Kde sledovat NFL live? TV, online a livestream přenosy v mobilu!

NFL je nejlepší a nejznámější liga amerického fotbalu. Podívejte se na náš podrobný přehled, ve kterém se dozvíte všechny možnosti, jak sledovat americký fotbal NFL live v TV, online na internetu či livestream v mobilu zdarma.

NFL live

Připravili jsme pro vás podrobný přehled všech možností, kde sledovat americký fotbal NFL live v TV, online na internetu nebo na mobilu, a to úplně zdarma!

NFL v televizi 2023/24

Všechny TV přenosy NFL se vysílají také s odborným komentářem a jsou doplněné o highlighty z jiných zápasů. V průběhu dne se také vysílají záznamy nebo delší sestřihy zápasů z minulých kol.

NFL v TV živě na Premier Sport

NFL v TV můžete v České republice sledovat na kanále Premier Sport. Na tomto kanále můžete nově sledovat také MMA turnaje v rámci organizace UFC. Premier Sport NFL můžete sledovat v rámci balíčků poskytovatelů televizní služeb. Nejvíce zápasů můžete zpravidla sledovat o víkendech, přesněji v neděli, kdy NFL nabízí bohatou nabídku zápasů. Sledovat zde bylo možné také Super Bowl 2023.

Americký fotbal NFL livestream

Další skvělou možností, jak sledovat americký fotbal NFL je livestream sázkových kanceláří, které vysílají živé přenosy na svých internetových TV. Většinou se stačí jen zaregistrovat, případně splnit pár jednoduchých podmínek a můžete sledovat live přenosy prakticky zdarma!

TIP ❱ Americký fotbal online ›

NFL live na TV Tipsport

Jednou ze sázkových kanceláří, které v České republice přinášejí svým divákům přenosy i z americké NFL je sázková kancelář Tipsport. Ta provozuje svoji TV Tipsport a těšit se zde můžete na NFL zápasy základní části i play-off.

Sázková kancelář nabízí na své TV Tipsport kromě zápasů NFL i zápasy domácí hokejové Tipsport extraligy nebo turnaje organizace Oktagon.

Návod jak sledovat NFL livestream zdarma!

 1. Zaregistrujete si účet u Tipsportu kliknutím zde.
 2. Po registraci sledujte NFL 7 dní zdarma.
  (Následně je potřeba vsadit alespoň 30 Kč měsíčně)
 3. Kromě sledování sportu online dostanete i bonus 300 korun zdarma.
 4. Náš tip: 300 korun, které získáte za registraci použijte na sledování celé sezóny NFL a další sportovních přenosů úplně zdarma!

SPUSTIT TV TIPSPORT ▹

NFL živě na TV Tipsport 800x400

 

NFL živě na Chance TV

Druhou sázkovou kanceláří, která v rámci své nabídky vysílá zápasy živě z nejlepší ligy amerického fotbalu NFL je Chance. Přenosy můžete sledovat na Chance TV. Přenosy můžete sledovat ve stejné kvalitě, jakou nabízí také Tipsport. I postup registrace je velmi jednoduchý.

Jak sledovat TV Chance zdarma

 1. Zaregistrujte se u Chance zdarma.
 2. Sledujte sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.
 3. Následně vsaďte alespoň 30 Kč za měsíc.
 4. BONUS: Využijte vstupní bonus 200 Kč.
 5. TIP: Bonus využijte na sázky po 5 Kč. Tak můžete sledovat celou sezonu NFL zdarma!

CHANCE TV ZDE ▹

NFL online na oficiální stránce

Další možností jak sledovat NFL online je pomocí oficiální stránky. Ta fanouškům amerického fotbalu nabízí tzv. Game Pass, díky kterému můžete sledovat všechny zápasy v základní části, vyřazovací části i Super Bowl.

To však není všechno. Služba Game Pass kromě toho nabízí také obrovské množství obsahu, které v televizi ani nikde jinde neuvidíte. Může za to jejich vlastní televize nesoucí název NFL Network.

