Jak a kde sledovat Wimbledon 2023 živě TV, online, audio, livestream na mobilu.

Wimbledon je jediný grandslam, který se hraje na trávě a patří mezi vrcholy tenisové sezony. Vychutnejte si souboje z tohoto nejprestižnějšího a nejstaršího tenisového turnaje v přímém přenose. Kde sledovat Wimbledon live? Podívejte se na kompletní přehled.

Wimbledon live

Kompletní přehled možností, jak sledovat Wimbledon program live. Live streamy sázkových společností, Wimbledon v TV, online nebo audio přenos. Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje!

Wimbledon 2023

V tomto roce se bude konat již 136. ročník grandslamového turnaje Wimbledon. V pořadí třetí grandslam sezony se hraje od 3. do 16. července. Zápasy se již tradičně odehrávají v londýnské čtvrti Wimbledon a to na několika kurtech.

 

Wimbledon živě v České republice

Třetí grandslam sezony, Wimbledon, je možné sledovat v přímém přenose v TV nebo online na internetu. Živé vysílání nabízejí také sázkové kanceláře či oficiální stránka Wimbledonu.

Wimbledon 2023 live stream zdarma

Wimbledon 2023 live zdarma nabízejí také největší sázkové kanceláře v České republice. Během live sázení tak můžete zápasy i sledovat. Streamy budou dostupné na například u Tipsportu ale taky u spousty dalších oblíbených sázkovek.

Wimbledon 2023 live na TV Tipsport

Wimbledon live můžete sledovat zdarma na Tipsport TV. Stačí pouze splnit několik podmínek. Podívejte se na návod níže, kde najdete všechny potřebné kroky.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▹

Návod, jak sledovat všechny zápasy Wimbledonu zdarma

  1. Klikněte zde a vytvořte si účet u Tipsportu
  2. Nyní můžete sledovat přenosy po dobu sedmi dní zdarma. Potom si stačí vsadit alespoň v hodnotě 30 korun.
  3. Navíc od Tipsportu po registraci získáte 300 korun zdarma na první sázky.
  4. Náš tip pro vás: 300 korun, které získáte na registraci můžete použít na celé sledování turnaje. Navíc můžete sledovat i další sportovní přenosy úplně zdarma!

Wimbledon na Eurosportu

Wimbledon v přímém přenose můžete sledovat na stanici Eurosport. Čeští diváci si mohou legendární turnaj vychutnat také s odborným komentářem a už od prvního dne na vás čeká množství přímých přenosů.

V průběhu turnaje si můžete vybrat ze široké nabídky live přenosů, záznamů zápasu ale i několika relací, které se věnují jednotlivým zápasům na Wimbledonu. Na Eurosportu můžete běžně sledovat všechny grandslamy.

Důležité termíny live vysílání na Eurosportu

  • Pondělí 26. června – kvalifikace
  • Pondělí 3. července – startuje 1. kolo turnaje
  • Sobota 15. července – finále dvojhry žen
  • Sobota 15. července – finále čtyřhry mužů
  • Neděle 16. července – finále čtyřhry žen
  • Neděle 16. července – finále dvojhry mužů

TIP ❱ Kde sledovat tenis online ›

Wimbledon online na Eurosport

Tenisový turnaj Wimbledon online můžete sledovat také na webových stránkách Eurosport. Jde o internetovou službu, která je placená a umožňuje sledovat live přenosy na počítači, mobilu nebo tabletu v té nejvyšší kvalitě. Cena za tuto službu je 129 Kč za měsíc.

Také přes aplikaci Eurosport můžete sledovat kompletně všechny zápasy z Wimbledonu. I ty, které se nedostanou do živého vysílání. Svého favorita tak můžete sledovat v průběhu celého turnaje.

Kde vysílá Wimbledon 2023 v zahraničí

V zahraniční existuje taktéž velké množství možností, jak sledovat Wimbledon 2023 live. Jelikož se jedná o turnaj odehrávající se v Anglii je pochopitelné, že největší anglické televize mají o vysílání přímých přenosů velký zájem.

Kde sledovat Wimbledon v Anglii?

Přímé přenosy z Wimbledonu 2023 live vysílá stanice BBC. Konkrétně jde o kanály BBC 1 a BBC 2, které nabízejí kompletní live vysílání s odborným komentářem. Večer následují sestřihy ze zápasů a analýzy odborníků. Zajímavostí je fakt, že BBC jako první televizní stanice vysílí Wimbledon v rozlišení 4K.

Kde sledovat Wimbledon v USA?

Ve Spojených státech amerických se můžete Wimbledon sledovat na stanicích ESPN a ESPN2, které nabízejí přímé přenosy s odborným komentářem a analýzami. Kromě těchto televizních stanic vysílá anglický turnaj také stanice Tennis Channel.

