Kde sledovat šipky online – live stream zdarma šipkařských turnajů!

Šipky online jsou pro mnohé sportovní nadšence velkým lákadlem. Poslední dobou se také dostávají do popředí, poradíme proto, kde sledovat šipky turnaje 2024. V tomto článku se dozvíte, kde sledovat šipky live stream, seznam live přenosů či možnosti, kde sledovat šipky online!

Kde sledovat šipky online 2024

Podívejte se, kde můžete sledovat šipky online 2024 zdarma a nenechte si ujít turnaje jako šipky Premier League či darts masters.

Šipky live stream zdarma

Víme, kde sledovat šipky live stream a to zcela zdarma! K tomu, abyste mohli sledovat většinu šipkařských turnajů včetně prestižního PDC Mistrovství světa v šipkách vám postačí registrace u sázkové kanceláře Chance nebo Tipsport. Právě na jejich online TV můžete šipkařské turnaje sledovat zcela zdarma.

Šipky live stream na TV Tipsport

Šipky live stream zdarma na TV Tipsport mohou sledovat všichni registrovaní členové. Výhodou je, že darts live stream můžete sledovat na mobilu, tabletu ale také na vašem PC. Záleží tak pouze na vás, čemu dáváte přednost.

Spustit TV Tipsport ▷

Jak sledovat šipky na TV Tipsport

 1. Nejdříve je potřeba vytvořit účet.
 2. Nyní máte přenosy 7 dní zdarma.
 3. Následně musíte vsadit alespoň 30 Kč z 30 dní.
 4. BONUS: Získejte bonus až 300 Kč zdarma za pouhou registraci.
 5. TIP: Získaný bonus vsázejte po malých částkách a můžete tak sledovat šipkařské turnaje celý rok!

Live přenos na TV Tipsport živě

Šipky online stream na Chance TV

Šipky online stream je možné sledovat také u sázkové kanceláře Chance TV. Ta nabízí šipkařské turnaje a eventy, v rámci kterých můžete sledovat i nejlepšího českého šipkaře Karla Sedláčka alias „Zlej Kája“.

Spustit Chance TV ▷

Šipky zdarma na Chance TV

 1. Vytvořte si účet u Chance.
 2. Sledujte sportovní přenosy 7 dní zdarma.
 3. Vsaďte alespoň 30 Kč za měsíc pro další sledování.
 4. BONUS: Získejte bonus zdarma v hodnotě 200 Kč.
 5. TIP: Bonusy vsázejte po 5 Kč, budete tak moci sledovat šipky celý rok!

Šipky live v TV na Nova Sport

Šipky live v TV na Nova Sport šipky můžete sledovat na sportovním kanále Nova Sport 1,2.

Právě na obrazovkách televizního kanálu Nova Sport běží ty nejlepší šipkařské turnaje na světě. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru těchto turnajů i u vás doma!

TIP ❱ Sportovní stanice Nova Sport 3 a 4 ›

Darts online na YouTube

Darts online resp. šipky online můžete sledovat také na YouTube. Na této online platformě ale bývají především přenosy z české či slovenské šipkařské ligy. Mistrovství světa v šipkách a další prestižní šipkové turnaje PDC zde bohužel nenajdete.

Online Live League na YouTube

Online Live League na YouTube můžete sledovat na kanálu Online Darts TV. Naleznete zde všechny zápasy této ligy a to zcela zdarma.

Darts live stream PDC.TV

Darts live stream můžete sledovat také na PDC.TV. Právě pořadatel těch nejprestižnějších šipkařských turnajů provozuje také vlastní online televizi s názvem PDC.TV. Pokud chcete sledovat šipky online, pak si můžete vybrat jeden z předplatných balíčků:

 • £ 9,99/měsíc – streamování všech turnajů PDC (~300 Kč)
 • £ 59,99/měsíc – streamování všech turnajů PDC a možnost prioritního zakoupení vstupenek na šipkařské PDC turnaje. (~1 800 Kč)

Šipky online TV

Šipky online TV a přístup k PDC.TV máte také zdarma, bohužel ale v tomto balíčku není možnost sledování turnajů online. Můžete ale sledovat highlighty a exkluzivní interview.

Šipky online na PDC.TV
Šipky turnaje 2024 můžete sledovat na PDC.TV (Zdroj: video.pdc.tv)

Zdroje: livesport.cz, tipsport.cz, wikipeadia.org. pdc.tv