Game Pass se rozděluje na dva balíčky. Ten první je zdarma a nabízí sestřihy zápasů či live přenosy z přípravných utkání. PRO balíček, díky kterému uvidíte všechny zápasy NFL živě, stojí 184,99 € na rok. V této ceně máte samozřejmě zahrnuté i vysílání NFL Network, která vysílá rozhovory s hráči, dokumenty a další mimořádně zajímavý obsah.

NFL živě přes streamovací platformy

NFL živě je možné sledovat i přes streamovací platformy. Ty už dávno nejsou jen obrovskou videotékou na různé filmy a seriály. V posledních letech se stále častěji začaly zabývat tím, aby divákům přinesli také nabídku různých televizních stanic či sportovních přenosů. Díky nim tak můžete sledovat zápasy, například i z nejlepší hokejové ligy světa NHL.

Amazon Prime

Jednou z nejpopulárnějších streamovacích platforem vůbec je Amazon Prime. Před nějakým časem Amazon spustil doplňkovou službu Prime Video, kde můžeme kromě filmů sledovat také live vysílání z různých televizí. Jednou z nich je také stanice Fox, která pravidelně vysílá tzv. Thursday Night Football Games.

Zakoupením Prime Video, který momentálně stojí 12,99 dolarů na měsíc si tak i vy můžete vychutnat NFL živě.

YouTube TV

Další streamovací platformou, která se však stále považuje za nováčka je YouTube TV. Tato platforma od YouTube nabízí kromě jiného i stanice CBS, NBC, Fox a ESPN, kde se pravidelně vysílají zápasy NFL živě z obou konferencí.

Tato služba stojí 49,99 dolarů na měsíc.

Hulu TV

Mimořádně populární je i streamovací služba Hulu TV. Ta podobně jako ostatní spustila svoji doplňkovou službu Live TV, díky které je možné sledovat stanice jako CBS, NBC či ESPN a tím pádem i samotnou NFL.

Tato služba s balíčkem Live TV stojí 44,99 dolarů na měsíc.

Sledujte NFL live na mobilu

Americký fotbal NFL je můžete sledovat live i na svém mobilu! Není ničím zvláštním, že se i sportovní přenosy stále častěji přesouvají z velkoplošných televizí na naše telefony či tablety. Je to velkou výhodou zejména proto, že nyní můžete svůj oblíbený sport sledovat skutečně kdekoli a kdykoli.

Oficiální aplikace NFL

NFL vytvořila vlastní, musíme říct že mimořádně povedenou, mobilní aplikaci, kde najdete vše potřebné. Od klasických novinek, přes rozpisy zápasů s podrobnými statistikami, populární fantasy ligu až po sledování NFL živě pomocí Game Passu.

Tento způsob sledování zápasů pomocí mobilních aplikací je rozhodně budoucnost pro online vysílání sportovních přenosů. Dokazují to i podařené mobilní aplikace NBA či milionářské Ligy Mistrů.

Aplikace Tipsport

Se svými vlastními aplikacemi přicházejí také sázkové kanceláře, kde kromě kurzových lístků můžete najít i odkaz na jejich živé vysílání. Jednou z takových je i mobilní aplikace od Tipsportu, kde kromě možnosti sázek naleznete také diskuzní fórum či různé analýzy pro sázkaře.

Americký fotbal – NFL 2023/24

NFL (National Football League) je nejpopulárnější a nejlepší ligou amerického fotbalu na světě. NFL byla založena v roce 1920 a aktuálně probíhá již 104. sezona, ve které týmy zabojují o prestižní trofej Vince Lombardiho. V lize hraje celkem 32 klubů z různých amerických měst. Týmy jsou pak rozděleny do dvou konferencí.

Výsledky, statistiky a video

Aktuální live výsledky můžete sledovat na portále livesport.cz. Podrobné statistiky, rozhovory s hráči či highlighty ze zápasů můžete sledovat na oficiální kanálech NFL:

Zdroje: nfl.com, wikipedia.com, livesport.cz, tipsport.cz, chance.cz