Kde sledovat Fight Night Challenge live – online přenos, PPV stream, záznam

Fight Night Challenge live jsou boxerské turnaje slovenské organizace, které se v minulosti konaly i u nás. Podívejte se, kde se z tohoto turnaje vysílá přímý přenos, kde jsou dostupná videa, záznamy a online sestřihy a jaké jsou možnosti jak sledovat Fight Night Challenge živě.

Fight Night Challenge live

Turnaje slovenské organizace Fight Night Challenge live jsou zajímavé především pro slovenské fanoušky bojových sportů, protože se jich účastní zejména různé známé osobnosti a celebrity z této země.

Svoje příznivce má Fight Night Challenge ale i u nás a účastní se jich také čeští bojovníci. Dva turnaje se navíc dříve konaly i v Česku, hned první a pak třetí Fight Night Challenge 3 se uskutečnily v brněnské hale Zoner BOBYHALL.

Sledovat Fight Night Challenge live je možné nejen na místě, ale i online přes placený PPV stream, pár zápasů je vždy živě zdarma na YouTube.

Kde sledovat Fight Night Challenge

Fight Night Challenge PPV stream

Fight Night Challenge PPV stream vám umožní sledovat kompletní program turnaje této organizace z pohodlí domova na počítači, tabletu nebo mobilu. PPV vysílá streamovací platforma JOJ Play, cena je 9,99 euro, za které dostanete přístup na měsíc.

Získáte tak nejen přístup k přímému přenosu, ale i možnost pouštět si následně celý turnaj také ze záznamu. Na stejném principu funguje např. Oktagon live nebo Clash of the Stars live.

TIP ❱ Kalendář MMA zápasů 2024 ›

Fight Night Challenge stream ale bohužel nevysílá žádná televizní stanice. Box obecně na českých sportovních kanálech moc zastoupený není, z bojových sportů se na televizních obrazovkách objevuje spíše MMA živě.

Fight Night Challenge online

Fight Night Challenge online se kromě zmíněného PPV streamu dá zčásti sledovat i na YouTube. Organizátoři mají ve zvyku vždy jeden až dva zápasy vysílat zdarma na tomto videoportálu jako tzv. free prelims, což je u podobných akcí běžná praxe.

Další možností, jak sledovat Fight Night Challenge online, mohou být textové přenosy na různých sportovních portálech, zaměřených na box nebo obecně na bojové sporty.

Ty jsou alternativou pro ty, kterým se nechce utrácet peníze za PPV přenos, ale chtějí mít podrobné informace o průběhu zápasů.

Fight Night Challenge živě

Nejlépe si samozřejmě Fight Night Challenge živě užijete přímo na místě, některé turnaje této organizace se konaly i u nás, 2x je hostilo Brno. Pokud si chcete koupit vstupenky na Fight Night Challenge, k dostání jsou na webu predpredaj.sk.

Ceny lístků nejsou obvykle nijak přehnané, např. na Fight Night Challenge 6 se daly nejlevnější vstupenky koupit už od 20 euro. Za místa s nejlepším výhledem se ale samozřejmě musí připlatit, u tohoto turnaje se VIP místa v první řadě prodávala za 499 euro.

TIP ❱ Box live přenosy ›

Fight Night Challenge video sestřihy

Pokud vás zajímají z Fight Night Challenge video sestřihy, můžete je najít na sociálních sítích této organizace, mimo jiné na Facebooku nebo Instagramu. Spoustu obsahu pak nabízí YouTube kanál Fight Night Challenge.

Na něm jsou nejen video sestřihy, ale i záznamy celých zápasů z předchozích turnajů, tiskové konference, rozhovory, magazíny a spousta dalšího zajímavého obsahu, který můžete sledovat zcela zdarma.

VIDEO: FNC 2: Majk Spirit vs. Separ

Fight Night Challenge záznam

Fight Night Challenge záznam lze zpětně sledovat v případě, že jste si pořídili oficiální PPV stream. Ten má platnost až 30 dní, kdy můžete celý program sledovat neomezeně.

Záznamy ze starších turnajů se pak vysílají i na oficiálním YouTube kanálu organizace Fight Night Challenge. Můžete si tak pustit i zápasy, v nichž bojovaly i takové známé osobnosti, jako je Attila Végh, Patrik Kincl nebo Majk Spirit.

Zdroje: fightnightchallenge.eu, facebook.com, youtube.com