MS v hokeji 2021: Česko – Švýcarsko 2:5

MS v hokeji 2021 se koná v Lotyšsku a česká reprezentace má za další zápas. Ani druhý zápas ale pro Česko nedopadl dobře. Po 60 minutách reprezentace podlehla Švýcarům 2:5.

MS v hokeji 2021 Česko – Švýcarsko živě

Česká hokejová reprezentace ve druhém zápase Mistrovství světa v hokeji v Rize nastoupila proti Švýcarům. Čekal se bojovný hokej, navíc Česko potřebovalo do skupiny nasbírat nějaké body. Bohužel se nepovedlo a Česká republika podlehla Švýcarům 2:5. Jedná se o nejhorší vstup do MS v hokeji za posledních třicet let!

Hráči nyní budou mít den volna, v pondělí je pak čeká zápas s Běloruskem, který musejí bezpodmínečně vyhrát. Ve čtvrtek pak výprava trenéra Pešána nastoupí proti Švédům.

TIP ❱ Vše o MS v hokeji 2021 najdete zde▸

MS 2021: Česko – Švýcarsko 2:5

Góly a asistence:

15. Chytil (Kovář, Vrána), 55. Smejkal (Chytil, Sklenička) – 18. Hofmann (Ambühl, Simion), 25. Meier (Hischien), 39. Schrewey (Praplan), 51. Meier (Corvi, Kurashev), 58. Hofmann (Simion, Ambühl).

Česká republika sestava
Hrubec (Will) – Hronek, Musil D., Klol, Hájek, Sklenička, Šulák, Šustr – Vrána, Kovář, Kubalík, Zadina, Zohorna, Chytil, Lenc, Špaček, Stránský, Flek, Musil A., Smejkal, Blümel.

Švýcarsko sestava
Genoni (Nyffeler) – Untersander, Jerome Moser, Diaz, Geisser, Loeffel, Siegenthaler, Alatalo, Muller – Andrighetto, Hischier, Meier, Simion, Corvi, Hofmann, Ambuhl, Kurashev, Herzog, Praplan, Bertschy, Scherwey.

Program a výsledky České republiky na MS v hokeji 2021

Kdy hrají Češi na MS v hokeji 2021 příští zápas? Sledujte aktuální program i s výsledky.

PROGRAM ČESKA NA MS 2021
21.5. A-skupina Rusko – ČESKO 4:3
22.5. A-skupina ČESKO – Švýcarsko 2:5
24.5. A-skupina ČESKO – Bělorusko 3:2 (PP)
27.5. A-skupina Švédsko – ČESKO 2:4
29.5. A-skupina ČESKO – Velká Británie 6:1
31.5. A-skupina ČESKO – Dánsko 2:1 (SN)
1.6. A-skupina  Slovensko – ČESKO 3:7
3.6. Čtvrtfinále  Finsko – ČESKO 1:0

Kurzová nabídka MS v hokeji 2021 Česko – Švýcarsko

Poslední vzájemný zápas mezi Českem a Švýcarskem proběhl 21. května loňského roku a Češi po bitvě vyhráli 5:4. Česká reprezentace i proto vstupovala do zápasu jako favorit s kurzem 1.94, zatímco na Švýcarský výběr Tipsport vypsal kurz 3.32. Remíza pak měla ještě vyšší kurz, konkrétně 4.36. Nakonec ale zvítězil tým Švýcarska s kurzem 3.32.

Kde sledovat zápasy MS v hokeji 2021 živě – TV, live stream

Sledujte MS v hokeji 2021 živě! Mistrovství světa v hokeji 2021 můžete prakticky sledovat dvěma způsoby. Zvolit můžete TV přenosy nebo livestream na internetu. Ten můžete sledovat na mobilu, tabletu, počítači či třeba notebooku. Zápasy Česka live jsou dostupnější, než si možná myslíte.

MS v hokeji 2021 na ČT Sport – živě v TV

Každý rok vysílá ČT Sport Mistrovství světa v hokeji. Tento rok není výjimkou a vy tak můžete sledovat v živém přenosu v TV všechny zápasy hokejové reprezentace. Vedle těchto zápasů pak vybere ČT Sport také další zajímavé zápasy, které můžete zdarma sledovat.

MS v hokeji – live stream v mobilu online zdarma

Sázkové kanceláře pak nabízejí na svých online televizích také live stream přenosy MS v hokeji 2021 zdarma. Konkrétně se jedná o tyto sázkové kanceláře: TV Tipsport, TV Chance a Fortuna TV. Livestreamy můžete sledovat na počítačích, tabletu či mobilu.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com