Česko – USA 1:4 hokej ženy čtvrtfinále ZOH 2022: live přenos v TV a online

Česko – USA hokej ženy čtvrtfinále ZOH 2022 byl dalším zápasem našich hokejistek. Sestavy, kurzová nabídka a jak sledovat Češky hokej čtvrtfinále live stream a TV přenos.

SÁZEJTE NA HOKEJ S BONUSEM
Tipsport 150 Kč bez vkladu VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 900 Kč bonus VSADIT ›
Synot Tip 500,- bonus VSADIT ›

Česko – USA hokej ženy čtvrtfinále ZOH 2022

Češky hokej čtvrtfinále na zimní olympiádě hrají proti výběru USA.

Česko – USA hokej ženy čtvrtfinále online

Zápas Česko – USA v ženském hokeji na ZOH 2022 jsme mohli sledovat online i v TV v pátek 11. února od 5:10. Výsledek najdete zde hned po dohrání utkání.

Češky i Američanky do čtvrtfinále postupily ze druhých míst ve svých skupinách. Tým USA, který v základní části ZOH hokej ženy 2022 prohrál pouze s Kanadou, byl opravdu nebezpečným soupeřem.

Česko – USA hokej ženy čtvrtfinále ZOH 2022

Česko USA ZOH 2022 hokej ženy živě v TV

Česko USA ZOH 2022 hokej ženy živě v TV bylo možné sledovat na ČT Sport. Česká televize vysílá především zápasy a závody Čechů na OH 2022.

Další alternativou byl Eurosport, který vysílá celý program zimní olympiády v Pekingu na svých stanicích Eurosport 1 a 2 i Eurosport 3-9.

Česko USA hokej ženy live stream

Česko USA hokej ženy live stream byl k dispozici v iVysílání ČT Sport. Pro sledování online přenosu stačí navštívit web České televize.

Placený live stream zápasu od Eurosportu bylo možné sledovat přes Eurosport Player. Zakoupit ho lze od 4,99 € (cca 130 Kč) za měsíc. Vysílání Eurosportu z OH Peking 2022 live je dále dostupné na všech streamovacích platformách, které ho mají v nabídce.

Česko vs USA ženy online přenos v mobilu

Online přenos utkání Česko vs USA ze čtvrtfinále ženského hokejového turnaje bylo možné sledovat také v mobilu. Stránky České televize (iVysílání) jsou totiž dostupné také v mobilním prohlížeči.

Možností jak sledovat Česko USA hokej ženy live stream je také mobilní aplikace Eurosport Playeru, kterou je možné si stáhnout pro iOS (Apple) a Android).

Češky hokej čtvrtfinále sázení s bonusem

Češky hokej čtvrtfinále vs USA záznam ZOH Peking

Záznam čtvrtfinálového utkání českých hokejistek vs USA lze zhlédnout v rámci vysílání ČT Sport. Kromě reprízy ho můžete najít rovněž online v archivu České televize.

Česko vs USA hokej ženy kurzová nabídka

Známe kurzovou nabídku pro zápas Česko vs USA v hokeji žen na ZOH 2022! Je mimořádně lákavá: na výhru Česka jste si mohli vsadit v kurzu 50.00, kurz na vítězství amerických hokejistek byl 1.00.

Na remízu bookmakeři vypsali kurz 11.60.

SÁZEJTE NA ČEŠKY ▹

Česko – USA hokej ženy čtvrtfinále ZOH 2022 sestavy

ČESKO ŽENY: Peslarová (B) – Himlárová, Mills (C), Přibylová, Horálková, Tejralová – Kolowratová (A), Čajanová, Neubauerová, Mrázová, Mlýnková – Lásková, Pejšová, Vanišová, Pejzlová, Křižová – Radová, Lédlová, Serdar, Bukolská – Pátková, Švejdová (B)

Trenér: T. Pacina

USA ŽENY: Rooney (B) – Barnes, Stecklein (A), Knight (A), Brandt, Coyne Schofield (C) – Harmon, Keller, Kessel, Roque, Carpenter – Bozek, Dunne, Zumwinkle, Pannel, Camaranesi – Harvey, Murphy, Compher, Scamurra – Cavallini (B)

Trenér: J. Johnson

TIP ❱ ZOH 2022 hokej: muži ›

Zdroje: livesport.cz, ceskatelevize.cz, eurosport.com, tipsport.cz