OKTAGON 15 MMA – program a výsledky (VIDEO)

Konec spekulacím po Zápase století! Československou MMA jedničkou je Attila Végh. Karlos Vémola byl poprvé v životě  knokautován. Mezi zápasníky se v rámci galavečera Oktagon 15 objevil i herec a režisér Jakub Štáfek, který slavil výhru po 69 sekundách.  

Vyprodaná O2 arena viděla galavečer MMA, který přinesl velká a rychlá překvapení.

Oktagon 15 – zápas století 2019

MMA Oktagon 15 informace

 • Dátum konání: Sobota 9. listopadu 2019 od 18:00
 • Místo: O2 aréna, Praha (vyprodáno!)
 • Live přenos: O2 TV Sport, TV Tipsport, PPV – Oktagon.tv

Zakladatelé a majitelé organizace Oktagon MMA, Pavel Neruda a Ondřej Novotný slibují, že turnaj Oktagon 15 bude top sportovní událostí smíšených bojových sportů – MMA, která na v Čechách, ani Slovensku nemá obdoby.

Vítězem „Zápasu století“ je Attila Végh! Karlose Vémolu po dvou minutách naprosto vypnul


Program Oktagon 15: Zápasová karta / Fight card

Nejen  zápas století přitahuje pozornost, ale celá zápasová karta Oktagonu 15 je nabitá zvučnými jmény bojové organizace a my se proto můžeme všichni těšit na nezapomenutelný večer.

V rámci těchto zápasů se rovněž dočkáme finále Oktagon Výzvy IV. Níže v článku vám přinášíme přehled všech zatím známých zápasů. Původně měl na tomto turnaji startovat i velký oblíbenec Makhmud „MACH“ Muradov, ale ten si však před nedávnem odbil premiéru ve věhlasné organizaci UFC.

Hlavní karta

Attila VéghKarlos Vémola
Michal Martínek – Viktor Pešta (zápas o titul v těžké váze)
Miloš Petrášek – Joachim Christensen
Gábor Boraros –  Kaik Brito (původní soupeř Borarose odstoupil pro zranění)
Peter Benko – Jakub Štáfek

Vedlejší karta

Jakub Běle – David Hošek
Jakub Bahník – Mateusz Legierski
Vojto Barborník – Sasha Belov
Michaela Dostálová – Lucia Krajčovič

Zápas století: Karlos Vémola – Attila Végh živě

Zápas, který bude chtít vidět každý fanoušek bojových sportů v České a Slovenské republice.

Hlavní představitelé MMA v obou zemích Attila Végh a Karlos Vémola porovnají síly, aby se finálně rozhodlo, kdo je tím jediným a skutečným krále.

Kdo má v čem navrch a jak to dopadne?

Je jasné, že hlavním tahákem celého turnaje Oktagon 15 bude zápas, kterého se fanoušci už dlouho nemohli dočkat. Zápas o post krále Oktagonu a MMA jedničku v Čechách a na Slovensku, tedy souboj mezi Karlos „TERMINÁTOR“ Vémolou a Attila „PUMUKLI“ Véghem.

Oba borci jsou aktuálně nejžhavějšími jmény na slovenské a české MMA scéně a proto se dalo očekávat, že k tomuto duelu jednou dojde. V médiích se rovněž spekuluje, že obě strany podepsali smlouvu na 2. zápas a proto se již nyní můžeme těšit na odvetu!

Vítěz – 1. kolo KO – Attila Végh

Vémola vs Végh – srovnání zápasníků

Jak jsme již zmínili, zápasníci smluvně potvrdili 2 vzájemné zápasy. To znamená že po uskutečnění tohoto prvního listopadového zápasu, se bez ohledu na výsledek, dočkáme ještě odvety. Ta by mohla proběhnout v průběhu nadcházejícího roku a dějištěm by pro změnu mělo být Slovensko.

Karlos „TERMINÁTOR“ Vémola byl přitom ještě nedávno hlavní tváří konkurenční organizace XFN a naposledy jsme mělo možnost jej vidět naživo v prosinci 2018 ve vyprodané O2 aréně. V tomto zápase porazil brazilského borce Flavia Rodriga Magona. XFN zároveň organizovala i památný zápas dvou hudebníků Rytmus vs. Marpo, který pomohl vyprodat O2 Arénu.

Kdo je Karlos Vémola?

Datum narození: 1.7.1985 v Olomouci
Národnost: česká
Výska/Váha: 183 cm / 93 kg
Přezdívka: Terminátor
Organizácie ve kterých bojoval: UFC, XFN, Oktagon, GCF, CFC
Největší úspěch: jako prvý Čech se probojoval do UFC
Rekord: 28 zápasů (23 – 4 – 1)

Kdo je Attila Végh?

Datum narození: 9.8.1985 v Dunajské Stredě
Národnost: slovenská
Výška/Váha: 188 cm / 93 kg
Přezdívka: Pumukli
Organizácie ve kterých bojoval: Bellator, -M-1 Global, KSW, Oktagon
Největší úspěch: vybojoval titul v prestižní americké organizaci Bellator
Rekord: 43 zápasů (32 – 9 – 2)

Kde sledovat livestream zápasu Atilla Végh vs. Karlos Vémola zdarma?

Na tento zápas bude poskytovat livestream zdarma sázková kancelář Tipsport, která umožňuje sledování přímých přenosů zdarma (prvních 7 dní od registrace) nebo stačí když máte podán tiket v hodnotě 30 Kč za posledních 30 dní.

