Fight Night Challenge 2 Separ vs Spirit (3.6. 2022) – program, FNC 2 karta výsledky, live!

Fight Night Challenge 2 je pokračováním unikátního slovenského projektu. V hlavním zápase se představí rappeři Separ a Majk Spirit. Přinášíme vám program, kartu, výsledky a živé přenosy Fight Night Challenge 3.6. 2022.

Vstupní bonus na Fight Night Challenge 2

Generální partner Fortuna si pro české fanoušky připravil skutečně nadupaný vstupní bonus. ZAREGISTRUJ SA s promo kódem FNC a získej 1 300 Kč na první sázky. Užij si skvělé boxerské souboje s nejlepším bonusem od Fortuny!

Fight Night Challenge 2 (3.6. 2022)

Fight Night Challenge 2022 galavečer

Vizitka FNC 2 – druhého galavečera projektu Fight Night Challenge. Sledujte bojovníky, zajímavosti, fakta, fight card, program zápasů a výsledky na jednom místě! Fight Night Challenge 3 se uskuteční 27.12.2022.

FIGHT NIGHT CHALLENGE  2
Termín 3. červen 2022
Místo NTC aréna, Bratislava
Disciplína Box
Bojovníci Separ, Majk Spirit, … (kompletní přehled zde)
Jak sledovat PPV
Pořadatelé Evency, Spatakus Fight Gym

Kdy a kde se uskuteční FNC 2

Fight Night Challenge live můžeme příště sledovat 3.6. 2022 v bratislavské NTC aréně. V těchto prostorech se bude konal také první velký turnaj organizace RFA s názvem RFA Grand Opening.

Fight Night Challenge aktuality

Unikátní projekt Fight Night Challenge se dočká pokračování. Hlavním trhákem večera je boxerský zápas reperů Separ vs Majk Spirit.

Jelikož jedním z organizátorů projektu je Spartakus Fight Gym, Attila Végh bude hlavní tváří i pro Fight Night Challenge, protože se postaví proti Emanulovi Newtonovi.

V roli uvaděče by se mohla opět objevit dvojice bývalých hokejistů Borise Valábika a Mariána Gáboríka.

Fight Night Challenge bojovníci

V rámci projektu Fight Night Challenge se proti sobě staví známé tváře česko-slovenského šoubyznysu, MMA a dalších bojových sportů. Na aktuálním turnaji uvidíme následující osobnosti:

 • Separ
 • Majk Spirit
 • Rytmus
 • Moloch
 • Attila Végh
 • Emanuel Newton
 • Samuel Pirát Krištofič
 • Kiry The King
 • Vlasto Čepo
 • Jevický
 • Flexking
 • Refew
 • Cverna
 • Kareš
 • Landl
 • Yael

Fight Night Challenge 2 program a karta

Fight Night Challenge 2 program začíná v 18:00. Hlavním zápasem je Separ vs Majk Spirit.

FNC 2 výsledky pro vás aktualizujeme LIVE v průběhu zápasu nebo krátce po nem!

FIGHT NIGHT CHALLENGE 2 VÝSLEDKY

HLAVNÁ KARTA (18:00)
Box Separ – Majk Spirit TKO, 2. kolo
Box Attila Végh – Emanule Newton Na body, 3. kolo
Box Rytmus – Moloch Na body, 3. kolo
Box Pirát – Kiry The King Na body, 4. kolo
Box Flexking – Refew TKO, 2. kolo
Box Cverna – Kareš Na body, 4. kolo
Box Jany Landl – Yael Na body, 4. kolo
Box Vlasto Čepo – Patrik Jevický TKO, 1. kolo
Box Tommy Zold – Filip Hačko Remíza

Fight Night Challenge Separ ve Majk Spirit

Hlavním soubojem večera Fight Night Challenge 3.6. je Separ vs Spirit. Dvě legendy slovenského rapu spolu účinkovali v doprovodném programu předešlého FNC eventu, kdy slíbili, že na dalším turnaji se proti sobě postaví v ringu jakožto zápasníci.

VIDEO: První staredown Separa a Majka Spirita

Separ zápas

Separ na FNC 3.6. vybojuje svůj první zápas v boxu. O jeho účasti na eventech Fight Night Challenge se hovoří už dlouho, na řadu ale přijde až letos, kdy si to rozdá s Majkem Spiritem.

