MS v hokeji 2021: Česko – Bělorusko 3:2 PP

Mistrovství světa v hokeji 2021 hrané v Lotyšsku je v plném proudu Česko má za sebou i třetí zápas. Své síly změřilo s reprezentací Běloruska. Program, rozpis, zápas MS v hokeji 2021 Česko – Bělorusko online v mobilu.

MS v hokeji 2021 Česko – Bělorusko

Český výběr nastoupil již ke svému třetími zápasu na Mistrovství světa v hokeji v Rize. Bělorusku se ještě nepodařilo hokejovou reprezentaci porazit, i když se tomu dnes hodně přiblížilo. Češi výhru urvali nakonec až v prodloužení.

Další zápas pak Češi sehrají až ve čtvrtek proti reprezentaci Švédska. V sobotu pak proti slabé Velké Británii, kde by se opět mělo jednat o jednoznačnou výhru.

Česko – Bělorusko 3:2

Góly a asistence:

30. Kovář (Hronek, Moravčík), 34. Zadina (Hronek), 62. Kubalík (Hanzl, Hrubec) – 26. Šarangovič (Kosticyn), 52. Jerojmenko (Lopačuk, Šinkevič).

Česká republika sestava
Hrubec, (Will) – Hronek, Musil D., Klok, Hájek, Sklenička, Šulák, Moravčík – Zadina, Kovář, Kubalík, Stránský, Špaček, Vrána, Flek, Chytil, Sekáč, Musil A., Hanzl, Smejkal, Blümel.

Bělorusko sestava
Kolosov, (Shostak) – Falkovsky, Khenkel, Antonov, Znakharenko, Korobov, Bailen, Shikevich, Yeromeko – Kostytsin, Sharangovich, Prince, Komarov, Drozd, Protas, Pare, Kodola, Platt, Stefanovich, Nesterov, Lopachuk.

Program a výsledky České republiky na MS v hokeji 2021

Kdo bude dalším soupeřem Čechů na Mistrovství světa v hokeji 2021? Sledujte aktuální program i s výsledky.

PROGRAM ČESKA NA MS 2021
21.5. A-skupina Rusko – ČESKO 4:3
22.5. A-skupina ČESKO – Švýcarsko 2:5
24.5. A-skupina ČESKO – Bělorusko 3:2 (PP)
27.5. A-skupina Švédsko – ČESKO 2:4
29.5. A-skupina ČESKO – Velká Británie 6:1
31.5. A-skupina ČESKO – Dánsko 2:1 (SN)
1.6. A-skupina  Slovensko – ČESKO 3:7
3.6. Čtvrtfinále  Finsko – ČESKO 1:0

Kurzová nabídka MS v hokeji 2021 Česko – Bělorusko

Češi se s Běloruskem naposledy potkali 11.5.2018. Tehdy česká reprezentace vyhrála 3:0. Není proto divu, že i nyní česká družina patřila mezi jasné favority s kurzem 1.32, zatímco na Bělorusko byl vypsaný kurz 8.15. Na remízu jste si mohli vsadit v kurz 6.91. Remízový kurz se nakonec ukázal jako ten vítězný.

Jak sledovat zápasy MS v hokeji 2021 online – TV, livestream

MS v hokeji živě pokračuje! Sledujte zápasy nejen české reprezentace v TV nebo jako livestream! Zápasy jsou dostupné nejen na mobilu či tabletu ale také na PC. Sledujte zápasy Česka live z pohodlí domova.

MS hokej 2021 na ČT Sport – živý přenos v TV

Mistrovství světa v hokeji pravidelně vysílá ČT Sport. Tento rok není výjimkou, můžete tedy sledovat všechny zápasy hokejové reprezentace. Kromě toho můžete na ČT Sport sledovat i další zajímavé zápasy!

MS v hokeji 2021 – live stream v mobilu zadarmo

Mistrovství světa v hokeji 2021 pak vysílají také online TV sázkových kanceláří. Konkrétně se jedná o: TV Tipsport, TV Chance a Fortuna TV. Livestream můžete sledovat jak na počítačích, tabletetech tak i mobilech.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com