Jak a kde sledovat MMA živě? Zápasy UFC, Oktagon, Bellator v TV, online a na mobilu!

MMA živě! Veškeré dostupné možnosti, jak sledovat turnaje všech velkých MMA organizací. V článku najdete přehled možností jak a kde je možné sledovat ty nejlepší bojovníky z Oktagonu, UFC, Bellatoru atd. v přímém přenosu v TV nebo online na internetu.

OKTAGON 49 LIVE ▷

MMA live dnes

MMA live dnes můžete sledovat v sobotu 18. listopadu, koná se totiž Oktagon 49, tentokrát v Kolíně nad Rýnem. Zápasy můžete sledovat prakticky zdarma na TV Tipsport.

Tipsport Oktagon 49

Kde sledovat MMA živě v TV, online nebo v mobilu?

Pro sledování zápasů MMA (Mixed Martial Art) je někdy problém najít live přenos v TV, na internetu nebo v mobilním telefonu. Máme pro vás pár užitečných tipů, kde můžete sledovat nejlepší MMA zápasy v kleci.

TIP ❱ Aktuální kalendář MMA turnajů ›

Podívejte se na kompletní přehled možností, kde se dá dívat na MMA live!

MMA livestream sázkových kanceláří online

Nejlepší možností, jak sledovat sportovní přenosy, je livestream sázkových kanceláří. V Tipsportu na jejich TV Tipsport, nebo v Chance na TV Chance. Všechno jsou to jedinečné online sportovní televize s bohatým programem soutěží a přímých přenosů z celého světa – Oktagon, UFC, Fortuna liga, La Liga, Série A, NHL, MS v hokeji, ATP a WTA přenosy, eSporty a mnoho dalších.

Oktagon MMA live přenosy zdarma

Jedna z možností jak sledovat zápasy z Oktagon MMA na internetu jsou live přenosy sázkové společnosti Tipsport. Vysílání TV Tipsport je dostupné zadarmo.

Jediné, co pro to musíte udělat je zaregistrovat se. Následně máte k dispozici 7 dní sledování TV Tipsport zdarma. Potom stačí vytvořit sázku za minimálně 25 Kč měsíčně.

Navíc od Tipsportu po registraci získáte bonus 300 Kč zdarma na vaše první sázky! Obdobná nabídka platí i v případě Chance, kde však získáte bonus až 200 Kč!

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA 

MMA na Premier Sport LIVE

MMA si nyní můžete pustit live i na Premier Sport! Tato televize získala práva na kompletní živé přenosy turnajů nejprestižnější asociace UFC! Live vysílání je na Premier Sport k dispozici s česko-slovenským komentářem, o který se stará dvojice Michal Petrgál a Robert Kmeťo. Premier Sport si nyní můžete pořídit přes internet díky různým streamovacím službám.

Na novém televizním programu Premier Sport 4 je navíc nově Oktagon MAA!

MMA Premier Sport 4

V České republice a na Slovensku přichází na podzim 2023 naprostá novinka! Organizace Oktagon MMA spouští spolu s Premier Sport TV nový program Premier Sport 4 zaměřený právě na MMA a Oktagon.

První přenos přenos můžete sledovat metodou PPV (Pay-Per-View) už z Oktagon 48 Manchester. Cena v den turnaje je 400 korun, v předstihu 320 korun.

V průběhu listopadu bude obsah nové TV stanice dostupný u operátora O2, zatím je tomu tak pouze u poskytovatelů Telly a Digi Slovakia.

TIP ❱ Jak sledovat sportovní přenosy ›

MMA online stream na VOYO

Video portál VOYO vlastní tříletá práva na MMA turnaje UFC, Bellator, KSW či PFL a přináší vám exkluzivní online streamy nejtvrdšího bojového sportu na světě. Souboje MMA v osmiúhelníkové kleci jsou dostupné pro uživatele služby VOYO nejen v České republice, ale i kdekoliv jinde v rámci Evropské unie. V případě, že nestihnete live vysílání MMA turnajů, je možné zhlédnout je i ze záznamu.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

VOYO je internetová služba poskytující sledování videí na vyžádání (video on demand). Nabízí široký záběr filmů, seriálů, televizních relací, živých vysílání vybraných programů, jako jsou i přímé přenosy sportovních událostí – Wimbledon, Evropská liga, NHL a další.

Jak VOYO funguje?

Filmy, seriály, živé vysílání, zpravodajství nebo sportovní přenosy živě můžete sledovat v rámci měsíčního předplatného ve výši 159 Kč (Česká republika) nebo 5,99 € (Slovensko).

Sledování jakékoliv obsahu včetně MMA soubojů na webu VOYO.cz je podmíněné bezplatnou registrací. Ta je samozřejmě zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Aplikaci si můžete stáhnout i do vašeho mobilního telefonu či tabletu přes Apple Store nebo Google Play.

