Házená live – kde sledovat tu nejlepší házenou. Online přenosy, live stream a házená živě zdarma!

Házená live, sledujte nejlepší házenkáře a házenkářky světa na mistrovstvích Evropy či světa, v rámci Ligy Mistrů či německé ligy. Poradíme, kde sledovat házená extraliga online, ženskou MOL ligu a další házenkářské soutěže. 

SLEDUJTE HÁZENOU S BONUSEM
TV Tipsport ✅ MOBIL 300 Kč bez vkladu LIVE ›
Chance TV ✅ MOBIL 200 Kč zadarmo LIVE ›
Fortuna TV ✅ MOBIL 900 Kč bonus LIVE ›

Kde sledovat házenou live 2022

Extraliga házené mužů – play-off

Nejvyšší česká házenkářská soutěž vstoupila do fáze play-off! Kdo z týmů získá mistrovský pohár?

Mistrovství Evropy v házené živě

V Evropě je házená poměrně rozšířeným sportem, oproti zámoří. Není proto divu, že Mistrovství Evropy v házené sleduje nejen v České republice větší množství lidí. Sledujte házená online na té nejvyšší úrovni!

Mistrovství světa v házené live

Vedle evropských šampionátů můžeme sledovat také Mistrovství světa. Nejlepší házenkáři z celého světa se sjedou, aby zabojovali o titul mistra světa. Koná se jak MS v házené mužů tak MS v házené žen. Sledujte nejlepší házenou live!

TIP ❱ MS házená ženy 2021 – přehled ›

Házená extraliga online

Házená extraliga online nabízí ty nejlepší zápasy v rámci české házené. Sledovat můžete nejen základní část ale také nadstavbu v podobě play-off či play-out.

Liga mistrů házená

Ligu mistrů házená nabídne souboje nejlepších evropských házenkářských klubů. Můžete tak sledovat hvězdy německé Bundesligy proti například španělským či francouzským celkům. Házená live každý hrací den!

MOL liga házená

MOL liga házená je českou nejvyšší ženskou ligou v České republice. Jedná se vlastně o ženskou extraligu, kterou můžete sledovat živě zdarma.

Česká reprezentace házená live stream

Česká reprezentace házená live stream nabízí zajímavou podívanou například v rámci přátelských utkání či větších akcí, mezi které se řadí například Mistrovství Evropy v házené.

Házená online

Házená online nabízí hned několik možností, jak sledovat zápasy. Využít můžete například online stream sázkových kanceláří Tipsport či Chance. Můžete tak zcela zdarma sledovat házenou online. Poradíme vám, jak na to.

Jak sledovat házenou online na TV Tipsport zdarma?

  1. Registrujte se u sázkovky Tipsport kliknutím ZDE
  2. Po úspěšné registraci můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zadarmo.
    (Poté je nutné vsadit vsadit měsíčně alespoň 30 Kč)
  3. Kromě sledování zdarma získáte od Tipsportu také bonus 150 Kč na vače první sázky.
  4. Náš tip: 150 Kč, které získáte za registraci, rozdělte na minimální sázky (5 Kč). Můžete tak sledovat házená online zdarma.

Sledujte TV Tipsport zde▹

Jak sledovat házená online na Chance TV?

  1. Vytvořte si účet u Chance.
  2. Nyní můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zdarma.
  3. Po založení účtu získáte od Chance bonus 200 Kč.
  4. Náš tip: 200 Kč si rozdělte na malé částky a malé kurzy. Můžete tak sledovat házená live stream zdarma.

Sledujte Chance TV zde▹

Házená živě v TV

Házená živě v TV je dostupná hned na několika kanálech. Podívejte se, kde všude je možné sledovat házenou živě v TV.

Házená na ČT Sport

Nejen ty největší házenkářské události, ale také házená extraliga online je dostupná na ČT Sport. Tento kanál můžete sledovat zcela zdarma. Dokonce pokud nemáte čas sedět u televizní obrazovky, můžete sledovat házenou také online na sport.ceskatelevize.cz.

Házená živě na Sport 1,2

Házená živě na Sport 1,2 běží nejen v době Mistrovství Evropy. Sledovat zde můžete také další házenkářské soutěže. Na Sport 2 se jedná především o házenkářskou ligu mistrů. Sport 1 pak nabídne další zápasy Ligy Mistrů ale také evropský pohár EHF či kvalifikační zápasy. Sport 1 nebo 2 si můžete zakoupit podle aktuální nabídky poskytovatelů.

Házená live stream

Házená live stream je dostupná také na webu tvcom.cz. Zde můžete sledovat extraligové zápasy či zápasy MOL ligy, které běžně nejsou dostupné ani u sázkovek ani v TV. Výhodou je, že si můžete zápasy také shlédnout zpětně a zcela zdarma. K dispozici máte také zápasy Českého poháru.

Házená výsledky

Výsledky v rámci házené můžete sledovat například přes portál livesport.cz, kde najdete i další, nejen evropské, házenkářské soutěže. Dále můžete sledovat také informace o české reprezentaci přes oficiální webové stránky českého házenkářského svazu.

Zdroje: ivysilani.cz, tipsport.cz, chance.cz, tvcom.cz, sport1tv.cz