Konferenční liga live – program TV vysílání a online přenosy. Jak sledovat EKL živě v mobilu?

Konferenční liga live v TV, livestream, online audio přenos a další možnosti – to vše najdete v tomto článku. Jak sledovat Konferenční ligu online nejen v mobilu?

Konferenční liga live 2023/24

Evropská konferenční liga 2023/24 live – ucelený přehled možností, jak sledovat EKL živě. Živé přenosy v TV, online na internetu nebo live streamy v mobilu.

Evropská konferenční liga live

Evropská konferenční liga živě v TV

Evropská konferenční liga je živě v TV je dostupná na několika stanicích. Vysílací práva pro sezónu 2023/24 vlastní Česká televize a také placené sportovní kanály Sport 1 a Sport 2.

KONFERENČNÍ LIGA V TV
21. ZÁŘÍ 2023
21:00 Sport 1 Viktoria Plzeň – FC Balkani

EKL live zdarma na ČT Sport

EKL live najdete zdarma na ČT Sport live. Česká televize vysílá živě vždy pouze jeden zápas EL nebo EKL, ale má právo předností volby utkání. Pochopitelně proto vysílá především zápasy českých klubů. Součástí jejího vysílání je zápasové studio s odborníky analyzujícími utkání a výkony jednotlivých hráčů.

ČT Sport vysílá také Evropskou ligu. Vysílání je dostupné i na internetu, na stránkách sport.ceskatelevize.cz nebo na platformě ČT sport Plus.

Konferenční liga živě v TV na Sport 1 a Sport 2

Konferenční liga živě v TV je dostupná také na placených kanálech Sport 1 a Sport 2. Ty mají práva na skupinovou část a play-off této soutěže.

Během aktuální sezóny tyto televize odvysílají přibližně 60 fotbalových přenosů, tedy 6 zápasů v rámci každého kola. Konferenční liga tak rozšíří širokou nabídku sportů vysílaných na Sport 1/Sport 2, v níž nechybí například ani oblíbená Formule 1.

Konferenční liga online

Konferenční liga online je dostupná jak na stránkách ČT, která má na tuto soutěž práva, tak i u streamovacích služeb nabízejících vysílání stanic Sport 1 a Sport 2.

EKL live audio komentář

Věděli jste, že na Tipsportu je EKL dostupná live také jako audio komentář? Živé rádio přenosy jsou opravdu užitečné zejména v případě, že například zrovna řídíte a nemůžete sledovat video přenos. Tipsport v této podobě vysílá také zápasy a soutěže, u nichž nezískal práva na vysílání video přenosu.

Online audio vysílání Konferenční ligy TV Tipsport nabízí, stejně jako live streamy, zcela zdarma, pouze pod podmínkou registrace (ovšem také bez nutnosti vkladu).

Konferenční liga online audio
Konferenční liga online audio přenos na TV Tipsport

Konferenční liga live tracker

Konferenční liga live tracker je další z alternativ, které nabízí sázková kancelář Tipsport. Díky ní neztratíte podrobný přehled o dění v zápasech EKL a navíc si můžete rovnou live vsadit!

Live tracker lze sledovat za stejných podmínek, jaké platí u audio přenosů a live streamů TV Tipsport – stačí registrace.

Konferenční liga live tracker
Konferenční liga – live tracker na TV Tipsport

Konferenční liga online v mobilu

Konferenční liga online v mobilu je dostupná přes aplikace sázkových kanceláří.

Jak Tipsport, tak Chance jsou dostupné jako aplikace, na nichž můžete nejenom sázet a sledovat aktuální dění v zápase díky live trackeru, ale také zhlédnout live streamy TV Tipsport. Stačí mít pouze účet na Tipsportu nebo být zaregistrovaný u Chance.

Alternativou je pak aplikace Livesport, také dostupná zadarmo. Najdete zde sice aktuální statistiky a live výsledky, stejně jako na portálu Livesport.cz, ale živé vysílání v nabídce není.

Konferenční liga online záznam a sestřih

Sestřih zápasů Konferenční ligy naleznete v online archivu České televize, dostupném na stránkách ČT.

Záznam Konferenční ligy vysílá ČT sport hned v nočních hodinách po ukončení vysílaného utkání.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu mistrů ›

Kde sledovat Konferenční ligu live ze zahraničí?

Evropskou Konferenční ligu můžete sledovat live i ze zahraničí. Podívejte se na přehled živých přenosů této soutěže mimo ČR.

Evropská konferenční liga živě na RTVS

Evropská konferenční liga živě je dostupná mimojiné na slovenské veřejnoprávní televizi RTVS. Ta má vysílací práva až do sezóny 2023/24 a vysílá především zápasy slovenských klubů od předkol až po hlavní část.

Vysílání RTVS naleznete rovněž online, ovšem pouze na území Slovenské republiky.

EKL live na Sky Sports

EKL je v zahraničí dostupná live na Sky Sports, jedné z nejznámějších sportovních televizí na světě. Fotbal dnes v TV si na Sky Sports můžete pustit v Itálii nebo na Novém Zélandu.

Konferenční liga live přenos na BT Sport

Jedinou anglickou televizí s právy na live přenosy Konferenční ligy je BT Sport, která vysílá mimo jiné nejprestižnější evropskou soutěž, Ligu mistrů.

Konferenční liga novinky

Novinky nejen z Evropské konferenční ligy můžete sledovat taky na oficiálních kanálech UEFA.