Jak a kde sledovat Wimbledon 2024 živě – TV, online, audio, livestream na mobilu

Wimbledon je jediný grandslam, který se hraje na trávě a patří mezi vrcholy tenisové sezony. Vychutnejte si souboje z tohoto nejprestižnějšího a nejstaršího tenisového turnaje v přímém přenosu. Podívejte se na kompletní přehled kde sledovat Wimbledon live.

SLEDUJTE WIMBLEDON ZDARMA
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
Betano TV ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bonus
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo

Wimbledon live

Kompletní přehled možností, jak sledovat Wimbledon program live. Live streamy sázkových společností, Wimbledon v TV, online nebo audio přenos.

Možností, jak sledovat sportovní přenosy z letošního Wimbledonu je i letos spousta, každý si tak může vybrat, co mu nejvíce vyhovuje.

Wimbledon 2024

V tomto roce se koná již 136. ročník grandslamového turnaje Wimbledon. V pořadí třetí grandslam sezony se hraje od 1. do 14. července. Zápasy se již tradičně odehrávají v londýnské čtvrti Wimbledon a to na několika kurtech.

Wimbledon živě v České republice

Třetí grandslam sezony, Wimbledon, je možné sledovat v přímém přenosu v TV nebo online na internetu. Živé vysílání nabízejí také sázkové kanceláře či streamovací služba.

Wimbledon 2024 live stream zdarma

Wimbledon 2024 live zdarma nabízejí také největší sázkové kanceláře v České republice. Během live sázení tak můžete zápasy i sledovat. Streamy jsou dostupné například u Tipsportu ale také u spousty dalších oblíbených sázkovek.

SLEDUJTE WIMBLEDON ZDARMA
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
TV Betano ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bonus
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo

Wimbledon 2024 live na TV Tipsport

Wimbledon live můžete sledovat zdarma na TV Tipsport. Stačí pouze splnit několik podmínek. Podívejte se na návod níže, kde najdete všechny potřebné kroky.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▹

Návod, jak sledovat všechny zápasy Wimbledonu zdarma

  1. Klikněte zde a vytvořte si účet u Tipsportu
  2. Nyní můžete sledovat přenosy po dobu sedmi dní zdarma. Potom si stačí vsadit alespoň v hodnotě 30 korun.
  3. Navíc od Tipsportu po registraci získáte 500 korun zdarma na první sázky.
  4. Náš tip pro vás: 500 korun, které získáte na registraci můžete použít na celé sledování turnaje. Navíc můžete sledovat i další sportovní přenosy úplně zdarma!

Live přenos na TV Tipsport živě

Wimbledon živě na Eurosportu

Wimbledon v přímém přenose můžete sledovat na stanici Eurosport 2. Čeští diváci si mohou legendární turnaj vychutnat také s odborným komentářem a už od prvního dne na vás čeká množství přímých přenosů.

V průběhu turnaje si můžete vybrat ze široké nabídky live přenosů, záznamů zápasu ale i několika relací, které se věnují jednotlivým zápasům na Wimbledonu. Na Eurosportu můžete běžně sledovat všechny 4 grandslamy, tedy i Australian Open, Roland Garros a US Open.

Eurosport 2 si můžete naladit u velké většiny poskytovatelů placené TV, dostupný je přes kabel, satelit nebo internet. V nabídce ho má např. Telly, kde je tato stanice součástí sportovního balíčku, kde nechybí ani Nova Sport 5 a další atraktivní programy.

WIMBLEDON ŽIVĚ NA TELLY ▷

Důležité termíny live vysílání na Eurosportu

  • Pondělí 24. června – kvalifikace
  • Pondělí 1. července – startuje 1. kolo turnaje
  • Sobota 13. července – finále dvouhry žen
  • Sobota 13. července – finále čtyřhry mužů
  • Neděle 14. července – finále čtyřhry žen
  • Neděle 14. července – finále dvouhry mužů

TIP ❱ Kde sledovat tenis online ›

Wimbledon živě na Max

Do Česka vstoupila nová streamovací služba, Max nahradil původní HBO Max. Přináší tak spoustu nového obsahu včetně špičkového sportu a sledovat na něm budete moci i přímé přenosy z tenisového Wimbledonu.