Separ zápas bere vážně a dokonce si během tvrdého tréninku zlomil dvě žebra. Do zápasu na Fight Night Challenge 2 karta snad už bude v pořádku a vydá ze sebe maximum.

Majk Spirit zápas

Majk Spirit zápas na Fight Night Challenge vnímá jako výzvu, jelikož ani on předtím nikdy nebojoval. Dále řekl, že bojové sporty k rapu vždy patřily a prý si uvědomuje, že do souboje nastoupí v roli outsidera.

Atilla Vegh vs Emanuel Newton Fight Night Challenge 2

Attila Vegh a Emanuel Newton by se měli představit na Fight Night Challenge 2. Oba borci se měli představit už na FNC 1, ale Američan měl pozitivní test na koronavirus a nemohl odcestovat do Evropy.

Oba zápasníci se dobře znají ještě z působení v MMA organizaci Bellator.

Rytmus vs Moloch FNC 2

Rytmus opět čelí boxerské výzvě, i když ne tak náročné jako tomu bylo proti Gáboru Borarošovi. Tentokrát se mu v ringu bude čelit kolega z branže raper Moloch.

V zápase FNC 2 Rytmus vs Moloch je favoritem na vítězství Patrik Vrbovský, protože ten má za sebou mnohem těžší fighty než jeho soupeř.

Fight Night Challenge 2 Pirát Krištofič vs Kiry The King

Fight Night Challenge 2 nám přinese zápas Krištofič vs Kiry The King. Pirát se tentokrát opět postaví těžšímu soupeři než tomu bylo v předešlé edici tohoto turnaje, kdy nastoupil proti Alexandru Cvernovi.

Samuel Pirát Kryštofič se proti Matyášovi Király bude spoléhat na svou šikovnost a boxerské umění. Kiry The King je trenér a spolumajitel King's Gymu v Bratislavě.

FNC 2 Cverna vs Kareš

Na FNC 2 uvidíme zajímavý zápas, bývalý promotera XFN Petr Kareš se postaví proti Alexi Cvernovi.

Cverna vs Kareš slibuje zajímavou podívanou. Kareš věrí, že bude skvěle připraven a to samé chce i po Cvernovi. Prý hlavně ať Alex nastoupí, což Alex zaručuje.

Jak sledovat Fight Night Challenge 2 live stream

Fight Night Challenge 2 live v současnosti lze sledovat pouze online přes live stream. TV přenosy ani přenosy Fight Night Challenge live zdarma k dispozici nejsou.

Fight Night Challenge online PPV

Oficiální Fight Night Challenge PPV je v dnes jedinou možností, jak sledovat eventy FNC. Funguje na obdobném principu, jako Oktagon live PPV, což znamená, že platíte jednorázově za přenos.

FNC PPV můžete zakoupit za 9,99 eur na fightnightchallenge.eu.

FNC PPV problémy

První edice FNC se sebou nesla také značné pozdvižení způsobené problémy s PPV turnaje. Live přenos od začátku galavečera prakticky vůbec nefungoval a rozjel se až během 4. zápasu.

V případě, že by podobná komplikace nastala i na FNC 2 (3.6. 2022), doporučujeme sledovat oficiální Instagram profil eventu, kde najdete všechny aktuality a updatey o PPV.

Fight Night Challenge záznam

Fight Night Challenge záznam můžete sledovat v případě, že jste si pořídili oficiální PPV. Fight Night Challenge můžete zhlédnout ze záznamu i v případě, že znovu vypadne live stream.

Kde a jak sledovat bojové sporty živě

FNC 2 3.6. kurzy Separ vs. Majk Spirit

Kurzová nabídka pro turnaj FNC, který se uskuteční 3.6., včetně zápasu Separ vs. Majk Spirit najdete na sázkové kanceláři Fortuna.

CELÁ KURZOVÁ NABÍDKA ZDE ⇒

Fight Night Challenge vážení a staredown live (VIDEO)

Live stream video přenosu oficiálního vážení a staredownů najdete na oficialnom YouTube kanály.

TIP ❱ Box Vémola vs Marpo ›

Zdroje: Facebook, fightnightchallenge.eu