Kde sledovat motorsport live a online – livestream, TV přenosy a online vysílání

Motorsport live fascinuje mnoho diváků každý den. Podívejte se na možnosti, kde sledovat Formule 1 online, MotoGP, slavnou Rallye Dakar či například americkou formulovou sérii IndyCar. Sledujte motorsport live na internetu, v TV či jako livestream. 

Motorsport live dnes

Všechny možnosti, kde sledovat motorsport live. Kromě televizních přenosů je možné také sledovat motorsport live free na internetu.

Aktuální závody

Dnes můžete sledovat druhý závod F2 v Saudské Arábii či závod F1 na témže okruhu. Pro milovníky zámořských sérií je zase připraven závod Nascar.

Kde sledovat motorsport online

Možností, kde sledovat motorsport online je hned několik. První možností jsou streamy sázkových kanceláří, kde můžete vedle sledování samotného závodu také sázet na vítěze a další příležitosti. Na TV Tipsport můžete sledovat například MotoGP.

Kde sledovat F1 online

Přenosy F1 online nabízí například platforma F1 TV. Tato streamovací platforma přímo od F1 nabízí přenosy všech volných tréninků, kvalifikací, samotných závodů ale také hodiny a hodiny zajímavého obsahu, který jinde nenajdete. Formule 1 online navíc nabízí také různé záběry z kamer, které se na televizní obrazovky nedostanou.

Výhodou je, že F1 online přenos můžete sledovat kdekoli, protože motorsport F1 live je dostupný také na vašem mobilu.

TIP ❱ F1 2023 program a výsledky ›

Formule 1 TV přenosy 2023 live v TV

Formule 1 live můžete v roce 2023 sledovat na programech Sport 1 a Sport 2. Formule 1  TV přenosy 2023 navíc doprovází známý hlas experta na F1 Tomáše Richtera. Formule 1 v TV nabízí také předzávodní studio, ve kterém se dozvíte spoustu nových informací nejen o technických pravidlech. A že změn v pravidlech bude pro sezonu 2023 bude více než dost.

TIP ❱ Přehled kde sledovat F1 ›

Sledujte F1 live stream

F1 stream je dostupný díky F1 TV, kterou můžete sledovat jak na svém mobilu či tabletu, tak také v počítači. F1 live stream 2023 bude dostupný také na televizních obrazovkách, naopak se nepočítá se streamem v rámci sázkových kanceláří.

Formule E live

Formule E live nám ukazuje budoucnost závodění. Tyto závody se zpravidla konají na městských okruzích, což slibuje velmi zajímavou podívanou. Přenosy Formule E live můžete sledovat na televizní stanici Eurosport, která poskytuje také službu Eurosport Player, díky které můžete závody a další sportovní události sledovat odkudkoli.

Výhodou je, že záznamy z těchto dech beroucích závodů můžete sledovat také na oficiálním YouTube kanále ABB Formule E. Ve Formuli E můžete sledovat také spoustu bývalých pilotů Formule 1. Jedná se o Antonia Giovinazziho, Jean-Erica Vergneho, Stoffela Vandoorna, Sebastiana Buemiho či Pascala Wehrleina.

Formule 2 živě

Formule 2 aneb F2 je doprovodným seriálem slavné Formule 1. Právě v F2 velmi často jezdí piloti, které dříve či později vidíme v královně motorsportu či jiných nejen formulových sérií. Mnoho jezdců přešlo například od Formule E. Řeč je například o Nycku de Vriesovi či Danu Ticktumovi a nově také o Romanu Staňkovi!

Formule 3 online

F3 aneb Formule 3 je nejnižší formulová série, která jezdí během víkendů společně s Formulí 1. V této sérii zpravidla dostávají šanci velmi mladí piloti, kteří následně přestupují do F2 či přímo do F1. V sezoně 2021 jsme mohli vidět v této třídě také českého závodníka Romana Staňka.

TIP ❱ Kde sledovat MotoGP ›

Jak sledovat MotoGP online

MotoGP online je možné sledovat především díky sázkové kanceláři Tipsport. Ta nabízí MotoGP online zdarma celou sezonu, můžete tak sledovat ty nejlepší motocyklové závodníky každou závodní neděli. V kubatuře Moto 2 můžete sledovat také českého závodníka Filipa Salače za tým Gresini Racing Moto2. Jedná se zároveň o jediného českého zástupce v tomto šampionátu.

