Kde sledovat US OPEN 2021 live. Živě v TV, online na internetu a live stream v mobilu!

Poslední grandslam sezony, US Open online začalo 30. srpna 2021 a jména vítězů se dozvíme 12. září 2021. Níže vám přinášíme kompletní přehled, jakým způsobem můžete sledovat zápasy US Open live v TV nebo online stream na internetu.

SLEDUJTE US OPEN 2021 LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 150 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 900 Kč bonus

Kde sledovat US Open live?

Existuje několik způsobů, kde sledovat US Open live. Od klasických televizních přenosů až po live stream na internetu. Vysílání zápasů US Open nabízí i sázkové kanceláře či různé streamovací služby.

US Open 2021 informace

US Open 2021 začalo 30.8. a finále se uskuteční 12. září. Na tvrdém modrém povrchu se představí tenisti a tenistky jak v mužských a ženských singlech, tak i v klasických čtyřhrách.

TIP ❱ Všechny informace o US OPEN 2021 ›

US Open 2021 program

Jak sledovat US Open live v České republice

Živé TV přenosy US Open na Eurosport

Stejně jako minulé roky, i tento ročník US Open si budete moci vychutnat na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2.

Eurosport vlastní vysílací práva na US Open až do roku 2022 a stala se tak výhradním televizním vysílacím kanálem pro celou Evropu, kromě Velké Británie a Irska.

Stanice Eurosport opět nabídne velké množství živých přenosů, které budou komentovat legendy světového tenisu.

US Open online 2021 – důležité termíny

 • 24.-27.8. – Kvalifikace
 • 30.-31.8. – 1. kolo
 • 1.-2.9. – 2. kolo
 • 3.-4.9. – 3. kolo
 • 5.-6.9. – Osmifinále
 • 7.-8.9. – Čtvrtfinále
 • 9. – 10.9. – Semifinále
 • 11.9. – Finále žen/finále ženské a mužské čtyřhry
 • 12.9 – Finále mužů/finále smíšené čtyřhry

US Open livestream zdarma

Živé přenosy z US Open nabízejí všechny velké sázkové kanceláře v České republice. V rámci svých online TV vysílají všechny zápasy z tenisového grandslasmu US Open live.

❗️Kromě výsledků live streamů u sázkových kanceláří si můžete také vsadit na průběh či výsledek zápasu.

SLEDUJTE US OPEN 2021 LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 150 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 900 Kč bonus

US Open live stream na TV Tipsport

Tenisový US Open live můžete sledovat na TV Tipsport. Live stream této sázkové kanceláře kromě tipovaní, nabízí přenosy více světových turnajů. Kromě grandslamu můžete sledovat ATP turnaje, WTA turnaje, Davis Cup, Fed Cup a další.

Návod jak sledovat US Open živě zdarma

 1. Vytvořte si jednoduše účet u Tipsportu kliknutím zde.
 2. Po úspěšné registraci sledujte sportovní přenosy 7 dní zdarma.
  Následně je potřeba vsadit minimálně 30 Kč za měsíc.
 3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu i bonus 150 Kč na první sázky.
 4. Náš tip pro vás: 150 Kč sázejte na minimální kurzy a sledujte celé US Open live zdarma.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▹

US Open online přenosy na Chance TV

Další sázkovou kanceláří, která nabízí živé přenosy z tohoto grandslamu je Chance. Ta podobně jako Tipsport vysílá live přenosy v rámci své televize Chance TV. Za registraci navíc získáte vstupní bonus 200 Kč zdarma!

Tato možnost je však pouze pro registrované uživatele. Ti po registraci mohou taktéž sledovat streamy 7 dní zdarma, později pak musí udělat alespoň jednu sázku za měsíc.

SPUSTIT TV CHANCE▹

Tenis livestream na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna nabízí svým tipérům možnost sledovat tenisové zápasy zdarma a to na svém livestream kanálu Fortuna TV.

Kromě tenisových turnajů ATP a WTA vysílá Fortuna TV také další světové sportovní události. Těšit se můžete na bonus 900 Kč na vaše první sázky.

SPUSTIT FORTUNA TV▹

Eurosport Player Online stream

Eurosport připravil alternativu i pro ty, kteří kanál Eurosport na své televizi nemají. Vytvořili službu Eurosport Player Online, kde si můžete pomocí internetového přenosu vychutnat všechny přenosy z US Open.

Eurosport Player Online lze sledovat na mobilu, počítači nebo tabletu. Všechny přenosy jsou v té nejvyšší kvalitě s odborným komentářem.

