Sportovní online kanál Eurosport Player live – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat live?

Eurosport Player live je internetová služba nabízející množství sportovních přenosů živě i ze záznamu. Přinášíme vám přehled jak sledovat Eurosport Player program online i jaké sporty a soutěže na této platformě najdete.

EUROSPORT PLAYER live

Proč sledovat Eurosport Player online

Eurosport Player online vysílá množství živých přenosů všech sportů, které jsou ve vysílání kanálů Eurosport 1 a 2. Zmínit můžeme především zimní sporty, cyklistiku, motosport a všechny tenisové grandslamy i a některé ATP turnaje.

Naleznete zde také letní i zimní olympijské hry živě v plném rozsahu a nepřetržitě.

Výčet sportů v nabídce Eurosport Player live je opravdu rozsáhlý a předplatitelé je mohou sledovat nejenom live, ale také ze záznamu, které jsou k dispozici v archivu. Diváci mají navíc možnost přetáčet přenosy, což je výhodou pokud jste nestihli začátek utkání.

Eurosport Player
Kde sledovat eurosportplayer.cz, aplikace
Sporty Tenis, cyklistika, motosport, zimní sporty… [přehled zde ›]
Cena 4,99 eur/měsíc
LIVE dnes Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel Eurosport
Web eurosportplayer.com

Jak sledovat Eurosport Player – live stream

Eurosport Player – live stream můžete sledovat buď na webu této platformy, nebo v mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS.

Pro sledování se stačí registrovat a uhradit poplatek. Sportovní přenosy si pustíte téměř okamžitě.

Eurosport player cena

Eurosport Player cena je opravdu výhodná. Měsíční poplatek činí pouze 4,99 eur za měsíc, což je 129 Kč. Roční předplatné stojí 24,99 eur (639 Kč).

Eurosport Player free

Eurosport Player zdarma, tedy free, bohužel sledovat nelze a musíte zaplatit předplatné. Před Vánoci a velkými sportovními událostmi ale probíhají různé akce, během kterých si můžete platformu pořídit s výraznou slevou.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy zdarma ›

Eurosport Player TV kanály

Na Eurosport Player si můžete pustit sportovní TV kanály Eurosport 1 a 2. Velkou výhodou je, že na platformě můžete sledovat nejenom zápasy v přímém přenosu, ale najdete zde také ty, které se nevešly do TV programu obou stanic.

Eurosport archiv online

Eurosport archiv je místo, kde najdete online všechny přenosy, které jste nemohli sledovat live, a to kdykoliv a kdekoliv. Stejně tak se můžete vrátit na začátek ještě probíhajícího vysílání v případě, že jste ho nestihli v přímém přenosu.

Eurosport Player česky – Eurosport Player CZ

V případě, že cizí jazyky nejsou vaší silnou stránkou, můžete používat program i aplikaci Eurosport Player česky. Kromě toho, že je v nich Čeština jedním z podporovaných jazyků, česky je dostupné také vysílání televizí Eurosport 1 a 2.

Eurosport Player CZ je k dispozioci také v rámci samotných přenosů, které jsou vysílány s českým komentářem.

Kde sledovat sport živě dnes

Eurosport Player – live stream není jedinou možností, jak sledovat sportovní živé přenosy. Na území ČR můžete vybírat z velkého množství klasických televizních i online TV stanic. Zde je jejich přehled.

Přehled všech sportovních Online TV v ČR:

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy živě ›

Eurosport Player program – jaké sporty vysílá

Eurosport Player program obsahuje sporty vysílané televizemi Eurosport 1 a 2, a proto zde naleznete živé přenosy tenisu, cyklistiky, zimních sportů, ale i mnoho dalších.

Eurosport Player program live dnes a zítra

Program Eurosport Player live je opravdu bohatý a lze ho sledovat nepřetržitě. Vybrat si můžete z nabídky živých přenosů (i nad rámec klasického TV vysílání Eurosport), nebo si přijdete na své v archivu.

Aktuální program Eurosport Player live přenosů najdete na oficiálním webu platformy Eurosport

SLEDUJTE VOYO ŽIVĚ
Zimní sporty Lyžování, biatlon, snowboarding, skoky a běh na lyžích a další
Tenis Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, ATP turnaje
Cyklistika Tour de France, Giro d'Italia, La Vuelta, MS, Monumenty
Motosport MS Superbiků, vytrvalostní, Formule E, ETCR, WTCR, Porsche Supercup
Olympijské hry LOH, ZOH
Atletika MS, ME
Fotbal Eliteserien, Allsvensken Liga
Další sporty plavání, krasobruslení, golf, snooker, krasobruslení, stolní tenis…

Eurosport Player zimní sporty

Na Eurosport Player najdete živé přenosy různých zimních sportů. Na své si přijdou především fanoušci lyžování i biatlonu a dále zde můžete sledovat Světový pohár a MS ve snowboardingu, MS v krasobruslení, SP v běhu na lyžích, SP skoky na lyžích a SP severské kombinace.