TIP ❱ Všechny možnosti jak sledovat MMA živě ›

MMA živě na O2TV

MMA živě lze sledovat také na O2TV. Tato streamovací služba má totiž v nabídce i vysílání televize Premier Sport, která má práva na živé přenosy hned dvou světových MMA organizací. Jedná se o UFC a One.

Pokud si koupíte balíček Sport Pack, neunikne vám nic z české MMA scény. Zároveň budete moci sledovat fotbalovou Ligu Mistrů, hokejové ligy až po NHL a k dispozici budete mít sportovní programy jako jsou O2TV Sport, O2TV Fotbal, O2TV Tenis a dokonce i ČT Sport.

Tohle všechno můžete sledovat přímo na svém prohlížeči nebo si stáhnete aplikaci O2TV do vašeho mobilu či tabletu, které jsou dostupné jak pro Android, tak i pro IOS.

❱ O2 TV Sport – program sportovních kanálů

Livestream MMA – zápasy UFC na Pay-Per-View

PPV nebo pokud chcete „platba za shlédnutí“, umožňuje sledovat konkrétně číslovaný turnaj. Cena za takové sledování turnaje se pohybuje mezi 25 – 30 dolary.

Online stream UFC Fight Pass

Díky placené službě UFC Fight Pass, máte možnost sledovat celé nečíslované turnaje a předzápasové číslované turnaje. Zároveň máte díky této službě přístup k obsáhlé knize zápasů dalších organizací a dalším zajímavostem. Cena je podle délky předplatného a pohybuje se mezi
6 – 9 dolary měsíčně.

Sledujte MMA v mobilu v aplikaci UFC

Aplikace UFC je dokonalým nástrojem pro fanoušky bojového sportu MMA. V této aplikaci získátenejnovější zprávy, exkluzivní videa, živé přenosy a můžete sledovat placené události přímo na svém zařízení se systémem Android nebo iOS.

Přihlásíte se do UFC FIGHT PASS a podíváte se na exkluzivní události UFC FIGHT PASS živě. Kromě toho získáte i přístup k největší bojové knize na světě, kde najdete akce UFC plus PRIDE FC, STRIKEFORCE, WEC a další.

Aplikaci UFC můžete použít taky na vyhledávání bojových karet/Fight Cards, kontrolu vysílacích časů a vyhledávání profilů samotných bojovníků. Zatím, co funkce upozornění vám umožňuje nezmeškat žádný zápas, který chcete vidět, v dalším nastavení aplikace můžete sledovat novinky, výsledky zápasů a prodej vstupenek.

V aplikaci můžete vidět i krásné octagon ženy nebo vyhledat bary kde se bude vysílat UFC event. UFC FIGHT PASS je k dispozici v měsíčním ($9,99), 6 měsíčním ($53,94) a 12 měsíčním ($95,88) předplatném.

Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View nebo na UFC Fight Pass
Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View nebo na UFC Fight Pass

Přenosy MMA živě v TV a online – podle organizací

Kde sledovat Oktagon MMA v ČR a na Slovensku

V ČR ani na Slovensku Oktagon momentálně nevysílají žádné televize. Nezoufejte však, živě si můžete turnaje organizace Oktagon MMA pustit i jinými způsoby.

Nejlepší možností jsou live streamy sázkových kanceláří. TV Tipsport a TV Chance vysílají živě jednotlivé zápasy galavečerů Oktagon a všechno je to dostupné bez poplatků. Naopak, po registraci navíc získáte bonus 300 Kč (Tipsport) a 200 Kč (Chance) bez potřeby jakéhokoliv vkladu.

Tipsport bonus 300 Kč. UFC živě!

Live streamy sportovních utkání, včetně Oktagonu, je zde poté možné sledovat zdarma po dobu 7 dní a po jejich uplynutí je potřeba vsadit si měsíčně minimálně 25 Kč. K tomu můžete využít například zmíněný registrační bonus.

Zápasy MMA v této organizaci si můžete koupit také přes PPV, jež si le pořídit na webu Oktagon.tv. Cena se za tento live přenos je 9.99 EURO, která se v den zápasu navýší na 12.99 EUR. Navíc získáte také přístup k archivu, ve kterém můžete zpětně zhlédnout odvysílaný galavečer ještě v následujících 7 dnech.

Dá se sledovat Bellator MMA v České republice nebo na Slovensku?

Bellator v naší nebo slovenské TV nenajdete. Avšak pro nadšence této organizace je nejlepší si stáhnout do svých tabletů nebo mobilních telefonů aplikaci Bellator a díky ní můžete sledovat videa a zápasy live.

