rámci našeho satelitního vysílání.

V České republice si můžete F1 sledovat na Sport 1 nebo Sport 2 a oba programy naladíte u těchto poskytovatelů: FreeSat, Digi TV, UPC a Skylink, Kuki a T-Mobile.

V Anglii F1 živě vysílají programy Sky Sports F1Channel 4, na kterém je však k vidění live vždy pouze 10 velkých cen.

Němečtí fanoušci můžou kvalifikaci Formuli 1 sledovat na kanálu RTL 1, celý program F1 je však ke zhlédnutí pouze na stanici Sky Deutschland.

Formule 1 – výsledky online

Aktuální závody F1, výsledky, statistiky, kurzy a program závodů můžete najít na Livesport.cz. Stejně tak tam můžete sledovat aktuální pořadí jednotlivých pilotů i celých týmů. Sledujte průběh Grand Prix kdekoliv a kdykoliv, přes počítač i mobil!

TIP ❱ Nejlepší aplikace pro sportovní sázení ›

Formule 1 – video sestřihy

Video sestřihy nejlepších a nejžhavějších momentů můžete najít na oficiálním webu F1 nebo na jejich Youtube kanálu.

Mrkněte například na TOP 5 šokujících okamžiků na německém okruhu Nurburgring – pravděpodobně nejtěžším F1 závodem.

Zdroj: formula1.com, wikipedia.com, sport1tv.cz, livesport.cz