Kde sledovat Konferenční ligu live – živě v TV, audio, live stream, online přenos na internetu

Podívejte se na přehled možností kde sledovat Konferenční ligu live. EKL živě v TV, live stream, online audio přenos a další možnosti – to vše najdete v tomto článku. 

KONFERENČNÍ LIGA AUDIO PŘENOS ▷

Kde sledovat Konferenční ligu

Ucelený přehled možností, kde sledovat Konferenční ligu živě. Evropská konferenční liga 2023/24 lze sledovat v TV nebo online. Nenechte si ujít fotbal live.

Konferenční liga v TV

Evropská konferenční liga v TV živě je dostupná na několika stanicích. Vysílací práva pro sezónu 2023/24 vlastní Česká televize a také placené sportovní kanály Sport 1 a Sport 2, na Slovensku potom RTVS.

KONFERENČNÍ LIGA V TV
Semifinále 8. 5.
18:45 Club Bruggy – Fiorentina Sport 1
Semifinále 9.5.
21:00 Olympiakos – Aston Villa Sport 2

EKL v TV živě zdarma na ČT Sport

EKL live najdete zdarma na ČT Sport live. Česká televize vysílá živě vždy pouze jeden zápas EL nebo EKL, ale má právo předností volby utkání.

Pochopitelně proto vysílá především zápasy českých klubů. Součástí jejího vysílání je zápasové studio s odborníky analyzujícími utkání a výkony jednotlivých hráčů. ČT Sport vysílá také Evropskou ligu.

Vše se ale mění od ročníku 2024/25, kdy právo na výběr prvního zápasu získala Nova a tyto duely se tak přesouvají na stanici Nova Sport 5. Na ČT sport už Konferenční liga živě od nové sezony nebude.

TIP ❱ Los Konferenční ligy ›

Konferenční liga v televizi na Sport 1 a Sport 2

Konferenční liga živě v TV je dostupná také na placených kanálech Sport 1 a Sport 2. Ty mají práva na skupinovou část a play-off této soutěže.

Během aktuální sezóny tyto televize odvysílají přibližně 60 fotbalových přenosů, tedy 6 zápasů v rámci každého kola. Konferenční liga tak rozšíří širokou nabídku sportů vysílaných na Sport 1/Sport 2.

Konferenční liga online

Konferenční liga online vysílání je dostupné i na internetu, na stránkách sport.ceskatelevize.cz nebo na platformě ČT sport Plus, která má na tuto soutěž práva.

Online vysílaní naleznete i u streamovacích služeb nabízejících vysílání stanic Sport 1 a Sport 2.

TIP ❱ Kde sledovat Ligu mistrů ›

Konferenční liga audio komentář

Na Tipsportu je je dostupný audio komentář zápasů Konferenční ligy. Živé rádio přenosy jsou opravdu užitečné zejména v případě, že například zrovna řídíte a nemůžete sledovat video přenos. Tipsport v této podobě vysílá také zápasy a soutěže, u nichž nezískal práva na vysílání video přenosu.

Online audio vysílání Konferenční ligy TV Tipsport nabízí, stejně jako live streamy, zcela zdarma, pouze pod podmínkou registrace (ovšem také bez nutnosti vkladu). Audio komentář Konferenční ligy nabízí také sázková kancelář Chance.

TIP ❱ Kde sledovat Evropskou ligu ›

Konferenční liga live tracker

Konferenční liga live tracker je další z alternativ, které nabízí sázková kancelář Tipsport. Díky ní neztratíte podrobný přehled o dění v zápasech EKL a navíc si můžete rovnou live vsadit!

Live tracker lze sledovat za stejných podmínek, jaké platí u audio přenosů a live streamů TV Tipsport – stačí registrace. Live tracker zápasů Konferenční ligy nabízí také sázková kancelář Chance.

Konferenční liga záznam

Záznam Konferenční ligy vysílá ČT sport hned v nočních hodinách po ukončení vysílaného utkání. Zápasy, které vysílají kanály Sport 1 a Sport 2 si zase můžete prohlédnout zpětně v mobilní aplikaci AMC Mikro.

Konferenční liga VIDEO sestřihy

Sestřih zápasů Konferenční ligy naleznete v online archivu České televize, dostupném na stránkách ČT.

Čerstvou novinkou je oficiální uefa.tv, kde najdete množství sestřihů ze všech soutěží UEFA.

Kde sledovat Konferenční ligu live ze zahraničí

Evropskou Konferenční ligu můžete sledovat live i ze zahraničí. Podívejte se na přehled živých přenosů této soutěže mimo ČR.

Evropská konferenční liga živě na RTVS

Evropská konferenční liga živě je dostupná mimojiné na slovenské veřejnoprávní televizi RTVS. Ta má vysílací práva až do sezóny 2023/24 a vysílá především zápasy slovenských klubů od předkol až po hlavní část.

Vysílání RTVS naleznete rovněž online, ovšem pouze na území Slovenské republiky.

EKL live na Sky Sports

EKL je v zahraničí dostupná live na Sky Sports, jedné z nejznámějších sportovních televizí na světě. Fotbal dnes v TV si na Sky Sports můžete pustit v Itálii nebo na Novém Zélandu.

Konferenční liga live přenos na BT Sport

Jedinou anglickou televizí s právy na live přenosy Konferenční ligy je BT Sport, která vysílá mimo jiné nejprestižnější evropskou soutěž, Ligu mistrů.

Zdroj: ceskatelevize.cz, uefa.tv, youtube.com, tipsport.cz