ZOH 2022 hokej: Česko – Švýcarsko hokej 2:1 po nájezdech

Česko – Švýcarsko hokej ZOH 2022 skončilo výsledkem 2:1 pro Českou republiku po nájezdech. Po bojovném hokeji a prodloužení jsme nakonec viděli i nájezdy, které nakonec ovládl právě tým Česka!

!!! VŠE O OSMIFINÁLE ZDE !!!

Toto je článek o zápase ve skupině

Česko – Švýcarsko hokej ZOH 2022 2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Góly: 5. Smejkal (Klok, H. Zohorna), rozh. náj. David Krejčí – 9. G. Haas (Andrighetto)

Česko vs. Švýcarsko ZOH 2022 sestavy

Česko: Š. Hrubec (Bartošák) – Mozík, Šulák, Kundrátek, J. Jeřábek (A), Knot, Klok, D. Sklenička – Hyka, David Krejčí (A), L. Sedlák – M. Stránský, Jan Kovář, R. Červenka (C) – M. Řepík, Sobotka, Lenc – Smejkal, T. Zohorna, H. Zohorna – Frolík.

Švýcarsko: Genoni (Berra) – Diaz (C), Mirco Müller, Untersander, Frick, Y. Weber, Loeffel, Fora, Alatalo – Ambühl, Corvi, Hofmann – Andrighetto, G. Haas, D. Hollenstein – Vermin, Bertschy, F. Herzog – Mottet, Thürkauf, S. Moser.

Česko hokej program na ZOH 2022

ČESKO NA ZOH 2022
9.2. ČESKO – Dánsko 1:2
11.2. ČESKO – Švýcarsko 2:1 SN
12.2. Rusko – ČESKO 5:6 SN

ZOH 2022 Peking – přehled

Podívejte se na kompletní přehled o ZOH 2022 v Pekingu. Budete tak neustále v obraze!

Česko – Švýcarsko záznam ZOH Peking 2022

Česko – Švýcarsko záznam ze ZOH Peking 2022 je zdarma k dispozici v online archivu ČT. Možností je také TV repríza utkání.

Česko Švýcarsko zápas online

Zápas Česko Švýcarsko je druhým utkáním na programu naší reprezentace v rámci B-skupiny ZOH 2022 hokej. Nejlepší čeští a švýcarští hokejisté na zimní olympiádě nenastoupí z kvůli rozhodnutí NHL o neuvolnění hráčů z důvodu pandemie Covid-19.

Češi Švýcarům dluží prohru z MS v hokeji 2021, což by mohla pro naše hokejisty být velká motivace.

Česko Švýcarsko zápas kurzová nabídka

Na Česko je v současné době vypsán kurz 2.48, zatímco na našeho soupeře ze Švýcarska je kurz 2.52. Na remízu si můžete vsadit v kurzu 4.09.

SÁZEJTE NA ČESKO ▹

Hokej Česko – Švýcarsko živě v TV

Česko – Švýcarsko živě v TV  na ZOH 2022můžeme sledovat ve vysílaní ČT Sport a Eurosportu.

ČT Sport tradičně vysílá zápasy a závody Čechů na OH 2022 a výjimkou není ani Česko – Švýcarsko přenos v TV. Součástí hokejového vysílání České televize zdarma je také zápasové studio s hodnocením všech prostřednictvím elektronické tužky a analýz expertů.

Česko – Švýcarsko živě v TV dále vysílá televize Eurosport. Na zimní olympijské hry se podíváme jak na Eurosport 1 a 2, tak na nových stanicích Eurosport 3-9. Nové stanice vznikly především za účelem nepřetržitého pokrytí celých OH Peking 2022 live.

TIP ❱ MS v hokeji online ›

Česko – Švýcarsko live stream ZOH 2022

Česko – Švýcarsko live stream na ZOH 2022 je k dispozici buď v iVysílaní České televize, nebo přes Eurosport Player, kde lze sledovat živé přenosy všech stanic Eurosportu.

Eurosport Player zakoupíte od 4,99 € (cca 130 Kč) za měsíc.

Česko Švýcarsko online v mobilu OH Peking

Pro sledování hokejového zápasu ZOH 2022 Česko Švýcarsko online v mobilu máte opět na výběr dvě možnosti.

První možností je iVysílání České televize v mobilním prohlížeči, tou druhou je mobilní aplikace Eurosport Player. Pořídit si ji můžete pro iOS (Apple) a Android například na Google Play. K používání aplikace ale musíte nejdříve zakoupit službu Eurosport Player.

TIP ❱ ZOH 2022 hokej: ženy ›

Zdroje: livesport.cz, ceskatelevize.cz, eurosportplayer.cz, Tipsport