Dostihy Karlovy Vary 2024 – program závodů, live stream zdarma

Karlovy Vary, které vedle lázní prosluly i filmovým festivalem, hrají důležitou roli i ve světě sportu. Kromě hokejové extraligy se zde pravidelně konají i dostihy a hraje se tu i golf. Podívejte se, jaké dostihy v Karlových Varech se letos uskuteční.

SLEDUJTE DOSTIHY ŽIVĚ ▷

Dostihy Karlovy Vary 2024

Dostihy Karlovy Vary 2024 mají na své programové listině celkem 5 dostihových dní, všechny se konají v letních měsících.

Sledovat dostihy živě z Karlových Varů můžete například na internetové televizi od Tipsportu a dalších online platformách. Některé závody vysílá i ČT sport.

Dostihy Karlovy Vary

Dostihy v Karlových Varech jsou pro návštěvníky snadno dostupné, závodiště je přímo v centru města a jezdí k němu autobusy MHD. Hned naproti areálu je velkokapacitní parkoviště. Na místě najdete i restauraci a různé stánky s občerstvením.

DOSTIHY KARLOVY VARY – PŘEHLED
Termín červen – srpen
Místo Karlovy Vary
Dostihové dny 5
TV přenosy ČT sport
Live stream TV Tipsport, YouTube
Off.web hipodromholoubek.cz

Dostihy Karlovy Vary program 2024

V tabulce uvádíme přehled všech hlavních dostihů v letošním roce. K nejznámějším dostihům v Karlových Varech patří Oaks, klasický dostih pro klisny, který se koná každý rok v létě.

DOSTIHY KARLOVY VARY PROGRAM
Datum Hlavní dostih
16.6. Karlovarská dvojnásobná míle
30.6. Letní cena klisen
21.7. Cena města Karlovy Vary
4.8. Oaks, Lázeňská míle, Cena Masise
18.8. Cena společnosti…

Oaks dostihy 2024

V neděli 4. srpna bude součástí dostihového odpoledne v Karlových Varech také Oaks, letos se poběží již jeho 79. ročník. Jedná se o rovinový závod o délce 2 400 m, specifické u něho je to, že v něm závodí pouze tříleté klisny. V minulém roce ho vyhrála irská klisna Beauty Approach s žokejem Davidem Liškou.

Karlovy Vary dostihy 2024 výsledky

Pokud vás zajímají výsledky jednotlivých dostihů v Karlových Varech, najdete je na webovém portálu dostihyjc.cz. Na něm jsou vám k dispozici nejen výsledky z Karlových Varů, ale i ze všech ostatních českých dostihů včetně dřívějších sezon.

Dostihy Karlovy Vary 2024
Secesní tribuna dostihového závodiště v Karlových Varech (Zdroj: Wikipedia.cz)

Kde sledovat dostihy Karlovy Vary živě

Existuje několik možností, kde sledovat dostihy Karlovy Vary živě. Jednou z nich jsou live streamy sázkové kanceláře Tipsport, která na svojí internetové televizi nabízí velkou porci přenosů nejen z českých, ale i zahraničích dostihů. TV Tipsport může sledovat zdarma každý, kdo má u této sázkovky založené herní konto.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat dostihy na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „DOSTIHY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování dostihů na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Dostihy se vysílají také na dalších internetových platformách. Přímé přenosy z Karlových Varů lze sledovat také na videoportálu YouTube, další možností jsou internetová televize EquiTV nebo YouTube kanál Jockey Clubu ČR.

Některé dostihové dny se dostanou i na televizní obrazovky, v loňském roce vysílala Česká televize např. tradiční dostih Oaks.

Vstupenky na dostihy Karlovy Vary

Pokud si chcete koupit vstupenky na dostihy Karlovy Vary, seženete je u pokladen dostihového závodiště v den konání akce.

Cena lístku pro dospělou osobu je 120 Kč, levnější vstup mají důchodci a děti od 12 do 18 let, kteří platí jen 60 Kč. Děti do 12 let pak mají vstup zcela zdarma.

Prodej vstupenek začíná vždy 90 minut před zahájením prvního dostihu.

VIDEO: Záznám dostihů z Karlových Varů 16.6.2024

Dostihové závodiště Karlovy Vary

Dostihové závodiště v Karlových Varech se nachází přímo v centru tohoto lázeňského města a jeho oficiální název je Hipodrom Holoubek.

Součástí areálu je také golfové hřiště s 9 jamkami, hotel a restaurace. Hned naproti  závodišti je velké nákupní centrum OC Varyáda s desítkami obchodů a řadou restaurací.

Zdroje: dostihy.cz, wikipedia.org, tipsport.cz, youtube.com, hipodromholoubek.cz