Dostihy Pardubice 2024 – program závodů, live stream zdarma

Dostihy Pardubice 2024 přinášejí i letos spoustu skvělé podívané. Místní závodiště je opět dějištěm mnoha napínavých závodů, kterých se účastní nejlepší jezdci. Podívejte se na souhrn informací o pardubickém dostihovém závodišti, kde se dají dostihy Pardubice sledovat v TV a online a kolik stojí vstupenky.

SLEDUJTE DOSTIHY ŽIVĚ ▷

Dostihy Pardubice 2024

Když se řeknou dostihy, většině lidí se automaticky vybaví Velká pardubická. Na tomto místě se ale konají závody mnohem častěji, dostihy Pardubice 2024 jsou letos na programu hned v 10 dnech. Sledovat sportovní přenosy z dostihů můžete i zdarma v televizi nebo přes live stream.

Pardubice dostihy

Pardubice dostihy vítají od půlky dubna až do začátku listopadu, s výjimkou cross country ve středu 8. května se všechny dostihy jedou o víkendech.

DOSTIHY PARDUBICE
Termín duben – listopad
Místo Pardubice
Dostihové dny 10
TV přenosy ČT sport, ČT sport Plus
Live stream TV Tipsport, YouTube
Off.web zavodistepardubice.cz

Pardubice dostihy program 2024

Tento rok začíná Pardubice dostihy program 2024 v neděli 14. dubna tradiční Jarní cenou, Velká pardubická se letos pojede 13. října.

PARDUBICE DOSTIHY PROGRAM 2024
Datum Hlavní dostih
14.4. Jarní cena Pardubického závodiště
8.5. Úvodní cross country Koroka
25.5. I. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou
22.6. II. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou
3.8. III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou
14.9. IV. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou
15.9. Letní cena města Pardubic – Dožínky
12.10. Cena zimní královny
13.10. 134. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
2.11. Závěrečný dostihový den

Velká Pardubická dostihy

Jednoznačně nejslavnějším a nejsledovanějším českým závodem jsou Velká pardubická dostihy. Ty patří dokonce mezi největší v rámci Evropy a probíhají vždy druhou říjnovou neděli. Letos se koná už jejich 134. ročník.

Nejúspěšnějším závodníkem v historii Velké pardubické je Josef Váňa, který ji vyhrál 8x. Dařilo se také Janu Faltejskovi, který ji vyhrál 6x, Václav Chaloupka zaznamenal 4 výhry. Ze zahraničních jezdců má na svém kontě nejvíce výher Peter Gehm z Německa, který také zapsal 4 vítězství.

Dostihy Pardubice 2024 výsledky

Pokud vás zajímají pro dostihy Pardubice 2024 výsledky, můžete si je prohlédnout hned na několika místech. Nejčerstvější průběžné online výsledky nabízí např. web dostihyjc.cz, kde si je můžete projít zpětně až do roku 1989.

Výsledky dostihů se pravidelně objevují také na stránkách Livesport.cz, z vybraných závodů, jako je Velká pardubická, se dělají i textové přenosy na Onlajny.com.

Dostihy Pardubice 2024
Závodiště Pardubice (Zdroj: Český rozhlas Pardubice)

Kde sledovat dostihy Pardubice

Je spousta možností, kde sledovat dostihy Pardubice. Pokud se vám nechce do tohoto východočeského města, můžete jednotlivé dostihy sledovat i na televizních obrazovkách nebo přes internet na počítači, mobilu i tabletu. Všechny přenosy jsou navíc zcela zdarma.

Dostihy Pardubice live na ČT Sport

V televizi můžete sledovat dostihy Pardubice live na ČT sport, která v přímém přenosu vysílá nejen slavnou Velkou pardubickou, ale i řadu dalších závodů, např. dostihy Velká Chuchle.

Část přenosů je přímo na ČT sport, další se pak přenášejí na internetové platformě ČT sport Plus, kde jsou přenosy i z celých dostihových dnů.

Pardubice dostihy live stream

Kromě televize se dají dostihy sledovat i online, Pardubice dostihy live stream u nás vysílá např. TV Tipsport. U ní najdete obrovské množství přenosů z dostihů z celého světa, navíc se zde vysílá i spousta dalších sportů.

Dostihy Pardubice online lze sledovat také na YouTube, kde jsou k dispozici i záznamy.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat dostihy na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „DOSTIHY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování dostihů na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Vstupenky na dostihy v Pardubicích

Cena vstupenky na dostihy v Pardubicích se liší podle toho o jaký dostih se jedná. Na 9 z 10 dostihových mítinků je základní vstupné za 150 Kč, zlevněné pro studenty, mládež a seniory za 80 Kč a zdarma pro děti do 10 let a ZTP.

Mnohem vyšší je ale cena lístků na Velkou pardubickou. Na stání se prodávají vstupenky od 400 Kč (500 Kč na místě), na sezení pak od 800 až do 1 800 Kč na nejlepší místa na kryté tribuně. Koupit se dají i balíčky s občerstvením, které vyjdou na 2 900 až 4 500 Kč.

Dostihové závodiště Pardubice

Dostihové závodiště Pardubice 2024 má svoje kořeny už v roce 1856, kdy se v tomto městě vybudovala první závodní dráha. V roce 1874 se pak uskutečnila první Velká pardubická steeplechase.

VIDEO: Dostihy Pardubice

Zdroje: zavodistepardubice.cz, dostihyjc.cz, dostihy.cz, youtube.com