Kde sledovat MotoGP live – TV přenos, live stream zdarma, online na internetu

Nejprestižnější soutěž závodních silničních motocyklů MotoGP 2024 pokračuje i letos. Poradíme vám, kde sledovat MotoGP live a zdarma. Podívejte se na možnosti, jak a kde můžete sledovat Moto GP živě v TV nebo online na PC, mobilu či tabletu.

SLEDUJTE MOTO GP LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 300 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
VOYO ✅ Mobil ONLINE 7 dní zdarma
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MotoGP live

Letošní Moto GP program má v plánu celkem 22 závodů. Všechny závodní víkendy MotoGP live můžete sledovat na nové TV stanici Nova Sport 6 nebo online na TV Tipsport, TV Chance a internetové platformě VOYO.

MotoGP live stream zdarma

Možností, jak sledovat seriál Moto GP live stream zdarma, je hned několik. Přímé sportovní přenosy již tradičně nabízejí TV Tipsport a TV Chance.

MotoGP live stream na TV Tipsport

Jednou z možností, jak sledovat MotoGP stream z pohodlí domova je live stream sázkové kanceláře Tipsport na online TV Tipsport.

MOTO GP LIVE NA TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat MotoGP na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „MOTO GP“
  4. Sledujte závody!

Kromě sledování Moto GP na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

MotoGP livestream na TV Chance

Vedle Tipsportu můžete sledovat MotoGP livestream také na TV Chance, která nabízí přímé přenosy ze všech závodů této sezony.

MOTO GP LIVE NA TV CHANCE ▷

MotoGP live streaming

Na oficiální stránce motogp.com si můžete koupit službu „VideoPass“, která nabízí záběry, jaké v žádné TV neuvidíte. To je možné díky obrovskému množství kamer, které organizátoři rozmístili po celé trati i na motorky závodníků.

Kromě vícero pohledů si můžete každou část závodu přehrát znovu. V nabídce je i velký výběr archivních záběrů z těch nejlepších soubojů jezdců. Rozhovory s jezdci i různé analýzy jsou samozřejmostí.

MotoGP online na VOYO

Jednou z možností, jak závody sledovat, je MotoGP online na VOYO. Tato česká streamovací platforma oproti konkurenci nabízí i sportovní přenosy, mimo jiné hokejovou NHL nebo basketbalovou NBA.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

MotoGP live v TV

MotoGP live v TV nabízí ve světě velké množství televizních stanic. V České republice má tato práva zakoupena skupina Nova, která je od sezony 2023/24 zařazuje na zbrusu nový kanál Nova Sport 6. Kompletní F1 program pak bude na stanici Nova Sport 5.

V loňské sezoně bylo možné závody MotoGP sledovat živě v TV na kanálu Nova Sport 1 nebo na Nova Action. Sportovní kanál Nova Sport 1 už tradičně nabízel dva tréninky, kvalifikace a hlavní závod v přímém přenosu.

Jak naladit stanici Nova Sport 6

Zatím je jasné, že Nova Sport 6 bude součástí nabídky O2 TV, o zařazení do balíčků dalších TV operátorů se v současné době jedná. Stanici Nova Sport 5 se závody F1 živě bude mít od začátku v nabídce i Skylink.

MotoGP online sestřihy

Na internetu si kdykoli můžete pustit z MotoGP online sestřihy. Video sestřihy z Grand Prix, tréninků, MotoGP, Moto2 a Moto3, rozhovory a další můžete shlédnout na oficiálním webu v sekci Video nebo na oficiálním Youtube kanálu MotoGP

Kde sledovat MotoGP živě v zahraničí

Pokud chcete vědět, kde sledovat MotoGP živě v zahraničí, aktuální seznam vlastníků televizních práv pro sezonu 2024 najdete zde. Na Slovensku má práva na motorsport live stejně jako u nás Nova Sport, v Rakousku a Německu MotoGP vysílá Sky Sport (v Rakousku spolu se Servus TV), v USA pak NBC a CNBC.

MotoGP program 2024

Podívejte se na kompletní letošní MotoGP program 2024. Dlouhé desítky let se závody konaly i v Brně, od roku 2020 už ale Česko na mapě hostujících zemí chybí.

 MOTO GP 2024 ⚑ PROGRAM
Datum Velká cena
10.3. VC Kataru
24.3. VC Portugalska
7.4. VC Argentiny
14.4. VC USA
28.4. VC Španělska
12.5. VC Francie
26.5 VC Katalánska
2.6. VC Itálie
16.6. VC Kazachstánu
30.6. VC Nizozemska
7.7. VC Německa
4.8. VC Velké Británie
18.8 VC Rakouska
1.9. VC Aragonie
8.9. VC San Marina
22.9. VC Indie
6.10. VC Japonska
20.10. VC Austrálie
27.10. VC Thajska
3.11. VC Malajsie
27.11. VC Valencie

Zdroj: tipsport.cz, motogp.com, mediaguru.cz