🔓 Sledujte MotoGP online ▹

Kde sledovat MotoGP live v TV

MotoGP live nabízí také televizní stanice Nova Sport 1,2. Jako jeden z mála televizních kanálů v Evropě nabízí Nova Sport přenosy tréninků, kvalifikací a také všech Moto GP live kubatur, mezi které se řadí Moto 3, Moto 2 a královská třída Moto GP. Moto GP živě je možné sledovat v závodní víkendy uvedené v kalendáři níže.

TIP ❱ Kalendář MotoGP – program a výsledky ›

Kde sledovat Dakar online

Mezi velmi oblíbené motoristické soutěže se řadí také Rally Dakar. Tento vytrvalostní závod vznikl v roce 1978 a jezdí se od této chvíle pořád. Dakar online je velmi zajímavý, neboť jezdci zdolávají velké písečné duny i dlouhé rovné pláně. Dakar online 2023 budete moci sledovat také tento rok kdy se bude konat již 44. ročník.

Rally Dakar online stream nabídne hned několik kategorií, ve kterých jezdci závodí. Jedná se o motorky, čtyřkolky, auta, nákladní auta, klasická auta a mnoho dalšího. Rozhodně se bude na co koukat.

Jak sledovat Dakar live

Dakar live nabídnou především různé streamovací platformy, jako například YouTube TV, která nabízí přenosy z ESPN a dalších kanálů. Dakar 2023 live budete moci sledovat také na facebookových stránkách Dakaru.

Dakar 2023 livestream respektive záznam budete moci sledovat na obrazovkách ČT Sport nebo Eurosport. Od letošního roku nově také na Nova Action. Navíc se můžete těšit na česká jména na startu, jako například na Aleše Lopraise, Martina Macíka a další.

TIP ❱ Češi na Dakaru ›

Kde sledovat Rally live a online

Rally live je zajímavá podívaná pro diváky na trati i u obrazovek. Uzoučké silnice a ulice, ve kterých se prohání rally speciály. Nezapomenutelný zážitek. Výhodou je, že rally live TV, přesněji závody WRC, přenáší O2 ale také ČT Sport, která nabídne sestřihy toho nejzajímavějšího v doprovodu profesionálního komentáře. Rally živě ale můžete sledovat také na internetu a to prostřednictvím webové stránky sport.ceskatelevize.cz.

V kategorii WRC 2 pak můžeme sledovat také českou posádku tvořenou Martinem Prokopem a Viktorem Chytkou, kteří jezdí za tým M-Sport s vozem Ford. V kategorii WRC 3 se zase můžeme těšit na posádku tvořenou Dominikem Stříteškým a Jiřím Hovorkou či na posádku Martina Vlčka a Karolíny Jugasové.

Jak sledovat WRC live

WRC live nabídne vedle televizních kanálů také WRC+ platforma, která pochází přímo od samotného WRC. WRC online tak můžete sledovat od 8.99 €, což je cena měsíčního předplatného nebo si můžete rovnou pořídit celosezonní pass za 89,99 €. V nové sezoně WRC 2023 navíc bude co sledovat, protože se dočkáme technologické revoluce. WRC live stream je dechberoucí zážitek, který si můžete vychutnat mnoha způsoby.

TIP ❱ Vše o WRC 2023 ›

Jak sledovat WSBK live

WSBK live je světovým šampionátem Superbiků, tedy další motorkářský šampionát na vysoké úrovni. Tyto stroje jsou ještě výkonnější než ty, se kterými jezdí závodníci v rámci nejvyšší kategorie MotoGP. Závody motorek WorldSBK live můžete sledovat na kanálech Nova Sport a na videoportálu Voyo. Neuteče vám tak jediný závod ani v případě, že nebudete moci být u televizní obrazovky.

Vedle toho si můžete za 69,90 € pořídit Videopass, díky kterému můžete sledovat celou sezonu 2023 Superbiků WSBK, ať už budete kdekoli. Přenos je dostupná nejen pro PC ale také pro mobily a tablety.

Jak sledovat Indy Car live a online

Americká formulová série Indy Car live přináší dramata po celou sezonu! Můžete sledovat závodníky na krásných starých amerických tratí, mezi které se řadí například Watkins Glen nebo sledovat dechberoucí podívanou, když se jezdci řítí rychlostí téměř 350 km/h kolem zdí na oválu v Indianapolis.

