Kde sledovat Australian Open 2023 live – jak sledovat tenis živě v televizi a online?

Australian Open je úvodním grandslamovým turnajem letošní sezóny. Sledovat jej můžete od 16. do 29. ledna. V článku najdete přehled všech možností, kde sledovat Australian Open 2023 live, živě v televizi a online.

Kde sledovat Australian Open 2023

Podobně, jako další grand slamy – French Open, Wimbledon a nebo US Open , tak i Australian Open 2023 můžete sledovat prostřednictvím klasických TV přenosů. Existuje ale i několik dalších možností. V článku se dozvíte všechny možnosti kde sledovat Australian Open.

Využít můžete třeba televize jednotlivých sázkových kanceláří, které rovněž vysílají zápasy Australian Open live.

Sledujte Australian Open live s bonusem zdarma »

Australian Open 2023 přehled

Tenisový turnaj Australian Open 2023 začíná v pondělí 16. ledna 2023. Jména všech vítězů budou známá v neděli 29. ledna 2023. Turnaj se hraje na tvrdém povrchu a celkem bude na odměnách hráčům vyplaceno 76 500 000 dolarů.

Australian Open grandslam živě na TV Tipsport

Australian Open live

Australian Open live lze sledovat několika způsoby. Zde je přehled možností kde sledovat Australian Open.

Australian Open v televizi

Vysílací práva na živé vysílání zápasů Australian Open vlastní televize Eurosport, která vysílá všechny grandslamové turnaje.

Eurosport vysílá kromě přímých přenosů také záznamy zápasů Australian Open. Sledovat je můžete vždy večer.

Termíny Australian Open žive na Eurosport

 • pondělí 11.1. – 13.1. – kvalifikace
 • pondělí 16.1. – start AO 2023 – 1. kolo
 • sobota 28.1. – finále dvouhry žen
 • sobota 28.1. – finále čtyřhry mužů
 • neděle 29.1. – finále dvouhry mužů
 • neděle 29.1. – finále čtyřhry žen

Australian Open live stream Eurosport player

Vynikající alternativou pro případ, že byste nemohli vysílání stanice Eurosport sledovat v televizi, je aplikace Eurosport player. Ta šetří nejen objem spotřebovaných dat, ale také baterii.

TIP ❱ Kde sledovat tenis online ›

Australian Open online

Opravdu výhodnou alternativou pro sledování Australian Open online jsou sázkové kanceláře, jako například Tipsport, Fortuna nebo Chance. Ty prostřednictvím svých online televizí nabízí live streamy z množství sportovních utkání, včetně zápasů Australian Open.

Živé vysílání těchto sázkových kanceláří si můžete pořídit zdarma a k tomu navíc lze získat i zajímavé registrační bonusy na první sázky.

Australian Open 2023 online na TV Tipsport zdarma!

Sázková kancelář Tipsport vysílá tenisové zápasy Australian Open 2023 online, ale i další grandslamy, na své live televizi TV Tipsport.

Jak sledovat TV Tipsport zdarma?

 1. Registrujte se v Tipsportu kliknutím ZDE
 2. Po úspěšné registraci můžete sportovní přenosy 7 dní zadarmo.
  (Poté je nutné vsadit vsadit měsíčně alespoň 30 Kč)
 3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu také bonus 300 Kč na první sázky.
 4. Náš tip: 300 Kč, které získáte za registraci, rozdělte na minimální sázky (5 Kč) a sledujte zdarma dlouhodobě.

Sledujte TV Tipsport zde▹

Australian Open grandslam živě na TV Tipsport

Australian Open live stream free na TV Chance

Stejné podmínky sledování live streamů platí i u sázkové kanceláře Chance. Pro sledování TV Chance vám stačí se registrovat a navíc získáte 200 Kč zdarma.

