Dostihy Lysá nad Labem 2024 – program závodů, live stream zdarma

Mezi města, kde se pravidelně konají dostihy, patří také Lysá nad Labem. Podívejte, se v jakých termínech se letos dostihy Lysá nad Labem 2024 konají, kde najdete výsledky, kde se dají dostihy sledovat v TV či online, nebo kolik stojí vstupenky na závodiště v Lysé.

SLEDUJTE DOSTIHY ŽIVĚ ▷

Dostihy Lysá nad Labem 2024

Mezi hlavní destinace fanoušků dostihů patří Pardubice a Praha, přímo mezi nimi ale zajímavé dostihy nabízí i závodiště v Lysé nad Labem.

Dostihy Lysá nad Labem

Dostihy Lysá nad Labem prosavila zejména prvomájová steeplechase, pozornost si ale zaslouží i další dostihy v Lysé. Všechny je můžete sledovat živě přes internet na live streamech.

DOSTIHY V LYSÉ – PŘEHLED
Datum květen – září
Místo Lysá nad Labem
Dostihové dny 3
TV přenosy ČT sport
Live stream TV Tipsport
Off.web dostihylysa.cz

Lysá nad Labem dostihy program 2024

V tabulce se můžete podívat na letošní program dostihů v Lysé nad Labem, celkem se zde letos konají tři dostihy. Prvomájová steeplechase se koná ve středu, zbylé dva dostihy v Lysé jsou na programu v sobotu.

DOSTIHY V LYSÉ  PROGRAM 2024
Datum Hlavní dostih
1. 5. Prvomájová steeplechase
6. 7. Memoriál Evy Palyzové
28. 9. Svatováclavské odpoledne

Dostihy Lysá nad Labem 2024 výsledky

Výsledky z dostihů v Lysé nad Labem jsou zveřejněny na specializovaných dostihových stránkách, jako jsou např. dostihyjc.cz. Dají se ale najít i na webech sázkových kanceláří, které na ně vypisují kurzy, např. u Tipsportu.

České Dostihy Lysá nad Labem 2024 live stream na TV Tipsport

Kde sledovat dostihy Lysá nad Labem

Sledovat dostihy Lysá nad Labem můžete nejen na místě, ale i v televizi, na počítači nebo na mobilu. Vysílají se v TV a také na live streamech sázkových kanceláří, všechny přenosy jsou dostupné zdarma.

Dostihy Lysá nad Labem live na ČT Sport

Některé české dostihy je možné sledovat i v televizi, většinou se vysílají na stanici ČT sport live, objevit se ale mohou i v internetové platformě ČT sport Plus.

Lysá nad Labem dostihy live stream

Pokud zrovna nejsou dostihy v žádné televizi, obvykle se můžete spolehnout na sázkové kanceláře. Lysá nad Labem dostihy live stream nabízí např. TV Tipsport, kde můžete během roku vidět spoustu dostihů nejen z Česka, ale i ze zahraničí.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat dostihy na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „DOSTIHY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování dostihů na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Vstupenky na dostihy Lysá nad Labem

Cena základní vstupenky na dostihy Lysá nad Labem je 180 Kč (na steeplechase 1.5. 2024 už to ale bylo 200 Kč), slevu mají děti od 6 do 15 let, kteří mají vstup jen za 50 Kč. Zdarma pak mají na dostihy v Lysé přístup děti do 6 let.

Lístky se dají zakoupit na pokladnách u vstupů do dostihového areálu, jejich prodej začíná 2 hodiny před startem prvního dostihu.

Dostihové závodiště Lysá nad Labem

Na dostihové závodiště Lysá nad Labem se můžete dostat vlakem, vystoupíte ve vlakové stanici v Lysé a od ní je areál vzdálen 950 m. Pokud pojedete autem, můžete využít parkoviště s 500 místy, cena parkovného je 100 Kč.

Historie závodiště spadá do roku 1953, kdy se zde konaly první dostihy. V 80. letech se v Lysé konal většinou jen jediný dostihový den v roce, naopak v polovině 90. let jich bylo nejvíce, např. v roce 1995 hned 8 dostihů.

VIDEO: Prvomájová steeplechase 2024

Dostihy Lysá nad Labem informace

Podrobné informace o dostizích v Lysé nad Labem najdete i na oficiálních webových stránkách jejich závodiště a také na sociálních sítích:

Zdroje: dostihylysa.cz. tipsport.cz, ceskatelevize.cz, dostihy jc.cz, dostihy.cz, youtube.com