Australian Open 2022 live – jak sledovat tenis živě v televizi a online?

Australian Open je úvodním grandslamovým turnajem letošní sezóny. Sledovat jej můžete od 17. do 30. ledna. V článku najdete přehled všech možností, jak lze sledovat Australian Open 2022 live, živě v televizi a online.

Kde sledovat Australian Open 2022 živě

Podobně, jako další grand slamy – French Open, Wimbledon a nebo US Open , tak i Australian Open 2022 můžete sledovat prostřednictvím klasickým TV přenosů. Existuje ale i několik dalších možností, jak se na zápasy v live přenosy zápasů v Melbourne podívat.

Využít můžete také televize jednotlivých sázkových kanceláří, které rovněž vysílají zápasy Australian Open live.

🟠 Klikněte zde a sledujte Australian Open live s bonusem zdarma »

Australian Open 2022 přehled

Tenisový turnaj Australian Open 2022 začíná v pondělí 17.ledna 2022. Jména všech vítězů budou známá v neděli 30. ledna 2022. Turnaj se hraje na tvrdém povrchu a celkem bude na odměnách hráčům vyplaceno 54 000 000 dolarů.

Australian Open 2022 prorgam

Australian Open live přenosy v televizi na TV Eurosport

Vysílací práva na živé vysílání zápasů Australian Open vlastní televize Eurosport, která vysílá všechny grandslamové turnaje.

Eurosport vysílá kromě přímých přenosů také záznamy zápasů Australian Open. Sledovat je můžete vždy večer.

Důležité termíny vysílání Australian Open 2022 na stanici Eurosport

 • pondělí 10.1. – 14.1. – kvalifikace
 • pondělí 17.1. – start AO 2021 – 1. kolo
 • sobota 29.1. – finále dvouhry žen
 • sobota 29.1. – finále čtyřhry mužů
 • neděle 30.1. – finále dvouhry mužů
 • neděle 30.1. – finále čtyřhry žen

Australian Open live stream na Eurosport player

Vynikající alternativou pro případ, že byste nemohli vysílání stanice Eurosport sledovat v televizi, je Eurosport player. Televize na něm nabízí live streamy svých živých přenosů, které lze sledovat přes počítač i mobil online, a to ve vysoké kvalitě.

Předplatné této služby činí 129 Kč měsíčně.

TIP ❱ Kde sledovat tenis online ›

Australian Open live stream zadarmo

Opravdu výhodnou alternativou pro sledování Australian Open live stream jsou sázkové kanceláře, jako například Tipsport, Fortuna nebo Chance. Ty prostřednictvím svých online televizí nabízí live streamy z množství sportovních utkání, včetně zápasů Australian Open.

Živé vysílání těchto sázkových kanceláří si můžete pořídit zdarma a k tomu navíc lze získat i zajímavé registrační bonusy na první sázky.

Australian Open livestream na TV Tipsport zdarma!

Sázková kancelář Tipsport vysílá tenisové zápasy Australian Open livestream, ale i dalších grandslamů, na své online televizi TV Tipsport.

Jak sledovat TV Tipsport zdarma?

 1. Registrujte se v Tipsportu kliknutím ZDE
 2. Po úspěšné registraci můžete sportovní přenosy 7 dní zadarmo.
  (Poté je nutné vsadit vsadit měsíčně alespoň 30 Kč)
 3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu také bonus 150 Kč na první sázky.
 4. Náš tip: 150 Kč, které získate za registraci, rozdělte na minimální sázky (5 Kč) a vsaďte si s minimálními kurzy.

Sledujte TV Tipsport zde▹

Australian Open 2022 prorgam

Živé vysílání Australian Open na TV Chance online

Stejné podmínky sledování live streamů platí i u sázkové kanceláře Chance. Pro sledování TV Chance vám stačí se registrovat a a navíc získáte 200 Kč zdarma.

Australian Open live zde »

Australian Open live na Fortuna TV

Fortuna je další sázkovou kanceláří, která nabízí live stream zápasů Australian Open. Na Fortuna TV můžete sledovat tenis i další sporty pod podmínkou pouhé registrace a uskutečnění prvního vkladu.

