Házená live – kde sledovat živě v TV, online přenos, live stream zdarma

Házená live – sledujte nejlepší házenkáře a házenkářky světa na mistrovstvích Evropy či světa, v rámci Ligy Mistrů či německé ligy. Poradíme, kde sledovat házená extraliga online, ženskou MOL ligu a další házenkářské soutěže. 

Házená live

Házená live se dá sledovat na několika televizních kanálech nebo online přes internetové stránky. Živě můžete sledovat domácí mužskou i ženskou nejvyšší ligu, evropské soutěže i MS v házené žen i mužů. Poradíme vám také, kde sledovat sportovní přenosy z házené zdarma.

Kde sledovat házenou live

Házená live stream

Házená live stream je dostupný zdarma na webových stránkách sázkových kanceláří. U nich můžete sledovat spoustu soutěží zejména ze zahraničí, ale i domácí ženskou MOL ligu. Nejvíce přenosů z házené u nás nabízejí sázkové kanceláře Tipsport a Chance.

Házená stream na TV Tipsport

Nesmírně bohatou nabídku přenosů má internetová televize od Tipsportu. Házená stream na TV Tipsport se vysílá nejen z domácích soutěží, ale i z mnoha zahraničních lig. Pro fanoušky házené je tato online televize skvělým místem, kde najdou všechny důležité zápasy.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat házenou na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HÁZENÁ“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování házené na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Házená stream na TV Chance

Chance má stejného majitele jako Tipsport, takže má nejen stejnou nabídku kurzových sázek, ale také její internetová televize funguje podobně. Házená stream na TV Chance je tak další možností, jak si vychutnat špičkovou házenou zdarma.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat házenou na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HÁZENÁ“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování házené na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Házená živě v TV

Házená živě v TV se vysílá hned na několika stanicích. Sledovat ji můžete jak na volně dostupných kanálech, tak i na placených programech, které jsou dostupné přes kabel, satelit nebo internet.

Házená živě na ČT sport

Házená živě na ČT sport má už tradičně svoje místo, veřejnoprávní televize vysílá jak významné turnaje, jako je Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, tak i přímé přenosy z domácí mužské extraligy. Další zápasy se pak vysílají na plaftormě ČT sport Plus.

Házená live na Sport 1 a Sport 2

Házená live na Sport 1 a Sport 2 je jeden z hlavních sportů na těchto dvou kanálech. Sledovat na nich můžete přímé přenosy z ženské a Evropské ligy, z mužských soutěžích pak Ligu mistrů, Evropskou ligu a Evropský pohár.

Házená na Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Také na Nova Sport 1 a Nova Sport 2 má házená svůj prostor, vysílají se zde přímé přenosy a záznamy z německé Bundesligy.

Házená online přenos

Házená online přenos je další možnost jak sledovat tento sport, když zrovna neběží v televizi. Výhodou je, že tyto přenosy se dají sledovat zdarma, ať už se díváte na ČT sport Plus nebo na TVCOM.

Házená online na ČT sport Plus

Protože na hlavní program ČT sport se vejde jen omezené množství přenosů, házená online na ČT sport Plus je místem, kde je možné sledovat další zápasy. Tuto internetovou plaftormu můžete sledovat přes HbbTV, webové stránky nebo mobilní aplikaci.

Házená živě na TVCOM

Velký prostor dává domácí házené portál TVCOM. Vysílají se na něm přímé přenosy a záznamy z ženské MOL ligy i z mužské extraligy, kromě nich i zápasy dorostenců apod. Kromě házené se tato platforma zaměřuje zejména na basketbal a fotbal.

Házená záznam a video sestřihy

Házená záznam a video sestřihy se dají sledovat na několika místech. Můžete je najít např. na webu České televize v rámci iVysílání, další možností jsou pak stránky sportovního portálu TVCOM. Různá videa z házené najdete také na oficiálním YouTube kanálu.

VIDEO: Česká házená

Mistrovství Evropy v házené živě

V Evropě je házená oproti zámoří poměrně rozšířeným sportem. Není proto divu, že Mistrovství Evropy v házené sleduje nejen v České republice větší množství lidí. Sledujte házená online na té nejvyšší úrovni!

Házená extraliga online

Házená extraliga online nabízí ty nejlepší zápasy v rámci české házené. Sledovat můžete nejen základní část ale také nadstavbu v podobě play-off či play-out.

Liga mistrů házená

Ligu mistrů házená nabídne souboje nejlepších evropských házenkářských klubů. Můžete tak sledovat hvězdy německé Bundesligy proti například španělským či francouzským celkům. Házená live každý hrací den!

MOL liga házená

MOL liga házená je českou nejvyšší ženskou ligou v České republice. Jedná se vlastně o společnou česko-slovenskou ženskou extraligu, kterou můžete sledovat živě zdarma.

Česká reprezentace házená live stream

Česká reprezentace házená live stream nabízí zajímavou podívanou například v rámci přátelských utkání či větších akcí, mezi které se řadí například Mistrovství Evropy v házené.

Zdroje: ivysilani.cz, tipsport.cz, chance.cz, ceskatelecize.cz, nova.cz, sport1tv.cz, tvcom.cz