Australian Open live zde »

Australian Open live na Fortuna TV

Fortuna je další sázkovou kanceláří, která nabízí live stream zápasů Australian Open. Na Fortuna TV můžete sledovat tenis i další sporty pod podmínkou pouhé registrace a uskutečnění prvního vkladu.

Sledujte tenisové zápasy živě »

Kdo vysílá Australian Open na internetu

Existují ale ještě další možnosti, kde lze sledovat Australian Open. Australian Open live lze sledovat také přes různé známé streamovací platformy. Zde je jejich přehled.

Australian Open na YoutubeTV

YoutubeTV je jednou ze služeb, která nabízí live streamy tenisových zápasů. Ty jsou zajištěné od televize ESPN, která Australian Open vysílá.

Australian Open živě na Hulu

Australian Open živě lze sledovat také skrze platformu Hulu. Ta, stejně jako YoutubeTV, umožňuje sledovat live stream vysílání televize ESPN, která se stará o živé přenosy z Australian Open.

AO live v mobilu

Australian Open live lze sledovat také na telefonu. Je to možné díky mobilním aplikacím, vytvořeným organizátory turnaje, televizními společnostmi, nebo sázkovými kancelářemi. Fandit svému favoritovi u živého přenosu proto můžete kdekoliv a kdykoliv.

AO live stream v aplikaci Tipsport

Snadný přístup k zápasům Australian Open máte i z mobilní aplikace od sázkové kanceláře Tipsport. Můžete zde sledovat nejenom tenis, ale také množství jiných sportovních utkání, jako například zápasy české Tipsport extraligy.

Kromě sledování zápasů zde můžete sázet na své oblíbence či diskutovat o aktuálních utkáních s dalšími tipujícími.

Kde sledovat ostatní grandslamy

Australian Open je samozřejmě jedním ze čtyř grandslamů, jaké se během tenisové sezony hrají. Vedle toho ale máte také možnost sledovat i další tři velké turnaje.

Australian Open: oficiální aplikace

Organizátoři Australian Open 2023 vytvořili mobilní aplikaci, díky které budete provázeni celým turnajem.

V této přehledné aplikaci najdete všechny informace o Australian Open, statistiky, výsledky, novinky i rozhovory s hráči na jednom místě.

Australian Open v aplikaci Eurosport

Také televize Eurosport vytvořila vlastní aplikaci Eurosport Player, ve které najdete všechny důležité informace o turnaji. Nenajdete zde pouze výsledky a statistiky, ale také živé přenosy zápasů.

Australian Open live stream v aplikaci Chance TV

Australian Open 2023 live stream můžete sledovat také v aplikaci Chance TV. Sázková kancelář Chance vám navíc dá bonus 200 Kč zdarma na sázení.

Sledujte Australian Open s bonusem zdarma zde »

Australian Open v aplikaci Fortuna

Podobně jako Tipsport a Chance, i sázková kancelář Fortuna umožňuje sledování živých přenosů a tipování přímo v telefonu.

Australian Open – video, výsledky statistiky

Zde je přehled všech možností, kde najít video sestřihy, aktuální výsledky zápasů Australian Open a tenisové statistiky online.

Australian Open 2023: video sestřihy

Video sestřihy zápasů najdete na oficiálním Youtube kanálu Australian Open.

Tenisové výsledky LIVE

Vždy aktuální výsledky i statistiky můžete sledovat na známém portálu Livesport.cz, který je k dispozici také jako mobilní aplikace.

Aktuální tenisové statistiky

Na stránce sofascore.com lze najít vždy aktuální detailní statistiky a výsledky všech tenistů a tenistek Australian Open, které pro vás tento portál navíc přehledně srovná.

Sofascore je dostupná také jako aplikace do vašeho telefonu.

Australian Open sázky

Australian Open sázky lze učinit u jakékoliv sázkové kanceláře. Pro sázení na Australian Open můžete využít také mobilních aplikací těchto kanceláří.

Zdroj: YouTube, Tipsport, ausopen.com, Fortuna