Jak sledovat NBA live – live v TV, online na internetu, livestream v mobilu

NBA je nejlepší basketbalová liga na světě a v sezoně 2023/24 se uskuteční už její 78. ročník. Zajímá vás, jak jak sledovat zápasy NBA live? Přinášíme vám kompletní přehled možností, kde se dozvíte jak sledovat NBA live v TV, online na internetu nebo přes livestream na svém mobilu nebo tabletu.

NBA live

Šampionem NBA 2023/24 se stali basketbalisté týmu Denver Nuggets a získali vůbec první titul v historii. Ve finále NBA porazili Miami Heat 4:1 na zápasy. Kdo se bude radovat letos? Sledujte NBA online.

SLEDUJTE NBA ONLINE ZDARMA
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 300 Kč bez vkladu
TV Betano Mobil LIVE › 300 Kč bonus
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
Sazkabet TV Mobil LIVE › 500 Kč na ruku
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 600 Kč bonus
VOYO ✅ Mobil ONLINE 7 dní zdarma
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kde sledovat NBA live

NBA je nejvyšší profesionální basketbalovou ligou v Severní Americe. Podobně jako u NHL či NFL se na týmy NBA chodí pravidelně dívat tisíce diváků, kteří si vychutnávají hru těch nejlepších hráčů na světě.

TIP ❱ Kompletní přehled o NBA 2023/24 ›

I tuto sezonu NBA 2023/2024 budete moci sledovat živě prostřednictvím několika způsobů. Využít můžete klasické TV přenosy, dále online přenosy na internetu či livestream sázkových kanceláří.

BETANO Vsaďte si a sleduje NBA živě

NBA live zápasy na internetu

Jedním ze způsobů, jak sledovat NBA live, jsou online přenosy, které nabízejí televize sázkových kanceláří. Od sezony 2023/2024 přibyla nově taky internetová TV Betano. Stačí se zaregistrovat. Pro nově registrované je tu navíc bonus 300 Kč!

Tipsport NBA živě SLEDOVAT

NBA livestream na TV Tipsport

NBA livestream na TV Tipsport můžete sledovat ihned po registraci. Níže najdete přesný návod, jak se můžete zaregistrovat.

Návod jak sledovat NBA live stream na TV Tipsport

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Registrací získáte vstupní bonus 300 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat celou sezonu NBA livestream úplně zdarma!

Spustit TV Tipsport ▹

NBA live na Chance TV

Další možností, jak sledovat NBA živě, je pomocí televize sázkové kanceláře společnosti Chance. Na TV Chance kromě světového basketbalu najdete také velké množství předních lig z jiných sportů. Postup sledování a registrace je prakticky stejný, jako u Tipsportu.

Spustit TV Chance ▹

NBA online na Fortuna TV

Poslední sázkovou společností, která v Česku nabízí live stream z basketbalové NBA online je Fortuna. Ta podobně jako konkurence vyžaduje registraci k tomu, abyste mohli jednotlivé zápasy NBA sledovat. Fortuna TV je po dobu několika dní zdarma. Následně musíte udělat alespoň jednu sázku za měsíc.

Spustit Fortuna TV ▹

NBA live online na Voyo.cz

Zápasy nejlepší basketbalové ligy světa nabízí i online prostředí Voyo.cz. Pomocí této platformy totiž můžete online živě sledovat kanál Nova Sport přímo z vašeho počítače, tabletu či mobilu.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Jediné, co pro to musíte udělat, je registrace na stránce díky které získáte 7 denní přístup úplně zdarma. Po vypršení této doby si můžete své předplatné kdykoliv prodloužit.

NBA live na VOYO

Sledujte NBA online pomocí oficiální stránky

Už se pomalu stává pravidlem, že nejlepší ligy světa nabízejí možnosti sledování zápasů živě prostřednictvím své oficiální stránky.

Tuto možnost nabízí také NBA, kde na oficiální stránce najdete sekci Video. Po kliknutí se zobrazí menu, kde najdete kolonku Watch Live Games. Tuto službu si můžete zakoupit na celou sezonu, měsíc nebo na jeden konkrétní zápas. Cena za roční přístup je 21,99 €.

Nova Sport NBA v TV

Nova Sport NBA nabídne ten nejlepší basketbal na světě. Nova Sport 1 a 2 nabízí NBA už několikátou sezonu po sobě.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy live ›

NBA TV program

Live vysílání zápasů NBA si můžete vychutnat na programech Nova Sport 1 a 2.

Skupina Nova získala vysílací práva na nejlepší basketbal planety minimálně do roku 2024. Kromě zápasů základní části a později i play-off, Nova Sport odvysílá také celou kompletní finálovou sérii.

Mezi zápasy nám televize nabídne také krátké sestřihy a highlighty ze zápasů, které jsme nemohli vidět live. Zámořský basketbal dostane prostor také na stanici Nova Action, která bude vysílat přímé přenosy a reprízy z vybraných zápasů.

Sledujte NBA live pomocí streamovacích platforem

Streamovací platformy rok od roku nabírají na své popularitě a častokrát se stávají náhradou televizního poskytovatele nebo mimořádně často využívanou doplňkovou službou.

