Sportovní TV kanál NOVA SPORT 1 a 2 live – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Sportovní TV kanály Nova Sport 1 a 2 live jsou oblíbené televizní stanice, na kterých můžete sledovat sportovní přenosy živě v Česku i na Slovensku. Přinášíme vám přehled, ve kterém se dozvíte, jaké sporty a soutěže můžete sledovat na kanálech Nova Sport živě.

Nova Sport 1 a 2 live

Jedna z možností, kde sledovat sportovní přenosy, sou televízní sportovní stanice Nova Sport 1 a 2 live.

NOVA SPORT 1 a 2 přehled

Proč sledovat TV Nova Sport živě?

Televizní stanice Nova Sport 1 a 2 je jediný sportovní kanál v Česku, který nabízí zápasy hokejové NHL. V přímém přenosu tak můžete sledovat české hvězdy jako je David Pastrňák, Martin Nečas, Pavel Francouz, Tomáš Hertl nebo Radko Gudas.

Na svoje si přijdou také fanoušci fotbalu, kteří mají možnost sledovat nejvyšší francouzskou soutěž Ligue 1 či americkou MLS ligu. Pro nadšence motorsportu jsou zde připravené živé přenosy MotoGP s českým komentářem.

NOVA SPORT
Kde sledovat O2, T-Mobile, Telly, Vodafone, Skylink, Kuki
TV kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3 a 4
Sporty Fotbal, hokej, tenis, basketbal, MotoGP [přehled zde ›]
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV [přehled zde ›]
Jak naladit Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel Central European Media Enterprises (CME)
Web sport.tn.nova.cz

Jak naladit kanál Nova Sport 1 a 2?

Sportovní kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2 můžete sledovat díky zakoupení některého z televizních balíčků. Tyto balíčky nabízejí různé televizní společnosti v České republice, jako například O2, T-Mobile či Telly. Dále se můžete spolehnout na poskytovatele Skylink a Vodafone.

Po zakoupení nějakého televizního balíčku si můžete na Nova Sport vychutnat sportovní přenosy živě a online. Kromě televizních kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2 získáte i další sportovní a standardní programy.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Nova Sport 1 online přes VOYO

Videoportál VOYO nabízí kompletní současné vysílání programu prémiových sportovních stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Součástí této služby je i vysílání dalších kanálů skupiny Nova. Získáte také přístup k rozmanité nabídce filmů.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Vybrané sportovní události můžete ve službě VOYO sledovat i ze záznamu. Služba je dostupná na všech počítačích, smart televizorech ale i na smartphonech a tabletech.

Při zakoupení služby online stojí základní měsíční předplatné VOYO 159 Kč. Měsíční předplatné je nastavené na 30 kalendářních dní s opakovanou automatickou platbou před ukončením daného období.

Nova Sport 1 a Nova Sport 2 na 7 dní zdarma

Každý nový uživatel má prvních 7 dní zdarma. Pokud se ale nacházíte na území České republiky, nebudete mít v rámci předplatného k dispozici živé vysílání Nova Sport 1 a Nova Sport 2. To získáte až se zakoupením předplatného.

Kde sledovat sport živě dnes

V Česku je k dispozici několik sportovních programů, na kterých je možné sledovat různé sporty a soutěže. Každá sportovní stanice se zaměřuje na určité sporty, a tak si jednoduše můžete vybrat podle toho, co chcete sledovat. Mezi nejoblíbenější sportovní programy v Česku patří Nova Sport, Eurosport nebo online platforma VOYO.

Přehled všech sportovních TV kanálů v Česku:

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy živě ›

Jaké sporty vysílá TV Nova live?

Televizní kanály nabízejí množství sportovních přenosů z různých sportů a tak si každý fanoušek sportu přijde na své. Najdete zde živé přenosy z hokeje, fotbalu, tenisu či motorsportu.

Nova Sport program dnes a zítra

Každý den můžete na sportovních kanálech Nova Sport program sledovat bohatý sportovní program, který obsahuje množství živých přenosů, záznamů, sportovních relací a dokumentů. Aktuální denní program najdete na oficiální stránce televize.

