Kde sledovat NHL live ▶︎ přehled všech možností

Kanadsko-americká NHL patří mezi nejlepší hokejové ligy světa. V tomto článku se dozvíte všechny možnosti, jak a kde sledovat NHL live. Vychutnejte si všechny zápasy i se spoustou Čechů z pohodlí vašeho domova.

Kde sledovat NHL live – živě v TV a online streamy v mobilu

Zápasy NHL 2021/2022 můžete sledovat v přímém přenosu s dalšími sporty zdarma na TV Tipsport. Některé zápasy vysílá také sportovní kanál Nova Sport či Nova Action. Další možnosti si podrobně představíme v tomto článku.

NHL živě – přehled možností

Kde sledovat NHL live na internetu?

Kde sledovat NHL live na internetu? Podívejte se na všechny možnosti, jak lze sledovat ty nejlepší hokejisty světa ve vašem mobilu.

NHL živě

NHL live přenosy zdarma na TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí svým klientům i sledování NHL online pomocí streamovacích kanálů. Jediné, co k tomu potřebujete, je zaregistrovat se. Pak máte k dispozici 7 dní sledování TV Tipsport zdarma.

U TV Tipsport můžete kromě NHL sledovat také další streamy, jako jsou tenisové grandslamy, včetně nejslavnějšího Wimbledonu, ale také MMA zápasy organizace Oktagon či UFC.

Návod, jak sledovat NHL live stream zdarma

  1. Klikněte zde a vytvořte si účet na Tipsportu.
  2. Nyní můžete sledovat přenosy po dobu 7 dní zdarma.
  3. Poté bude nutné vsadit alespoň 30 Kč za 30 dní.
  4. Od Tipsportu navíc získáte bonus 150 Kč na první sázky.
  5. Náš tip: 150 Kč rozdělte na co nejmenší sázky a malé kurzy. Tak můžete sledovat celou sezonu NHL zcela zdarma!

SPUSTIT TV TIPSPORT▹

NHL živé přenosy na Chance TV

Další společností, která do svého repertoáru živých přenosů zařadila také live přenosy z NHL je Chance. Zde můžete sledovat kvalitní livestream nejen zápasů NHL ale také další sportů.

SPUSTIT CHANCE TV▹

NHL v TV živě

Televizní skupina Nova má platný kontrakt na vysílání zápasů kanadsko-americké NHL. Zámořskou hokejovou ligu tak můžeme díky tomu sledovat minimálně do roku 2022.

NHL na Nova Sport

Na stanici Nova Sport 1 můžete kromě velkého množství zápasů sledovat také každodenní přehled s názvem NHL News. Výhodou je, že vysílací práva zahrnují také ligové zápasy pod širým nebem, známé jako NHL Winter Classic. Stejně tak se můžete těšit také na přenosy finálových bojů o Stanley Cup. Tyto přenosy jsou ale placené, existují ale možnosti, jak sledovat NHL zdarma.

TIP ❱ Vše o NHL 2021/22 › 

NHL online stream na Voyo

Pro ty, kteří nemají naladěný kanál Nova Sport je tu Voyo.cz. Tato služba nabídne divákům záznamy ze zápasů, které se vysílaly na Nova Sport 1 a stejně tak zde můžete sledovat NHL News se sestřihem nejzajímavějších událostí z každého dne.

NHL.vt - online přenosy živě
Sledujte všechny zápasy v přímém přenose na NHL.TV.

NHL TV – livestream na laptopu, PC a mobilu

Oficiální stránka NHL.com nejlepší hokejové ligy světa taktéž nabízí online přenosy ze svých zápasů. Hokejovou NHL můžete sledovat i přes NHL TV, kde si zvolíte, zda chcete sledovat hokej s měsíčním nebo ročním předplatným.

Poté se stačí pouze zaregistrovat, vytvořit si účet, zaplatit zvolenou částku a jste připraveni sledovat oblíbené týmy a hráče po celou sezonu NHL. Tento přenos má hned několik výhod:

  • Vysílá ve vysokém rozlišení (HD)
  • Zápasy můžete sledovat v TV, PC, mobilu či tabletu
  • Můžete si vybrat pouze přenos z televize týmu, kterému fandíte
  • Přenos si můžete kdykoli pozastavit či vrátit zpět

Online stream NHL live

Streamovat NHL můžete živě i z kompatibilního počítače, telefonu, tabletu nebo připojeného televizního zařízení. K dispozici je také aplikace NHL.

NHL live
NHL stream na různých zařízeních

NHL video sestřihy

Pokud jste některý zápas nestihli, nebo chcete vidět pouze góly a ty nejlepší akce, není to vůbec žádný problém. Ty nejlepší momenty ze hry můžete vidět kdykoli na oficiálním YouTube kanále NHL nebo na oficiálních stránkách NHL.com.

Tyto stránky jsou pravidelně aktualizované a proto vám neuteče nic podstatného:

❱ Spustit NHL oficiální youtube kanál ›
❱ Spustit video na nhl.com ›
❱ Spustit Sportsnet youtube ›

NHL výsledky a statistiky

V aktuální sezoně najdete všechny výsledky a statistiky na webu livesport.cz. Na této stránce můžete samozřejmě sledovat i kompletní program NHL, tabulky a výsledky z daných zápasů.

Zdroje: wikipedia, sport.tn.nova.cz, nhl.com, tipsport.cz