Box: Tyson Fury vs Deontay Wilder 3 – datum zápasu, fight card, livestream a důležité informace. Kdo vítězně uzavře trilogii (VIDEO)

Datum nejočekávanějšího boxerského zápasu roku 2021 je znám. Kdo vítězně uzavře trilogii Wilder vs. Fury a navždy se zapíše do historie? To se dozvíme již velmi brzy! Podívejte se na termín zápasu, kompletní fight card, profily bojovníků, možnosti jak sledovat zápas a všechny zajímavosti o souboji Fury vs. Wilder odveta.

Box Fury vs Wilder 3

Ten nejlepší box Fury vs Wilder 3 nabídne už brzy zápas Fury vs. Wilder odveta, který bude jejich třetím vzájemných soubojem. Všechno, co byste měli vědět o duelu Fury vs. Wilder 3 na jednom místě:

FURY WILDER
britská národnost americká
32 věk 35
206 cm výška 201 cm
váha
32 zápasy 44
31 (21 KO) výhry 42 (41 KO)
0 prohry 1
1 remízy 1

Kdy se uskuteční zápas box Fury vs Wilder 3?

Box Fury vs Wilder 3 se uskuteční v sobotu 24. července 2021. Zápas se měl původně uskutečnit ještě v roce 2020, avšak to nebylo hned z několika důvodů možné. Wilder podstoupil operaci ramene a zároveň byla většina sportovních klání zrušená z důvodu pandemie COVID-19. Můžeme se tak těšit na skvělý box, kterého jsme se třeba v souboji Mayweather vs Logan úplně nedočkali.

TIP ❱ Jak sledovat box živě › 

Kde se bude zápas Fury vs. Wilder odveta konat?

Box Fury vs Wilder 3 se bude konat v Las Vegas, konkrétně v T-mobile aréně s kapacitou 20 000 míst na sezení. V této aréně hrává také Golden Knights své domácí zápasy NHL, ale konají se zde také jiná sportovní utkání či koncerty.

Box Fury vs Wilder 3 – program, výsledky

Galavečer okolo hlavního zápasu box Fury vs Wilder 3 nabídne i další tři zajímavé zápasy v těžké váze, na které se můžete těšit. Případně další ohlášené zápasy budeme průběžně aktualizovat.

 FIGHT CARD
Heavyweight Tyson Fury vs. Deontay Wilder
Heavyweight Frank Sanchez – Efe Ajagba
Heavyweight Robert Helenius – Adam Kownacki
Heavyweight Jared Anderson – Vladimir Tereshkin

Kde sledovat box Fury vs Wilder 3 live a online

Zápas box Fury vs Wilder 3 je možné sledovat live a online hned několika způsoby. Stačí si jen jednoduše vybrat, co vám nejvíce vyhovuje. Zde je přehled všech možností:

Fury vs. Wilder odveta livestream na PPV

Nejjednodušší způsob jak sledovat zápas Fury vs. Wilder odveta je přes oficiální livestream na PPV (pay-per-view). Tento livestream nabízí dvě společnosti a to jsou ESPN a Fox Sports. Cena za PPV se pohybuje většinou okolo 80 dolarů.

Box Fury vs Wilder 3 live v TV

Zápas box Fury vs Wilder 3 pravděpodobně neuvidíte v TV. V minulosti bylo zvykem, že boxerské zápasy vysílala televizní stanice Nova Sport. Vícero zápasů v boxu vysílala také televize Sport 2, ale tento konkrétní zápas ani jedna ze stanic divákům nenabídne.

Bojové sporty živě

Fury vs. Wilder odveta – kurzová nabídka

Kurzová nabídka na zápas Fury vs. Wilder odveta je velmi zajímavá. Na vítěze zápasu si dnes můžete vsadit v sázkové kanceláři Tipsport, která novým uživatelům nabízí štědrý bonus.

Na vítězství Tysona Furyho je vypsaný kurz 1.35, přičemž na vítězství Wildera je kurz 3.45, což rozhodně stojí za vyzkoušení. Předpokládá se totiž mnohem více vyrovnaný zápas, než napovídají samotné kurzy.