SLEDUJTE NOVA SPORT ŽIVĚ
Fotbal MLS, Ligue 1, Ligue 2, Carabao Cup, Tipsport Malta Cup, DFB-Pokal
Hokej NHL
Tenis ATP 250
Bojové sporty Bellator
Motosport MotoGP
Basketbal NBA, Liga Mistů
Rugby Six Nations Championship, Premiership Rugby
Další sporty Šipky, Florbal

Sporty, které můžete sledovat na Nova Sport živě

Sportovní TV kanály Nova Sport 1,2 nabízejí divákům velký počet sportovních přenosů. Na své si přijdou nejen fanoušci NHL, kteří se mohou těšit na živé přenosy, záznamy či dokonce zápasy pod širým nebem aneb Winter Classic.

Sledovat zde můžete taktéž zápasy basketbalové NBA, fotbalové MLS či Ligue 1. Dokonce na obrazovkách uvidíte také duely Evropské ligy UEFA. Fanoušci motorsportu potěší také závody MotoGP.

NHL v TV na Nova Sport live

Na sportovních kanálech Nova Sport live můžete sledovat nejlepší hokej v podobě zámořské NHL. Těšit se můžete na živé přenosy ze základní části i play-off. K dispozici jsou také záznamy, all-star zápasy či Winter Classic pod širým nebem.

V následující sezoně zabojuje o Stanley Cup i několik Čechů, jako například Tomáš Hertl, Jakub Voráček, Martin Nečas či Pavel Francouz. Jaký má Nova Sport program v rámci NHL?

TIP ❱ Jak a kde sledovat NHL živě ›

Fotbal živě na Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Těšit se mohou také fanoušci fotbalu. Nova Sport 1 a Nova Sport 2 vysílá přímé přenosy dvou nejvyšších francouzských lig s názvem Ligue 1 a Ligue 2 nebo i anglické pohárové soutěže Carabao Cup. Sledovat můžete také zápasy německého poháru DFB-Pokal nebo duely americké MLS ligy.

Na sportovních kanálech najdete i fotbalová utkání mezinárodního turnaje Tipsport Malta Cup. Na tomto turnaji můžete sledovat výkony týmů z nejvyšší české ligy ale i další skvělé týmy.

NBA na Nova Sport TV stream

Součástí televizního programu sportovních kanálů Nova Sport je NBA TV stream, nejlepší basketbalová liga na světě. Příznivci basketbalu si tak mohou vychutnat živé přenosy těch nejlepších zápasů základní části i play-off.

Světový basketbal na Nova Sport doplňují také živé přenosy z basketbalové Ligy Mistrů, ve které působí dobře známý český zástupce Nymburk.

TIP ❱ Vše o NBA programu ›

Tenis živě na Nova Sport

Na sportovních kanálech Nova Sport můžete sledovat nově i tenis živě. Nova získala vysílací práva na celkem 51 turnajů ATP 250 do roku 2023. V roce 2022 nabídne televize až 15 turnajů a těšit se tak můžete na desítky zajímavých zápasů mužského tenisu.

TIP ❱ Jak a kde sledovat tenis živě ›

Bellator live na Nova Sport 1

Na sportovním kanále Nova Sport 1 můžete sledovat live i turnaje organizace Bellator. Jde o světovou MMA organizaci, která je považována za druhou nejlepší hned po UFC.

V Bellatoru zápasil i jeden z nejlepších slovenských MMA bojovníků Attila Végh, který se tu stal dokonce šampionem polotěžké váhy.

TIP ❱ Jak a kde sledovat MMA live ›

Rugby TV stream

Na své si přijdou také fanoušci rugby. Tento sport se už i v Evropě těším čím dál větší oblibě a tak není nouze o kvalitní zápasy. Na kanálech Nova Sport můžete sledovat duely nejvyšší anglické ligy Premiership rugby či světově nejpopulárnějšího turnaje Six Nations Championship.

Premiership rugby

Premiership rugby je nejvyšší anglická ligová soutěž v rugby union, které najdete i pod názvy English Premiership či Aviva Premiership Rugby. V ní 12 týmů bojuje o play-off, ve kterém se následně střenou čtyři nejlepší mužstva. Nejlepší zápasy z této ligy vám nabídnou kanály Nova Sport.

Six Nations Chamionchip

Nova Sport nabízí i atraktivní rugby zápasy Six Nations Championship, v překladu Pohár šesti národů. Jde o sportovní turnaj v rugby union, kterého se zúčastňují družstva ze šesti evropských zemí – Anglie, Skotska, Walesu, Irska, Francie a Itálie. Vítěz se považuje za neoficiálního mistra Evropy.

