ZOH 2022 hokej: Česko – Švýcarsko 2:4. Česko na turnaji končí!

Česko – Švýcarsko ZOH 2022 přineslo utkání, které se české reprezentaci bohužel moc nepovedlo. Ačkoli se Česko z počátku zápasu dostalo do vedení, bohužel se výsledek nepodařil udržet a Česko díky prohře v osmifinále na turnaji končí.

Česko – Švýcarsko hokej ZOH 2022 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Česká republika odehrála poslední zápas na olympijském turnaji. Na ZOH 2022 hokej bohužel v osmifinále nestačila na Švýcarsko a na turnaji bohužel končí.

Góly: 11. Klok (Knot, R. Červenka), 56. R. Červenka (David Krejčí, Jan Kovář) – 15. Ambühl (Thürkauf, Corvi), 16. Mottet (D. Hollenstein, Diaz), 30. Denis Malgin (Alatalo, Andrighetto), 55. Diaz (Andrighetto, F. Herzog)

Česko vs. Švýcarsko ZOH 2022 sestavy

Česko: Š. Hrubec (Bartošák) – Mozík, Šulák, J. Jeřábek (A), Kundrátek, Knot, Klok, D. Sklenička – Hyka, David Krejčí (A), L. Sedlák – Sobotka, Jan Kovář, R. Červenka (C) – M. Stránský, Michael Špaček, M. Řepík – H. Zohorna, T. Zohorna, Smejkal – Lenc.,

Švýcarsko: Genoni (Berra) – Diaz (C), Mirco Müller, Y. Weber, Loeffel, Fora, Frick, Alatalo – S. Moser, G. Haas (A), Hofmann – Ambühl (A), Corvi, Thürkauf – Andrighetto, Denis Malgin, F. Herzog – Mottet, Bertschy, Vermin – D. Hollenstein.

ZOH 2022 program Česko

Podívejte se na kompletní program zápasů Česka na ZOH 2022 v Pekingu. Češi odehráli ve skupině B tři zápasy a nyní je před reprezentací čtvrtý a zároveň nesmírně důležitý zápas proti Švýcarsku.

ZÁPASY ČESKA NA ZOH 2022
9.2. B-skupina Česko – Dánsko 1:2
11.2. B-skupina Česko – Švýcarsko 2:1 SN
12.2. B-skupina Rusko – Česko 5:6 PP
15.2. Osmifinále Česko – Švýcarsko 2:4

ZOH 2022 v Pekingu – přehled

Podívejte se na kompletní přehled o ZOH 2022 v Pekingu a buďte neustále v obraze kolem dění na zimních olympijských hrách.

Česko – Švýcarsko záznam

Česko – Švýcarsko záznam budete moci shlédnout po skončení utkání v archivu České televize na stránkách ivysilani.cz.

Česko – Švýcarsko ZOH 2022 live

Je několik možností, jak sledovat zápas Česko – Švýcarsko na ZOH 2022 live. Vybrat si můžete z vícero lehce dostupných způsobů, jak sledovat hokej live v TV, online na PC či přes livestream v mobilu.

TIP ❱ Kde sledovat zimní olympijské hry ›

Česko Švýcarsko online ZOH 2022 živě a v TV

Zápas Česko vs. Švýcarsko na ZOH 2022 můžete sledovat živě na sportovním kanálu ČT Sport, který odvysílá v přímém přenosy i všechny další zápasy české reprezentace.

Česko – Švýcarsko live stream hokej ZOH 2022

Česko – Švýcarsko live stream hokej ZOH 2022 live stream můžete sledovat zdarma kdekoli, kde máte přístup na internet. Stačí navštívit stránku ivysilani.cz, kde jsou dostupné live streamy z olympiády. Zápasy ale můžete sledovat pouze na území České republiky.

Zimní olympijské hry live audio přenos

Pokud nemůžete hokej sledovat live nebo v TV, máte možnost poslouchat audio komentář a to na rádiu Český rozhlas. To se může hodit například v případě, že zrovna řídíte automobil.

Česko Švýcarsko zápas

Česko Švýcarsko zápas jsme už na letošní olympiádě viděli. Ve skupině se českým hokejistům podařilo se Švýcarskem vyhrát po samostatných nájezdech 2:1. Uvidíme, zda se tento úspěch v podobě výhry podaří i v osmifinálovém zápase.

 

TIP ❱ Kde sledovat NHL ›

Zdroje: iihf.com, olympics.com, wikipedia.com