Kromě klasických kanálů začaly streamovací platformy stále častěji nabízet i vysílání živých sportovních přenosů.

YouTube TV

Jednou z platforem, která je ve vysílání live sportovních přenosů populární, je YouTube TV. Děje se tak proto, že YouTube TV má v portfoliu i televizní sportovní stanici ESPN.

Právě ta vlastní několik vysílacích práv z nejlepší ligy na světě. ESPN tak ve vybraných zemích vysílá NBA také s odborným komentářem a velmi zajímavým předzápasovým studiem. Tato platforma kromě běžných stanic disponuje například také NBA TV.

Díky balíčku YouTube TV, která stojí 49,99 € za měsíc tak budete moci sledovat světový basketbal i vy.

NBA live
Sledujte NBA online na YouTube TV

Hulu TV

Další streamovací platformou, která nabízí vybrané zápasy National Basketball League je už poměrná známá Hulu TV. Ta přišla s možností si naladit některé televizní kanály, mezi které patří i již zmíněné ESPN.

Službu Hulu TV s možností sledovat live TV seženete za 44,99 dolarů za měsíc.

Amazon Prime

Poslední platformou, kde můžete sledovat NBA živě je populární Amazon Prime. Společnost Amazon vlastní práva na vysílání NBA League Pass, což je služba, kterou nabízí oficiální stránka basketbalové ligy.

Potřebujete ale objednat službu Prime Video, která stojí 12,99 dolarů měsíčně, protože jen tato varianta zahrnuje možnost sledovat i NBA League Pass.

Sledujte NBA online na mobilu

Smartfony jsou již delší dobu pevnou součástí našich životů a čím dál větší pozornost a trávení času se přesouvá od počítače právě k našim chytrým telefonům.

Platí to i při sledování sportovních přenosů. Díky telefonům a mobilním aplikacím tak můžete váš oblíbený tým sledovat skutečně kdekoli a kdykoli.

Oficiální aplikace NBA

Pravděpodobně nejlepší volbou, jak sledovat NBA živě v mobilu, je prostřednictvím oficiální mobilní aplikace NBA.

Ta obsahuje velké množství informací, jako jsou různé novinky ze samotné ligy, statistiky, rozpis zápasů, NBA draft, tabulky a v neposlední řadě také zmiňovaný NBA League Pass, pomocí kterého se jednoduše připojíte na konkrétní živé vysílání ze zápasu.

Tipsport NBA živě SLEDOVAT

 

Aplikace Tipsport TV

S vlastní aplikací přišli také samotné sázkové kanceláře, které se tak chtějí ještě více přiblížit svým klientům. Celkem povedená je i mobilní aplikace od Tipsportu, která kromě kurzového lístku a rozsáhlého diskuzního fóra nabízí také možnost Tipsport TV pro sledování live zápasů.

Výsledky, statistiky a video

Při sledování live přenosů živě je mimořádně důležité, zejména pro sázející, sledovat různé statistiky či výsledky jiných zápasů. I na toto existuje pár možností, kde můžete tyto parametry sledovat.

Aktuální výsledky NBA

Pravděpodobně nejlepší stránkou na výsledky, hned po oficiálních stránkách lig, je portál livesport.cz.

Na tomto portále najdete podrobné tabulky týmů, jejich formu, pro tipéry důležité H2H. Během live zápasů zase můžete sledovat podrobné statistiky a celkově popsaný průběh zápasu. V případě NBA se na livesportu zobrazují výsledky bod po bodu.

Oficiální statistiky z NBA

Podrobné statistiky z celé ligy a to ne jen týmové, ale i individuální naleznete v oficiální mobilní aplikaci NBA. Můžete tak sledovat lídry ligy, jak si vedou v defenzívě či ofenzívě.

Taktéž se na stránce zobrazují podrobné statistiky hráčů z každého kola. Zajímavé pro někoho mohou být statistiky z předsezonních NBA draftů, které sahají až do roku 1947.

Video sestřihy zápasů v NBA

Oficiální video kanál NBA disponuje skutečně velkou video sekcí, kde můžete najít množství zajímavých highlightů ze zápasu, rozhovory s trenéry a hráči či dokonce pohled na legendární zápasy historie.

Určitě za zmínku stojí i populární NBA TV, kde můžete sledovat nejlepší hry v daném kole, v all-stars zápase či krátké dokumenty nejlepších momentů daných týmů za konkrétní sezonu.

Vynechat byste neměli ani oficiální kanál NBA na YouTube, kde se často přidávají videa ze zápasů různých legendárních hráčů či zajímavé žebříčky.

Kde tipovat?

NBA bývá po hokeji, fotbale a tenise pravděpodobně čtvrtou nejčastější tipovanou možností na světě. Uvědomují si to i samotné sázkové kanceláře, které nabízejí možnost kurzů na různé typy sázek. Tipovat nejlepší basketbalovou ligu na světě můžete u těchto společností:

Zdroje: Wikipedia, oficiální stránka NBA, Livesport, Nova, Chance, ifortuna