Indy Car v TV bohužel nenaleznete, i když dříve přenosy přenášela Nova Sport. V Česku ale můžete Indy Car live sledovat prostřednictvím online televize DAZN. Členství vás přitom vyjde na 39 Kč za měsíc! Také v této sérii můžete naleznout zajímavé piloty s historií z Formule 1. Řeč je například o Romainu Grosjeanovi, Maxi Chiltonovi či veteránovi Juan Pablo Montoyovi. Setkat se zde můžete také s ženskou závodnicí Simonou De Silvestro.

Indy500 online

Asi nejvíce sledovaným závodem sezony je tradiční závod 500 mil v Indianapolis. Indy 500 2023 streaming můžete sledovat právě přes online televizi DAZN. Užijte si Indycar 500 live.

Kde a jak sledovat NASCAR live a online

Další skvělou americkou sérií je NASCAR live. Závody se odehrávají většinou na oválech a není nouze o pořádné karamboly. NASCAR online ale občas zavítá také na klasické americké tratě. NASCAR 2023 live můžete sledovat na kanále Nova Sport 3 a 4. Zámořské závody můžete sledovat také na YouTube TV či Hulu TV. Tyto internetové televize stačí předplatit na měsíční bázi a můžete si užívat každý závod!

Jak sledovat WEC live v TV

WEC aneb World Endurance Chamiponship je šampionát vytrvalostních závodů, v rámci kterého se jezdí také slavný závod 24 hodin v Le Mans. WEC live můžete sledovat především prostřednictvím kanálu Eurosport. Záznamy a různá další videa můžete vidět také na oficiálním YouTube kanále FIA WEC.

Le Mans live

Snad nejslavnější okruhový vytrvalostní závod na světě. Do Le Mans se pravidelně sjedou týmy s nejlepší technikou, kterou je možné získat. Le Mans live běží na Eurosportu a Le Mans 24 live stream můžete sledovat v blocích po celou dobu trvání závodu.

Jak sledovat závody tahačů live

Závody tahačů nabízejí zajímavou podívanou, přeci jen nevidíte každý den závodit několikatunové kolosy, které předvádějí souboje kolo na kolo. Závody tahačů live můžete sledovat hned několika způsoby. Tím prvním je prostřednictvím sportovního kanálu Sport 5. Druhou možností pak je sledovat závody tahačů online na YouTube kanále organizace ETRC. V rámci FIA ETRC můžete sledovat v akci také českého závodníka Adama Lacka

Kde sledovat Czech Truck Prix live

Czech Truck Prix je součástí kalendáře FIA ETRC. Závod se koná zpravidla v srnu a to na závodní trati v Mostě. Czech Truck Prix live můžete sledovat jak na obrazovkách sportovního kanálu Sport 5 tak i na výše zmíněném YouTube kanále. Motorsport živě a závody ETCR si můžete užít živě právě na autodromu v Mostě.

Jak sledovat DTM live

DTM je německý šampionát cestovních vozů a někdy se mu přezdívá také „oplechovaná Formule 1“. DTM live můžete opět sledovat hned dvěma způsoby. Prvním je sledovat DTM live na sportovním kanále Sport 5. DTM race live pak můžete sledovat také zdarma na YouTube kanále DTM. I v této sérii můžete potkat jezdce z Formule 1. Ve vozech DTM tak uvidíte například Alexe Albona či Timo Glocka. Motorsport livestream a DTM tedy můžete sledovat jak na YouTube tak na kanále Sport 5.

Kde sledovat WTCR live

Další oblíbenou sérií je WTCR live, tedy světový šampionát cestovních vozů. FIA WTCR live můžete sledovat na obrazovkách sportovního kanálu Sport 2. Zde se můžete těšit na přímé přenosy z celé sezony. WTCR live streaming pak nabízí také oficiální FIA WTCR YouTube kanál, kde můžete sledovat především volné tréninky a kvalifikace. Zajímavostí je, že sérii WTCR jezdí také žena – Švédka Jessica Backman. Motorsport livestream a WTCR live tak můžete sledovat přes YouTube kanál.

Jak sledovat MČR v rally

Žádná televize nevysílá MČR rally live. Sestřihy můžete každopádně sledovat pravidelně, každý týden na ČT sport live v motoristickém pořadu Svět motorů.

Další možností je sledovat web ČT sport, konkrétně sekci MS a MČR v rallye, kde se v průběhu sezony objevují videa z těchto šampionátů.

Zdroje: tipsport.cz, wikipedia.org, f1.com, fiaformulae.com, motogp.com, wrc.com, youtube.com, worldsbk.com, indycar.com, fia.com, dtm.com, fiawtcr.com