Jak a kde sledovat box live – TV a online přenosy živě, video sestřihy, výsledky

Bojové sporty u nás získávají čím dál větší oblibu, roste především zájem o MMA. Pokud máte rádi box, podívejte se na náš přehled, kde můžete sledovat box live v televizi nebo na internetu a užít si tak zápasy nejlepších světových boxerů.

Kde sledovat box živě

Možností, kde sledovat box živě u nás bohužel moc není. Televize vysílají tento sport jen zřídka, sázkové kanceláře pak možnost sledovat sportovní přenosy z boxu nenabízejí vůbec.

Řešením jsou tedy především různé zahraniční placené služby, kde se dají boxerské zápasy naladit. U jiných bojových sportů už je ale situace lepší, např. MMA živě se u nás dá sledovat jak v televizi, tak i online.

Box v televizi

Sportovních kanálů u nás sice neustále přibývá, box v televizi ale zatím moc velké zastoupení nemá. Na některých stanicích se ale občas přímé přenosy či záznamy z boxu vysílají.

Box na Strike TV

Box na Strike TV je jednou z možností, jak tento sport sledovat. Strike TV u nás není příliš známá, jde o televizní kanál, jenž většinu dne vysílá především zábavné pořady.

Ty jsou ale doplněny o sportovní obsah. Tím jsou právě boxerské zápasy, kromě nich se na této stanici často vysílá i špičkový wrestling, vše samozřejmě s českým komentářem.

Box na Sport 1 a Sport 2

Také placené kanály Sport 1 a Sport 2 zařazují boxerské zápasy do svého programu, jedná se ale převážně o záznamy starších zápasů.

Box na ČT sport

Občas se box objeví i v programu volně šířené stanice ČT sport, která vysílá galavečery v boxu nebo sestřihy z domácích šampionátů. Záznamy si můžete kdykoliv pustit online v internetové platformě iVysílání.

TIP ❱ Vše o zápase Fury vs Usyk ›

Box online na Pay-Per-View

PPV, v překladu „platba za shlédnutí“ umožňuje sledovat konkrétní box přes live stream. Ve většině případů si kupujete odkaz na všechny zápasy, někdy naopak máte možnost vybrat si pouze hlavní kartu.

Pay-Per-View na zápasy v boxu je možné si zakoupit např. na ESPN, BT Sport nebo Sky Sport. Cena se pak vždy liší podle konkrétního galavečera. PPV můžete zakoupit také pro sledování turnajů Oktagon MMA.

TIP ❱ Kde sledovat Fight Night Challenge 6 ›

Box online na DAZN

Atraktivní boxerské zápasy se dají sledovat ve sportovní streamovací službě DAZN. Ta nabízí nejen špičkový box, ale i celou řadu dalších sportů, např. americký fotbal (NFL), ženský fotbal, extrémní sporty, šachy, wrestling, MMA, motorsport, snooker nebo padel.

Box live stream sázkových kanceláří

Pokud hledáte box live stream sázkových kanceláří, asi vás zklameme. I když už v dnešní době nabízejí TV Tipsport, Fortuna TV a další společnosti obrovské množství přímých přenosů z celé plejády sportovních odvětví, box se na nich zatím bohužel nevysílá.

Pokud ale máte rádi i jiné bojové sporty, pak už si v programu sázkových kanceláří přijdete na své. Např. TV Tipsport vysílá přímé přenosy z Oktagonu nebo UFC, které tak můžete sledovat zcela zdarma.

Jak sledovat bojové sporty live

Box dnes live program a výsledky

Pokud se chcete podívat, jaké boxerské zápasy se dnes konají nebo vás zajímají výsledky, najdete je na oblíbeném portálu Livesport.cz.

Na něm jsou pravidelně aktualizované výsledky z různých boxerských turnajů a u jednotlivých zápasů se dá sledovat jejich průběžný stav.

Výsledky vždy najdete také na webových stránkách sázkových kanceláří, kde jsou u nich uvedeny i kurzy, v jakých si na tyto zápasy bylo možné vsadit.

TIP ❱ Aktuální kalendář MMA turnajů ›

Kde sledovat box video sestřihy

Sledovat box video sestřihy můžete např. na těchto YouTube kanálech:

Zdroje: livesport.cz, dazn.com, tv-program.sk, wikipedia.org