US Open live 2023 – sledujte živě v TV, online na internetu a live stream v mobilu!

Poslední grandslam sezony, US Open online začíná 28. srpna 2023 a jména všech vítězů se dozvíme 10. září 2023. Níže vám přinášíme kompletní přehled, jakým způsobem můžete sledovat zápasy US Open live v TV nebo online stream na internetu.

US Open live

Existuje několik způsobů, kde sledovat US Open live. Od klasických televizních přenosů až po live stream na internetu. Vysílání zápasů US Open 2023 nabízí i sázkové kanceláře či různé streamovací služby.

US Open live stream

Hlavní turnaj začíná 28.8. a poslední zápas tohoto Gradslamu se uskuteční 10. září. Na tvrdém modrém povrchu se představí tenisti a tenistky jak v mužských a ženských singlech, tak i v klasických čtyřhrách. A vy máte jedinečnou možnost sledovat jejich zápasy live, navíc zcela zdarma!

Jak sledovat US Open live v ČR

Živé TV přenosy US Open

Stejně jako minulé roky, i tento ročník US Open si budete moci vychutnat na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2.

Eurosport vlastní vysílací práva na US Open až do roku 2027 a stala se tak výhradním televizním vysílacím kanálem pro celou Evropu, kromě Velké Británie a Irska.

Stanice Eurosport opět nabídne velké množství živých přenosů, které budou komentovat legendy světového tenisu.

Důležité termíny US Open 2023 online

 • 22. -25. 8. – Kvalifikace
 • 28. – 29. 8. – 1. kolo
 • 30. 8. – 31. 8. – 2. kolo
 • 1. – 2. 9. – 3. kolo
 • 3. – 4. 9. – Osmifinále
 • 5. – 6. 9. – Čtvrtfinále
 • 7. – 8. 9. – Semifinále
 • 9. 9. – Finále žen/finále ženské a mužské čtyřhry
 • 10.9 – Finále mužů/finále smíšené čtyřhry

US Open live stream zdarma

Živé přenosy z US Open nabízejí všechny velké sázkové kanceláře v České republice. V rámci svých online TV vysílají všechny zápasy z tenisového grandslasmu US Open live.

❗️Kromě výsledků live streamů u sázkových kanceláří si můžete také vsadit na průběh či výsledek zápasu.

US Open live stream na TV Tipsport

Tenisový US Open live můžete sledovat na TV Tipsport. Live stream této sázkové kanceláře kromě tipovaní, nabízí přenosy více světových turnajů. Kromě grandslamu můžete sledovat ATP turnaje, WTA turnaje, Davis Cup, Fed Cup a další.

Návod jak sledovat US Open živě zdarma

 1. Vytvořte si jednoduše účet u Tipsportu kliknutím zde.
 2. Po úspěšné registraci sledujte sportovní přenosy 7 dní zdarma.
  Následně je potřeba vsadit minimálně 30 Kč za měsíc.
 3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu i bonus 300 Kč na první sázky.
 4. Náš tip pro vás: 300 Kč sázejte na minimální kurzy a sledujte celé US Open live zdarma.

Live přenos na TV Tipsport živě

US Open live TV Betano

Sázková kancelář Betano není na českém trhu ještě ani rok, takže půjde o US Open Betano TV live stream premiéru! Betano nabízí registrační bonus 300 Kč a mnohé další výhody.

US Open online přenosy na Chance TV

Další sázkovou kanceláří, která nabízí živé přenosy z tohoto grandslamu je Chance. Ta podobně jako Tipsport vysílá live přenosy v rámci své televize Chance TV. Za registraci navíc získáte vstupní bonus 200 Kč zdarma!

Tato možnost je však pouze pro registrované uživatele. Ti po registraci mohou taktéž sledovat streamy 7 dní zdarma, později pak musí udělat alespoň jednu sázku za měsíc.

Live přenos na TV Tipsport živě

Tenis livestream na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna nabízí svým tipérům možnost sledovat tenisové zápasy zdarma a to na svém livestream kanálu Fortuna TV.

Kromě tenisových turnajů ATP a WTA vysílá Fortuna TV také další světové sportovní události. Těšit se můžete na bonus 600 Kč na vaše první sázky.

Eurosport Online stream

Eurosport připravil alternativu i pro ty, kteří kanál Eurosport na své televizi nemají. Přes mobilní aplikaci Eurosport online, si můžete pomocí internetového přenosu vychutnat všechny přenosy z US Open.