Bellator je dále dostupný také na Voyo.cz.

Sledujte Bellator live v mobilu 

Ani Bellator nezahálí a má v nabídce podobnou appku jako svůj konkurent UFC. Zažijte celou novou aplikaci Bellator MMA Global. Konečným cílem pro fanoušky organizace Bellator je aplikace na zápasy, statistiky bojovníků, informace o jejich akcích, lístcích a dalším.

Oficiální aplikace Bellator MMA vám umožní zůstat v kontaktu kdekoliv na světě a poskytuje vám exkluzívní přístup do zákulisí! Můžete tak sledovat Bellator online!

Kde sledovat Cage Warriors live v TV?

Cage Warrior je vysílaná na celém světě, zejména v Evropě a Asii, prostřednictvím mnohých televizních partnerů, jako jsou BT Sport, FreeSports a Viasat.

Která TV stanice vysílá přenosy z KSW živě?

V celé Evropě vede KSW většinu svých eventů na různých televizních stanicích, většinou polských TV kanálů, jako jsou Polsat Sport, Polsat Sports Extra. Od události KSW XI propaguje KSW svoje zápasy na celostátní soukromé televizi Polsat.

V ČR je živé vysílání KSW navíc dostupné také na portálu Voyo.cz.

Kdo vysílá Rizin FF live přenosy v TV?

Televize Spike, která vysílá Rizin FF, vysílá i Bellator MMA. Kromě televize Spike, má organizace i další oficiální partnery jako jsou například Fuji Television, Fox Sports Brazil, SKY Perfect JSAT Corporation, Kix a Match TV.

V Evropě a Severní Americe Rizin FF uvidíte digitálně na FITE TV.

Kde sledovat One Championship live v TV?

ONE Championship dosáhl lukrativního desetiletého programu vysílaní s asijským kanálem Fox Sports a ESPN Star Sports. Pokus byste se chtěli stát fanouškem této organizace, dají se sledovat zápasy i přes aplikaci One Super App.

Kde se dá sledovat FNG online, v TV?

Události FNG jsou vysílané na ESPN ve španělském i anglickém jazyce jako Fight Night s dodatečným pokrytím před a po události na bázi pay-per-view v síti ESPN+.

Kde můžeme sledovat MMA ACB živě?

ACB spolupracuje s ostatními organizacemi v Evropě výměnou bojovníků s KSW a Cage. V celé Evropě vysílá ACB svoje zápasy na různých televizních stanicích, jako jsou například Match TV a Polsat Sport.

Sledujte zápasy UFC ve vašem pc, tabletu nebo mobilu – UFC livestream
Sledujte zápasy UFC ve vašem pc, tabletu nebo mobilu – UFC livestream

Program a live výsledky zápasů MMA

Nejlepším zdrojem sportovních výsledků a statistik pro široké spektrum sportů je bezkonkurenčně Flashscore.com. Stejně tak to platí i pro bojové sporty. V kategorii MMA najdete kompletní přehled a program všech nejbližších zápasů všech kategorií MMA.

❱ Aktuální program a výsledky MMA na Flashcore.com

U každého zápasu najdete kompletní statistiky bojovníků, jejich poslední zápasy, H2H a předzápasové live kurzy na daný zápas a daleko víc.

MMA video sestřihy

Video sestřihy zápasů MMA si můžete pustit na oficiálních webových stránkách jednotlivých organizací.

Zde je přehled toho nejlepšího:

❱ UFC Youtube ›
❱ Bellator MMA ›
❱ Bellator MMA Youtube ›
❱ MMA fighting ›
❱ ONE Championship ›
❱ ONE Youtube ›
❱ OKTAGON ›
❱ OKTAGON Youtube ›
❱ ESPN MMA ›

Kde můžete sázet na MMA zápasy?

Tipovat a sázet na všechny top MMA zápasy je možné ve všech sázkových kancelářích. Sledujte MMA živě a zároveň tipujte a sázejte LIVE sázky u svých favoritů.

❱ Tipsport.cz ›
❱ iFortuna.cz ›

MMA v přímém přenosu na Nova Sport

Přímé přenosy ani záznamy MMA už bohužel na Nova Sport k dispozici nejsou. Vysílací práva na UFC od ní přebrala konkurenční Premier Sport. To samé platí i o našem domácím Oktagon MMA, jenž je nyní dostupný pouze na Tipsportu a Chance.

Česká televize Nova umožňovala fanouškům MMA v Čechách a na Slovensku sledovat zápasy UFC v TV na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Většinou šlo o zápasy z hlavní karty a s českým komentářem v podaní Ondřeje Novotného.

Zdroj: oktagon.cz, xfn.cz, ufc.com, bellator.com, novasport, wikipedia.com