Pro sledování Wimbledonu live na Max je potřeba mít předplatné této streamovací služby a k němu ještě doplněk Sport, který stojí 70 Kč/měsíc. Na Maxu se letos vysílají i letní olympijské hry z Paříže, ty mohou sledovat všichni abonenti i bez příplatku.

Wimbledon online na Eurosportech

Tenisový turnaj Wimbledon online můžete sledovat také na webových stránkách Eurosportu. Jde o internetovou službu, která je placená a umožňuje sledovat live přenosy na počítači, mobilu nebo tabletu v té nejvyšší kvalitě. Cena za tuto službu je 129 Kč za měsíc.

Také přes aplikaci Eurosport můžete sledovat kompletně všechny zápasy z Wimbledonu. I ty, které se nedostanou do živého vysílání. Svého favorita tak můžete sledovat v průběhu celého turnaje.

Kde vysílá Wimbledon 2024 v zahraničí

V zahraniční existuje taktéž velké množství možností, jak sledovat Wimbledon 2024 live. Jelikož se jedná o turnaj odehrávající se v Anglii je pochopitelné, že největší anglické televize mají o vysílání přímých přenosů velký zájem.

Kde sledovat Wimbledon v Anglii

Přímé přenosy z Wimbledonu 2024 live vysílá stanice BBC. Konkrétně jde o kanály BBC 1 a BBC 2, které nabízejí kompletní live vysílání s odborným komentářem. Večer následují sestřihy ze zápasů a analýzy odborníků.

Zajímavostí je fakt, že BBC jako první televizní stanice vysílá Wimbledon v rozlišení 4K. Kromě tradiční televize nabídne v Anglii Wimbledon i platforma BBC iPlayer. Denní sestřihy by pak měly být na Eurosportech a streamovací službě Discovery+.

Kde sledovat Wimbledon v USA

Ve Spojených státech amerických můžete Wimbledon sledovat na stanicích ESPN a ESPN2, které nabízejí přímé přenosy s odborným komentářem a analýzami. Kromě těchto televizních kanálů vysílá anglický turnaj také stanice Tennis Channel.

Kde sledovat Wimbledon 2024 online na internetu?

Díky rozmachu online streamovacích platforem je momentálně skutečně mnoho možností, jak sledovat Wimbledon 2024. U nás je ideální možností Max, v zahraničí mají i jiné alternativy, kde tento tenisový turnaj sledovat.

Wimbledon na FuboTV

První z platforem, které budou nabízet live přenosy z Wimbledonu 2024 je platforma s názvem FuboTV. Ta nabízí v jednom ze svých balíčků televizní kanál Tennis Channel, na kterém se budou vysílat přenosy z turnaje. Tento balíček stojí šest dolarů za měsíc.

Wimbledon live stream na ESPN +

Samotná televize ESPN pravděpodobně pochopila, kam se ubírá budoucnost televizního vysílání a vytvořila tak svoji vlastní streamovací platformu. Její jméno zní ESPN+ a za 9,99 dolarů měsíc si můžete užívat originálního obsahu, ale také samotný Wimbledon.

Wimbledon živě na Hulu

ESPN poskytuje vysílací práva na sport skutečně velkému množství platforem, jednou z nich je i populární Hulu. Od 77 dolarů na měsíc si můžete kromě Wimbledonu 2024 užít i další oblíbené programy či seriály. V Česku lze Hulu sledovat jen přes VPN a objednávat jej pouze na sport se nevyplatí.

