Jak a kde sledovat MotoGP live? TV přenos, livestream zdarma, online na mobilu!

Nejprestižnější soutěž závodních silničních motocyklů MotoGP začala prvním závodem v Kataru a skončila posledním závodem ve Valencii. Kde sledovat MotoGP live a zdarma? Podívejte se na možnosti, jak a kde můžete sledovat Moto GP live, online na internetu, PC nebo na tabletu.

MotoGP program 2021

Kalendář MotoGP 2021 nakonec odjelo 18 závodů, do kalendáře se dostala původně odložená VC USA. Organizátor MS silničních motocyklů Dorna Sport chtěl, aby v tomto roce proběhlo 21 velkých cen. Díky koronavirové situaci se to ale nepovedlo. Závody jste mohli sledovat například na TV Tipsport a TV Chance.

MotoGP dnes

MotoGP dnes nemá v plánu žádný závod. Čekáme na oficiální kalendář MotoGP pro sezonu 2022.

Sledujte Moto GP live ▹

MotoGP 2021 zdarma online live stream

Kde sledovat MotoGP živě

3 možnosti jak sledovat Moto GP live

Možností, jak sledovat seriál Mistrovství světa silničních motocyklů je skutečně mnoho. Nejvíc nadšenců pravděpodobně sleduje MotoGP přes sportovní televizní kanály. MotoGP se dá ale sledovat také online na internetu, v PC, mobilu nebo tabletu ZDARMA.

1️⃣ MotoGP live v TV na Nova Sport

Živé přenosy MotoGP nabízí velké množství televizních stanic. V České republice má však práva zakoupena stanice Nova, která přenosy vysílá na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Závody MotoGP živě můžete v sezoně 2021 sledovat live v TV na kanále Nova Sport 1 nebo na Nova Action. Sportovní kanál Nova Sport 1 už tradičně nabízí dva tréninky, kvalifikace a hlavní závod v přímém přenose.

Velké cena, kvalifikace a tréninky vám přiblíží komentátor Nova Sport, Václav Svoboda. Diváci se mohou těšit i na pozvané experty, kteří přiblíží dění ze zákulisí.

Jak si naladit Nova Sport?

NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 je v nabídce mnohých operátorů v ČR a zpravidla je dostupný ve sportovních balíčcích. Ty se vždy liší podle poskytovatele služeb.

TIP ❱ Kompletní kalendář závodů Formule 1 ›

2️⃣ Moto GP livestream na Tipsport TV

Další možností, jak sledovat MotoGP live z pohodlí domova je livestream sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance. Sledovat závody MotoGP live můžete na TV Tipsport.

Díky Tipsportu tak můžete sledovat tyto motoristické závody úplně zdarma.

MotoGP 2021 zdarma online live stream

Jak sledovat MotoGP live na Tipsport TV zdarma?

  1. Vytvořte si účet u Tipsportu kliknutím ZDE.
  2. Po úspěšné registraci můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zdarma.
    (Následně je potřeba vsadit měsíčně alespoň 30 korun)
  3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu také bonus 150 Kč na první sázky.
  4. Náš tip pro vás: 150 Kč, které získáte za registraci si rozdělte na co nejmenší sázky a sázejte na minimální kurzy. Takto můžete sledovat celou sezonu MotoGP live.

🔓 Spustit TV Tipsport ▹

Livestreamy jsou v České republice bez omezení

MotoGP live na Chance TV

Vedle Tipsportu můžete sledovat závody a závodní víkendy MotoGP také live na Chance TV. Ujistěte se, že vám tak neuteče jediný závod!

3️⃣ MotoGP online vysílání na internetu

MotoGP je také možné sledovat na internetu, a to na videoportálu Voyo, kde je online vysílání zpoplatněné, avšak prvních sedm dní můžete sledovat závody MotoGP zdarma.

MotoGP stream

Na oficiální stránce motogp.com si můžete koupit službu „VideoPass„, která nabízí záběry, jaké v žádné TV neuvidíte. To je možné díky obrovskému množství kamer, které organizátoři rozmístili po celé trati i na motorky závodníků.

Kromě vícero pohledů si můžete každou část závodu přehrát znovu. V nabídce je i velký výběr archivních záběrů z těch nejlepších soubojů jezdců. Rozhovory s jezdci i různé analýzy jsou samozřejmostí.

Možnosti předplatného služby VideoPass: 

  • VideoPass na celou sezonu za 139,99 €
  • Měsíční VideoPass za 29,99 €
MotoGP live stream přenos
MotoGP LiveStream – Video Pass (Zdroj: motogp.com)

Kde sledovat MotoGP živě v zahraničí

Seznam vlastníků televizních práv na vysílání live přenosů MotoGP v sezoně 2021 najdete zde

Kde sledovat live výsledky MotoGP livescore

Všechny časy vašich oblíbených jezdců z tréningů či kvalifikací můžete sledovat na stránce livesport.cz. Na něm se kromě jiného můžete dozvědět také aktuální pořadí jezdců ale i jednotlivých týmů.

MotoGP Video sestřihy

Video sestřihy z Grand Prix, tréninků, MotoGP, Moto2 a Moto3, rozhovory a další můžete shlédnout na oficiálním Youtube kanálu MotoGP, nebo na oficiálním webu v sekci Video.

❱ Video sestřihy
❱ Youtube video

Grand Prix živě v místě konání

Pro české fanoušky je ideální příležitost vidět nejlepší jezdce na dvou kolech v rámci domácí velké ceny. Grand Prix České republiky se ale v roce 2021 neuskuteční, využít ale můžete Grand Prix Rakouska přímo v místě konání.

MotoGP 2021 Brno – Grand Prix České republiky živě

❗️MotoGP Brno, nebo pokud chcete tak Grand Prix České republiky v kalendáři 2021 nenašlo své místo, protože Brno přišlo o možnost uspořádat závody MotoGP. Důvodem je špatný stav vozovky, který nenašel sponzora na zafinancování nákladné opravy❗️

MotoGP 2021 Velká cena Rakouska živě

Pro české fanoušky silničních motocyklů tak byla nejbližší velkou cenou Rakousko, která se odjelaf 15. srpna. Motorrad Grand Prix von Österreich / Velká cena Rakouska se vrátila do kalendáře Moto GP v roce 2016, po 18leté pauze.

Okruh v Spielbergu Red Bull Ring je známý také z Formule 1. Více informací o Grand Prix Rakouska najdete na tomto webu.

Kde tipovat MotoGP live?

Výsledky Mistrovství světa silničních motocyklů můžete tipovat ve všech sázkových kancelářích. Sledujte MotoGP v přímém přenose a tipujte live na svého favorita.

Tipsport.cz
Chance.cz
iFortuna.cz