ZOH 2022 hokej Česko – Dánsko 1:2. Česko nečekaně prohrálo první zápas ve skupině

Zápas Česko – Dánsko hokej ZOH 2022 bylo prvním utkáním našeho týmu. Vůbec poprvé česká reprezentace prohrála s Dánskem v základní hrací době a to 1:2.

Česko – Dánsko hokej ZOH 2022 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

Góly: 24. R. Červenka (Jan Kovář) – 12. M. Lauridsen, 18. F. Nielsen (TS)

Česko vs. Dánsko ZOH 2022 setavy

Česko: Š. Hrubec (Bartošák) – Kundrátek, Šulák, J. Jeřábek (A), D. Sklenička, Knot, Klok, Mozík – Hyka, David Krejčí (A), L. Sedlák – M. Stránský, Jan Kovář, R. Červenka (C) – M. Řepík, Sobotka, Lenc – Frolík, T. Zohorna, H. Zohorna – Smejkal.

Dánsko: Dahm (Dichow) – Jensen Aabo (A), O. Lauridsen, M. Lassen, M. Lauridsen, O. Larsen, Nicholas Jensen, Kristensen – Nicklas Jensen, F. Nielsen (A), Boedker – P. Russell, Regin (C), Storm – N. Meyer, M. Madsen, Bau Hansen – Jakobsen, Poulsen, Jesper Jensen – Aagaard.

Česko Dánsko zápas online

Česko – Dánsko zápas na ZOH 2022 se hrál 9. února. Dánové jsou jasným outsiderem skupiny B mužského olympijského turnaje, ale i tak se jedná o nepříjemné protivníky.

Česko navíc bylo oslabené, protože do ZOH 2022 hokej se nezapojí naši reprezentanti hrající v NHL. Náš hokejový kádr má nicméně na své straně větší kvalitu.

Poslední vzájemné utkání Česko vyhrálo 2:1 po samostatných nájezdech na MS v hokeji 2021.

Program Česka na ZOH 2022 Peking

Česko hraje ve skupině B olympijského hokejového turnaje celkem 3 utkání. Další program budeme znát po skončení skupin a určení osmifinálových dvojic.

ČESKO NA ZOH 2022
9.2. ČESKO – Dánsko 1:2
11.2. ČESKO – Švýcarsko 2:1 SN
12.2. Rusko – ČESKO 5:6 PP

ZOH 2022 Peking – přehled

Podívejte se na kompletní přehled o ZOH 2022 v Pekingu. Budete tak neustále v obraze!

Česko – Dánsko ZOH hokej 2022

Hokej Česko – Dánsko záznam

V případě, že jste nestihli živý přenos zápasu, Česko – Dánsko záznam najdete v archivu České televize na jejím webu. ČT Sport reprízu utkání také pravděpodobně odvysílá v TV.

Česko – Dánsko živě v TV

Přenos Česko – Dánsko živě v TV zajišťovaly televize ČT Sport a Eurosport.

ČT Sport vysílá zápasy a závody českých reprezentantů ve všech olympijských disciplínách. Součástí TV vysílání hokejových utkání je také tradiční zápasové studio, kde odborníci analyzují výkony obou týmů.

Eurosport vysílá přenosy celého rozsahu OH Peking 2022 live. Vedle stanic Eurosport 1 a 2 jsou nyní k dispozici rovněž Eurosport 3-9. Všechny zajišťují vysílání všech olympijských událostí 24 hodin denně!

TIP ❱ ZOH 2022 hokej: ženy ›

Česko Dánsko live stream ZOH 2022

Česko Dánsko live stream zdarma jste si mohli zapnout díky live streamu ČT Sport na stránkách České televize.

Placenou variantou je Eurosport Player, který si můžete pořídit od 4,99 € (cca 130 Kč) za měsíc. Kromě hokejového turnaje a dalších sportů na ZOH zde najdete například přenosy tenisových grandslamů, kde mají své zastoupení také Češi.

Česko – Dánsko a další přenosy od Eurosportu lze sledovat také díky platformám, které mají tuto televizí v nabídce.

Česko – Dánsko online v mobilu

Česko – Dánsko online v mobilu zdarma bylo možné sledovat díky live streamu ČT Sport na webu České televize.

Další mobilní alternativou je Eurosport Player, který funguje také přes aplikaci. Stáhnout si ji můžete pro Android a iOS (Apple) například přes Google Play.
Zdroje: livesport.cz, ceskatelevize.cz, eurosportplayer.cz, Tipsport.cz