Čtvrtfinále MS hokej 2021 Česko – Finsko 0:1 (VIDEO)

Ačkoli se českým hokejistům vstup do turnaje úplně nepovedl, postoupila družina Filipa Pešána mezi nejlepších osm týmů. Čtvrtfinále MS hokej 2021 Česko – Finsko live dnes v TV a online na internetu.

Česko – Finsko: čtvrtfinále MS hokej 2021 live

MS v hokeji 2021: Česko – Finsko 0:1

I díky podařené otočce proti Švédům mohla česká reprezentace zasáhnout do vyřazovacích bojů na MS hokej 2021 live. Proti nám stál další silný severský tým, konkrétně výběr Finska. Zápas nabídl pouze jedinou branku a tu bohužel dal výběr Finska.

Góly a asistence:

33. Innala (Pakarinen, Kontiola)

Česko – Finsko úvodní sestavy

Sestava České republiky

Hrubec (Will) – Hronek (A), D. Musil, Klok, D. Sklenička, Šustr, Šulák, Hájek – J. Vrána, Jan Kovář (C), D. Kubalík – Zadina, R. Hanzl, Flek – Lenc, Chytil, M. Stránský – Radil, T. Zohorna (A), Smejkal – A. Musil. Rozhodčí: Bruggeman, Gouin – Oliver, McCrank.

Sestava Finska

Olkinuora (Säteri) – Sund, Koivisto, Määttä, Kaski, Pokka, Ohtamaa (A), Nousiainen, Lindbohm – Anttila (C), Björninen, Mäenalanen – Lundell, Ojamäki, Ruotsalainen – Innala, Kontiola (A), Pakarinen – Ruohomaa, Turunen, Sallinen.

TIP ❱ Vše o MS v hokeji 2021 najdete zde▸

Program České republiky na MS v hokeji 2021

PROGRAM ČESKA NA MS 2021
21.5. A-skupina Rusko – ČESKO 4:3
22.5. A-skupina ČESKO – Švýcarsko 2:5
24.5. A-skupina ČESKO – Bělorusko 3:2 (PP)
27.5. A-skupina Švédsko – ČESKO 2:4
29.5. A-skupina ČESKO – Velká Británie 6:1
31.5. A-skupina ČESKO – Dánsko 2:1 (SN)
1.6. A-skupina  Slovensko – ČESKO 3:7
3.6. Čtvrtfinále  Finsko – ČESKO 1:0

Česko – Finsko: kurzová nabídka MS hokej 2021

Podobně jako na všechny předešlé zápasy, také na čtvrtfinále MS v hokeji 2021 jste si mohli vsadit na zápas České republiky. Kurzy byly velice vyrovnané, na Česko byl vypsaný kurz 2.58. Na naše soupeře z Finska byl vypsaný kurz 2.61. Pokud jste si mysleli, že se zápas v 60. minutách nerozhodne, mohli jste vsadit na kurz 3.97. Jako vítězný se ukázal kurz 2.61.

Kde sledovat zápasy MS v hokeji 2021 živě – TV, livestream

Čtvrtfinálové utkání v rámci MS v hokeji live mezi Českem a Finskem můžete tradičně sledovat v TV, můžete ale využít také livestreamu. Zápas tak můžete sledovat v televizi, mobilu, tabletu či na PC a notebooku.

MS v hokeji na ČT Sport – živý přenos v TV

MS v hokeji 2021 vysílá podobně jako v minulých letech kanál ČT Sport. Atmosféru hokejového MS tak můžete sledovat díky televizním obrazovkám. Nejinak tomu je také v případě čtvrtfinálového utkání mezi Českem a Finskem.

MS v hokeji 2021 – live stream v mobilu zdarma

Vedle výše zmíněného můžete využít také livestreamové nabídky sázkových kanceláří. Na TV sázkovek si můžete vychutnat každý čtvrtfinálový zápas. Vysílat se bude na TV Tipsport, TV Chance a Fortuna TV.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com