Deontay Wilder vs Tyson Fury 1

První zápas Deontay Wilder vs Tyson Fury 1 se konal 1. prosince 2018 v Los Angeles. Pás šampiona těžké váhy WBC obhajoval Wilder, který získal titul v roce 2015.

Zápas trval celých 12 kol a rozhodl se až na body. Očekávaný souboj skončil kontroverzní remízou a ani jeden bojovník s výsledkem nebyl spokojený. Pás si udržel Wilder, ale hned bylo jasné, že dříve či později dojde na odvetu.

Video z prvního zápasu Wilder vs Fury

Deontay Wilder vs Tyson Fury 2

Odvetný zápas Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 se uskutečnil 23. února 2020. To, že půjde o pořádně vyostřený duel, naznačilo už samotné vážení, na kterém došlo k fyzické konfrontaci obou účastníků. Z toho důvodu byl zrušený předzápasový staredown.

Samotný souboj doposud nezdolaných velikánů měl nečekaný příběh. Většinu zápasu jasně dominoval Fury a v 7. kole strhl vítězství na svoji stranu, když Wilderův trenér hodil do ringu ručník. Tyson Fury se stal novým světovým šampionem v boxu organizace WBC v supertěžké váze.

Video z druhého zápasu Wilder vs Fury

Kdo je Tyson Fury?

 • Jméno: Tyson Fury
 • Přezdívka: Gypsy King
 • Národnost: Britská
 • Narození: 12. srpna 1988, Manchester
 • Výška: 2,06 m
 • Rozpětí ruk: 2,16 m
 • Postoj: klasický
 • Počet zápasů: 32
 • Výhry/prohry/remízy: 31 – 0 – 1 (21 KO)
 • Úspěchy: bývalý šampión WBA (Super), IBF, WBO, IBO, současný WBC šampión a The Ring v supertěžké váze

Tyson Fury je profesionální boxer z Velké Británie, který je známý pod přezdívkou „Gypsy King“. Ve světě boxu jde roky o velmi známé jméno, širší veřejnost ale nejvíce ohromil v roce 2015, když dokázal zvítězit nad do té doby neporaženým Vladimirem Kličkem z Ukrajiny.

V roce 2016 Fury náhle ukončil kariéru poté, co se u něj objevily problémy s drogami a alkoholem. Nedalo mu to, změnil životní styl a už v roce 2017 se vrátil do ringu.

Během své kariéry Tyson Fury neprohrál ani jeden zápas. Má také skvělou bilanci, když z 32 zápasů 31 vyhrál a zaznamenal hned 21 vítězství na KO. Na svém kontě má jen jednu jedinou remízu, a to právě v prvním zápase proti Wilderovi.

Kdo je Deontay Wilder?

 • Jméno: Deontay Wilder
 • Přezdívka: The Bronze Bomber (Bronzový bombardér)
 • Národnost: Americká
 • Narození: 22. října 1985, Tuscaloosa
 • Výška: 2,01 m
 • Rozpětí rukou: 2,11 m
 • Postoj: klasický
 • Počet zápasů: 44
 • Výhry/prohry/remízy: 42 – 1 – 1 (41 KO)
 • Úspěchy: bronz na OH 2008, bývalý šampión WBC v supertěžké váze

Deontay Wilder je profesionální boxer z USA a bývalý šampion WBC v supertěžké váze. „The Bronze Bomber“, jak ho mnozí přezdívají, začal s profesionálním boxem v roce 2008.

V roce 2015 získal titul WBC, když porazil kanadského boxera jménem Berman Stiverne. Titul se mu podařilo obhájit až 10-krát, dokud se v roce 2020 Tyson Fury nepostaral o jeho vůbec první prohru v kariéře.

I přesto má Wilder neuvěřitelnou bilanci zápasů. Ve své profi kariéře nastoupil ke 44 zápasům, 42 z nich vyhrál a 41 z nich dokonce ukončil na KO.

Zdroje: wikipedia.com, youtube.com, espn.com