Kde sledovat dostihy živě – live v TV, online přenos, live stream zdarma

Pokud máte rádi dostihy, můžete je sledovat nejen přímo na místě, ale i v televizi nebo přes internet. Podívejte se na náš přehled, kde sledovat dostihy živě v přímých přenosech v televizi nebo v live streamech na internetu, kde jsou online a textové přenosy a kde najít video sestřihy.

SLEDUJTE DOSTIHY LIVE ▷

Dostihy živě

Dostihy živě nejsou zdaleka jen Velká Pardubická, ale i spousta dalších atraktivních závodů. Spoustu z nich můžete sledovat i vy, část se vysílá v televizi, zbytek je možné vidět na internetových streamech.

I tento rok se dostihy 2024 vysílají na ČT sport, kde jsou přenosy z vybraných závodů zejména v Česku, obrovskou porci live přenosů pak nabízejí sázkové kanceláře. Na nich můžete sledovat dostihy živě z celého světa a ještě u toho vyhrát peníze.

Dostihy live stream

Jestli jste náruživými fanoušky koňských dostihů a chcete sledovat závody z celého světa, dostihy live stream se pro vás vysílají u českých sázkových kanceláří, kde je můžete vidět zdarma. Zároveň si můžete rovnou i vsadit a sledování dostihů si tak ještě víc užít.

Tipsport dostihy živě

Sázková kancelář Tipsport dostihy živě vysílá nejen z Česka, ale i mnoha dalších zemí. Sledovat je na TV Tipsport můžete v přímém přenosu zadarmo, jejich rozpis najdete na webu Tipsportu pod záložkou TV.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat dostihy na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „DOSTIHY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování dostihů na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Dostihy live stream na TV Chance

Kromě Tipsportu je možné sledovat dostihy live stream zdarma na TV Chance. Ta má stejného majitele jako Tipsport a nabízí tak nejen stejné kurzy, ale podobná je její nabídka live streamů, v níž samozřejmě nemůže chybět Chance liga živě.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Dostihy živě v TV

Dostihy živě v TV se u nás vysílají na volně dostupné veřejnoprávní televizi, není tak potřeba si k jejich sledování připlácet za prémiové kanály jako je O2 TV sport, Canal+ Sport nebo Premier Sport. V průběhu celé sezony můžete sledovat přímé přenosy a záznamy z dostihů na stanici ČT sport.

Záznamy přímých přenosů jsou pak k dispozici v archivu ČT v rámci aplikace iVysílání, můžete si je tak kdykoliv pustit zpětně, ať už v televizi, na počítači nebo na mobilu.

Součástí iVysílání jsou záznamy z více než stovky dostihů za posledních 7 let. V archivu jsou nejen dostihy Pardubice, ale i dostihy Velká Chuchle, dostihy Brno, Slušovice, Karlovy Vary, dostihy Most nebo dostihy Lysá nad Labem.

Dostihy online

Kromě klasického televizního vysílání se dají sledovat i dostihy online, vysílá je např. ČT sport Plus.

Na této internetové televizi mají dostihy daleko více prostoru, stejně jako další sporty, které se do programu ČT sport nevejdou. Další alternativou jsou streamy na webu dostihy.tv.

Pokud potřebujete kompletní informace o dostihu a stačí vám jen výsledkový servis bez videa, dostihy online jsou na webu Jockey Clubu na adrese dostihyjc.cz.

Tam můžete nejen sledovat aktuální průběh závodu, ale i podívat se na výsledky všech českých dostihů zpětně až po rok 1989.

Tipsport MS v hokeji bonus 500 Kč zdarma

Dostihy textový přenos

Z některých významných dostihů se dělají také textové přenosy. Z prestižních závodů, jako je např. Velká pardubická, se dá textový přenos sledovat na portálu Onlajny.com, který se zaměřuje zejména na české soutěže.

Z ostatních webů je u vybraných dostihů textový přenos např. na stránkách iSport.cz, informace o dostizích přinášejí i jiné známé sportovní a zpravodajské weby.

Dostihy video sestřihy

Pokud nechcete sledovat celý přenos, ale rádi byste se podívali jen na vybrané nejzajímavější momenty, můžete si na internetu pustit pro vybrané dostihy video sestřihy.

Ty jsou nejčastěji k mání na portálu YouTube na kanálech, jež jsou na tento sport zaměřené.

VIDEO: TOP momenty Velké pardubické

Zdroje: tipsport.cz, chance.cz, ceskatelevize.cz, dostihy jc.cz, dostihy.cz, youtube.com