Eurosport online lze sledovat na mobilu, počítači nebo tabletu. Všechny přenosy jsou v té nejvyšší kvalitě s odborným komentářem. Aplikace nahradila předcházející placenou službu Eurosport player

Cena za tuto možnost je přijatelná a určitě si ji bude moci dovolit každý, kdo chce US Open sledovat ve skvělé kvalitě. Na měsíc stojí 4,99 eur (~130 Kč), na rok 24,99 eur (~640 Kč).

TIP ❱ Kde sledovat tenis živě ›

US Open live na Youtube TV

Stremovací platforma od Youtube se dá považovat za nejmladší, avšak za krátkou dobu si získala poměrně velké množství předplatitelů.

Je to především díky široké nabídce televizních stanic či jiných originálních projektů. Jednou ze stanic, které Youtube TV nabízí je také ESPN, která též vysílá US Open live.

Předplatitelé Youtube TV si také budou moci vychutnat US open živě.

Tato platforma stojí měsíčně 49,99 dolaru.

US Open živě na Hulu

Další populární streamovací platformou je Hulu, která podobně jako jiné platformy mají ve své nabídce i stream stanice ESPN a ESPN 2 a vy tak i zde můžete sledovat US Open živě.

Tato platforma nabízí zkušební 30 denní verzi zdarma, později pak stojí 6 dolarů měsíčně.

Jak sledovat US Open na mobilu?

US Open můžete nově sledovat i na mobilních zařízeních díky několika aplikacím od předních televizních společností nebo organizátora turnaje. Světový tenis vám tedy neuteče, ať už jste kdekoli.

US Open live na oficiální aplikaci turnaje

Podobně jako jiné grandslamové turnaje, tak i US Open přišlo s vlastní oficiální aplikací, která nabízí množství možností, jak zůstat v obraze po celou dobu trvání turnaje. Najdete v ní čerstvé novinky z celého turnaje, podrobný rozpis zápasů a turnajového pavouka.

Taktéž různé sestřihy ze zápasů či podrobné představní každého hráče a hráčky. Chybět nebudou ani live přenosy ze zápasů. Oficiální aplikace US Open je skutečně jednoduchá a velmi intuitivní.

Rozhodně se v ní neztratíte a najdete v ní úplně všechno, co jste o grandslamu US Open Tennis Championship chtěli vědět.

TIP ❱ Kde sledovat všechny sporty ›

US Open 2021 live v mobilu
Sledujte US Open živě prostřednictvím aplikace | zdroj: usopen.org

US Open Eurosport aplikace

Všechny zajímavosti, novinky a sestřih z toho nejlepšího na turnaji US Open můžete sledovat i na oficiální stránce stanice Eurosport. Ta kromě novinek nabízí také kompletní výsledkový servis a livestream z vybraných zápasů.

US Open v mobilu přes Tipsport aplikaci

Live zápasy US Open můžete sledovat i pomocí oficiální aplikace sázkové kanceláře společnosti Fortuna. Zde kromě live kurzů najdete i přehled všech výsledků a live zápas s aktuálním stavem.

US Open live v Chance aplikaci

Podobně jako u Tipsport mobilní aplikace, můžete live sázky, přehled zápasů a live výsledky sledovat v aplikaci společnosti Tipsport.

Kde sledovat ostatní grandslamy

US Open je samozřejmě jedním ze čtyř grandslamů, jaké se během tenisové sezony hrají. Vedle toho ale máte také možnost sledovat i další tři velké turnaje.

Video, výsledky a statistiky z US Open

Video highlights US Open sestřihy

Nejlepším kanálem, kde najdete všechny důležité highlights z hracích dní je oficiální kanál US Open na YouTube.

Ten však kromě sestřihů ze zápasů nabídne i celé zápasy z předcházejících turnajů. Vraťte se v čase a podívejte se na některé duely znovu a znovu.

Live výsledky

Všechny live výsledky a další podrobné statistiky najdete na stránce livesport.cz. Na tomto webu kromě výsledků najdete i kompletního pavouka, H2H či předzápasové kurzy na daný zápas.

Tenisové statistiky

Skvělou stránkou, která nabízí zajímavé statistiky na velké množství sportů je určitě sofascore.com. Pokud potřebujete získat podrobné statistiky ohledně daných zápasů US Open, tato stránka je pro vás tou správnou volbou.

Zdroje: wikipedie.org, livesport.cz, tipsport.cz, usopen.org