Jak sledovat Fight Night Challenge live – živé přenosy sledujte turnaj cez PPV livestream a ONLINE přenos!

Zajímá vás, kde si můžete prohlédnout turnaj Fight Night Challenge 2 live? Přinášíme vám přehled všech možností, jak si prohlédnout atraktivní zápasy známých osobností. Sledujte Fight Night Challenge PPV v mobilu, PC či na svém tabletu a výsledky zápasů na 7sport.cz

Fight Night Challenge live (27.12.)

Kdy začíná Fight Night Challenge 3 live přenos

Fight Night Challenge 3 se uskuteční 27.12.2022 v Brne. Unikátní projekt Fight Night Challenge se dočká tretího pokračování.

Kde sledovat Fight Night Challenge živě

Fight Night Challenge živě bude možné sledovat pouze online ve formě PPV Pay-Per-View. Jiné možnosti vedle zakoupení vstupenky či textového přenosu nebudou.

Chcete-li si zakoupit PPV tak navštivte stránku fight-live.tv

Fight Night Challenge online PPV

Zakoupení oficiálního Fight Night Challenge PPV (Pay-Per-View) vám zajistí přístup k live streamu celého eventu. To funguje na stejném principu, jako Oktagon live přenosy, což znamená, že si zaplatíte zpřístupnění živého online přenosu a zpětné zhlédnutí daného turnaje.

Fight Night Challenge PPV (Fight-live.tv)

Organizátoři měli v problémy s vysíláním livestream přenosem ve Fight Night Challenge a tak mnoho fanoušků bylo zklamaných. Později se nakonec PPV podařilo rozjet a předplatitelé si tak mohli zápasy pustit alespoň ze záznamu.

Věříme, že tentokrát to bude bez problémů. V případě, že by se komplikace vyskytly i u PPV pro FNC 2, doporučujeme sledovat oficiální instagram eventu, kde najdete veškeré důležité updatey.

FNC live stream

FNC live stream od jiného poskytovatele, než jsou sami pořadatelé, nebylo k dispozici. Uvidíme, zda se do budoucna po prvotnímu nezdaru promotéři neinspirují například Boxem v Lucerně, který v ohledu PPV spolupracoval s osvědčeným Oktagon.tv.

TIP ❱ Box live přenosy ›

Fight Night Challenge kde sledovat v TV

Fight Night Challenge kde sledovat v TV, galavečer bohužel nebylo možné v TV sledovat.

Fight Night Challenge záznam

Fight Night Challenge záznam lze zpětně sledovat v případě, že jste si pořídili oficiální PPV. Můžete tak zhlédnout i zápasy, které jste kvůli nefunkčnímu PPV neviděli.

Fight Night Challenge živě na místě

Nejlepším způsobem, jak si vychutnat bojové eventy, včetně Fight Night Challenge živě, je podívat se na jednotlivé souboje přímo na místě.

Vstupenky na event si můžete zakoupit online na webu predpredaj.sk

Fight Night Challenge fight card

Hlavní tváří Fight Night Challenge fight card budou MMA zápasník Attila Végh a rapper Rytmus v boxerských zápasech. Dále bylo možné vidět další postavy české a slovenské rapové scény a MMA bojovníky nebo boxery. Zmínit můžeme především Samuela Krištofiče.

Hlavním zápasem bude bitva raperů Separ vs Majk Spirit!

HLAVNÁ KARTA (18:00)
Box Separ – Majk Spirit
Box Attila Végh – Emanule Newton
Box Rytmus – Moloch Na body, 3. kolo
Box Pirát – Kiry The King Na body, 4. kolo
Box Flexking – Refew TKO, 2. kolo
Box Cverna – Kareš Na body, 4. kolo
Box Jany Landl – Yael Na body, 4. kolo
Box Vlasto Čepo – Patrik Jevický TKO, 1. kolo
Box Tommy Zold – Filip Hačko Remíza

TIP ❱ Box Vémola vs Marpo ›

Zdroje: Facebook, Fight-live.tv, ifortuna.cz