MS v hokeji 2021: Česko – Slovensko 7:3 (VIDEO)

Poslední zápas Mistrovství světa v hokeji 2021 ve skupině byl velmi peprný. Proti sobě nastoupily reprezentace Slovenska a Česka. Program, rozpis, zápas MS v hokeji 2021 Česko – Slovensko live stream v mobilu.

MS v hokeji 2021 Česko – Slovensko live

MS v hokeji 2021: Česko – Slovensko 7:3

Mistrovství světa v hokeji dohrálo kompletně skupiny. Česká republika nastoupila proti výběru Slovenské reprezentace. Zápas to byl jednoznačný, kdy Česko porazilo Slovensko jasným výsledkem 7:3

Góly a asistence:
1. Zadina (Hájek, Moravčík), 16. Špaček (Zadina), 23. Radil (Šustr), 40. Šulák (Špaček), 44. M. Stránský, 46. Blümel (M. Stránský), 60. Hájek – 27. Sukeľ (Faško-Rudáš), 49. Bučko (Holešinský), 59. Pospíšil (Cehlárik) –

Česká republika sestava
Will (Kváča) – Moravčík, Hájek, Klok, Sklenička, Šustr, Šulák, Musil – Zadina, Chytil, Flek, Lenc, Špaček,  Stránský, Radil, Hanzl, Smejkal, Blumel, Zohorna.

Slovensko sestava
Hudáček (Húska) – Gernát, Kňažko, Nemec, Rosandič, Grman, Jánošík, Gachulinek, Bučko – Cehlárik, Slafkovský, Pospíšil, Studenič, Krištof, Lantoš, Faško-Rudáš, Sukel, Kelemen, Holešinský, Buc, Liška.

Nyní na nás čeká další soupeř v podobě obhájců titulu z Finska.

TIP ❱ Vše o MS v hokeji 2021 najdete zde▸

 

PROGRAM ČESKA NA MS 2021
21.5. A-skupina Rusko – ČESKO 4:3
22.5. A-skupina ČESKO – Švýcarsko 2:5
24.5. A-skupina ČESKO – Bělorusko 3:2 (PP)
27.5. A-skupina Švédsko – ČESKO 2:4
29.5. A-skupina ČESKO – Velká Británie 6:1
31.5. A-skupina ČESKO – Dánsko 2:1 (SN)
1.6. A-skupina  Slovensko – ČESKO 3:7
3.6. Čtvrtfinále  Finsko – ČESKO 1:0

Kurzová nabídka MS v hokeji 2021 Česko – Slovensko

Do zápasu vstupovala Česká reprezentace jako mírný favorit, což se nakonec potvrdilo drtivým vítězství Česka nad slovenskou reprezentací.

Kde sledovat MS hokej 2021 živě – TV, livestream

MS v hokeji živě lze sledovat nejen v TV na programu ČT Sport ale také v rámci TV sázkových kanceláří, které poskytují livestream zdarma. Ten navíc můžete spustit na mobilu, tabletu, počítači či notebooku.

MS v hokeji na ČT Sport – živě TV

ČT Sport si nenechá ujít možnost vysílat duel Česko – Slovensko. Všechny zápasy skupiny jste mohli vidět na tomto kanále a tento nebude výjimkou. Navíc vám ČT Sport poskytne další zajímavé zápasy, které se na MS v hokeji odehrávají.

MS hokej 2021 – live stream na mobilu online zdarma

Pokud ale chcete sledovat každý hokejový zápas, můžete využít livestreamu online zdarma od sázkových kanceláří. Ty prostřednictvím svých TV nabízejí livestream zdarma. Jedná se o TV Tipsport, TV Chance a Fortuna TV. Přenosy online spustíte jak na PC, tak na mobilu nebo tabletu.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com