Jak sledovat NBA live – live v TV, online na internetu, livestream v mobilu

NBA je nejlepší basketbalová liga na světě a v sezoně 2021/22 se uskuteční už její 76. ročník. Zajímá vás, jak sledovat zápasy NBA live? Přinášíme vám kompletní přehled možností, kde se dozvíte jak sledovat NBA live v TV, online na internetu nebo přes livestream na svém mobilu či tabletu.

SLEDUJTE NBA ONLINE ZDARMA
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 150 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 900 Kč bonus

Kde sledovat NBA live

NBA je nejvyšší profesionální basketbalovou ligou v Severní Americe. Podobně jako u hokejové NHL či NFL se na týmy NBA chodí pravidelně dívat tisíce diváků, kteří si vychutnávají hru těch nejlepších hráčů na světě.

TIP ❱ Kompletní přehled o NBA 2021/22 ›

I tuto sezonu NBA 2021/2022 budete moci sledovat živě prostřednictvím několika způsobů. Využít můžete klasické TV přenosy, dále online přenosy na internetu či livestream sázkových kanceláří.

Finále NBA, kdo s týmů se probojuje?

NBA live zápasy na internetu

Jedním ze způsobů, jak sledovat NBA, je přes online přenosy, které nabízejí některé stránky či televize sázkových kanceláří.

NBA livestream na TV Tipsport

NBA livestream na TV Tipsport můžete sledovat ihned po registraci. Níže najdete přesný návod, jak registraci provést.

Návod jak sledovat NBA live stream na TV Tipsport

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Registrací získáte vstupní bonus 150 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat celou sezonu NBA livestream úplně zdarma!

Spustit TV Tipsport ▹

NBA live na Chance TV

Další možností, jak sledovat NBA živě je pomocí televize sázkové kanceláře společnosti Chance. Na TV Chance kromě světového basketbalu najdete také velké množství předních lig z jiných sportů. Postup sledování a registrace je prakticky stejný, jako u Tipsportu.

Spustit TV Chance ▹

NBA online na Fortuna TV

Poslední sázkovou společností, která v Česku nabízí live stream z basketbalové NBA online je Fortuna. Ta podobně jako konkurence vyžaduje registraci k tomu, abyste mohli jednotlivé zápasy sledovat. Fortuna TV je po dobu několika dní zdarma. Následně musíte udělat alespoň jednu sázku za měsíc.

Spustit Fortuna TV ▹

NBA live online na Voyo.cz

Zápasy nejlepší basketbalové ligy světa nabízí i online prostředí Voyo.cz. Pomocí této platformy totiž můžete online živě sledovat kanál Nova Sport přímo z vašeho počítače či tabletu.

Jediné, co pro to musíte udělat, je registrace na stránce díky které získáte 7 denní přístup úplně zdarma. Po vypršení této doby si můžete své předplatné kdykoliv prodloužit.

Sledujte NBA online pomocí oficiální stránky

Už se pomalu stává pravidlem, že nejlepší ligy světa nabízejí možnosti sledování zápasů živě prostřednictvím své oficiální stránky.

Tuto možnost nabízí také NBA, kde na oficiální stránce najdete sekci Video. Po kliknutí se zobrazí menu, kde najdete kolonku Watch Live Games. Tuto službu si můžete zakoupit na celou sezonu, měsíc nebo na jeden konkrétní zápas. Cena za roční přístup je 21,99 €.

Finále NBA, kdo s týmů se probojuje?

Nova Sport NBA v TV

Nova Sport NBA nabídne ten nejlepší basketbal na světě. Tento sport je v Česku čím dál více oblíbenějším sportem, i díky Tomáši Satoranskému, kterého můžete sledovat v rámci NBA v TV.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy live ›

NBA TV program

Live vysílání zápasů NBA si můžete vychutnat na programech Nova Sport 1 a 2.

Skupina Nova získala vysílací práva na nejlepší basketbal planety do roku 2022. Kromě zápasů základní části a později i play-off, Nova Sport odvysílá také celou kompletní finálovou sérii.

Mezi zápasy nám televize nabídne také krátké sestřihy a highlighty ze zápasů, které jsme nemohli vidět live. Zámořský basketbal dostane prostor také na stanici Nova Action, která bude vysílat přímé přenosy a reprízy z vybraných zápasů.

Sledujte NBA live pomocí streamovacích platforem

Streamovací platformy rok od roku nabírají na své popularitě a častokrát se stávají náhradou televizního poskytovatele nebo mimořádně často využívanou doplňkovou službou.

Kromě klasických kanálů začali streamovací platformy stále častěji nabízet i vysílání živých sportovních přenosů.

YouTube TV

Jednou z platforem, která je ve vysílání live sportovních přenosů populární je YouTube TV. Děje se tak proto, že YouTube TV má v portfoliu i televizní sportovní stanici ESPN.

