Jak a kde sledovat box live – TV a online přenosy živě, livestream na mobilu

Podívejte se na všechny dostupné možnosti, jak sledovat ty největší boxerské zápasy na světě. V tomto článku najdete přehled možností, jak a kde sledovat box live. Užijte si ty nejlepší bojovníky a box dnes v noci díky přímému přenosu v TV nebo online na internetu.

Box live stream v TV a online

Přehled všech možností jak a kde sledovat box livestreamy  v TV a online na mobilu.

TIP ❱ Tradiční box Lucerna 2021 ›

1️⃣ Box v přímém přenose na Nova Sport

Nova Sport nabízí svým divákům ty nejlepší boxerské zápasy světa. Fanoušci boxu si tak mohou v Česku vychutnat kvalitní zápasy prostřednictvím kanálu Nova Sport. Ve většině případů jde o zápasy hlavní karty daného galavečera. Na Nova Sport ale najdete další sportovní události, jako například Ligu mistrů.

2️⃣ Box live stream na Sport 1 a Sport 2

Sportovní kanály Sport 1 a Sport 2 také vysílají box live. Některé boxerské zápasy vysílá živě Sport 1 a jiné zase zmiňovaný Sport 2. Podle jakého klíče AMC Networks, majitel obou sportovních kanálů, přímé přenosy mezi svoje kanály rozděluje bohužel nevíme.

Doporučujeme tedy pozorně sledovat program obou sportovních kanálů, aby vám žádný live stream boxerského duelu neutekl.

TIP ❱ Kde sledovat zápas Wilder vs. Fury ›

3️⃣ Box online na O2 TV Sport

Pokud chcete poklidně sledovat box online. včetně světových zápasů těch nejslavnějších boxerů, pak je skvělou volbou O2 TV Sport. Stačí s zakoupit balíček Sport Pack a neuniknou vám žádné zápasy zvučných jmen, jako je Pulev, Joshua, Bradley, Khan nebo Tyson Fury.

Vedle toho budete moci sledovat také českou fotbalovou ligu či českou hokejovou ligu.

Box dnes v noci na O2 TV Sport v mobilu

Box dnes v noci můžete sledovat přímo ve svém prohlížeči nebo si stáhněte aplikaci O2 TV Sport do svého chytrého telefonu. Aplikace je zdarma a je dostupná jak pro Android tak i pro iOS. Zápasy si tak budete moci vychutnat odkudkoli.

4️⃣ Box live stream na Pay-Per-View

PPV, v překladu „platba za shlédnutí“ umožňuje sledovat konkrétní box live stream. Ve většině případů si kupujete odkaz na všechny zápasy, někdy naopak máte možnost vybrat si pouze hlavní kartu. Pay-Per-View na zápasy v boxu je možné si zakoupit na ESPN, BT Sport nebo Sky Sport. Cena se pak vždy liší podle konkrétního galavečera. PPV můžete zakoupit také pro sledování Oktagon MMA.

TIP ❱ Kde sledovat Oktagon MMA ›

Box online stream sázkových kanceláří online

Sázkové kanceláře online v dnešní době vysílají opravdu mnoho sportů, bohužel mezi ně box online aktuálně nepatří. Pokud ale sázkové kanceláře budou pokračovat v tempu přidávání různých sportů do své nabídky, tak je možné, že se už velmi brzy dočkáme u Tipsportu na TV Tipsport nebo u Chance na Chance TV nějakého toho boxerského zápasu.

Pro sledování zápasů prostřednictvím sázkových kanceláří se ve většině případů stačí zaregistrovat a zdarma můžete sledovat online přenosy.

Kromě boxerských zápasů ale můžete sledovat zápasy Oktagonu, fotbalové ligy, NHL, NBA a mnoho dalšího.

Jak sledovat bojové sporty live

Box program a live výsledky dnes

Všechny podrobné výsledky boxerských zápasů můžete sledovat na livesport.cz. Můžete je tak sledovat ve svém prohlížeči nebo si můžete stáhnout šikovnou aplikaci do mobilu či tabletu.

Najdete zde kompletní statistiky jednotlivých zápasníků a jejích předchozí zápasy. H2H statistiku, předzápasové kurzy a mnoho dalšího zajímavého obsahu. Netýká se to ale samozřejmě pouze boxu, platí to téměř o každém sportu. Aplikace je přehledná a každý si tak přijde na svoje.

TIP ❱ Aktuální kalendář MMA turnajů ›

Kde sledovat box video sestřihy

Video sestřihy zápasů boxu můžete sledovat na těchto kanálech:

Zdroje: livesport.cz, Wikipedie.org