Cena za tuto možnost je přijatelná a určitě si ji bude moci dovolit každý, kdo chce US Open sledovat ve skvělé kvalitě. Na měsíc stojí 4,99 eur (~130 Kč), na rok 24,99 eur (~640 Kč).

TIP ❱ Kde sledovat tenis živě ›

US Open live
Tenis live na Eurosport Player | zdroj: eurosportplayer.com

US Open live na Youtube TV

Stremovací platforma od Youtube se dá považovat za nejmladší, avšak za krátkou dobu si získala poměrně velké množství předplatitelů.

Je to především díky široké nabídce televizních stanic či jiných originálních projektů. Jednou ze stanic, které Youtube TV nabízí je také ESPN, která též vysílá US Open live.

Předplatitelé Youtube TV si také budou moci vychutnat US open živě.

Tato platforma stojí měsíčně 49,99 dolaru.

US Open živě na Hulu

Další populární streamovací platformou je Hulu, která podobně jako jiné platformy mají ve své nabídce i stream stanice ESPN a ESPN 2 a vy tak i zde můžete sledovat US Open živě.

Tato platforma nabízí zkušební 30 denní verzi zdarma, později pak stojí 6 dolarů měsíčně.

Jak sledovat US Open na mobilu?

US Open můžete nově sledovat i na mobilních zařízeních díky několika aplikacím od předních televizních společností nebo organizátora turnaje. Světový tenis vám tedy neuteče, ať už jste kdekoli.

US Open 2021 program

US Open live na oficiální aplikaci turnaje

Podobně jako jiné grandslamové turnaje, tak i US Open přišlo s vlastní oficiální aplikací, která nabízí množství možností, jak zůstat v obraze po celou dobu trvání turnaje. Najdete v ní čerstvé novinky z celého turnaje, podrobný rozpis zápasů a turnajového pavouka.

Taktéž různé sestřihy ze zápasů či podrobné představní každého hráče a hráčky. Chybět nebudou ani live přenosy ze zápasů. Oficiální aplikace US Open je skutečně jednoduchá a velmi intuitivní.

Rozhodně se v ní neztratíte a najdete v ní úplně všechno, co jste o grandslamu US Open Tennis Championship chtěli vědět.

TIP ❱ Kde sledovat všechny sporty ›

US Open 2021 live v mobilu
Sledujte US Open živě prostřednictvím aplikace | zdroj: usopen.org

US Open Eurosport aplikace

Všechny zajímavosti, novinky a sestřih z toho nejlepšího na turnaji US Open můžete sledovat i na oficiální stránce stanice Eurosport. Ta kromě novinek nabízí také kompletní výsledkový servis a livestream z vybraných zápasů.

US Open v mobilu přes Tipsport aplikaci

Live zápasy US Open můžete sledovat i pomocí oficiální aplikace sázkové kanceláře společnosti Fortuna. Zde kromě live kurzů najdete i přehled všech výsledků a live zápas s aktuálním stavem.

US Open live v Chance aplikaci

Podobně jako u Tipsport mobilní aplikace, můžete live sázky, přehled zápasů a live výsledky sledovat v aplikaci společnosti Tipsport.

Kde sledovat ostatní grandslamy

US Open je samozřejmě jedním ze čtyř grandslamů, jaké se během tenisové sezony hrají. Vedle toho ale máte také možnost sledovat i další tři velké turnaje.

Video, výsledky a statistiky z US Open

Video highlights US Open sestřihy

Nejlepším kanálem, kde najdete všechny důležité highlights z hracích dní je oficiální kanál US Open na YouTube.

Ten však kromě sestřihů ze zápasů nabídne i celé zápasy z předcházejících turnajů. Vraťte se v čase a podívejte se na některé duely znovu a znovu.

Live výsledky

Všechny live výsledky a další podrobné statistiky najdete na stránce livesport.cz. Na tomto webu kromě výsledků najdete i kompletního pavouka, H2H či předzápasové kurzy na daný zápas.

Tenisové statistiky

Skvělou stránkou, která nabízí zajímavé statistiky na velké množství sportů je určitě sofascore.com. Pokud potřebujete získat podrobné statistiky ohledně daných zápasů US Open, tato stránka je pro vás tou správnou volbou.

Tipněte si vítěze US Open 2021 →

TOP 4 FAVORITI NA VÍTĚZSTVÍ US OPEN 2021
Novak Djokovič 1.85 Emma Radacanu 1.63
Daniil Medveděv 2.90 Annie Leylah Fernandez 2.42
Alexander Zverev 5.50
Félix Auger-Aliassime 35.00