TIP: Další způsoby sledování Oktagonu online.

VIDEO: Rytmus, P.A.T. a Mega – pieseň o Véghovi

Jako perličku, můžeme zmínit ještě skladbu, kterou o Attilu Véghovi složil Rytmus, P.A.T a Mega. Sám Végh prohlásil, že se mu tento track velmi zamlouvá a dokonce si jej pouští jako nástupní píseň před každým zápasem.

Oktagon 15: Viktor Peště vs Michal Martínek

Dalším mimořádně zajímavým zápasem na turnaji Oktagon 15 je titulový zápas v těžké váze mezi Viktorem Peštou a Michalem Martínkem. Viktor Pešta je přitom bývalý zápasník UFC, který přišel s cílem podmanit si celý Oktagon.

Viktor Pešta se v minulosti vajádřil, že by rád zápasil i s Karlosem Vémolou. Ještě předtím však musí porazit držitele titulu v těžké váze organizace Oktagon MMA – a to Michala Martínka. I když oba fighteři disponují vysokou kvalitou, jasným favoritem je Viktor Pešta.

Projekt X: Jakub Štáfek vs Peter Benko

Divácky velmi atraktivní a zajímavý bude na Oktagonu 15 také zápas v rámci Projektu X bezi Jakubem Štáfkem a Petrem Benkem. Petr Benko je řadový člověk, který se proslavil za poslední 2 roky absolutní fyzickou transformací svého těla ve sportovce. V minulosti už zvládl jeden zápas v oktagonu proti barberovi s přesdívkou Laky Royal.

Petr Benko ale nemá dost a proto vyzval ve svém dalším zápase Jakuba Štáfka. Populární herec Jakub Štáfek má už za sebou jeden zápas v boxe. Dá se tedy říct, že i zde by se mohlo jednat o zajímavý mač, který však nemá výraznějšího favorita.

Kde sledovat živě Oktagon 15 live v TV a online

Stějně tak jako předchozí MMA turnaje, i Oktagon 15 si budete moci vychutnat v živém přenosu na sportovním kanálu O2 TV Sport.

Na Slovensku můžete hlavní kartu sledovat na televizní stanici TV JOJ Plus, alebo online přenos na Huste TV.

Za poplatek 9,99 EUR (okolo 250 Kč) sledujte celý turnaj formou livestreamu cez pay-per-view na Oktagonppv.com.

Další legální alternativou pro vás může být vysílání sázkové kanceláře Tipsport, která tento MMA turnaj bude vysílat ve své TV Tipsport.

ŽIVĚ ❱ Sledujte Oktagon MMA na TV Tipsport zde ›


Co je to Oktagon Vlak?

Kromě fantasticky nadupané zápasové karty, si organizátoři pro fanoušky připravili množství doplňkového programu, díky kterému se návštěvníci nebudou nudit ani minutu. Jednou z novinek hlavního programu je tzv. Oktagon Vlak. V den turnaje tak bude vypraven speciální vlak směr Bratislava -> Praha a zpět. Kromě toho, že se diváci pohodlně a bezpečně dostanou na místo turnaje, si budou moci užít spoustu doplňkové zábavy jako například:

 • Soutěže
 • Společná jízda s hvězdami organizace OKTAGON
 • Představení nové kolekce oblečení OKTAGON MMA
 • Gaming zóna

Vstupenky na Oktagon 15

MMA turna OKTAGON 15 se bude konat v O2 Aréně v Praze, která má kapacitu 18 000 diváků. Podle posledních informací zůstává v prodeji posledních 2000 lístků, které však také rychle mizí. Pokud byste tedy chtěli vidět Zápas století na vlastní oči – lístky zakoupíte na webu Ticketportal  a pochopitelně můžete vybírat z různých cenových kategorií.

Vstupenky – balíček VIP All in

Pořadatelé nabídli do prodeje i vstupenku, resp. celý balíček s názvem All in, který ocení především skuteční milovníci MMA sportu. V rámci tohoto balíčku totiž kromě nejlepších míst těsně u klece, získají možnost nahlédnout do šaten, kterými je provede jedna z hvězd zámořské mixed martial arts UFC před zahájením turnaje.

TIP: Sledujte Oktagon stream online

S těmito vstupenkami se také můžete podívat na tejpování profesionálního cutmana a dostanete také možnost vstoupit do klece kde se vyfotíte s hvězdami OKTAGONU a UFC. Vstupenek tohoto typu je v oběhu omezené množství, tak neváhejte a objednejte si je na Ticketportalu.

Oktagon 15 – výsledky a statistiky

Všechny výsledky z turnaje Oktagon 15 si můžete prohlédnout na známém portálu livescore.cz, kde kromě výsledků najdete i informaci jakým způsobem byl zápas ukončen, či velmi populární H2H.

TIP: Kalendář MMA turnajů a dalších zápasů

Kde si zadarmo vsadíte na Oktagon 15?

Organizace Oktagon, resp. celý MMA svět se těší velké oblibě veřejnosti a s tím je spojená i zvýšená pozornost sázkových kanceláří směrem k tomuto sportu. Vybrali jsme pro vás všechny sázkové kanceláře, ve kterých si díky štědrým bonusům můžete na Oktagon 15 vsadit úplně zdarma a ještě k tomu vyhrát.

 • Fortuna
 • Tipsport
 • Chance
 • SynotTIP
 • Sazka Bet
 • Maxi Tip

Zdroj: oktagonmma.cz, facebook, tiketportal.cz, youtubue