Sledujte tenisové zápasy živě »

Australian Open online – live streamy na internetu

Živé přenosy zápasů Australian Open online lze sledovat také přes různé známé streamovací platformy. Zde je jejich přehled.

Australian Open na YoutubeTV

YoutubeTV je jednou ze služeb, které nabízí live streamy která nabízí live streamy tenisových zápasů. Ty jsou zajištěné od televize ESPN, která Australian Open vysílá.

Australian Open živě na Hulu

Australian Open živě lze sledovat také skrze platformu Hulu. Ta, stejně jako YoutubeTV, umožňuje sledovat live stream vysílání televize ESPN, která se stará o živé přenosy z Australian Open.

Australian Open live v mobilu

Australian Open live lze sledovat také na telefonu. Je to možné díky mobilním aplikacím, vytvořeným organizátory turnaje, televizními společnostmi, nebo sázkovými kancelářemi. Fandit svému favoritovi u živého přenosu proto můžete kdekoliv a kdykoliv.

Australian Open live stream v aplikaci Tipsport

Snadný přístup k zápasům Australian Open máte i z mobilní aplikace od sázkové kanceláře Tipsport. Můžete zde sledovat nejenom tenis, ale také množství jiných sportovních utkání, jako například zápasy české Tipsport extraligy.

Kromě sledování zápasů zde můžete sázet na své oblíbence či diskutovat o aktuálních utkáních s dalšími tipujícími.

Kde sledovat ostatní grandslamy

Australian Open je samozřejmě jedním ze čtyř grandslamů, jaké se během tenisové sezony hrají. Vedle toho ale máte také možnost sledovat i další tři velké turnaje.

Australian Open: oficiální aplikace

Organizátoři Australian Open 2022 vytvořili mobilní aplikaci, díky které budete provázeni celým turnajem.

V této přehledné aplikaci najdete všechny informace o Australian Open, statistiky, výsledky, novinky i rozhovory s hráči na jednom místě.

Australian Open v aplikaci Eurosport

Také televize Eurosport vytvořila vlastní aplikaci, ve které najdete všechny důležité informace o turnaji. Nenajdete zde pouze výsledky a statistiky, ale také živé přenosy zápasů, které si můžete pustit díky předplacenému Eurosport Playeru.

Australian Open livestream v aplikaci Chance TV

Australian Open 2022 livestream můžete sledovat také v aplikaci Chance TV. Sázková kancelář Chance vám navíc dá bonus 200 Kč zdarma na sázení.

🟢 Vsaďte si live a sledujte Australian Open s bonusem zdarma zde »

Australian Open v aplikaci Fortuna

Podobně jako Tipsport a Chance, i sázková kancelář Fortuna umožňuje sledování živých přenosů a tipování přímo v telefonu.

Australian Open – video, výsledky statistiky

Zde je přehled všech možností, kde najít video sestřihy, aktuální výsledky zápasů Australian Open a tenisové statistiky online.

Australian Open 2022: video sestřihy

Video sestřihy zápasů najdete na oficiálním Youtube kanálu Australian Open.

Tenisové výsledky LIVE

Vždy aktuální výsledky i statistiky můžete sledovat na známém portálu Livesport.cz, který je k dispozici také jako mobilní aplikace.

Aktuální tenisové statistiky

Na stránce sofascore.com lze najít vždy aktuální detailné statistiky a výsledky všech tenistů a tenistek Australian Open, které pro vás tento portál navíc přehledně srovná.

Sofascore je dostupná také jako aplikace do vašeho telefonu.

Kde si vsadit na Australian Open 2022?

Tipovat výsledky všech zápasů turnaje lze u jakékoliv sázkové kanceláře. Pro sázení i sledování aktuálních kurzů kdekoliv a kdykoliv můžete využít také mobilních aplikací těchto kanceláří.

Zdroj: YouTube, Tipsport, ausopen.com, Fortuna