Eurosport Player – live stream lyžování

Eurosport Player má v nabídce jak alpské, tak klasické lyžování. Proto zde najdete live stream Mistrovství světa a Světového Poháru v alpském lyžování, kterých se účastní také Ester Ledecká.

Na Eurosportplayer můžete sledovat také MS v klasickém lyžování.

Eurosport player live biatlon

Eurosport Player vysílá live přenosy Mistrovství světa a Světový pohár v biatlonu 2021/22. Díky tomu můžete sledovat nejlepší světové biatlonisty včetně Markéty Davidové.

Eurosport Player CZ tenis

Z tenisu na Eurosport Player live najdete všechny některé ATP turnaje, včetně ATP Finals, ale především také všechny čtyři grandslamy. Eurosport má totiž práva na Australian Open live, French Open/Roland Garros, US Open live a také na Wimbledon live.

Vychutnat si tak můžete i zápasy českých reprezentantek Barbory Krejčíkové, Petry Kvitové, Karolíny Plíškové, Kateřiny Siniakové, ale i Jiřího Veselého.

TIP ❱ Kde sledovat tenis live ›

Eurosport Player – live stream tenis soutěže

Eurosport Player live cyklistika

Skutečně velký je také výběr přenosů cyklistiky na Eurosport Player live. Sledovat zde můžete vysílání Vuelty, Giro d'Italia, Tour de France live, i Monumenty a Mistrovství světa.

TIP ❱ Kde sledovat cyklistiku live ›

Motosport live na Eurosport Player

Na Eurosport Player live dále naleznete rovněž velkou nabídku motoristických závodů. Motosportové soutěže, které můžete sledovat díky online přenosům televizí Eurosport, jsou: MS Superbiků, Formule E, ETCR, WTCR a Porsche Supercup.

Sledovat zde můžete také vytrvalostní Rally Dakar, kde závodí i motocyklista Lukáš Podmol nebo kamionisté Martin Macík a Aleš Loprais. V nabídce Eurosport Player – live stream je také další vytrvalostní závod Le Mans.

TIP ❱ Jak a kde sledovat MotoGP ›

Eurosportplayer Olympijské hry

Televize Eurosport, a tedy i Eurosport Player vlastní práva celý program letních i zimních olympijských her.

Díky tomu jste zde mohli sledovat LOH Tokio 2020 i ZOH Peking 2022. Můžeme předpokládat, že Eurosport Player bude zajišťovat také přenosy následujících LOH live.

Eurosport Player – live stream atletika

Z atletických soutěží můžete sledovat na Eurosport Player live stream MS v atletice a ME v atletice.

TIP ❱ Halové MS v atletice ›

Eurosport Player program fotbal

Na Eurosport Player live si můžete vychutnat také méně známé fotbalové soutěže – norskou Eliteserien a švédskou Allsvensken ligu.

TIP ❱ Kde sledovat fotbal v TV a online ›

Eurosport Player – live stream dalších sportů

Vedle uvedených sportů lze na Eurpsport player sledovat také live streamy méně rozšířených sportů. Jedná se o šipky online, snooker, krasobruslení, stolní tenis, squash, šerm a golfové soutěže, jakou je například golf Masters Augusta 2022.

Zajímavostí je, že Eurosport nabízí navíc i živé přenosy šachů.

Eurosport Player CZ poskytovatelé

Jediný způsob, jak získat online platformu Eurosport Player, je na webu eurosportplayer.com. V případě zakoupení předplatného můžete Eurosport Player live sledovat také přes aplikaci.

TARIFY EUROSPORT PLAYER
Tarif Možnosti Aplikace Cena
měsíční internet, mobil Android, iOS 4,99 eur (129 Kč)
roční internet, mobil Android, iOS 24,99 eur (639 Kč)

Eurosport Player online v mobilu přes aplikaci

Mobilní aplikace je skvělou možností, jak sledovat sportovní přenosy Eurosport kdekoliv se zrovna nacházíte. „Apka“ je dostupná pro Android a iOS( Apple).

Návod jak sledovat Eurosportplayer přes aplikaci

  1. Nainstalujte si aplikaci Eurosport Player (dostupná z Google Play a Apple Store).
  2. Spustěte aplikaci, vyberte ikonu „Předplatit“ a zvolte si typ předplatného.
  3. Vyplňte osobní údaje a vytvořte si účet.
  4. Uhraďte předplatné.
  5. Můžete sledovat sportovní přenosy.

Eurosport Player majitel a informace

Majitelem platformy Eurosport Player je televize Eurosport, která spadá pod společnost TF1. Plaftorma vznikla v roce 2008 jakožto doplňková předplatitelská služba umožňující sledovat sportovní kanály Eurosport 1 a 2 na internetu.

Mimo to nabízí množství sportovních přenosů, které se nevešly do televizního vysílání.

Zdroj: eurosportplayer.com, eurosport.cz