Kde sledovat Wimbledon 2023 online na internetu?

Díky rozmachu online streamovacích platforem je momentálně skutečně mnoho možností, jak sledovat Wimbledon 2023.

Wimbledon na FuboTV

První z platforem, které budou nabízet live přenosy z Wimbledonu 2023 je platforma s názvem FuboTV. Ta nabízí v jednom ze svých balíčků televizní kanál Tennis Channel, na kterém se budou vysílat přenosy z turnaje. Tento balíček stojí šest dolarů za měsíc.

Wimbledon na ESPN +

Samotná televize ESPN pravděpodobně pochopila, kam se ubírá budoucnost televizního vysílání a vytvořila tak svoji vlastní streamovací platformu. Její jméno zní ESPN+ a za 9,99 dolarů měsíc si můžete užívat originálního obsahu, ale také samotný Wimbledon.

Wimbledon na Hulu

ESPN poskytuje vysílací práva na své sportovní přenosy skutečně velkému množství platforem. Jednou z nich je i populární Hulu. Za 45 dolarů na měsíc si můžete kromě Wimbledonu 2023 užít i další oblíbené programy či seriály.

Wimbledon na Amazon Prime

Platforma Amazon Prime je pravděpodobně největším konkurentem neohroženého Netflixu. Je tak celkem zarážející, že takový gigant nenabízí live přenosy z Wimbledonu a na kanále tak nalezneme pouze sestřihy z každého hracího dne.

Wimbledon na YouTube TV

Svoji platformu si před nějakým časem zřídilo i YouTube a musíme přiznat, že nabírá na popularitě. YouTube TV kromě stanic ESPN a NBC nabízí také konkurenční Tennis Channle a vy si tak můžete vybrat, který z přenosů vám více vyhovuje. To vše a ještě více za 72 dolarů měsíčně.

Sledujte Wimbledon 2021 live stream na YouTube TV
Wimbledon live stream na YouTube TV (zdroj: Youtube/Wimbledon)

Wimbledon zdarma na webu wimbledon.com

Jednou z možností, jak sledovat tenisové zápasy na Wimbledon 2022 je navštívit oficiální stránku turnaje (wimbledon.com). Ta je velmi přehledná a už pomocí několika kliků se můžete dostat na live stream některého ze zápasů. Skvělou funkcí je také přehled aktuálně hraných zápasů.

K dispozici je také live tracker a různé statistiky ze zápasů. Na stránce nás taktéž potěšili komplexní profily všech tenistů či turnajový pavouk.

Největší přidanou hodnotou je však fakt, že livestream na oficiální stránce můžete sledovat na Wimbledon úplně zdarma.

Wimbledon live rádio – audio přenos

Oficiální stránka turnaje Wimbledon kromě online živých přenosů nabízí i funkci live rádio, kde na základě audio komentáře můžete sledovat daný duel. Samozřejmě, nechybějí ani rozhovory a analýzy s odborníky. Live Rádio Wimbledon vysílá denně od 8:00 do 22:00.

To nejlepší z Wimbledonu

Ty nejlepší sestřihy z Wimbledonu 2023 najdete i na oficiálním YouTube kanále turnaje, kde budou každý den přidávané skvělé highlighty.

❱ Spustit youtube ›
❱ Video & Rádio ›

Jak sledovat Wimbledon v mobilu

Nejstarší a nejprestižnější tenisový turnaj na světe je už možné sledovat i ve vašem mobilu. Stačí si stáhnout jednoduchou aplikaci.

Oficiální aplikace Wimbledonu

Organizátoři turnaje nenechali nic náhodě a pro fanoušky světového tenisu připravili přehlednou mobilní aplikaci Wimbledonu 2023. V ní najdeme kromě live výsledků také komplexního turnajového pavouka či live tracker každého zápasu. Skvělou funkcí je i audio tracker k některým duelům.

Live výsledky a statistiky z Wimbledonu 2023

Nejlepším zdrojem sportovních výsledků a statistik pro široké spektrum sportů je bezkonkurenčně livesport.cz. To platí také u tenisových zápasů – Wimbledon, kde u každého zápasu najdete kompletní statistiky hráčů, pavouk, H2H a předzápasové live kurzy na daný zápas.

Aktuální sportovní výsledky (@livesport.cz)
Aktuální sportovní výsledky (zdroj: livesport.cz/mobile)

Kde můžete sázet na Wimbledon?

Tipovat na všechny tenisové zápasy včetně grandslamu Wimbledon je možné ve všech sázkových kanceláří. Sledujte Wimbledon živě a zároveň tipujte LIVE sázky na své favority.

Tipněte si vítěze Wimbledonu 2023 →

Zdroj: wikipedia, wimbledon.org, livespor.cz, tipsport.cz