MotoGP na Nova Sport 1,2

Nejsledovanější motorkový šampionát MotoGP si mohou diváci vychutnat právě na obrazovkách Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Sledujte celou sezonu Moto 3, Moto 2 a především královské kubatury MotoGP!

Florbal živě na Nova Sport

Na programech Nova Sport 1,2 můžete sledovat také přímé přenosy nejvyšší finské florbalové ligy F-Liiga, která se řasí mezi nejlepší florbalové ligy světa. Působí v ní i několik českých hráčů.

Šipky online na Nova Sport

Sportovní kanály Nova Sport jsou netradiční v tom, že kromě jiných sportů nabízejí i živě přenosy ze šipkařské Premier League Darts. Sledovat ale můžete také PDC Mistroství světa v šipkách 2022!

Nova Sport CZ – poskytovatelé

Televizní sportovní kanály Nova Sport si můžete naladit u následujících poskytovatelů. Každý poskytovatel má stanovenou určitou cenu, která se liší především od nabízeného balíčku televizních programů. Živé přenosy však nemusíte sledovat výhradně na TV ale prakticky kdekoli na svém počítači, tabletu či mobilu.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU EUROSPORT
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
Skylink Satelit, internet Android, iOS 199 Kč
O2 TV, internet Android, iOS 299 Kč
Kuki Internet Android, iOS 400 Kč
Vodafone Internet, kabel Android, iOS 429 Kč
T-mobile Kabel, satelit, internet Android, iOS 499Kč
Telly Internet Android, iOS 600 Kč
PLATFORMA VOYO
Voyo Internet Android, iOS 159 Kč

Pokud chcete sledovat všechny sportovní utkání, která nabízí kanály Nova Sport 1,2, pak můžete využít nabídku Skylinku, která začíná na 199 Kč. Vedle toho se můžete těšit také například na přenosy Formule 1.

 • Kabelová TV: Pouze v Praze, bez Sport 2
 • Satelitní TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 249 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

O2 TV

O2 nabízí kanály Nova Sport 1 a 2 od 299 Kč za měsíc. Kromě těchto kanálů se můžete těšit také na přímé přenosy Tipsport Extraligy ledního hokeje či fotbalové Fortuna ligy!

 • Kabelová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

Kuki

Kuki nabízí tyto sportovní kanály od 400 Kč za měsíc. Za tuto cenu můžete také získat sportovní kanál Sport 2. Ten nabízí mimo jiné také přenosy Formule 1.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Vodafone

Vodafone, dříve UPC nabízí kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2 od 429 Kč za měsíc v případě, že do Vodafone nemáte zařízený internet. Pokud si vedle televize zařídíte také internet, bude cena tohoto televizního balíčku pouze 232 Kč za měsíc. To už je zajímavá nabídka.

 • Kabelová TV: Ano, od 302 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 302 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

T-mobile

T-mobile je další velký hráč v rámci poskytování televizních služeb. Cena balíčku s Nova Sport 1 a 2 je 499 Kč za měsíc. Pokud si ale balíček zřídíte, platí pro vás první dva měsíce cena 299,4 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Telly

Poslední nabídku sportovních kanálu Nova Sport 1 a 2 má právě internetová televize Telly. Ta nabízí tyto kanály za cenu 600 Kč za měsíc. První tři měsíce vám ale balíček nabídne za pouhých 200 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 250 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 250 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 250 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

Voyo

Voyo je internetová platforma společnosti Nova, která vám za 159 Kč měsíčně nabízí vedle přenosů Nova Sport 1 a 2 i spoustu filmů, možnost shlédnout archiv či jiné programy skupiny Nova.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

 • Kabel: Ne
 • Satelit: Ne
 • Internet: Ano, 159 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: voyo.cz

Nova Sport 1,2 – informace a majitel

Sportovní kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2 patří pod televizi Nova, která je součástí mediální skupiny Central European Media Enterprise (CME). Tuto společnost vedl český podnikatel Petr Kellner a celkově provozuje více než 30 televizních stanic ve střední a východní Evropě.

Zdroje: voyo.cz, t-mobile.cz, vodafone,cz, skylink.cz, telly.cz, kuki.cz, o2.cz wikipedia.org