Dostihy Brno Dvorska 2024 – program závodů, live stream zdarma

Dostihy se u nás konají na 10 závodištích, jedno z nich je i v Brně. Letos se Dostihy Brno Dvorska 2024 budou odehrávat ve třech dnech, na jaře, v létě i na podzim. Podívejte se na letošní program brněnských dostihů, kde je můžete sledovat v TV nebo online a kde sehnat vstupenky.

SLEDUJTE DOSTIHY ŽIVĚ ▷

Dostihy Brno Dvorska 2024

Také tento rok je u nás spousta příležitostí, kdy můžete navštívit koňské dostihy. Pro milovníky tohoto sportu z jižní Moravy jsou nejblíže dostihy Brno Dvorska 2024.

Pokud se na ně chcete podívat v televizi nebo online, můžete sledovat sportovní přenosy z dostihů z Brna i jiných částí Česka živě. Vysílá je Česká televize, TV Tipsport a streamy ze všech českých závodů jsou k dispozici i na YouTube.

Dostihy Brno

I letos se konají dostihy Brno hned 3x, jeden závod se uskuteční v dubnu, jeden v půlce června a třetí začátkem října.

DOSTIHY BRNO
Datum duben – říjen
Místo Brno – Dvorska (MČ Brno – Tuřany)
Dostihové dny 3 (duben, červen, říjen)
TV přenosy ČT sport, ČT sport Plus
Live stream TV Tipsport, YouTube
Off.web dostihybrno.cz

Brno dostihy program 2024

Každý den obsahuje Brno dostihy program 2024 až 10 závodů. Z toho 5x rovinové dostihy, 3x steeplechase a 2x dostihy poníků, součástí bývá i zajímavý doprovodný program, např. jízdy na koni či na ponících. Hlavní závody jsou uvedeny v tabulce:

BRNO DOSTIHY PROGRAM 2024
Datum Závod
20.4. Jarní moravská míle
20.4. Jarní brněnská steeplechase
15.6. Letní moravská míle
15.6. Letní brněnská steeplechase
5.10. Podzimní moravská míle
5.10. Podzimní brněnská steeplechase

Dostihy Brno 2024 výsledky

Konečné dostihy Brno 2024 výsledky jsou po ukončení závodů zveřejněny na oficiálních internetových stránkách dostihybrno.cz a na dalších webových portálech se zaměřením na koňské dostihy a sportovní výsledky.

Z nejvýznamnějších českých a zahraničních dostihů pak přináší aktuální výsledkový servis portál Livesport.cz, kde jsou i podrobné informace o jednotlivých koních včetně jejich věku, váhy, žokeje a trenéra. Zde můžete sledovat výsledky i z Velké Pardubické.

České dostihy live stream na TV Tipsport

Kde sledovat dostihy Brno Dvorska

Existuje hned několik možností kde sledovat dostihy Brno Dvorska. Vysílají se v přímém přenosu v televizi, další alternativou je pak live stream na stránkách sázkových kanceláří a na webu dostihy.cz, na kterém je i rozsáhlý archiv streamů.

Dostihy Brno live na ČT sport

Tradičním vysílatalem dostihových závodů je veřejnoprávní Česká televize, můžete tak sledovat dostihy Brno live na ČT sport, případně mohou být zařazeny do programu internetové plaftormy ČT sport Plus. Ta se dá sledovat zdarma přes HbbTV, v počítači i na mobilním telefonu.

Brno dostihy live stream

Další možností, jak závody sledovat je online přenos, který přináší TV Tipsport. Na jejím webu jsou nejen Brno dostihy live stream, ale sledovat u ní zdarma můžete i všechny další závody konané v České republice a vybrané závody ze zahraničí.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat dostihy na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „DOSTIHY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování dostihů na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Vstupenky na dostihy Brno Dvorska

Máte-li zájem o vstupenky na dostihy Brno Dvorska 2024 (Tuřany), můžete si je koupit v den konání dostihů přímo na pokladnách, které se nachází hned u vstupu do areálu. Jejich prodej začíná cca hodinu před začátkem prvního dostihu.

Vstupenky na brněnské dostihové závodiště nejsou vůbec drahé, dospělí zaplatí 100 Kč, pro děti jsou lístky za 30 Kč. K dostání bývá i podrobný dostihový program za 50 Kč a pokud přijedete autem, cena parkovného je pouhých 30 Kč.

Dostihové závodiště Brno Dvorska

Dostihové závodiště Brno Dvorska se nachází v městské části Brno-Tuřany a dojet se na něj dá i autobusem MHD č.48, v blízkosti je zastávka Vlčkova.

Poprvé se zde v novodobé historii dostihy Brno konaly 28. června 1998, po třech letech se pak dráha rozšířila a přidaly se další skoky. Díky tomu, že dráha má čtvercový tvar a obvod jen 1 200 m, mají diváci ze všech míst velmi dobrý přehled o veškerém dění.

VIDEO: Dostihy Brno Dvorska

Zdroje: dostihybrno.cz, dostihy.cz, youtube.com