Wimbledon na Amazon Prime

Platforma Amazon Prime je pravděpodobně největším konkurentem neohroženého Netflixu. Je tak celkem zarážející, že takový gigant nenabízí live přenosy z Wimbledonu a na kanále tak nalezneme pouze sestřihy z každého hracího dne.

Wimbledon online na YouTube TV

Svoji platformu si zřídilo i YouTube a pomalu nabírá na popularitě. YouTube TV kromě stanic ESPN a NBC nabízí také Tennis Channel a vy si tak můžete vybrat, který z přenosů vám více vyhovuje. Cena je ale vysoká, předplatné vyjde na 72,99 dolarů měsíčně + daň.

Sledujte Wimbledon 2021 live stream na YouTube TV
Wimbledon live stream na YouTube TV (zdroj: Youtube/Wimbledon)

Wimbledon zdarma na webu wimbledon.com

Jednou z možností, jak sledovat tenisové zápasy na Wimbledonu byly oficiální stránky turnaje (wimbledon.com). Ty jsou velmi přehledné a už pomocí několika kliků jste se mohli dostat na live stream některého ze zápasů. Skvělou funkcí byl také přehled aktuálně hraných zápasů.

K dispozici byl také live tracker a různé statistiky ze zápasů. Na stránce nás taktéž potěšily komplexní profily všech tenistů či turnajový pavouk.

Největší přidanou hodnotou však byl fakt, že livestream na oficiální stránce jste mohli sledovat úplně zdarma.

Wimbledon live rádio – audio přenos

Oficiální stránka turnaje Wimbledon kromě online živých přenosů nabízela i funkci live rádio, kde jste na základě audio komentáře mohli sledovat daný duel. Samozřejmě, nechyběly ani rozhovory a analýzy s odborníky. Live Rádio Wimbledon vysílalo denně od 8:00 do 22:00.

To nejlepší z Wimbledonu

Ty nejlepší sestřihy z Wimbledonu 2024 najdete i na oficiálním YouTube kanále turnaje, kde budou každý den přidávané skvělé highlighty.

❱ Spustit youtube ›
❱ Video & Rádio ›

VIDEO: TOP 50 nejhezčích výměn na Wimbledonu

Jak sledovat Wimbledon v mobilu

Nejstarší a nejprestižnější tenisový turnaj na světě je už možné sledovat i ve vašem mobilu nebo tabletu. Stačí si jen stáhnout jednoduchou aplikaci, která je zdarma dostupná jak pro Android, tak i pro zařízení od Applu.

Oficiální aplikace Wimbledonu

Organizátoři turnaje nenechali nic náhodě a pro fanoušky světového tenisu připravili přehlednou mobilní aplikaci Wimbledonu 2024.

V ní najdeme kromě live výsledků také komplexního turnajového pavouka či live tracker každého zápasu. Skvělou funkcí je i audio tracker k některým duelům.

Live výsledky a statistiky z Wimbledonu 2024

Nejlepším zdrojem sportovních výsledků a statistik pro široké spektrum sportů je bezkonkurenčně livesport.cz. To platí také u tenisových zápasů – Wimbledon, kde u každého zápasu najdete kompletní statistiky hráčů, pavouk, H2H a předzápasové live kurzy na daný zápas.

Aktuální sportovní výsledky (@livesport.cz)
Aktuální sportovní výsledky (zdroj: livesport.cz/mobile)

Kde můžete sázet na tenis Wimbledon live

Tipovat na všechny tenisové zápasy včetně grandslamu Wimbledon je možné ve všech sázkových kancelářích. Sledujte Wimbledon živě a zároveň tipujte LIVE sázky na své favority.

Tipněte si vítěze Wimbledonu 2024 →

SLEDUJTE WIMBLEDON ZDARMA
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
Betano TV ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bonus
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo

Zdroje: wikipedia.org, wimbledon.com, livesport.cz, tipsport.cz, max.com, eurosport.com