Právě ta vlastní několik vysílacích práv z nejlepší ligy na světě. ESPN tak ve vybraných zemích vysílá NBA také s odborným komentářem a velmi zajímavým předzápasovým studiem. Tato platforma kromě běžných stanic disponuje například také NBA TV.

Díky balíčku YouTube TV, která stojí 49,99 € za měsíc tak budete moci sledovat světový basketbal i vy.

NBA live
Sledujte NBA online na YouTube TV

Hulu TV

Další streamovací platformou, která nabízí vybrané zápasy National Basketball League je už poměrná známá Hulu TV. Ta přišla s možností si naladit některé televizní kanály, mezi které patří i již zmíněné ESPN.

Službu Hulu TV s možností sledovat live TV seženete za 44,99 dolarů za měsíc.

Amazon Prime

Poslední platformou, kde můžete sledovat NBA živě je populární Amazon Prime. Společnost Amazon vlastní práva na vysílání NBA League Pass, což je služba, kterou nabízí oficiální stránka basketbalové ligy.

Potřebujete ale objednat službu Primě Video, která stojí 12,99 dolarů měsíčně, protože jen tato varianta zahrnuje možnost sledovat i NBA League Pass.

Sledujte NBA online na mobilu

Smartfony jsou již delší dobu pevnou součástí našich životů a čím dál větší pozornost a trávení času se přesouvá od počítače právě k našim chytrým telefonům.

Platí to i při sledování sportovních přenosů. Díky telefonům a mobilním aplikacím tak můžete váš oblíbený tým sledovat skutečně kdekoli a kdykoli.

Oficiální aplikace NBA

Pravděpodobně nejlepší volbou, jak sledovat NBA živě v mobilu, je prostřednictvím oficiální mobilní aplikace NBA.

Ta obsahuje velké množství informací, jako jsou různé novinky ze samotné ligy, statistiky, rozpis zápasů, NBA draft, tabulky a v nespodní řadě také zmiňovaný NBA League Pass, pomocí kterého se jednoduše připojíte na konkrétní živé vysílání ze zápasu.

Finále NBA, kdo s týmů se probojuje?

Aplikace Tipsport TV

S vlastní aplikací přišli také samotné sázkové kanceláře, které se tak chtějí ještě více přiblížit svým klientům. Celkem povedená je i mobilní aplikace od Tipsportu, která kromě kurzového lístku a rozsáhlého diskuzního fóra nabízí také možnost Tipsport TV pro sledování live zápasů.

Výsledky, statistiky a video

Při sledování live přenosů živě je mimořádně důležité, zejména pro sázející, sledovat různé statistiky či výsledky jiných zápasů. I na toto existuje pár možností, kde můžete tyto parametry sledovat.

Aktuální výsledky NBA

Pravděpodobně nejlepší stránkou na výsledky, hned po oficiálních stránkách lig, je portál livesport.cz.

Na tomto portále najdete podrobné tabulky týmů, jejich formu, pro tipéry důležité H2H. Během live zápasů zase můžete sledovat podrobné statistiky a celkově popsaný průběh zápasu. V případě NBA se na livesportu zobrazují výsledky bod po bodu.

Oficiální statistiky z NBA

Podrobné statistiky z celé ligy a to ne jen týmové ale i individuální naleznete v oficiální mobilní aplikaci NBA. Můžete tak sledovat lídry ligy, jak si vedou v defenzívě či ofenzívě.

Taktéž se na stránce zobrazují podrobné statistiky hráčů z každého kola. Zajímavé pro někoho mohou být statistiky z předsezonních NBA draftů, které sahají až do roku 1947.

Video sestřihy zápasů v NBA

Oficiální video kanál NBA disponuje skutečně velkou video sekcí, kde můžete najít množství zajímavých highlightů ze zápasu, rozhovory s trenéry a hráči či dokonce pohled na legendární zápasy historie.

Určitě za zmínku stojí i populární NBA TV, kde můžete sledovat nejlepší hry v daném kole, v all-stars zápase či krátké dokumenty nejlepších momentů daných týmů za konkrétní sezonu.

Vynechat byste neměli ani oficiální kanál NBA na YouTube, kde se často přidávají videa ze zápasů různých legendárních hráčů či zajímavé žebříčky.

Kde tipovat?

NBA bývá po hokeji, fotbale a tenise pravděpodobně čtvrtou nejčastější tipovanou možností na světě. Uvědomují si to i samotné sázkové kanceláře, které nabízejí možnost kurzů na různé typy sázek. Tipovat nejlepší basketbalovou ligu na světě můžete u těchto společností:

Zdroje: wikipedia.com, nba.com, livesport.cz, nova.cz, chance.cz, ifortuna.cz