MS v hokeji 2021: Česko – Dánsko 2:1 po SN (VIDEO)

Předposledním soupeřem české reprezentace na Mistrovství světa v hokeji 2021 bylo Dánsko. Tedy, v rámci skupiny. Zápas prakticky kopíroval poslední zápasy s Dánskem. Program, rozpis, zápas MS v hokeji 2021 Česko – Dánsko online v mobilu.

MS v hokeji 2021 Česko – Dánsko online

MS v hokeji 2021: Česko – Dánsko 2:1 po SN

Skupinová fáze Mistrovství světa v hokeji nám pomalu směřuje ke svému konci. Česko odehrálo předposlední duel s Dánskem. Poslední dva zápasy na mistrovství světa (rok 2014 a 2016) jsme s Dány prohráli po nájezdech. Tento rok naopak po nájezdech vyhrála česká reprezentace.

Hned zítra čeká reprezentaci poslední skupinový zápas proti sousedům ze Slovenska. V tomto zápase půjde především o umístění ve skupině.

Góly a asistence:

46. Kubalík (Chytil, Vrána), Chytil – 4. Jensen (Lauridsen, Olesen)

Česká republika sestava
Hrubec (Will) – Hronek, Musil D., Klok, Sklenička, Šustr, Šulák, Hájek – Lenc, Kovář, Kubalík, Vrána, Chytil, Sekáč, Zadina, Špaček, Stránský, Flek, Hanzl, Smejkal, Zohorna.

Dánsko sestava
Dahm (Sogards) – Laurdidsen, Lassen, Jensen A., Lauridsen, Kristensen, Jensen, Andersen, Larsen – Jensen N., True, Mayer, Handt, Jensen, Storm, From, Jakobsen, Bau Mansen, Olsesen, Madsen, Pouisen.

PROGRAM ČESKA NA MS 2021
21.5. A-skupina Rusko – ČESKO 4:3
22.5. A-skupina ČESKO – Švýcarsko 2:5
24.5. A-skupina ČESKO – Bělorusko 3:2 (PP)
27.5. A-skupina Švédsko – ČESKO 2:4
29.5. A-skupina ČESKO – Velká Británie 6:1
31.5. A-skupina ČESKO – Dánsko 2:1 (SN)
1.6. A-skupina  Slovensko – ČESKO 3:7
3.6. Čtvrtfinále  Finsko – ČESKO 1:0

Kurzová nabídka MS v hokeji 2021 Česko – Dánsko

Kurzová nabídka počítala s českým týmem jako s favoritem utkání. Kurz na Českou republiku činil 1.28, zatímco na výběr Dánska byl kurz vypsaný na 7.71. Remíza nabídla kurz 6.70. A právě remízový kurz 6.70 se ukázal jako vítězný.

Jak sledovat MS hokej 2021 živě – TV, livestream

Zápasy z hokejového mistrovství světa můžete sledovat v TV nebo pomocí livestreamu sázkových kanceláří. MS v hokeji živě lze sledovat na nejrůznějších platformách – mobilu, telefonu, notebooku či počítači. Žádný zápas reprezentace vám tak neuteče.

MS v hokeji na ČT Sport – živě TV

Jako každý rok, i tento se můžete spolehnout na televizní přenosy ČT Sport. Sledujte dění na MS v hokeji 2021, všechny zápasy české reprezentace a další zajímavosti přímo z dění na jednom kanále. Nic podstatného vám tak neuteče.

MS hokej 2021 – live stream v mobilu online zdarma

Kromě televizních přenosů máte také možnost sledovat livestreamy online zdarma. Tuto možnost vám nabízejí sázkové kanceláře na svých TV. Online livestream můžete sledovat na TV Tipsport, TV Chance a Fortuna TV. Přenos spustíte na tabletech, mobilech i počítačích.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com