MS v hokeji 2021 Česko – Švédsko 4:2

Již čtvrté utkání v rámci Mistrovství světa v hokeji 2021 má za sebou česká hokejová reprezentace. Zápas proti Švédsku nebyl vůbec jednoduchý a vstup do utkání byl opět velmi protrápený, ale naši hokejisté nakonec zvítězili! Program, rozpis, zápas MS v hokeji 2021 Česko – Švédsko ŽIVĚ v mobilu.

MS v hokeji 2021 Česko – Švédsko živě

Mistrovství světa v hokeji v Rize pokračovalo pro českou reprezentaci čtvrtým duelem, který byl nesmírně důležitý pro oba dva týmy, neboť bylo jasné, že pouze vítěz bude mít účast ve čtvrtfinále ve svých rukou.

Ze tří bodů se nakonec radovali čeští hokejisté a snad se již konečně naladili na vítěznou vlnu.

Český výběr čeká den odpočinku, aby zase v sobotu mohli naši nastoupit proti Velké Británii. V pondělí je pak čeká duel s Dánskem.

TIP ❱ Vše o MS v hokeji 2021 najdete zde▸

MS 2021: Česko – Švédsko 4:2

Góly a asistence:

42. Vrána (Stránský), 45. Kovář (Sekáč, Kubalík), 49. Klok (Kovář), 59. Flek (Kubalík) – 13. Wingerli (Friberg), 16. Rakell (Kempe, Nygren).

Česká republika sestava
Hrubec (Will) – Hronek, Musil D. Klok, Hájek, Šulák, Šustr, Sklenička – Kovář, Kubalík, Zadina, Blumel, Sekáč, Chytil, Špaček, Stránský, Lenc, Hanzl, Smejkal, Flek, Vrána.

Švédsko sestava
Reideborn (Fasth) – Pudas, Tommernes, Loov, Pilut, Nygren, Dahlbeck, Sellgren – Rakell, Lindberg, Lindholm, Rasmusen, Kempe M., Kempe A. Olofsson, Lunderstrom, Sorensen, Wingerli, Froden, Friberg, Hallander.

Program a výsledky České republiky na MS v hokeji 2021

Kdy hrají Češi na Mistrovství světa v hokeji 2021? Sledujte aktuální program i s výsledky.

PROGRAM ČESKA NA MS 2021
21.5. A-skupina Rusko – ČESKO 4:3
22.5. A-skupina ČESKO – Švýcarsko 2:5
24.5. A-skupina ČESKO – Bělorusko 3:2 (PP)
27.5. A-skupina Švédsko – ČESKO 2:4
29.5. A-skupina ČESKO – Velká Británie 6:1
31.5. A-skupina ČESKO – Dánsko 2:1 (SN)
1.6. A-skupina  Slovensko – ČESKO 3:7
3.6. Čtvrtfinále  Finsko – ČESKO 1:0

Kurzová nabídka MS v hokeji 2021 Česko – Švédsko živě

Pokud se podíváme na kurzovou nabídku zjistíme, že kurzy byly velmi vyrovnané a prakticky ani jeden tým nebyl jasným favoritem. Na Švédskou reprezentaci byl vypsaný kurz 2.28. Na Česko pak byl vypsaný kurz 2.81. Na remízový stav po 60 minutách byl kurz 4.37. Jako vítězný se nakonec ukázal kurz 2.81 na Českou republiku.

Kde sledovat MS hokej 2021 živě – TV, livestream

Pusťte si hokejová zápasy v TV nebo jako livestream. Sledovat dění na MS v hokeji živě můžete na mobilech, tabletech i počítačích. Sledujte všechny zápasy České hokejové reprezentace live a z pohodlí svého domova.

MS v hokeji na ČT Sport – živě TV

ČT Sport neunikne ani letošní mistrovství světa v hokeji. Díky televizním přenosům můžete sledovat zápasy Čechů ale i jiná, zajímavá utkání, která se na ledě v Lotyšsku odehrají. Zůstaňte ve středu dění po celé MS v hokeji 2021.

MS hokej 2021 – live stream v mobilu živě zdarma

Sázkové kanceláře zase nabízejí livestream zdarma na každý zápas, který se v rámci Mistrovství světa v hokeji 2021 koná. Sledovat livestream můžete na TV Tipsport, TV Chance a Fortuna TV. Livestream můžete sledovat jak na počítačích, tabletetech tak i mobilech.

Zdroj: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, iihf.com