ZOH 2022 hokej: Česko – Rusko hokej 6:5 po nájezdech. Česko bodovalo s favorizovaným Ruskem!

Česko – Rusko hokej ZOH 2022 přinesl utkání plné gólů a zajímavých akcí. Česko se s Ruskem tahalo, až nakonec zápas dospěl do prodloužení. Zde dokázalo Česko vstřelit gól a porazit tak Rusko.

Česko – Rusko hokej ZOH 2022 6:5 PP (1:1, 2:1 2:3, 1:0)

Česká hokejová reprezentace odehrála na turnaji ZOH 2022 hokej poslední zápas ve skupině. Po napínavém boji dokázala Česká republika zvítězit 6:5 po prodloužení a získat tak třetí místo v tabulce C.

Góly: 5. Tkachyov (Gusev + Nesterov), 13. Kundrátek (Červenka, Stránský), 23. Nesterov (Gusev + Plotnikov), 39. Krejčí (Červenka, Kundrátek), 40. Špaček (Šulák, Sobotka), 44. Klok (Zohorna T, Zohorna H.), 44. Senmyonov (Plotnikov + Andronov) 47. Gritsyuk (Gusev + Tkachyov), 49. Chibisov (Voynov + Schipachov) 49. Hyka (Sedlák, Krejčí) 65. Šulák (Krejčí)

Česko vs. Rusko ZOH 2022 sestavy

Česko: Š. Hrubec (Bartošák) – Mozík, Šulák, Kundrátek, J. Jeřábek (A), Knot, Klok, D. Sklenička – Hyka, David Krejčí (A), L. Sedlák – Sobotka, Jan Kovář, R. Červenka (C) – M. Řepík, Michael Špaček, M. Stránský – H. Zohorna, T. Zohorna, Smejkal – Lenc.

Rusko: Ivan Fedotov (Samonov) – N. Nestěrov, Nikišin, Jelesin, J. Jakovlev (A), Vojnov, S. Tělegin, Šaripzjanov – Čibisov, Šipačov (C), Galijev – Gricjuk, V. A. Tkačov, N. Gusev – D. Voronkov, P. Karnauchov, Slepyšev – Grigorenko, Andronov (A), S. Plotnikov – K. Semjonov.

Česko Rusko zápas online

Česko Rusko zápas je pro naše hokejisty nepochybně největší výzvou v rámci ZOH 2022 hokej. Rusko je silné zejména v útoku a jejich kádr příliš neoslabilo ani omezení ze strany NHL. Množství špičkových ruských hráčů totiž hraje i Kontinentální lize.

Program Česka na ZOH 2022

Česko hraje ve skupině B olympijského hokejového turnaje celkem 3 utkání. Další program budeme znát v případě postupu do play-off.

ČESKO NA ZOH 2022
9.2. ČESKO – Dánsko 1:2
11.2. CESKO – Švýcarsko 2:1 SN
12.2. Rusko – ČESKO 5:6 PP

ZOH 2022 Peking – přehled

Podívejte se na kompletní přehled o ZOH 2022 v Pekingu. Budete tak neustále v obraze!

Česko – Rusko záznam ZOH Peking

Česko – Rusko záznam hokejového utkání lze zhlédnout v TV i online.

ČT Sport vysílá záznamy a sestřihy  odehraných utkání, které případně naleznete také v online archivu na stránkách České televize v rámci iVysílání.

Česko – Rusko živě v TV na ZOH 2022

Česko – Rusko živě v TV vysílá ČT Sport, který se už tradičně soustředí na utkání a závody Čechů na OH 2022. Součastí bezplatného vysílání s českým komentářem je také zápasové studio s experty, kteří analyzují výkony obou týmů.

Česko – Rusko přenos v TV najdeme také na jedné ze stanic Eurosport. Tato televize totiž za účelem pokrytí kompletního programu OH Peking 2022 live rozšířila nabídku kanálů o 7 dalších stanic.

Eurosport 3-9 tak letos spolu s Eurosport 1 a 2 nepřetržitě vysílají všechny olympijské sporty.

Česko – Rusko live stream ZOH 2022

Česko – Rusko live stream na ZOH 2022 můžeme sledovat díky iVysílání České televize (na webu), kde je možné si pustit i ČT Sport zdarma.

Další možností je placený Eurosport Player. Zakoupit ho lze od 4,99 € (cca 130 Kč) za měsíc a sledovat na něm můžete živé vysílání všech stanic Eurosport, které mimo olympiády nabízí například živé přenosy SP v biatlonu 2021/22, kde se Čechům daří.

Česko Rusko online v mobilu

Česko Rusko online v mobilu na zimní olympiádě můžete sledovat jak přes iVysílání, tak přes Eurosport Player.

Pro sledování iVysílání stačí otevřít si stránku ČT. Eurosport Player do mobilu je k dispozici jakožto aplikace, kterou si stáhnete pri Android i iOS (Apple) například na Google Play. Pro sledování si ale musíte nejdříve zakoupit službu.

TIP ❱ ZOH 2022 hokej: ženy ›

Zdroje: livesport.cz, ceskatelevize.cz, eurosportplayer.cz, Tipsport